Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 42 43 44 45 46 »
Autor
Téma 
CHARoN
Nový Člen

Karma uživatele CHARoN - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 689

Vedi to uz od mich 16 let ted me je 22...

Old Post 15-09-2008 v 14:19 PM
CHARoN je offline   Profil uživatele CHARoN   Find more posts by CHARoN   Foto galerie člena CHARoN   Click here to Send CHARoN a Private Message   Add CHARoN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 690

vedi us od 13cti kdys sem poprve sklizek doma
ted bydlim taky s mamou a jedu IN...i....OU

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 16-10-2008 v 17:28 PM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 691

o mne vedia vsetci , cela rodina ...este aj babka 88 rocna mi povedala ze ved ona vie ze aj ja to fajcim

Old Post 16-10-2008 v 20:13 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 692

Tak u nás to ví naši oba.... mamka víc v klidu i když to nikdy (údajně) nezkoušela.. příští sezónu mi doufám dovolí obsadit skleník nebo aspoň něco malého do kýblu na dvoře.. tatík to ví taky ale ne že by mu to nějak extra vadilo ale neschvaluje to.

Old Post 16-10-2008 v 20:37 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 693

No naši byly velice přísný jako rodiče - takže sem si ganju musel doslova zasloužit
Když se poprvý zhulili vypadalo asi takhle ...
Balim si v pokoji řádnýho blunta když naši z obýváku trošku podpořený alkáčem křičej at jim dam zahulit a přinesu marijánu mno já toho blanta - tak řikam no tady něco mam tak to skuste ....mezitim sem se šel zbalit že jdu ven a když sem se opět vrátil do obýváku naši třištvrtě blanta zhulenýho, strašnej smích, oba si to museli trhat od úst protože tahali jak najatý tak tam přídu začnu se smát a mamka mi podala tu raketu se slovy at to odnesu tam odkud sem to přines a taťka strašnej výsměch ...tak si dam nějaký prdy v tom mě takřka vyhodili za dveře a zavřeli, strašnej smích zpoza dveří mi napovídal že je vše ok - tak z rozjetym blantem nastupuju do výtahu a v tom na poslední chvíli zachytila zavírající se dveře sousedka se svejma dvouma malejma dětma vítah naprosto zamlžen já s bluntem v ruce a zpoza dveří stále větší smích její reakce - koukam že se vaši baví
no od tý doby mi vždycky taťka tak jednou za půl roku řekne at mu smotnu ale hlavně né do toho doutníku že to byl mazec
sestra semnou nikdy nepálila žije v zahraničí a kdykoliv za ní přijedu vždycky vytáhne místní skéro se slovy že jí to kámoš z maroka dal a jestli chci tak tady to je no a já chci keep growing !

Old Post 19-10-2008 v 13:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypres
Stálý Člen

Karma uživatele cypres - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 694

Moje mamka to stale nevi,ač mi je 21 let, stale ziju s rodinou v RD, ovsem dom chodim jen spat,jak se rika
...kdyby to vedela,asi by me vyhodila z okna,rozrezala,rozemlela,rozdupala,spalila rozhazela prach po zahrade..to tak ve vyčtu.....nesnasi jakekoliv kuraky, doma si nemuzu dat ani vodara musim tahat ke kamosum...
takze mati to nevi,ac hulim kazdy den vzdy ze jdu prilozit do kotelny vecer a jaksi se tam zdrzim zahulim a pak na me mati cumi si pripadam vzdy tak blbe
jak rad bych ji to rekl,ovsem ty nasledky ty by byly doslova katastrofalni!

Old Post 24-10-2008 v 09:27 AM
cypres je offline   Profil uživatele cypres   Find more posts by cypres   Foto galerie člena cypres   Click here to Send cypres a Private Message   Add cypres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 695

citace:
Původní příspěvek od Host
3 roky pestuju doma...takze vi , se spotrebou taky mirne mlzim



mirne mlžit se musi pač by naše rodiče klepla pepka
sme na tom stejne

Old Post 24-10-2008 v 11:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 696

No já už tři ročky nežiju doma, ale máti to ví už od střední. Ale dozvěděla se to docela blbým způsobem.
Před nějakejma 8 rokama jí ukradli kolo, tak šla na benga...
Tam se jí ptali na takový ty klasický věci okolo toho a jen tak mezi řečí se jí zeptali, jestli ví že dýluju pálo ?!? Mno co vám mám povídat, půl roku mi nevěřila ani ahoj a měli sme tichou domáctnost
Paradoxem je, že jsem sice pálil (většinou nějakou siláž), ale neměl jsem své konopí a byl jsem rád když mě někdo pozval na špeka, takže kde ty cajti vzali hlášku že dýluju netuším, ale připravili mi tím celkem šedivé období vztahů s máti...
Takže asi tak

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 24-10-2008 v 11:39 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dingo
Stálý Člen

Karma uživatele Dingo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 697

Taky pridam trosku do mlyna xD
Palim cca 2 roky, kde prvni rok byl takovej spise seznamovaci. Dalo se obcas nekde s partou, obcas nekdy mezi odpoledkou, obcas kdyz clovek byl doma sam a chtel si tyhle chvilky zprijemnit atd. Kazdopadne slovo pravidelnost, tu nelze jeste pouzit. Coz uz se neda rici o tom 2 roku, kdy clovek ma uz nejaky ty zkusenosti a snazi se je vyuzivat co nejcasteji xD. Zaroven dochazi k obratu, kdy slovo obcas se nam vytraci a nastupuje jednou uz zminovana pravidelnost. Clovek uz tak nejak hleda prilezitosti a uz to lze brat jako prirozenou soucast beznyho zivota. Tak a tedka prejdu uz konecne k tematu. Nasi vedi, ze palim. Vzhledem k tomu, ze dochazelo k castejsi aplikaci, tak se samozdrejme zvysila i % sance mozneho odhaleni xD

Mamce jsem to rekl nejak mezi reci, ze tu travu taky palim a zeptal jsem si ji, zda na mne pocituje nejaky nedostatky ci ma pocit, ze me to nejak zmenilo .... odpoved znela ze ne, a ja palim vesela dal .... Za to s otcem to bylo tezsi, jednou me nacapal na balkone jak si davam osobacka a ptal se me co to mam ... rikam, ze cigaretu ( jsem velkej odpurce kuraku ), tak ho to prekvapilo, ze kourim, ze se na nic nezmohl a odesel ... nevim, mozna je to tim, ze jsem uz davno plnoletej nebo mam zkratka hodny rodice, kteri veri, ze jejich syn je uz rozumnej a vi, co dela

Old Post 24-10-2008 v 18:22 PM
Dingo je offline   Profil uživatele Dingo   Find more posts by Dingo   Foto galerie člena Dingo   Click here to Send Dingo a Private Message   Add Dingo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gh0$t.G
Nový Člen

Karma uživatele Gh0$t.G - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 698

tak moji rodiče to nevi na 100% ale určitě maji pochyby když vidi už 3 rok po sobě že mi rostou kytky na zahradě ale maji jen domněni že to pěstuju jen tak pro zabavu

Old Post 30-10-2008 v 13:06 PM
Gh0$t.G je offline   Profil uživatele Gh0$t.G   Find more posts by Gh0$t.G   Foto galerie člena Gh0$t.G   Click here to Send Gh0$t.G a Private Message   Add Gh0$t.G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cunas
Nový Člen

Karma uživatele Cunas - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 699

Zdravicko.
Tak ja hulim tak 17 a mamka to tusila(si myslim)tak od tech 18neco.
V 19 za mnou prisla do pokoje a ptala se me uz po nekolikaty jestli hulim
A me uz nebavilo ji porad lhat,tak jsem ji na ferovku rek ze hulim.
Zacla radit a rikat tak to teda uz hulit nebude.
Ja ji na to s klidnou hlavou rek ze budu a ze stim nic neudela.Ze je to porad lepsi nez abych bral ZKU.VENY PECKO.
Tak mesic na me byla nastvana,ale pak to nak rozdejchala.
Mozna tomu pomohlo,sice bohuzel,ze bratranek skoncil v lecebne prave kvuli pedru,tak si asi rekla at radshuli nez neco silnejsi.
Kdyz jsem zacal pestovat na zahrade u reky tak zezacatku malej protest,a pak mi pujcovala hnojky na rust i na kvet a rikala ze kdyby to bylo legal ze si to da na svoji zahradku,ak ta kyticka hezka.
No ani nevim jak to vi tata,ale bydli jinde.Myslim kdyz jednou prijel na navstevu tek videl kytky u reky a hned si je sel prohlidnout a jeho prvni slova byly,ze az to sklidim tak jestli mu dam par vzorku.
Ted si s tatou i obcas zakourim.
Vi to vlastne cela rodina a s o rok mladsim bratrankem jsem pestoval u babicky(nejlepsi kyti co jsem mel) a tam i da vala hnojivo ktery si delala na okurky.
Takze si myslim ze to nastesti ma rodinka poprala :-)

Old Post 10-11-2008 v 19:07 PM
Cunas je offline   Profil uživatele Cunas   Find more posts by Cunas   Foto galerie člena Cunas   Click here to Send Cunas a Private Message   Add Cunas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cunas
Nový Člen

Karma uživatele Cunas - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 700

Jo jinak jsem zapomel ted mi je 24

Old Post 10-11-2008 v 19:08 PM
Cunas je offline   Profil uživatele Cunas   Find more posts by Cunas   Foto galerie člena Cunas   Click here to Send Cunas a Private Message   Add Cunas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenness
Nový Člen

Karma uživatele greenness - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 701

Vím, že moje (plnoleté) děti hulí

Old Post 20-11-2008 v 16:08 PM
greenness je offline   Profil uživatele greenness   Find more posts by greenness   Foto galerie člena greenness   Click here to Send greenness a Private Message   Add greenness to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mixerka
Stálý Člen

Karma uživatele Mixerka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 702

greenees: a jaký k tomu máte postoj vy?


Fuck off civil idiots

Old Post 21-11-2008 v 11:01 AM
Mixerka je offline   Profil uživatele Mixerka   Find more posts by Mixerka   Foto galerie člena Mixerka   Click here to Send Mixerka a Private Message   Add Mixerka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 703

citace:
Původní příspěvek od greenness
Vím, že moje (plnoleté) děti hulí


čuzz
tak to ja bych to asi ani neresil...
sou us dospely tak at si delaji co chteji kdys nebudou delat nejake prusery nebo nepojedou v chem...grogach...(pak us bych asi vrazdil)
ale je to jen nazor a vec pohledu rodicu na sve potonky.

je to tak ze zakazane ovoce chtna nejlepe!!!
vlastni zkusenost...

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 21-11-2008 v 13:35 PM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenness
Nový Člen

Karma uživatele greenness - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 704

citace:
Původní příspěvek od Mixerka
greenees: a jaký k tomu máte postoj vy?

Postoj mám pozitivní.

Hydrotekk: tak, tak

Old Post 21-11-2008 v 13:53 PM
greenness je offline   Profil uživatele greenness   Find more posts by greenness   Foto galerie člena greenness   Click here to Send greenness a Private Message   Add greenness to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 42 43 44 45 46 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6155120 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív