Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 41 42 43 44 45 »
Autor
Téma 
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 673

Tak moje máti to ví, letos jsem si mohl předpěstovat v cimře

Věděla to už dřív, taky jsem začal až v 21,5 letech. Nekouřím, nepiju (jen decentně, 2-3 pivka tak 2x týdně po práci, nějak mě chlastání nebere, ale lopat dva litry Coly v hospodě se mi teda nechce... navíc je to drahý jak sviňa) jen si dám nějakého toho páfka na chuť

Taky věděla, že jak jsem bydlel sám, tak jsem pěstoval indoorek. Sama je vášnivá pěstitelka (máme doma i vlastnoručně roubované citrusy a mandarinky ).

No a už jsme spolu i hulil, na Štědrý den 2006 jsem já, moje holka, máti a ségra dali špeka ... já s robkou v hovnech, ségra šla vysmátá domů a máti se psem ... a nevím, asi si to moc nedávala, protože prý byla "smutná" ... tak nevím ... třeba to chce víckrát zabaňat

Ortanielův 2008 outgrow - Himalaya Gold, MIX'07

SPT Valašsko 2009 - White Skunk, White Widow, Pure Power Plant, MIX'07

Úsporky 125W a 200W - Afghan, Kalichakra, Mountain Jam, Shit

SPT Valašsko 2010 - Purpurea Ticinesis x Cinderella99, SHIT, MIX'07

2012 - T.H. Seeds - Mendocino Madness

2013 - Beskydské fialovění - Holands's Hope a Purple#1
Vstávej semínko holala, bude z tebe fiala

Old Post 26-05-2008 v 01:05 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufik
Nový Člen

Karma uživatele Bufik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 674

No rodiče to nevědí, táta k tomu má vyloženě negativní vztah ale myslím že začíná tušit a máma to toleruje.

Old Post 13-08-2008 v 00:18 AM
Bufik je offline   Profil uživatele Bufik   Find more posts by Bufik   Foto galerie člena Bufik   Click here to Send Bufik a Private Message   Add Bufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajong
Stálý Člen

Karma uživatele pajong - 53% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 675

Otec ten nevie, že si zapálim a mama sa ma nedavno pri navsteve môjho balkona opýtala : "To čo ti rastie na balkone je Trava???" a ja som povedal ža ano a bolo to....a život ide dalej...

1. Grow 100 W sodík http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
[url]



.....po tráve sa nechodí, po tráve sa smeje.....
.....BioGrowu zdar.....

Old Post 13-08-2008 v 07:07 AM
pajong je offline   Profil uživatele pajong   Find more posts by pajong   Foto galerie člena pajong   Click here to Send pajong a Private Message   Add pajong to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbastell
Stálý Člen

Karma uživatele barbastell - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 676

Mám štěstí páč rodiče ač jsou již starší tak jsou rozumní a mamina se mnou dokonce sdílí pěstitelské úspěchy Takže vědí a není problém, akorát se spotřebou trošičku lžu...

A Bůh stvořil konopí, aby učinil člověku život snesitelnějším...

Old Post 13-08-2008 v 08:30 AM
barbastell je offline   Profil uživatele barbastell   Find more posts by barbastell   Foto galerie člena barbastell   Click here to Send barbastell a Private Message   Add barbastell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 677

Moja manka si mysli ze pestujem technicke konope a ked tu ganju seknem tak si vymyslim ze mi skapala a a nasadim si dalsiu Niekedy ked pride do izby a je tu nahulene tak sa vyhovorim ze to ide z vonku . Ale myslim si ze to vie ( to by sa dovtipil aj blb) a ticho mi to toleruje.

Old Post 15-08-2008 v 14:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chUCky_doLL
Nový Člen

Karma uživatele chUCky_doLL - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 678

No nevedej ale mother zacina neco tusit!Asi vzdycy diky tem krasnym krvavym ocim:-D

Dokud bude tenhle blbej svět,budem křičet Punk´s Not Dead

Old Post 15-08-2008 v 15:59 PM
chUCky_doLL je offline   Profil uživatele chUCky_doLL   Find more posts by chUCky_doLL   Foto galerie člena chUCky_doLL   Click here to Send chUCky_doLL a Private Message   Add chUCky_doLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PineCone
Stálý Člen

Karma uživatele PineCone - 24% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 679

Máma o tom ví, nelíbí se jí to, ale vyloženě mi to nezakazuje. Ale zahulit si se mnou nechce

Dáme shota, dáme, plíce roztrháme!

Old Post 17-08-2008 v 11:19 AM
PineCone je offline   Profil uživatele PineCone   Find more posts by PineCone   Foto galerie člena PineCone   Click here to Send PineCone a Private Message   Add PineCone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 680

začalo to asi 50 rostlinami předpěstovávanejch na letošní out na parapetu + x řezů v pařníku...bydlím sám...máti valila voči, kytky v životě viděla snad jen na nově..ale je to můj život mámo

nedávno jsem, mírně pokalující, ve společnosti přítelkyně a mámy, vytáh bongo, nabil Bigbáda, a s ledovým klidem podávajíc jí skleněnou vázičku pravím: zahulíme ne?

reakce kladná, dali jsme po prdu, zasmáli se, a situace u nás v rodině ohledně konopí je zase lepší

je to horší když člověk bydlí u rodičů, ale...

HLAVNĚ SE S TÍM NESRAT!

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 17-08-2008 v 12:30 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkLight
Stálý Člen

Karma uživatele DarkLight - 4% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 681

Vedej ze si konopi dopravam, neschvalujou to, ale spis nevi ze palim tak casto. Takze tak pul napul. Ale nejdriv byli zasadne i proti kytkam na balkone a nakonec tam drzej a budou drzet az do sklizne, takze jak pravil Ahmad: Nesrat se s tim

-Got blunt?
-Got weed?
(c) How high

Old Post 17-08-2008 v 12:38 PM
DarkLight je offline   Profil uživatele DarkLight   Find more posts by DarkLight   Foto galerie člena DarkLight   Click here to Send DarkLight a Private Message   Add DarkLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Irvin
Stálý Člen

Karma uživatele Irvin - 53% PěstitelskáKarma uživatele Irvin - 53% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 682

Otec to pravdepodobne vie ale tvári sa akože nič. Sem tam podpichne nejakou otazkou typu: "Máš sucho v ústach keď fajčíš trávu?" alebo "majú v Prahe lepšiu trávu?" a ja sa pritom tvárim ako by som nevedel očom rozpráva

Old Post 17-08-2008 v 13:44 PM
Irvin je offline   Profil uživatele Irvin   Find more posts by Irvin   Foto galerie člena Irvin   Click here to Send Irvin a Private Message   Add Irvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mixerka
Stálý Člen

Karma uživatele Mixerka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 683

Rozervali by mě... v žadnem připadě! Kdyžtak počkam až to odezni a pak domu Přece se nezhulím pár minut před návratem dom

Old Post 14-09-2008 v 00:42 AM
Mixerka je offline   Profil uživatele Mixerka   Find more posts by Mixerka   Foto galerie člena Mixerka   Click here to Send Mixerka a Private Message   Add Mixerka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 684

Naši to ví,tatík to neschvaluje a přitom mu samotnému by to šíleně pomohlo na problém se spánkem a nervama.
Máti je víc vpoho,sice si pořád myslí že mi to zničí mozek a budu za chvíli brát peří a herák,ale domluvil jsem se s ní,že budu hulit dál a ona na mě může pozorovat,jestli se teda budu kazit jak ona tvrdí ale už ted mi řekli naši,že se měním k lepšímu,takže zatím vedu A o pěstování ví taky. Mamka byla dokonce ochotná mi vyčistit uplně zasranou šlukovku A to když asi před půlrokem zjistili že hulím,tak mě chtěli poslat na léčení...

Jsem narkoman,fetuju marihuánu.

Old Post 14-09-2008 v 12:48 PM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BullTerier
Nový Člen

Karma uživatele BullTerier - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 685

Ja nevim ci to vedia . o takichto veciach sa spolu nebavime ale urcite to vedia alebo nieco tusia som s nimi vkontakte len vemi malo
Tot vse

Old Post 14-09-2008 v 14:57 PM
BullTerier je offline   Profil uživatele BullTerier   Find more posts by BullTerier   Foto galerie člena BullTerier   Click here to Send BullTerier a Private Message   Add BullTerier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 686

mno moji rodice to vi uz leta a to od te doby, co jsem poprve prisel domu zhulenej. mno smirili se stim, ale nemaji to radi..

Old Post 14-09-2008 v 19:00 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 687

Vedi dlouho, ale hulit s nema to ne-e...
Otec to statecne prehlizi A mama vi, ze pestuju temer odjakziva
(objevila muj prvni indoor-PCbox-zarivka-rulezZ asi pred 7mi lety...byla dost prekvapena a ja nezletily takze skoncila v kosi kosatice jedna)

Oba by asi byli pro dekriminalizaci, osveta funguje.
OT Konopi je droga, stejne jako ostatni lecive byliny holt.

Old Post 14-09-2008 v 20:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 688

3 roky pestuju doma...takze vi , se spotrebou taky mirne mlzim

Old Post 15-09-2008 v 06:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 41 42 43 44 45 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5510620 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív