Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Soutěž o design triček!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 65


Sam nicim rozumnym neprispeju, protoze nez prispivat hovadinama, budu radsi drzet hubu. Jinak jestli je tady neco dobryho, je to akorat ten Carlosuf navrh toho piecu (to uz ma dopredu jasny vitezstvi), jinak to stoji za hovno sorry

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 10-11-2001 v 12:40 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnut
Stálý Člen

Karma uživatele hnut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67 

to ok Příspěvek č. 66

hmmm, ja si myslim, ze ne... ja si myslim, jsou tu moooc pekny veci. dik za ne, decka

Old Post 10-11-2001 v 13:49 PM
hnut je offline   Profil uživatele hnut   Find more posts by hnut   Foto galerie člena hnut   Click here to Send hnut a Private Message   Add hnut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Palec nahoru Příspěvek č. 67

Je to pěkný.
to S.L.: 1. místo-černý triko s oranžovou elipsou. Lepší by bylo modrý triko.
Motta: Nechci nosit nic, co někoho uráží (děte se...) a kdo pěstuje nezlobí je tak známí, až to nemůžu. Souhlasim s decentnim vyzdvižením pěstování. A volnější triko s narážkou na hulení.
1.místo: Svoboda je možnost volby.

-------------
Znič svého dealera! Zvládneš to jako my...www.GROWER.cz
-------------
Znič svého dealera. Máš na to taky...www.GROWER.cz
-------------

skuste to někdo dát do grafiky

Old Post 10-11-2001 v 15:16 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Trocha do mlýna Příspěvek č. 68


takze pokusil sem se taky neco sbastlit,jako zaklad jsem pouzil návrh senority L. (díky),sorry za somrácký písmo ale malování ve win to líp neumí takže já bych byl pro takovýhle triko v týhle barvě a wallhalovo slogan "enjoint your life"

dost keců........předek

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 10-11-2001 v 20:29 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

zadek Příspěvek č. 69


.....a zadek trika



......prostě decentní triko který by se dalo nosit fšude.

[Edited by budvar on 10-11-2001 at 10:18 PM]

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 10-11-2001 v 20:32 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 70

Pánové a dámy
jsem ochoten Váš vítězný návrh vyšít na čepice a na trička...G4 Mac

...

Old Post 10-11-2001 v 20:44 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 71


.....samozřejmně klidně bez toho nápisu...........


......to jako maj bejt mříže......

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 10-11-2001 v 22:20 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 72


....týjo já moc kouřila....

Mně to sem nějak nejde dát???????





[Edited by seňorita Lamparez on 10-11-2001 at 11:26 PM]

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 10-11-2001 v 22:23 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Můj návrh Příspěvek č. 73

Myslím na kombinaci potisku a vyšívání
Logo GROWER vyšito a obrázek potisk




[Edited by papaja on 11-11-2001 at 09:42 AM]

...

Old Post 10-11-2001 v 22:24 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Například tento obrázek Příspěvek č. 74


ale je z Owergrow, chce to náš...
ale jako ukázka to stačí

...

Old Post 11-11-2001 v 08:44 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

BUDVAR RULEZZZ Příspěvek č. 75

To triko jak měl o pár threadů vejš budvar se mi líbí fakt nejvíc, naprosto decentní, vhodný kamkoliv..

přimlouvám se za něj.

ride hard - die free

Old Post 11-11-2001 v 15:25 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 76


Já ten obráze sem zkusím šoupnou ještě jenou.......... a jestli to nepůjde tak se asi ...... budu plakat



ach jo, sorry že jsem pýtvala místem, mněla jsem to tušit.


[Edited by seňorita Lamparez on 12-11-2001 at 06:45 PM]

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 12-11-2001 v 17:29 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manin
Stálý Člen

Karma uživatele manin - 0% PěstitelskáKarma uživatele manin - 0% PěstitelskáKarma uživatele manin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 66  

Tricko Příspěvek č. 77


Ahoj vsem.

To je ma predstava. Kombinace barev a velikosti neomezena.
Je to podle me jednoduche, mnohovyznamove, mysticke...

MaNiN

Old Post 12-11-2001 v 17:35 PM
manin je offline   Profil uživatele manin   Find more posts by manin   Foto galerie člena manin   Click here to Send manin a Private Message   Add manin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrfr
Nový Člen

Karma uživatele mrfr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 9  

Můj pokus Příspěvek č. 78


Tak tady je můj návrh. Neni to nic moc, ale dělam co umim.
Tohle je předek, do zadu by se moh dát nějakej slogan.

Tak to je, kámo.

Old Post 12-11-2001 v 18:12 PM
mrfr je offline   Profil uživatele mrfr   Find more posts by mrfr   Foto galerie člena mrfr   Click here to Send mrfr a Private Message   Add mrfr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrfr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysmátá cyklistka
Stálý Člen

Karma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% PěstitelskáKarma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 55 

Palec nahoru Seňorita vede Příspěvek č. 79

Seňorito, jen tak dál, všechno mi přijde moc krásný, ale i ostatní se moc pěkně snažej, trika budou vážně výtečný, díky za vaše nápady a že jste všichni takový jaký jste a triko s vašema návrhama budu na srdci strašně moc ráda nosit!
Smoke and create!

Old Post 13-11-2001 v 16:32 PM
Vysmátá cyklistka je offline   Profil uživatele Vysmátá cyklistka   Find more posts by Vysmátá cyklistka   Foto galerie člena Vysmátá cyklistka   Click here to Send Vysmátá cyklistka a Private Message   Add Vysmátá cyklistka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 80


děkuji za chválu

.....no tak konečně se mi to sem podařilo dát......
....ten spodní je ten co jsem ho sem nemohla dát -- jakože mříže.....



[Edited by seňorita Lamparez on 14-11-2001 at 08:31 PM]

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 14-11-2001 v 19:28 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3323870 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív