Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » NAVYK?-co si ot tom myslite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
PL3V3L
Stálý Člen

Karma uživatele PL3V3L - 78% PěstitelskáKarma uživatele PL3V3L - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Pavlik
Pokud hulíš moc, tak to na organizmus samozřejmě působí i po fyzický stránce-při náhlým vysazení po dlouhým hulení já osobně něco jako poruchu termoregulace pociťuju-o poruchách spánku


To bys mít neměl, páč thc se usazuje, a máš ho v sobě ještě dlouho po tom co třeba přstaneš hulit, a pozvolna se vytrácí , takže nic fyzicky bys pocítit neměl....

"I think pot should be legal. I don't smoke it, but I like the smell of it."

Jack Herer - bio
Kompost+Zahrada 09
Beseda u Bigbítu

Old Post 21-07-2009 v 13:23 PM
PL3V3L je offline   Profil uživatele PL3V3L   Find more posts by PL3V3L   Foto galerie člena PL3V3L   Click here to Send PL3V3L a Private Message   Add PL3V3L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

zvolna se vytrácí to usazený, nicméně náhle chybí to několikanásobný akutní, ne?

Old Post 21-07-2009 v 18:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PL3V3L
Stálý Člen

Karma uživatele PL3V3L - 78% PěstitelskáKarma uživatele PL3V3L - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 51

zas tak moc se v tom neorientuju teda ja osobně sem nic nikdy fyzicky nepocítil a hodně kamošu co znám

"I think pot should be legal. I don't smoke it, but I like the smell of it."

Jack Herer - bio
Kompost+Zahrada 09
Beseda u Bigbítu

Old Post 21-07-2009 v 19:06 PM
PL3V3L je offline   Profil uživatele PL3V3L   Find more posts by PL3V3L   Foto galerie člena PL3V3L   Click here to Send PL3V3L a Private Message   Add PL3V3L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 52

Podle mě je navykova... ale opradu po delši dobe kouření tim myslim tak min 3 roky kazdy den minimalne dvakrat. ja osobne kořim už asi 4 az 5 let a opravdu poctive kazdy den a to si pak navykneš... prestavan asi pul roku ale nejde to proste vždycky si ji najdu... když nehulim aspon jednou denne tak sem nervozní a agresivní to co mi nejde vsechno rozmlatim... Mariuhana se stala mým životním stylem.. dokažu ji snad omezit ale zbavit se ji to asi ne.... chci prestat kvuli skole protože misto ucení znam lepší zabavu a to je jit se sprasknout s kamaradama... jo a je to dobrej lek na kocovinu ale to už asi každej vi když si da rano po tahu špeka. takže ani chlastat se bez ganji neda...

Old Post 28-07-2009 v 10:52 AM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cookino
Stálý Člen

Karma uživatele cookino - 22% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 56 

Pohodička Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od Zhuler
takže ani chlastat se bez ganji neda...


lol.

Old Post 04-03-2010 v 21:51 PM
cookino je offline   Profil uživatele cookino   Find more posts by cookino   Foto galerie člena cookino   Click here to Send cookino a Private Message   Add cookino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freeonly
Stálý Člen

Karma uživatele freeonly - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 54

Zavislost na trave podla mna neexistuje....ja som len zvyknutý to robit tak to robim..a ved preco nie ked je to tak super....je to zvyk ako ked si niekto obhryza nechty alebo take nieco.Fajcil som cigy a prestal som.Bolo to trochu tazke lebo predsa nikotyn je fakt navykova droga,ked nemam co hulit tak nerobim to co som robil koli cigaretam. Travu fajcim ked mam, ked ju nemam tak to neriesim a nemyslim nato. A este by som sa vratil k tomu prvemu clanku s tym pernikom. Myslim ze pokial si ho len fajcil, alebo snupal tak si natom bol este v poho. Poznam ludi co si to pichaju priamo do tela a ti sa z toho uz tazko dostanu. Vela z nich bola na lieceni, ale skor ci neskor sa k tomu vratili. Preto fakt srat na chemiu a myslim ze "mery džejn" je v poho super ukludnujuca rastlina.

Old Post 05-03-2010 v 01:11 AM
freeonly je offline   Profil uživatele freeonly   Find more posts by freeonly   Foto galerie člena freeonly   Click here to Send freeonly a Private Message   Add freeonly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele freeonly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

Přesně!Mám třeba 10g kvalitníhu skunku(tím nemyslím silnou trávu ale třeba skunk no 1,superskunk atd.)A třeba někdy jsi dám 2-4brcka dene a jsem na kaši.Ale poté celý týden nehulim a je mě to jedno.Nechci jsi dát.Prostě by mě to nechutnalo.Třeba kafe je ohodně navykovější.viz.naše paní učitelka na základce.Ta bez cafe nemohla být ani minutu.Neustále přerušovala hodinu....atd...atd.
Proto tráva je neviková pouze minimálně!

Old Post 05-03-2010 v 10:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

Tak takhle,,,,....: myslim si, že pro mě jako kuřáka cigaret, jsou cigára na prvním místě co do závislosti..... nejradši bych se toho zlozvyku zbavil!!, ale není to jednoduché...,ale být závislý na ganje po fyzický stránce se mi za těch téměř 14 let co hulim tedy nestalo!:-)

Pokud někdo má psychický a i fyzický problémy, že kouří trávu,,,,,,tak si myslím, že s ním osobně není něco v pořádku a tráva jen tento problém zvyšuje, a nebo je tak mimo, že si to jen vsugeruje!!!

Nikdy jsem zatím s hulením skončit nechtěl, protože zatim nemám důvod!!, ani psychickej, natož nějakej fyzickej. Zahulim si kdy chci, s kym chci, kolik chci a kde chci!

A pokud, dle prvního článku o "feťákovi", (těchto interpretací viz feťák s bohem jsem slyšel dost a vždy jsem se tomu musel smát :-)), který rok kouřil trávu a poté zkoušel diazepam, perník atd....,,,a je z toho potom za dva roky na sračky, tak to je vážně jen a jen jeho problém a dobře mu tak, když je tak slabej a nechá se "ukecat" od kamarádů!!! :-) A není to problém marihuany - ta člověka netlačí vyzkoušet jiný a jiný věci...

Mám taky dost známejch, který jsou dnes hodně mimo, oproti tomu jaký byly dřív, když je člověk zná třeba od mala...

A proto bych zdůraznil, že nikdo nikoho fetovat nenutí a svádět to na to, že někdo má problémy, proto do toho spadl a bla bla bla jsou jen kecy a slabost toho dotyčnýho!!!

Proto bych se na problematiku závislosti na marihuaně úplně VYSRAL, a osobně řekl, že já závislý nejsem ani psychicky!!!:-)

Děkuji...

Naposledy upravil 05-03-2010 v 19:29 PM

Old Post 05-03-2010 v 10:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 57

Podle me je trava co se tyka navykovosti na urovni kafe...mozna trosku min nez kafeHulil jsem par let (3-4-5) kazdej den vickrat a vsimnul jsem si pouze toho ze jsem obcas kdyz jsem se nezhulil akorat nemohl usnout a par hodin se prevaloval na posteli...ted uz hulim trosku min a beru to jako nejlepsi moznej relax - navic uz me prestalo bavit bejt permanentne zmastenej. Jasne, cloveku chybi kdyz je zvyklej si zahulit ale neni to podle me nic drastickyho - treba cigarety jsou v tomto sakra vetsi problem...ono je to asi clovek od cloveka...s chemii jsem se taky vyblbnul ale uz me to moc netahne paac mam dojem ze to cloveka nici docela rychle a ja se mam docela rad ... kazdopadne jsem rad za ty zkusenosti s tim - vyzkouset jsem to chtel a to se parkrat povedlo...staci

Old Post 05-05-2010 v 10:22 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 58

[účet odstraněn]

Old Post 21-05-2010 v 03:01 AM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

no jo, vono asi na tom něco bude, že čím dřív, tím hůř.

Old Post 25-05-2010 v 18:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 60

[účet odstraněn]

Old Post 27-05-2010 v 23:41 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od Zahradník
Pavlik:toje čistý fakt, a ještě bych doplnil ...tím hůř a nevratně!

Myslím si že u trávy je minimální (zřídka) fyzická závislost ,a většina je podle mě o psychice,věřte mi že jak byste měli neřešitelné problémy nebo prostě něco důležitého nastarost tak by celá závislost zmizela... Cose ale musí nechat je demotivační vlastnost,pasivní pohled na svět, lenost a vyčerpanost ,??stupínek k dalším drogám??-Jak prokoho !KAždý má svoje míry a ví kdy skončit a co je moc nebo neetické...Ale POZOR!!Jeto extrémě nebezpečná překážka u mladého kluka který,zákonitě rozum mít nemůže!Pro takového to může mít fatální závěr!Protože dotyčný nemá rozum a dělá coho baví a je krůček od tvrdých drog a zničenému životu...ti štastní co přežili drogové peklo a sami přišli na pravou stránku drog,utěch nehrozí žebyje drogy zničili..Ale chyba byla ta že sems trávou přišel dostyku již v 8.třídě...což je obrovské štěstí že tu teď sedím a tohle píšu,podle mě jeto fatální chyba systému když,se dostane do rukou 13tiletého dítětěte droga! Potom je vehvězdách jak dítě drogu přijme nebo jak sní bude nakládat...někdo mě pochopí někdo ne ...já sem jen rád že jsem si navlastní kůži prošel peklem a žiju!Protože jsem dělal tak nebezpečné věci že je štěstí že se nic nestalo...tak asi tak mějte se ...Každému bych doporučil vyhýbat se drogám obloukem!Dokud pocit po droze neznáte,nemáte počem toužit a jste chráněni!Ale kdo i přesto zariskuje,tak ať se projde tím báječným světem drog a zjistí jak extrémní a náročný tento drogový svět je!Jinak si nedovedete představit tento extrém a iikdyž si představíte to nejhorší, tak jeto 1/10 ze skutečnosti..uuu tosem se zas nějak rozepsal...

A co hulíš?brka z tabákem,čistý brka,sklo,dýmka vapík?Mě jse prolínala závislost na nikotin z trávou.Po každém ředěném brku mám hroznou chut a nutkání na další.Po čistým nebo sklíčku sem OK.Ale je to hodně o psychice.ten kdo hulí jen aby zahnal nebo potlačil problémy se závislým stát může.sorry za chyby
Ps.To že hulíš od 13let je jako argument?Já hulim od 11let a psychické problémy nemám.Závislost na cigaretách pro mě nebyl problém(ale zase jsem kouřil jen 7cíg deně)

Old Post 05-06-2010 v 18:33 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od High
Já hulim od 11let a psychické problémy nemám.


Taková normální rodinka koukám,kde jedenáctileté dítě(žák páté třídy z.š.)kouří travku.
Hlavně že jsi v poho


"Všeho s mírou"

Old Post 05-06-2010 v 21:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od High

Mě jse prolínala závislost na nikotin z trávou.


No minimálně na školní docházce to stopy zřejmě zanechalo
Tři hrubky v holý větě, to už chce talent.

Tady jde o to, že když začneš hulit takhle brzy, tak si ten život taky můžeš nasměrovat pěkne do prdele, i když žádný zjevný psychický potíže nemáš. To není jen o tom nemít schízy atd...

Old Post 05-06-2010 v 22:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od Pavlik


No minimálně na školní docházce to stopy zřejmě zanechalo
Tři hrubky v holý větě, to už chce talent.

Tady jde o to, že když začneš hulit takhle brzy, tak si ten život taky můžeš nasměrovat pěkne do prdele, i když žádný zjevný psychický potíže nemáš. To není jen o tom nemít schízy atd...

Školní docházku jsem měl dobrou.Za školní rok sem měl tak max.10 omluvených hodin(nemoc).Pravda,pravda docela dost sem v lavici pospával a byl v tokovém Stand by režimu.
A proč bych měl jít do prdele?Alkohol kromě pivka nepiju a žádnou jinou drogu jsem nikdy neužil.
A že 14letí děcka lajnujou ti divní nepřijde?

Old Post 06-06-2010 v 09:05 AM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8414590 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív