Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
roofer
Stálý Člen

Karma uživatele roofer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 34 

Tenkráát poprvéééé Příspěvek č. 65

......... pamatuju si, kdy jsem poprve hulil, ale presně si nevzpomínám, kdy to na me totiz poprve zacalo fungovat. Poprvé jsem hulil se synem jedne policejní psycholožky, kterej dotáhl od jednoho kriminálníka nějaký nadrcený listí, koupil jsem si kvůli tomu aji první dýmku. Ptal jsem se ho, co to dělá a on říkal že prostě budu v pohodě. No tak jsme zahulili, ja jsem byl v pohodě, ale ali bez te dymky - nicmene jsem racionálně shodnotil situaci, konopí jsem nezavrhl a syn policejní psycholožky příště dotáhl už lepší matroš

Roofer the PEACEMAKER

Old Post 06-12-2002 v 21:54 PM
roofer je offline   Profil uživatele roofer   Find more posts by roofer   Foto galerie člena roofer   Click here to Send roofer a Private Message   Add roofer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

hehe my first brko :) Příspěvek č. 66

no moje prvni bylo divny jednoho dne sme sli ze skoly za nakou kamosovou "znamou" do prace a ona mela akorad pauzu tak sme sli neco koupit k jidlu. pred obchodem sme zapalili brko / bylo to kousek od karlaku v Jecny v Praglu/ a vesele si pokuřovali no pak sme kamosku doprovodili zpatky do prace a sli sme kazdej domu ... nevim co to bylo za modylek ale skoro nic sem necejtil .... ale zato druhy brko - to bylo 100x rosekávavější no asi mesic po tom prvnim brku sme se jednou vraceli z treningu a sli sme jak bylo zvykem na nase misto na cigo ... bylo to na takovym asi 10m vysokym moste. dali sme cigo kecali a kecali .. pak kamos vytah z fleku brko no tak sme ho vodpalili ... byl to mazec pac sme potom jeste delali drepy a vykourili asi 10 cigarek...kamos si nechal propalit pamatecni triko z jednoho zapasu no proste hukot pak sme se nak rozsedeli a pulhodiny nato se nemoh nikdo zvednout na nohy pak se to nak rozpustilo a kazdej se vydal na cestu domu ... no mel sem to domu asi 4 minuty rychly chuze ale ja sem to sel pul hodiny nemoh sem udelat vic jak tri kroky zasebou ty lidi co okolo me chodili name koukali jak na dementa
doma sem se potom asi hodinu tlemil pod perinou hehe no to byly moje prvni dve brka

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 07-12-2002 v 15:49 PM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

Takže můj první joint. No bylo to asi před rokem a půl. Nevím to přesně. Kámoš donesl zbytky ze své úrody (listy) a já sem se nechal přemluvit, abych si dal taky. No moc mě přemlouvat nemuseli. Tak sme teda každej to svý brko vyhulili a vůbec nic se nestalo. Postupem času sem se ale dostal k trochu lepším matrošům )

Old Post 07-12-2002 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Pohodička first joint>? Příspěvek č. 68

No nebyl to tak uplne joint, ale sklenenka..: o ))), Nekolik dlouhych let zpatky, jednoho krasneho jarniho vecera na opustenem hotelu, kam jsme chodivali kalit. Trochu pripity jsme ja a par znamych sesli do sutereny a nekdo vytah malinkej balicek, ja jsem si rikal---> hehe tohle snad nemyslej vazne, takhle malinko, mno, nacpali sklenenku s pro me az nepochopitelne malym kotlem a zacali ji rozjizdet... Rada prisla taky na mne tak jsem podle nacerpanych zkusenosti natahl kour co nejhloubeji do plic a kupodivu to nebylo ani tak hnusne a drazdive jako cigarety, v klidu jsem poslal sklenenku dal. Vsichni uz vypadali hodne vytlemeny jen po prvnim prdiku a ja porad nic, natahl jsem podruhe jeste mohutneji a nez sklo obehlo jeste jedno kolo uz sem odmital, pekne me to louplo do hlavy... Zdalo se mi jako by se kolem me vytvoril skleneny poklop a jejich hlasy jsem slysel jakoby z dalky, vsichni se vesele bavili a tlemili a ja se zadumal sam do sebe, rikal jsme si jako "proc se netlemim jako vostatni" parkrat jsem se taky pokousel nahodit nakou tu smyslnou vetu, ale po par sovech sem to vzdal, mel sem dost problemu s vlastni rovnovahou- hrozne sem se kolibal ze strany na stranu, byla to dost prdel jeste sem mel par solidnich halucinaci a nakonec sem vytuh nekde v rohu mistnosti... pak sem slapal domu v polo spanku... pozdeji sem se dozvedel, ze to co sme hulili byla Bila vdova, bylo to napoprve a byl to dost narez...:-)))

Old Post 09-12-2002 v 14:31 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 69

Jooo, pamatuju si jak sme první jointy balívali z listů do malých papírků..... to uz je cas zpátky. Ale na prvního porádnýho JOINTA este asi dlouho nezapomenu. Pomahali sme jednomu chlapkovi s balenim velkyho stanu po nejake akci a von nam za to dal zahulit. Byli sme s kamosem uneseni jak to balí a jak dlouho to strihal Byla to Blueberry (prvni poradny huleni co sme meli) a bylo to fakt dobrý

Old Post 09-12-2002 v 19:54 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

:))) Příspěvek č. 70

to bungee: to byl tvůj první pořádnej joint?

Old Post 09-12-2002 v 21:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowGrass
Stálý Člen

Karma uživatele GrowGrass - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 48  

Palec nahoru First SPK Příspěvek č. 71

Prvniho SPK si presne nepomatuju ale domnivam se ze to byl tenhle a vim ze predtim sem to nechapal Tak Jako Ted. Bylo mi asi 16 a sedeli sme jednou takhle v KUMBALE- kamos s jeho holkou a JA oni lezeli a ja sem pred tim neeeeeee

Tak to neni tenhle tenhle to asi je
Ja s kamosem jo jasne tamto je druhej.
Takze ja a kamos dali sme SPK v kumbale a hrozne sme se smali pak sme sli ven byl vecer a my sme se smaly-huby od ucha k uchu az nas tvare bolely cesta byla dlouha a bylo to moc fajn Nic moc vic si nepomatuju
No hlavne ze vim Jaky to bylo.

Ted to vidim jinak nez v nakejch 16 letech-to je jasny.

Old Post 11-12-2002 v 14:33 PM
GrowGrass je offline   Profil uživatele GrowGrass   Find more posts by GrowGrass   Foto galerie člena GrowGrass   Click here to Send GrowGrass a Private Message   Add GrowGrass to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowGrass! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Joint Příspěvek č. 72

Ja jsme si ubalil prvniho jointa asi tak po 10 sklech a dvou specich ktere ubail jeden muj¨zdatny kamarad. Byl celkem hruby a dlouhy. o tom to jointu jsem byl na nejake jine planete a nevedel jsem co se mnou deje. Nekde jsem tam byl, ale do ted nevim kde. Jinak to slo celkem vklidu.

vriter@cz

Old Post 11-12-2002 v 16:26 PM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 73

to FuteW: jo byl to prvni poradnej predtim to byly samy listy a navic nemely filtr takze to bylo uplne strasny

- - - Bungee - - -

Old Post 12-12-2002 v 18:52 PM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 74

ughz,svoje prvni brko si nepamatuju a docela me to sere ,kdyz nad tim tak premejslim tak ani nevim kdy sem zacal hulit..hehe ale ted sem docela na már,dali sme s rostenkou brko z mejch holek budha vs nebula uááá:)

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 12-12-2002 v 19:24 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grow
Nový Člen

Karma uživatele grow - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 12  

Dotaz budha Příspěvek č. 75

to idea:::
budha...hmm..nemohol by si napisat nieco blizsie..aka je? budhu som hulila davno, ked som zacinala a uz sa moc nepamatam...len viem ze to bolo dobre....chcela by som ju vyskusat teraz..ake by to bolo)hehe.....vdaka

Old Post 14-12-2002 v 13:41 PM
grow je offline   Profil uživatele grow   Find more posts by grow   Foto galerie člena grow   Click here to Send grow a Private Message   Add grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kec
Nový Člen

Karma uživatele kec - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 76

môj prvi joint bol na intaku.neviem prečo ale bolo to asi pred dvoma rokmi.som velmi rad že som s tim začal.od vtedy si ho davam pravidelne a nemienim s tym prestať.

Old Post 30-05-2003 v 16:37 PM
kec je offline   Profil uživatele kec   Find more posts by kec   Foto galerie člena kec   Click here to Send kec a Private Message   Add kec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acidrop
Stálý Člen

Karma uživatele acidrop - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 77

muj prvni joint - tak 5 let dozadu..na stredni sme meli profaka ktery skousel jenom jednoho zaka kazdou hodinu..dejepis..takze na to vsichni srali - preci se nekdo nauci a prihlasi si se..ja samozrejme taky..jenomze se nikdo nehlasil..tak mi spoluzacka (ted pritelkyne) nabidla "jestli se prihlasis pujdem na jointa" a ja vul se nastesti prihlasil...dostal sem 2- co se v historii jehoi dobrovolnyho skouseni nestalo..byl to trapas jaxvine protoze sem ani nezatal..polohlasem mi radila pulka tridy a on to toleroval...no a pak sem si zahulil model zvanej SAMOVRAZDA ... a sel domu kde si vychutnal Prodigy..a odvtedy hulim

Old Post 01-06-2003 v 10:16 AM
acidrop je offline   Profil uživatele acidrop   Find more posts by acidrop   Foto galerie člena acidrop   Click here to Send acidrop a Private Message   Add acidrop to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acidrop! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 78

úplně prvního to fakt nevim.....ale vim kdy jsem byl poprvý fest zmrkanej bylo to na jedný techno pářce kam kámoš přivez afgánskej skunk a to byl mazeček.........to byla sranda

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 01-06-2003 v 10:48 AM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasta_power_ganja_flouwer
Nový Člen

Karma uživatele rasta_power_ganja_flouwer - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 79

První brčko sem si dal asi ve 13 s u kámoše domakdyž neměl rodiče doma.Dali sme i fajfku ,ale nic sem z toho neměl (nešlukoval a bylo nás asi 7-8).První co sem si šlukoval byl s kámošem v lese.Po prvním prdu sem šel málem do vrtule ,ale byl to masakr.Pak sme viděli na zemi místo jehličí , vojenský maskovací plachty a takový píčoviny.Nakonec sme skončili u nás doma vykidlí u kompu hehe

Rasta power,ganja flouwer!

Old Post 01-06-2003 v 15:00 PM
rasta_power_ganja_flouwer je offline   Profil uživatele rasta_power_ganja_flouwer   Find more posts by rasta_power_ganja_flouwer   Foto galerie člena rasta_power_ganja_flouwer   Click here to Send rasta_power_ganja_flouwer a Private Message   Add rasta_power_ganja_flouwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc_george
Stálý Člen

Karma uživatele thc_george - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 80

4C3: na poprvy je to za b) tzn. tim ze nemas dostatek thc v krvi. No ono je rozdil mezi prvnim hulenim a prvnim brkem.. Prvniho speka sem mel v Praze u Vltavy, nez sem sel do Karlovejch lazni, ale byl to nakej sit, takze me to nezmastilo, nebo sem nemel dost thc v krvi Bylo to asi nekdy v 98.

Old Post 02-06-2003 v 19:02 PM
thc_george je offline   Profil uživatele thc_george   Find more posts by thc_george   Foto galerie člena thc_george   Click here to Send thc_george a Private Message   Add thc_george to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9446550 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív