Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 47 48 49 50 51 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 769

citace:
Původní příspěvek od _SOT_
Zdravicko,co myslite asi prehnojil ze?
z 20ti kytek jen na 2 mam par takovych listu,zbytek se chova uplne normalne,je pravda ze pobliz techto kytek mam blizko prichod cerstveho vzduchu s ionisatorem
Atami Wilma,model ST3
17.den 18/6 vyska 35cm
Jungle in da box
EC 1,4
Ph 5,9
26 den/22 noc
vlhkost 70%
400 W MH


Zdravim, nejsem zadnej zkusenej zahradnik, ale ty kraje listu vypadaj na prehnojeni... ten list je ale tak divne zkroucenej jako by byla prelita... (aspon me se nektery listy pokroutily podobne na jedny kterou sem prelil).

Jinak diky vsem za rady, snizil sem ph a zahnojil a uz tolik nezloutnou, snad uz to do sklizne vydtzi. Good Luck

Old Post 12-08-2013 v 13:09 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 770

citace:
Původní příspěvek od Vilem
Hledal jsem, ale na nic takoveho jsem tu nenarazil. Proto bych rad rad, kdyby nekdo vedel co s tim. V listech se mi zacaly objevovat malicke dirky, ktere nevim cim jsou zpusobeny. Zda nejakym hmyzem, nebo nedostatkem neceho.


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25483

xxyy

Old Post 12-08-2013 v 16:52 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 771

Mám problém se škůdci... buď to jsou svilušky nebo třásněnky, ale blíž identifikovat neumím a tak dobrej foťák nemám.

Jsou to takový fakt malinký tmavý (spíš oranžovo hnědý) hajzlíci co lezou po listech a zůstávají po nich světlé tečky... listy se nijak nekroutí a neumíraj ale čekám že to je jen otázka času.

Zatím na jedné kytce ale hned vedle jsou jiné a některé začínají kvést a nechci aby ze to rozšířilo, právě na ně.

V lokálnim growshopu mi nabízeli např. biool... ale chtěl sem znát názor někoho kdo už se s tím potkal. Čim je opravdu spolehlivě zneškodnim a co na prevenci?

Old Post 14-08-2013 v 15:43 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 772

citace:
Původní příspěvek od crazyben
Mám problém se škůdci... buď to jsou svilušky nebo třásněnky, ale blíž identifikovat neumím a tak dobrej foťák nemám.

Jsou to takový fakt malinký tmavý (spíš oranžovo hnědý) hajzlíci co lezou po listech a zůstávají po nich světlé tečky... listy se nijak nekroutí a neumíraj ale čekám že to je jen otázka času.

Zatím na jedné kytce ale hned vedle jsou jiné a některé začínají kvést a nechci aby ze to rozšířilo, právě na ně.

V lokálnim growshopu mi nabízeli např. biool... ale chtěl sem znát názor někoho kdo už se s tím potkal. Čim je opravdu spolehlivě zneškodnim a co na prevenci?

svilušky

Old Post 14-08-2013 v 23:22 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
markus.guiseppe
Nový Člen

Karma uživatele markus.guiseppe - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 0 

Příspěvek č. 773

Zdravim growery
Mám problém s tečkamy na listech v 35 dni květu. Hledal jsem ve všude ale nejsem si jistý jestli mám ten samý problém, který je popsán npř. u nedostatku hořčíku atd. Přijde mi to docela podobné u více problémů.
Díky za tipy

http://imageshack.us/photo/my-images/837/a6s7.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/855/7a8y.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/580/d2g4.jpg/

Old Post 15-08-2013 v 13:16 PM
markus.guiseppe je offline   Profil uživatele markus.guiseppe   Find more posts by markus.guiseppe   Foto galerie člena markus.guiseppe   Click here to Send markus.guiseppe a Private Message   Add markus.guiseppe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 774

citace:
Původní příspěvek od markus.guiseppe
Zdravim growery
Mám problém s tečkamy na listech v 35 dni květu. Hledal jsem ve všude ale nejsem si jistý jestli mám ten samý problém, který je popsán npř. u nedostatku hořčíku atd. Přijde mi to docela podobné u více problémů.
Díky za tipy

http://imageshack.us/photo/my-images/837/a6s7.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/855/7a8y.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/580/d2g4.jpg/


Mrkni o příspěvek výše... přesně takhle vypadali ty moje listy a jsou tam svilušky... jsou fakt maličký, ale dají se vidět okem. Tak to nejdřív pořádně prohlídni než začneš něčim hnojit. Zvrchu i zespodu listu.

Při nedostatku hořčíku bejvaj listy takový jakoby žíhaný, ale ty tečky budou mít jinou příčinu.

Já ty tečky teda ještě neměl tak tmavý, (snad sem to podchytil včas) a listy ještě neztrácely barvu. Dneska sem to postříkal Spruzitem a vypadá to že to pomáhá, ráno na světle to ještě musim pořádně prohlídnout.

Old Post 15-08-2013 v 19:47 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannyo
Stálý Člen

Karma uživatele dannyo - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 775



zdar lidi řezy mám v hlíně cca 4 dny a dělá to toto....už nevim co stim...

Old Post 18-08-2013 v 08:44 AM
dannyo je offline   Profil uživatele dannyo   Find more posts by dannyo   Foto galerie člena dannyo   Click here to Send dannyo a Private Message   Add dannyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannyo
Stálý Člen

Karma uživatele dannyo - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 776

prostě to strácí barvu,schne a kroutí se to.....

Old Post 18-08-2013 v 08:47 AM
dannyo je offline   Profil uživatele dannyo   Find more posts by dannyo   Foto galerie člena dannyo   Click here to Send dannyo a Private Message   Add dannyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 777



Zdravím
mám dlouhodobější problém se svejma holkama (řezy super skunk) na balkoně
ve velkém jim žloutnou (spíš bělají) a odumírají listy, objevují se na nich taky shluky černých fleků a tento celkový stres možná přispěl k tomu že mi ještě ani nenakvetly
od počátku sem to řešil jako nedostatek živin, ale hnojení tomu spíš přihoršilo (možná sem hnojil málo dusíku a moc fosforu, mohl sem to ještě víc dojebat)...ovšem po tom co se začli množit ty černé fleky sem spíš pátral jaký škůdce nebo houba(plíseň) by to mohly způsobovat...ale nikde na growerských fórech sem to stejné nenašel
prosím pomooc, přece si nenechám zdechnout jediný kytky :/

.edit: zpočátku se to týkalo pouze velkých spodních neprosvícených listů ale šplhá to vejš a vejš ...jediní škůdci které sem vypozoroval sou takový ti miniaturní světlí hajzlíci v kořenech, lezou pouze z dolních děr v květináči
-vedle se pěstujou rajčata papriky bazalka pažitka atd

Naposledy upravil Dain 18-08-2013 v 16:07 PM

Old Post 18-08-2013 v 11:35 AM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 778



citace:
Původní příspěvek od SiLoNN
Zdravím já mám zase tento problém s listy! Poradíte někdo?


zdarec mám stejný problém,ale žadný parazit to není.Je to na všech kytkách (20ks cca), ale žadnou potvoru jsem tam nenašel.

Neví někdo co by to mohlo být?

Old Post 20-08-2013 v 07:25 AM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SiLoNN
Stálý Člen

Karma uživatele SiLoNN - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 779

citace:
Původní příspěvek od Hašišák


zdarec mám stejný problém,ale žadný parazit to není.Je to na všech kytkách (20ks cca), ale žadnou potvoru jsem tam nenašel.

Neví někdo co by to mohlo být?



Ahoj zkus se podívat ještě jednou mám stejný problém, ale myslím si že to fakt dělají ty cikády viz tady ten obrázek http://www.vaclavpizl.cz/photos/cikada-517.jpg myslím si že jim ty listy moc chutnaj!

Old Post 20-08-2013 v 11:08 AM
SiLoNN je offline   Profil uživatele SiLoNN   Find more posts by SiLoNN   Foto galerie člena SiLoNN   Click here to Send SiLoNN a Private Message   Add SiLoNN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 780

To: Hašišák

To na tej prvej fotke vľavo vypadá ako nedostatok draslíku (žlté až spálené okraje listov).
Tie narkotické škvrny by som prispisoval nedostatku železa, prípadne horčíku.

Určite to nevypadá na napadnutie hmyzom. Listy nie sú "ohryzené".

d worst

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Old Post 20-08-2013 v 11:25 AM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
markus.guiseppe
Nový Člen

Karma uživatele markus.guiseppe - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 0 

Příspěvek č. 781

jo ja sem taky žádný potvory nenašel. Měl sem špatně nakalibrovanej ph metr a nebo málo odstátá voda

Old Post 20-08-2013 v 17:18 PM
markus.guiseppe je offline   Profil uživatele markus.guiseppe   Find more posts by markus.guiseppe   Foto galerie člena markus.guiseppe   Click here to Send markus.guiseppe a Private Message   Add markus.guiseppe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 782

Jelikož mám 2regulár holky na balkóně nechtěl jsem na svilušky používat žádný postřik z chemie, proč? je logické, že...je to hnus, jak pro kytku, tak pro zdraví pěstitele, tak zkouším bio-rady od prabáby.
Vyzkoušen výluh mix cibule/česnek postříkání rozprašovačem, ale po pár dnech tam byly ty potvory zas.
Další pokus silný vývar z heřmánku, pokropeno a ten se kupodivu zatím osvětšil a hlavně kytce neublíží.
Hodinu v mírném varu 3polévkové lžíce na 1 litr, poté nechat dojít, zcedit a vlažné kropit rozprašovačem celou kytku, jako když si ve vaně kropíte svojí ženu.
U automatů bych to bral spíše jako dobrou prevenci, stejně dozraje dřív, než jí ty potvory sežerou.
Jestli to tu už někdo prezentoval, tak to berte jako potvrzení.

Old Post 20-08-2013 v 17:24 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulm
Stálý Člen

Karma uživatele bulm - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 783


Zdravim, mam stejny problem jako Dain na mem OG Kushi, prvni to zacalo velkyma listama na stonku a ted se pripojuji i dalsi

Old Post 21-08-2013 v 07:58 AM
bulm je offline   Profil uživatele bulm   Find more posts by bulm   Foto galerie člena bulm   Click here to Send bulm a Private Message   Add bulm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 784

Dain, Hašišák: mmm mám na kytkách to stejný, a za celou dobu jsem nedokázal prijít na to, co tomu může kurva být. mám kytky na balkoně v kvetináčích, tak jsem to připisoval tomu vedru, co bylo.
ale Hašišák to má v zemi, predpokládám..tak už fakt nevím..
The Worst: nedostatek mikroprvků to nebude, max sekundárně - rozhodně způsobený něčím jiným.

blade

Old Post 21-08-2013 v 08:46 AM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 47 48 49 50 51 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6275670 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív