Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49 50 »
Autor
Téma 
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 753

S kámoškou ke konci našeho pukacího výletu ve Vsetíně(neznám to tam moc) jsme normálně viděly v centru města uprostřed křižovatky(něco jak kruhovej vobjez uprostřed byl kus zelenýho trávníku) Koně jak se tam spokojeně pase.Tak sme stáli čuměli na to 5 min, potom tam šel ňákej člověk že ho odvede aspoň bokem, jenže kůň ho osral a my pak šli dál.

Old Post 18-12-2003 v 20:35 PM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 754

Jo a ještě byxh chtěla říct že dokud jsem furt jen hulila tak sem ganju poznala jen z jednoho pohledu.No a když sem začla s perníkem tak jsem teprv poznala zbytek.Když je totiž vaáš organismus i mozek nastimulovanej,a jste o moc rychlejší a zahulíte nějaký hrubý vzoreček tak to je brutus-stávek z toho hulení co bych měla tak 2 hoďky se mi smrskne do 6-9 minut,takže pociťuju účinky 20krát silnějc,okolí se mi ztratí vše se začne pohybovat,a já sem nááááááááááádherně mimo.

Old Post 18-12-2003 v 20:43 PM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 755

Ses krava s tim perníkem, vyser se na to ... sorry

Old Post 19-12-2003 v 09:59 AM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intruder.stk
Stálý Člen

Karma uživatele intruder.stk - 61% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 756

Při spateční cestě s Portugalska jsme meli přestupovat ve Francii akorat když jsme vystoupili jsme zjistili že už nejsou volne listky z Paříže do CZ až za 3 dny .Neměli jsme ani na hotel tak jsme si sedli a vytahli 20 g cihlu z maroka a hulili jsme.Byla pěkna kosa a nejbližší sqot byl 30 km tak jsme hledali nocleh(v černošske čtvrti)po par minutach nas začali honit nejaci negři pěkně nas prohnali a meziti nas někdo udal že se poflakujeme kolem jeho domu a černí zrovna nejsme tak jsme šli směrem na nadrží v tom z ulice vyjelo auto ařítilo se rovnou na nas(brzdy,zmatek, depka a kdo ví co ještě) malem nas přejeli-z auta vyběhli tři chlupati a hned nas začali mlatit obuškama pod kolena ,během par sekund nam vyhazeli všechny věci z baglu -zkontrolovali všechno od kapes po ponožky ale hašišek nenašli-byl totíž mezi ponožkam v baglu ktere trochu víc zavaněly hustotou.Víc štěstí jsem asi vživotě neměl kdyby ho našli tak tam sedím asi dodnes

Old Post 19-12-2003 v 12:14 PM
intruder.stk je offline   Profil uživatele intruder.stk   Find more posts by intruder.stk   Foto galerie člena intruder.stk   Click here to Send intruder.stk a Private Message   Add intruder.stk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 757

zazitku sjem tu uz psala tuny, jen chci napsat, jak nam dneska moje kamaradka celej den povidala o starni..kdy se ji sralo nejlip a kdy nejhur..nerez, celej den huleny a ona nam tohle husti do hlavy..nejlip se ji sralo v dreveny kadibudce s tim srdickem, kde se ve dve rano mohla divat a vychutnavat mlhu venku a krajinu..a nejhorsi prej kdyz msuela srat do rybnika jelikoz by to nestihla do chaty..

Jinak sem dneska musela poslouchat asi hodinu DISCO!!!?!M?¨coz mi starsne vadi a uplne mi to rve hlavu, takze vedle s holkama jsme byly zmuceny, zadny cd jsme nemeli az najendou kamsoka vytahla COUNTRY a mi ho pustili, musim vam rict, ze rozhodne lepsi nez DISCO a byl to fakt masakr, zpivalo se tam neco o Bendžu a fakt super!)

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 19-12-2003 v 12:18 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

plavčo influenced Příspěvek č. 758

porschak> už jsem to sice něgde psal, ale gdo to má hledat...
(neni to úplně vo hulení)
před 2-3 lety jsem byl s dědečkem v Řecku, s sebou jsem měl 5 tripíků (cyklisti, hm )
jednou sem si jednoho střizl a vyrazil na takovou opuštěnou plážičku - když jsem se potom potápěl, tak mi přišlo, že jsem pod vodou snad půl hodiny a doplaval jsem přinejmenšim do půlky středozemního moře, pak se vynořim a sem 10 metrů od břehu, v moři jeden z nejkrásnějších zážitků, který jsem zažil
no a potom pařby s Řekama v klubíku (se menoval Abraxas) - sem tam tripy rozdával - je nigdy neměli, prej tam nějaká hrozná prohibice, mi potom hráli cokoli na přání, drinky zadáč, hrozná pohoda s nima

sorry sem se nechal unést tou letní nostalgií

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-12-2003 v 16:13 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intruder.stk
Stálý Člen

Karma uživatele intruder.stk - 61% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 759

Hoffmana jse neviděl ta 3 roky to byly časy a nebo frisca kde to je? Frisca sem neviděl tak5 roku a to byly čtverečky!

Old Post 19-12-2003 v 16:35 PM
intruder.stk je offline   Profil uživatele intruder.stk   Find more posts by intruder.stk   Foto galerie člena intruder.stk   Click here to Send intruder.stk a Private Message   Add intruder.stk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fethan
Nový Člen

Karma uživatele fethan - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 760

jednou sem sel na takovej seminar v poistovnictvi pro AIG a bylo to v lete v poprade, hotel Satel. jakmile sme prisli na pokoj tak sme se s kamaradem vyhulili jaxvine (kybl je fakt hustej narez...rikame tomu kacicka) a ftom slysime nejake zvuky jako kdyz nekdo xodi po xodbe. tak sme stylem counter strike pomalu vysli z pokoje a checkovali tu xodbu sehnuti a pripraveni uderit....a najednou praask - dvere do pokoje se pruvanem zabouxly a byla tam koule a klice vevnitr. jakoze do prdele tak sme sli dole na recepci pucit nahradni klic ale v tom se objevil reditel hotela (takovej tricatnik se kterym nas uz predtim seznamoval sef) ze co je za problem a ze on pude s nama nam to otevrit osobne (byl celej vysmatej) a my ze doprdele protoze na pokoji byla rozlozena trafka a taky ten kybl... kdyz sme sli vytahem nahoru tak sme se s kamaradem uz videli jag nas vynaseji v poutex floydi ven (pritom sme byli nahozeni v oblecix a taky s cervenyma ocima)...jeden moment sem si pral ze nex je klic ve dverix at je neotevre aspon ne ted, ze zatim stihnem nekam zdrhnout nebo NECO byla to depka potil jsem se ty vole...OTEVREL!!!...VESEL do pokoje, zbadal to vsexno rozlozeny, usmal se a rek: tak vidim chalani ze vy o zabavu uz mate postarane. A nezabudnite prist vecer na diskoteku dole v hoteli, chodi tam vela peknych dievcat! uffff, tak to uz bylo fakt moca a jakmile jsme dvere zavreli tak sme zakourili zas...

***married with ganja***

Old Post 19-12-2003 v 21:03 PM
fethan je offline   Profil uživatele fethan   Find more posts by fethan   Foto galerie člena fethan   Click here to Send fethan a Private Message   Add fethan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 761

takt o je super ze to vzal tak f pohode..Ale verim,z e si byl spocenej...

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 19-12-2003 v 22:23 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alver
Stálý Člen

Karma uživatele Alver - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 83  

Pohodička Zase stávek Příspěvek č. 762

Zdárek. Jsem zase, opět na kaši. Docela príma stávek. Jen to trošku mate. Jo a chci vás upozornit, že tam budou píčoviny, protože říkám, co mě napadne... I tohle je píčovina.
No takže jsem dnes chtěl jít chlastat, trošku změnit zábavu. No ale všude narváno, tak jsme se rozhodli jít sehnat hulčo. No šli jsme do Hanny Banny v Ruský (Chomutováci znají) a tam se ptal. Potkal kámoše, řekl jestli něco nemá a on že se poptá v Hanny.Škli jsme čekat ven. Dlouho se neukazoval.., Pak vylezli nějací týpci a šli si vedle nás dát trošku na uvolněnou... No pujčil jsem jim zapalovač. Dali nám zahulit, takže jsme vlastne nemeli potrebui hulit. Pak jsme potkali dalsi manika a sli taky hulit... Huleni jsem nemusel ani kupovat. Jsem fakt dost na plech. Nu prošli jsme Chomutov skrz. Z jednoho konce do druhýho. Od Bandy až k nemocnici.. (Chomutováci ví). Nu byla fakt dost psychozni zabava... Pak jsem se chvilku nenudil. No a pak jsem sel domu a kdyz jsem miril k vchodu, vidim postavu. Koukam mezi dve popelnice vzdalene asi 30 metru ode me. Pripadalo mi, ze tam chodi. Sem a tam, rychle za sebou.... Fakt fajn haluška. No a teď sedím na netu a jsem rád, že to můžu někomu říct....

Tak brou noc nebo dobré ráno (???)

http://ukazuseti.wz.cz/ATT00002.gif
Drak byl odjakživa poslem strachu, obdivu, úcty. Lidé se mu klanili, uctívali jej a obětovali se mu.
Nic z toho nepotřebuji, pouze re5pekt.
_--==#{Alver}#==--_

Old Post 20-12-2003 v 01:08 AM
Alver je offline   Profil uživatele Alver   Find more posts by Alver   Foto galerie člena Alver   Click here to Send Alver a Private Message   Add Alver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 763

Alver, Chomtováci ví..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 20-12-2003 v 11:53 AM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Černoch
Nový Člen

Karma uživatele Černoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 764

Jednoho dne na konci prazdnin jsem turoval po lesíku kousek od nás a našel jsem ruskej bunger fakt mazec 400lidi kapacita možná ještě výc přivezli jsme tam nabytek?a bylo šli jme tam s kamošem Zelim a s Hankou že to bude mazec znate to holka?Tak jsme se posadili kouřili super mod.byla ta pravá pohoda a že si uděláme mlíčko proč né odpověděl Zelí, tak vaříme a vaříme a zasek chytáme no dovařili jsme mlíčko hodil jsem to toho samí paldy tak jsme čekaly.A bylo hotovo PÁRÁDA!!!!!!.ale nebyl cukr ani nic co se dava do Ml...zapoměli znáte to ne.Tak samotný hořký bylo to jak když polikáte ponošky od rusáka.fuj ale po tom teď to příjde sednul jsem si a sedim pavel sedí taky a nevi co se dějě z ničeho nic silnej vybuch smích nás zahltil a zeli začal vařit ve zbytku mlíka činskou polífku no nářes tak (TAK ČEKÁM SEDIM A HALDA 6E SE MI ZAČINÁ ZPOMALOVAT SRDCE ČIM VÍC SE MI ZPOMALOVALO TAK MĚ BOLEL HRUDNÍK A OKOLO SRDCE TAK HULÁKÁM NA ZELÍHO A ON SE MI SMĚJE TAK TEĎ JSEM NEVĚDEL CO A JAK TAK JSEM UŽ ŘEK ŽE DNESKA UMŘU:PAK JSEM SE HNUJ A PROB2HLA MI PANENKA KOLEM HLAVY A V TOM JSEM USNUL.no rano šílený jdu ven motám se potřebuju chcát tak chčiju a z ničeho nic zpadnu na zem a spim.fakt hartkore.Tak se s váma loučím hulk Černoch.

Old Post 21-12-2003 v 08:55 AM
Černoch je offline   Profil uživatele Černoch   Find more posts by Černoch   Foto galerie člena Černoch   Click here to Send Černoch a Private Message   Add Černoch to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Černoch! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Černoch
Nový Člen

Karma uživatele Černoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 765

sory za ty chyby:!

Old Post 21-12-2003 v 09:03 AM
Černoch je offline   Profil uživatele Černoch   Find more posts by Černoch   Foto galerie člena Černoch   Click here to Send Černoch a Private Message   Add Černoch to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Černoch! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Černoch
Nový Člen

Karma uživatele Černoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 766

jdu si dat hmotys:.!?

Old Post 21-12-2003 v 09:08 AM
Černoch je offline   Profil uživatele Černoch   Find more posts by Černoch   Foto galerie člena Černoch   Click here to Send Černoch a Private Message   Add Černoch to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Černoch! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 767

Není vám tam trochu zima, v tom vašem Chomutově ? )))

Old Post 21-12-2003 v 10:32 AM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ut2003
Nový Člen

Karma uživatele ut2003 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 768

muj nejdrsnější zážitek byl když sem si dal se svym kámošem Majklem...dohromady 4 naducaný špeky neznámýho modýlku...4 sme si dali protože to na nás ani po půl hoďce nelezlo..a tak sme se slzama v očích vytáhli krabku retek a začali cestou na nádraží kouřit..nedokouřili...každej si dal cca 3-4 prdy a začali se dít věci..nejdřiv sme se jen tak řehtali ale pak začali dost hustý haluše,najednou jakoby ze země vyzařovalo nějaký světlo,stromy se začali ponořovat do nějakýho moře...vytrhnul mě s toho až kámoš tim že nám ujede vlak.Majkl taky nevipadal moc dobře.lehnul si a začal se strašně gebit že je prej nějakej had---v tu chvíli se mi to zdálo jako dobrej nápad a tak sem si lehnul a plazili sme se na nádraží...lidi na nás čuměli jak na debili,ale nám to bylo jedno ,okolo nás se rozprostírala džungle a místo lidí sme vyděli zvířata fakt nářez...víc už si nepamatuju akorát vim že sem se probudil kolem 3 hodin a ležel sem vedle kolejí, a kámoš byl na stromě...nikdo neví jak se tam dostal...fakt záhada........

Old Post 21-12-2003 v 17:21 PM
ut2003 je offline   Profil uživatele ut2003   Find more posts by ut2003   Foto galerie člena ut2003   Click here to Send ut2003 a Private Message   Add ut2003 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49 50 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6875390 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív