Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 45 46 47 48 49 »
Autor
Téma 
SNDY
Stálý Člen

Karma uživatele SNDY - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 737

ak by som mohol nejake knihy doporucit tak su to urcite 1984(orwell),ziveracia farma(orwell),mechanicky pomaranc(burges-alebo tak nejak)...celkom dobre je aj kto chyta v zite atd....inak mam taku otazku...cital niekdo capka??? myslim R.U.R, krakatit,bila nemoc..... necital som ani jednu ale zdaju sa mi dobre(podla obsahu) ak niekto cital tak by ste mohli napisat ci sa to oplatiiiii

Old Post 06-12-2005 v 14:34 PM
SNDY je offline   Profil uživatele SNDY   Find more posts by SNDY   Foto galerie člena SNDY   Click here to Send SNDY a Private Message   Add SNDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fractall
Nový Člen

Karma uživatele fractall - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 738

quo vadis je romantika,ma to trochu historie rima a krestanstvi

Old Post 07-12-2005 v 11:00 AM
fractall je offline   Profil uživatele fractall   Find more posts by fractall   Foto galerie člena fractall   Click here to Send fractall a Private Message   Add fractall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fractall
Nový Člen

Karma uživatele fractall - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 739

tedka ctu simone beauvoirova-druhe pohlavi
mysleno zenske

Old Post 07-12-2005 v 19:20 PM
fractall je offline   Profil uživatele fractall   Find more posts by fractall   Foto galerie člena fractall   Click here to Send fractall a Private Message   Add fractall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 740

moswa: ehm, quo vadis a nudný? samozřejmě každej má jinej vkus, ale říct o tomhle že to bylo nudný...

Old Post 07-12-2005 v 21:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 741

futeW: samozřejmě-obsah a celek je dobrej, ale ta kniha mě prostě "nevcucla" . tak se to nějak vleče...jediná živá scénka mi přišla z arény. a jinak čtení z týhle doby-přide mi lepší není římského lidu, jesli znáš . peace

my first time

Old Post 08-12-2005 v 07:28 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cimea
Nový Člen

Karma uživatele Cimea - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 742

Zápisky z podzemí-Dostojevskij...je to nehoráznej mazec...-)

Old Post 10-12-2005 v 16:21 PM
Cimea je offline   Profil uživatele Cimea   Find more posts by Cimea   Foto galerie člena Cimea   Click here to Send Cimea a Private Message   Add Cimea to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cimea! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
buba.sparxxx
Stálý Člen

Karma uživatele buba.sparxxx - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 743

georges bataille , patrick süskind-parfém příběh vraha

Old Post 11-12-2005 v 08:22 AM
buba.sparxxx je offline   Profil uživatele buba.sparxxx   Find more posts by buba.sparxxx   Foto galerie člena buba.sparxxx   Click here to Send buba.sparxxx a Private Message   Add buba.sparxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 744

abych rekl pravdu, tak Quo Vadis sem si pucil po doporuceni ucitelky. Po 20 strankach sem to vzdal. Proste me to nepripadalo dobry. Pro me dobry...

Old Post 19-12-2005 v 09:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elementalista
Stálý Člen

Karma uživatele Elementalista - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 745

SNDY: Zlocin a trest sem cet a neni to tak spatny. Typak zabije nakou starenu, ktera je hrozne zla, pak de za to na Sibir makat a je tam i naka jeho pritelkyne, ktera se predtim zivila jako hm, prostitutka... Celkem se to da... Jinak od Capka sem taky cetl vetsinu. Nejlepsi asi Bila nemoc.

Old Post 20-12-2005 v 02:15 AM
Elementalista je offline   Profil uživatele Elementalista   Find more posts by Elementalista   Foto galerie člena Elementalista   Click here to Send Elementalista a Private Message   Add Elementalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 746

by me zajimalo, jestli existuje nejaka dobra knizka o ocich. Ale ne neco ciste anatomickyho...

Old Post 20-12-2005 v 10:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 747

Přečetl jsem si první 20 stran a mám stoho hlavu jak balón

No nevadí. Určitě se pod tim podepisuju. A přidám pár svejch tipů.
Nemůžu nezmínit Coloniji od Nejlora, nebo cokoliv od těhle tvrůrců Red Dwarfa.
Ulítávam taky na bídníkach Barouse, bugovsky a ostatní homosexulní feťaci.
A ještě kdo četl pokračovaní Transpotingu z názvem Lepidlo. Není to už tak dobrý ale večer u špeka potěší

Old Post 20-12-2005 v 19:42 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Winston Smith
Stálý Člen

Karma uživatele Winston Smith - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 748

Teď se zrovna peru s donem Quijotem, místy to má opravdu svoje kouzlo, doufám že to dočtu: ) jinak samozřejmě 1984, jak tu někdo psal tak Motýlek je taky super čtení, Trainspotting, Harry Potter: ), Duna taky není špatná, včera jsem si koupil ňáké povídky od Meyrinka (Hašiš a Jasnozřivost, za 19 Kč v Tescu: ) a vcelku příjemně mě překvapily, To od Kinga, My děti ze stanice Zoo, Stopařův průvodce...no je toho spousta a většina už tu byla jmenována: )

Old Post 21-12-2005 v 14:02 PM
Winston Smith je offline   Profil uživatele Winston Smith   Find more posts by Winston Smith   Foto galerie člena Winston Smith   Click here to Send Winston Smith a Private Message   Add Winston Smith to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erne100
Stálý Člen

Karma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 749

Da Vinciho kód - Dan Brown

Vynikajúce dielo!! Kto má rad záhady, vrelo odporúčam..

Old Post 30-12-2005 v 18:40 PM
Erne100 je offline   Profil uživatele Erne100   Find more posts by Erne100   Foto galerie člena Erne100   Click here to Send Erne100 a Private Message   Add Erne100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 750

citace:
Původní příspěvek od Erne100
Da Vinciho kód - Dan Brown

Vynikajúce dielo!! Kto má rad záhady, vrelo odporúčam..

Tuto knihu jsem dostal k Vánocům v novém, velmi pěkně obrazově doplněném vydání, a jsem na ní velmi zvědav. Když to byla novinka a nebyla u nás (či aspoň pro mě) zdaleka tak známá, tak ji kámoš (v té době pod názvem Šifra mistra Leonarda - btw. zajímavý marketingový tah, pozměnit název a vydat znovu, ale proč ne...) doslova hltal v schule pod lavicí Já se na četbu potřebuji víc soustředit, takže bych z toho moc neměl, ale dostávalo mě, jak rychločetl.

Old Post 30-12-2005 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 751

Mno a k tomu, co čtu momentálně - knihu fejetonů od botanika Václava Větvičky: Něco pro zahřátí duše (taky dárek k Vánocům, těch knih bylo více) - odreagovávací čtení, ale čtenář se dozví i spoustu zajímavostí.

Naposledy upravil 30-12-2005 v 21:52 PM

Old Post 30-12-2005 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Palec nahoru Joska Heller Příspěvek č. 752

promine,
Hlava XXII.
vždycky si tam něco najdu.
Doporučují 2 ze 3 psychopatů.......pacifistů...

Old Post 30-12-2005 v 21:44 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 45 46 47 48 49 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0365470 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív