Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 43 44 45 46 47 »
Autor
Téma 
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 705

citace:
Původní příspěvek od greenness

Postoj mám pozitivní.

Hydrotekk: tak, tak


vim ocem mluvim bydlym s mamkou
a taky mi nejak nezakazovala hulit..
ted si to naprikla pjekne valim pod 4 kilem a mamka uplne v poho..

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 21-11-2008 v 15:51 PM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Specik
Nový Člen

Karma uživatele Specik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 706

Nasi vedia ze hulim dokonca cela rodina to vie proste som im to po troch rokoch povedal a museli sa s tym zmierit

Old Post 23-11-2008 v 19:32 PM
Specik je offline   Profil uživatele Specik   Find more posts by Specik   Foto galerie člena Specik   Click here to Send Specik a Private Message   Add Specik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c0ga
Stálý Člen

Karma uživatele c0ga - 1% PěstitelskáKarma uživatele c0ga - 1% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 707

Tak zrovna včera na to přišli .. odpoledne jsem balil jointy doma na vecer pac uválet to v tom větru na to nemam nervy ani skill ... no a jak si tak balim tak koukam mala palička tak sem naladoval sklo fouknul ho a asi po dvou hodkach odesel s domova ... vecer mi volá máti "hele co to je za dreveny kolecko na stole? to s tema zoubkama a diovne to smrdi" neni to nahodou na travu ze ne ? rikam neee ja prece nehulim atd atd no a druhej den shodou nahod přijel mámi známej co taky pálí a řekl ji k čemu je drtička ale jinak v poho vzali to s usměvem což sem vubec nepochopil a je jim to jedno

Old Post 23-11-2008 v 20:04 PM
c0ga je offline   Profil uživatele c0ga   Find more posts by c0ga   Foto galerie člena c0ga   Click here to Send c0ga a Private Message   Add c0ga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brat
Nový Člen

Karma uživatele brat - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 708

4cOga

Tak to máš vela v klidu .) Naši už to ví cca od 18 let, to jsem si rekl, ze je na case aby vedeli pravdu. Vpálil jsem jim to do xichtu kdyz jsme byli na vesnicke zabave a ja si pred nema dal krásně velké špášo. Hned jim doslo co to je, ale ja jsem jim vysvetlil, ze to neni spatné atp. Ale tohle záleží čistě na rodičích, jací jsou.

Old Post 24-11-2008 v 10:28 AM
brat je offline   Profil uživatele brat   Find more posts by brat   Foto galerie člena brat   Click here to Send brat a Private Message   Add brat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c0ga
Stálý Člen

Karma uživatele c0ga - 1% PěstitelskáKarma uživatele c0ga - 1% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 709

citace:
Původní příspěvek od brat
4cOga

Tak to máš vela v klidu .) Naši už to ví cca od 18 let, to jsem si rekl, ze je na case aby vedeli pravdu. Vpálil jsem jim to do xichtu kdyz jsme byli na vesnicke zabave a ja si pred nema dal krásně velké špášo. Hned jim doslo co to je, ale ja jsem jim vysvetlil, ze to neni spatné atp. Ale tohle záleží čistě na rodičích, jací jsou.


Taky jsem měl v plánu jim to "pak" někdy říct ze dvou duvodu .. 1) abych to nemusel schovavat 2) abych mohl pěstit

Old Post 24-11-2008 v 11:52 AM
c0ga je offline   Profil uživatele c0ga   Find more posts by c0ga   Foto galerie člena c0ga   Click here to Send c0ga a Private Message   Add c0ga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brat
Nový Člen

Karma uživatele brat - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 710

cOga mit brko doma a pestovat je vec uplne odlisna. To by mamka asi neskousla, proto se uz tesim az si krasne s titulem budu bydlet daleko od domova ve vlastnim ... ... .-)

Old Post 25-11-2008 v 13:59 PM
brat je offline   Profil uživatele brat   Find more posts by brat   Foto galerie člena brat   Click here to Send brat a Private Message   Add brat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 711

Takze ja hulim takrka 10let a prvni dva tri roky jsem to tajil.Sice neco malo tusili,ale pohoda..........casem se to samozrejme provalilo,pac zijem na male dedine a huli nas tu vic a vic...Mama byla desne proti tomu,bala se ze hned pojedu v necem tvrdcim,jak uz ma starsi generace zafixovany v hlave z medii.Proste nic o tom nevi,ale kdyz vidi ze slusne ziju,chodim do prace,pomaham doma,tak je spokojena s tim jaky jsem a to ze hulim ke me proste patri.Tento rok jsem dokonce doma pestoval a pohodicka.No a v nedeli se mama zeptala jaky to je a zeby to taky chtela nekdy zkusit.....

Old Post 25-11-2008 v 17:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 712

citace:
Původní příspěvek od JiriSTI
Takze ja hulim takrka 10let a prvni dva tri roky jsem to tajil.Sice neco malo tusili,ale pohoda..........casem se to samozrejme provalilo,pac zijem na male dedine a huli nas tu vic a vic...Mama byla desne proti tomu,bala se ze hned pojedu v necem tvrdcim,jak uz ma starsi generace zafixovany v hlave z medii.Proste nic o tom nevi,ale kdyz vidi ze slusne ziju,chodim do prace,pomaham doma,tak je spokojena s tim jaky jsem a to ze hulim ke me proste patri.Tento rok jsem dokonce doma pestoval a pohodicka.No a v nedeli se mama zeptala jaky to je a zeby to taky chtela nekdy zkusit.....


Já myslím, že postupnou přirozenou cestou ste došli k parádní rovnováze ne? Ještě počkej až bude mít máti ještě víc kytek než ty Hlavně jí nespal do kaší! Moje máti byla naposledy moc a už nemám šanci s ní kouřit.

Old Post 25-11-2008 v 17:52 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 713

citace:
Původní příspěvek od Zedy


Já myslím, že postupnou přirozenou cestou ste došli k parádní rovnováze ne? Ještě počkej až bude mít máti ještě víc kytek než ty Hlavně jí nespal do kaší! Moje máti byla naposledy moc a už nemám šanci s ní kouřit.


JJ tak to je pravda..kdyz si vzpomenu,jak jsem se vzbudil a u postele placici mama a pred ni muj suplik s naradickem a matrosem....tak jsem byl fetak..na coz jsme teda mega alergicky....ale casem zjistila ze jsem normalne uvazujici clovek se srdcem na pravem miste....Jasne ze ju nenecham vypalit domrte.Jedna kamoska uz kvuli temu nehuli a jen se teho boji,protoze nic nic a furt chtela a chtela.......na mati budu opatrenej....dva tri sluky a konec........To si vybavuji jak na si mama a deda jedneho kamosa udelali mliko,pac to nechteli kourit a druhy den az se probrali z mega kasi,tak mu kytky sklidili a spalili...jeho deda tomu rikal dilo satana

Old Post 25-11-2008 v 18:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerv.malda
Stálý Člen

Karma uživatele cerv.malda - 80% PěstitelskáKarma uživatele cerv.malda - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 714

Mno moje mama to ví aji tata i kdyz bydlí dost daleko. Kazdopádně nejvíc hustí jsou moje tchýně s tchánem, kteří mi u nich na zahradě dokonce postavili skleník abych tam mohl pěstit. Tchýně si z toho dělá různý mazání a tchán to má jako antidepresivum. Takže sem nadmíru spokojen!

Old Post 30-11-2008 v 08:52 AM
cerv.malda je offline   Profil uživatele cerv.malda   Find more posts by cerv.malda   Foto galerie člena cerv.malda   Click here to Send cerv.malda a Private Message   Add cerv.malda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boo4smoke
Nový Člen

Karma uživatele boo4smoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 715

citace:
Původní příspěvek od psycho
Jo, ale něco jsem nedodal: táta řek, že jakmile zjistí, že jsem se toho svinstva ještě někdy dotknu, tak mi
1)ihned zabalí kufry
2)zpřeráží ruce (aby se mi to hůř neslo)
3) -"- nohy(abych nemoh odejít :-)

(bod 2 a 3 jsem si vymyslel, abych to nějak zlehči... jinak je doopravdy odhodlanej mě vyrazit z domu!!!)

(teď jsem samá sranda, ale před dvěma dny mi moc do smíchu nebylo....dokážete si to snad představit)


jak tu čtu, cos všechno napsal ohledně toho, že vaši zjistili, že hulíš, tak přemejšlim, jestli nejsme sourozenci...
Naši to zjistili včera. Jsou vyloženě proti tomu, nevím proč to berou tak ,,smrtelně''..:-( ale zakázali mi, co mohli, zavřeli mě doma, divim se, že mě pustili dneska aspon na hodku ven. Ovšem s tím, že ze mě neucítí ani cigaretovej kouř, nebo se nehnu z domu. Včera mě matka chtěla dát na léčení, protože když hulím, tak mám přece nějakej PROBLÉM!!..Myslím, že jim to nevysvětlím..

Kdo nehulí s náma, hulí proti nám

Old Post 14-12-2008 v 14:16 PM
boo4smoke je offline   Profil uživatele boo4smoke   Find more posts by boo4smoke   Foto galerie člena boo4smoke   Click here to Send boo4smoke a Private Message   Add boo4smoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 716

Prave se mi stala šílena věc, přijedu domu po týdnu ze školy, přijdu do pokoje a napostá spoušt. Celej pokoj prohledanej, vechny šuplíky vysypaný, krabice s brkem pryč, skleněnky a zapalovače taky v kelu. To matka se činila, prej "uklízela"... Tak super, cca 2OOg vy kélu a já zase budu muset nakupovat brko na ulici.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 19-12-2008 v 16:15 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik288
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik288 - 18% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 717

Já pěstuju jen půl roku IN.
Táta radši drží hubu a rytmus ale matka nejdřív měla keci tak sem vzal nějakej přebytečnej matroš a udělal jí krabičku mastičky. Namazala se s tim celá a řekla at udělam další sem jí řek že bych potřeboval víc místa na to a až to jelo. Stará lednička na půdě se ze dne na den proměnila na 2 patrovou pěsítrnu. Ted je to OK. Ale řekl sem jí že nehulim.
Jednoho dne měl táta dobrou náladu na píčoviny. Zakazoval mi i kouřit vodnici atd.. Ale prostě sem neodolal a přineslo sem mu pod nos bongo se 20x extrakterm šalvěje.
No a jen si natáhnul a jen se válel po gauči a zemi a hulákal tam sračky atd..
Máma nasraná co sem mu to dal atd...
Asi po 8 minutách byl otec v pohodě a říkal že je to hustý že je to vejlet uplně někam jinam a že je to úlet. Ale stejně že hulí nevim. šalěj je legální a neni návyková jak se dočetl na internetu tak to zkousne v poho s trávou nevim jak by to bylo ale kdyby něco tak to shodim na šalvej a je to.
Máma neměla odvahu dát si práska šalvky ale aspon sem ušetřil .

Old Post 19-12-2008 v 16:35 PM
Kyblik288 je offline   Profil uživatele Kyblik288   Find more posts by Kyblik288   Foto galerie člena Kyblik288   Click here to Send Kyblik288 a Private Message   Add Kyblik288 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 718

tak jedu svuj prvni in... s maminou uz nebydlim, ale vi to... rekla mi ze je to ta nejmensi vec co ji na me vadi

Old Post 22-12-2008 v 00:21 AM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
My.Lolita
Nový Člen

Karma uživatele My.Lolita - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 719

Žiju s matkou a ta o hulení neví. Možná proto, že nejsem pravidelný kuřák, ale občas si nějaké huleníčko donesu i domů. Jednou to u mně našla , a od té doby má docela podezření, sice jsem ji přesvědčila, že marihuana to v žádným případě není Je trochu naivní, a uvěřila... Jinak stavy si umím kontrolovat, a dokážu to uhrát takže je to v pohodě
A doma si pěstuju šalvěj a taky je to v pohodě, pač matka ani neví co to je ..

Old Post 28-12-2008 v 22:59 PM
My.Lolita je offline   Profil uživatele My.Lolita   Find more posts by My.Lolita   Foto galerie člena My.Lolita   Click here to Send My.Lolita a Private Message   Add My.Lolita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shula
Nový Člen

Karma uživatele Shula - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 720

Mě máti kytky i přesazuje ze skleníku, když mi to roste na místě kde ona chce rajčata neboco.
A že hulím si jistě myslí, když mi pokládá otázky jako ' a ty to jako kouříííš??? ' a moje odpověď je 'a co jako!' ,
ale zkouřenyho mě asi ještě neviděla (nebo si to nepamatuju:-)

SHULA

Old Post 09-03-2009 v 00:11 AM
Shula je offline   Profil uživatele Shula   Find more posts by Shula   Foto galerie člena Shula   Click here to Send Shula a Private Message   Add Shula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 43 44 45 46 47 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6019470 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív