Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Ceny semen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od Rappa
to metalsodik - když vyhraju aukci na seedbay, tak co musim udělat? Poslat pouze dolary? Eura nechtěj? Adresu, kam to poslat mi dají? Ze seedbay sem si nenechával ještě nic poslat a zrovna soutěžim v jedný aukci, tak se chci informovat.


Já jsem poslal dolary ,tak jak byla uvedena cena na ůčtu , který přijde mailem , ten jsem vytiskl a poslal s penězma na adresu na účtu . Je tam na něm číslo aukce kterou jsi vyhrál a tvá adresa pokud jsi se zaregistroval správně .

Old Post 04-12-2005 v 11:22 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

to metalsodik: Já při registraci zadal pouze svůj e-mail. Tzn., že si poslal peníze bankovním převodem? Nebo na adresu účtu - to je co? Nebo je to jako do všech seedbank, že prachy pošleš jako ceninu v obálce a čekáš? Díky

Old Post 04-12-2005 v 11:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 67

Rappa - už jsem to psal nahoře , vyhraješ tak přijde mailem , správa o aukci kde budeš uveden jako vítěz , je to takový formulář a do několika dnů ho musíš s vyplněním adresy a prachama v dolarech odeslat . Nesmíš propást tu dobu do které to musíš zaplatit!!!!!!!!

Old Post 04-12-2005 v 12:58 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rives22
Stálý Člen

Karma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 80  

Obecné Semínka na dobírku!!!!!!!! Příspěvek č. 68

Zravím, jako každý rok sem i teď začal řeši problém, kde sehnat kvalitní semínka. Minulej rok sem pro ně jel do Vídně (growshop , Bushdoctor poblíž Mariahilfe Strasse) to mi připádá nejlepší...Vyberete si z katalogu kde jich je fááákt hafo mooc ( African seeds, Dutch Passion, Paradise Seeds, Sensi Seed Bank,.....) a nemusíte nic moc řešit. Tenhle rok se mi tam moc nechtělo tak sem jen tak mrknul na ty jejich stránky ( http://www.bushdoctor.at ) a koukám že ty semínka co tam nabízej i na dobírku. Stačí si jen vybrat, dokonce pro ty kdo nemaj moc peněz prodavají i balení po 5 semínkách za 10,5 E. Poštovné a bankovní poplatek je 7,5 E. A to se vyplatí!!! Do 14ti dnu by to mělo dojít.

Minulej rok sem koupil 2 sagly po 5ti. Všechno to vyklíčilo. Z tech 5ti vylezli vždycky 2 samice.To není zas tak nejhorší...

Old Post 09-01-2006 v 17:39 PM
Rives22 je offline   Profil uživatele Rives22   Find more posts by Rives22   Foto galerie člena Rives22   Click here to Send Rives22 a Private Message   Add Rives22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premekss
Stálý Člen

Karma uživatele premekss - 95% PěstitelskáKarma uživatele premekss - 95% PěstitelskáKarma uživatele premekss - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 69

Zdravim ...
chci si obednat nejake semena z Alienu ..!! a potreboval bych poradit at hledam jak hledam nemohu najit kde se tu registruje .. prosim piste do PM..

Old Post 23-02-2006 v 21:18 PM
premekss je offline   Profil uživatele premekss   Find more posts by premekss   Foto galerie člena premekss   Click here to Send premekss a Private Message   Add premekss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele premekss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 70

to Rives22: v Bushdoctor maju zasobu tyx semienok, alebo si ix musis nejakym sposobom (e-mailom...) vopred objednat? Nemas skusenost s Bushplanet?

Old Post 08-03-2006 v 15:17 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

zdar vespolek potřebuju podrobně poradit jak mám obědnat z seedboutique poradí někdo věřím že tady bude někdo skušenej dík.

Old Post 07-08-2011 v 09:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od kerber-cut
zdar vespolek potřebuju podrobně poradit jak mám obědnat z seedboutique poradí někdo věřím že tady bude někdo skušenej dík.


jak obědnat Ti nikdo neporadí. Zkus se tam zaregistrovat, vyplň formuláře, vyber semínka, checkoutem k objednávce a dúležitý je mít jasno ve zpúsobu zaplacení semen. Berou kreditky Visa, MasterCard a American Express, neberou Maestro. Nepříjmají PayPal, Múžeš poslat hotovost na jejich adresu poštou, či využít jinou kurýrní službu, např FedEx, nebo využít dražší posílání peněz přes Western Union. Více popsáno na https://www.seedboutique.com/faq.aspx Payment Question.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 07-08-2011 v 10:28 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-03-2013 - Reklamace semen? - 8 odpovědí
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí
06-12-2004 - Ice Queen - 50 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9590080 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív