Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » čaute ľudia.. ide sa sadiť :D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 49

ten jh moc v pořádku nevypadá nějak se točej listy....

Old Post 10-05-2012 v 08:47 AM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 50

no to začal robiť niekedy v 4 týždni a odvtedy to robí stále.. ale asi to bude teplom ...mávam v boxe cez deň aj 35°C ale nevyzerá že by mu to nejako velmi vadilo zatial..okrem tých listov a rastie trochu pomalšie

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Old Post 10-05-2012 v 10:23 AM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 51

to je jasný že je to teplem ptozože se ti kroutil i bob a od tý doby co je venku se mu daří dobře měl bys to nějak snížit

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 10-05-2012 v 10:24 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 52

zatiaľ mu nemám ako pomôcť.. keď budú peniaze kúpim lepšie fany

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Old Post 10-05-2012 v 15:01 PM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 53

tak hľadal som na nete nejaké fany kvôli tomu problému s teplom a našiel som toto:

NOCTUA

Rozmery:__________Prúd vzduchu:____Otáčky:____Hlučnosť:
12x12x2,5 cm______100,6 m3/h______1200 RPM___18,1 dB

keby kúpim 2 ..oba na odťah vzduchu.. tak by to pri použití filtra do digestora bolo možno už aj trochu predimenzované nie?
a to by bolo super, nejaká rezerva aj na tie tropické teploty v lete

... + by som samozrejme k tomuto príťahu čo mám teraz dorobil ešte pasívny aby nevznikal podtlak ..
hlučnosť by zostala rovnaká a prietok vzduchu by mal byť bez filtra za ideálnych podmienok 200 m3/h namiesto terajších 20 m3/h

... čiže PROBLEM SOLVED

...ale peniaze budú až po výplate čiže približne o mesiac

tak growerstvo čo vy nato ?

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 12-05-2012 v 17:24 PM

Old Post 12-05-2012 v 16:50 PM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

48 deň 18/6 :) Příspěvek č. 54






tak nejaké nové fotky

vyzerá to že Jack už vpohode rozchodil ten SC a rast sa už celkom pekne rozbieha

okrem hlavného vrcholu tam rastie ešte nejakých 15 ďalších takže to bude celkom ganjajungle keď to porozťahujem a to podotýkam že bez jediného zastrihnutia

robí mi to strašnú radosť pozerať sa ako rastie neviem sa dočkať ako to bude vyzerať o taký mesiac a ešte neskôr keď tam budú šišky, no krásna predstava

už som zase začal hnojiť ale asi znížim dávku lebo mám hnedé končeky na veľkých listoch... aj keď dávam dosť málo, BioBizz Grow 0,5 ml na 0,5 l ale asi je to preňho ešte očividne veľa

teplota je dnes celkom okej tak +-30°C ..aj v najbližších dňoch by to tak malo byť lebo sa má u nás dosť ochladiť.. vo štvrtok a piatok vnoci -2°C tak dúfam že to Bob a Red Dwarf prežijú

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 13-05-2012 v 12:48 PM

Old Post 13-05-2012 v 12:37 PM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 55

Ahoj Onelove. Jack sa skrúca vplyvom tepla, to je jasné. Ako často zalievaš a hnojíš?

Marihuana je dar.

Old Post 17-05-2012 v 09:44 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 56

ahoj zalievam max 3x za týždeň 0,5l , keď vidím že už zem preschla a kvetináč je ľahký.. v poslednom čase som veľmi nehnojil, možno 2x odkedy som spravil SC .. inak zvyknem dávať 2 zálievky s hnojivom 1 bez, a to biobizz grow 0,5ml/0,5l vody ....teraz som začal brigádovať tak teplotu vyriešim až po výplate čiže mesiac ešte musí Jack vydržať takto:/

mám v pláne aj vymeniť diamantovú fóliu za obyčajnú bielu, čítal som že podla najnovších meraní je účinnejšia a vraj vzniká aj menej tepla

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 17-05-2012 v 10:58 AM

Old Post 17-05-2012 v 10:29 AM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 57

Pri zálievke ti vytečie malé množstvo vody z kvetináča? Zdá sa mi, že máš substrát suchý, mal by sa držať nie mokrý, ale vlhký, obzvlášť pri vysokých teplotách. Kľudne môžeš zvýšiť dávku BB Grow na 2ml/1 l. Čím viac vlahy a vzdušnej vlhkosti, tým väčšie listy a čím väčšie listy, tým väčšie plody. Inak Jack Herer vyzerá relatívne k svetu, neboj sa mu pridať dusíka.

S výmenou fólie by som počkal, keď už si do nej investoval peniaze. Aspoň kým sa ti nezašpiní a nebude odrážať svetlo. Osobne si myslím, že odraz je takmer rovnaký ako pri klasickej striebornej alebo bielej fólii, pričom však biela fólia je podstatne lacnejšia. Ale že by bola pri jej použití nižšia teplota v boxe si skôr nemyslím. Keď ti to funguje, zatiaľ to nemeň.

Marihuana je dar.

Old Post 17-05-2012 v 13:28 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 58


idú nejakí groweri na LIR ?

............................................
áno vždy trochu vytečie okej budem zalievať častejšie a pridať hnojky? končeky na listoch sú hnedé tak som sa bál hnojiť ale keď to vravíš ty tak budiš ..vlhkosť sa drží na 50% ...snažím sa rosiť čo najčastejšie ale doma som len ráno na obed a večer

neviete niekto či kvietky využívajú ultra fialové svetlo ? mám doma jeden nepotrebný neón

... o tej fólii som čítal v magazíne Legalizace tu je úryvok:

Selským rozumem si každý řekne: „Stříbrné boxy přišly po bílých, jsou dražší a všichni tvrdí, že lépe odráží a rozptylují světlo – musí být tedy lepší.“ Ó, jaký omyl!

Sebekriticky musím přiznat, že jsem sám byl přesvědčený o tom, že stříbrné pěstební boxy jsou lepší. Dokonce to píšu i ve své knize Jak pěstovat „INDOOR“. Během měření v Elektrotechnickém zkušebním ústavu v Praze jsem však učinil zásadní objev – bílý HOMEbox předčil stříbrné pěstební boxy nejen výrazně lepším odrazem a rozptylem světla, ale také nižším tepelným ziskem. Zkrátka v HOMEbox White získáte více světla pro své rostliny, a navíc je v něm nižší teplota.

V první chvíli jsem si myslel, že jsem při měření udělal nějakou chybu. Výsledky jsem několikrát přepočítával, ale stále mi vycházelo to samé. Protože jsem nechtěl publikovat nějaký nesmysl, vrátil jsem se do laboratoří a provedl měření ještě jednou. Znovu jsem porovnal HOMEbox White, HOMEbox Silver a Dark Room II. Výsledky jen potvrdily ty původní. A nyní je můžete porovnat i vy.

Jen pro úplnost vám připomenu to, co jste se mohli dočíst v minulých číslech Legalizace. Měřil jsem pouze fotosynteticky aktivní záření (FAR), tedy světlo, které je pro rostliny využitelné. V pěstebním boxu byla nainstalována měřicí deska se 49 body, ve kterých proběhlo měření. U každého testovaného boxu je, pro snadnější porovnání, uvedený průměr FAR W/m2 (součet hodnot ve všech 49 bodech, dělený 49). Potřebné dávky FAR najdete v tabulce 1.

.... tu je toho viac ak to niekoho zaujíma
Pravda o pestebnich boxech

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 17-05-2012 v 21:16 PM

Old Post 17-05-2012 v 17:15 PM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

53. deň rastu:) Příspěvek č. 59






tak zase nejaké nové fotky ...teplota sa tieto chladné dní drží na max 29°C


Jack Herer fem. Fair Seeds










to bude palíc









kolienko sa vydarilo






+ niečo z prírody

veľký Bob, noname model ... vpozadí Red Dwarf auto.fem. od Budha Seeds






Bobov supercropping nejak vyschol ale vyzerá že to zvláda vpohode

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Old Post 18-05-2012 v 11:01 AM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 60

Ahoj Onelove! Veľmi si ma potešil s cítátom článku o fóliách, pretože to som si dal za úlohu dozvedieť sa, keď sa mi opätovne náhodou dostane do rúk Top Secret.
Kolienka na ohýbanie asi nemáš, čo? Tak aspoň záhradnícky drôtik, pretože najmä u Jacka by sa zišlo porozťahovať tie malé vetvičky od seba, aby sa podporil ich rast a neboli všetky pokope. To oceníš neskôr, keď budeš potrebovať čo najviac presvetliť šišky aj z bokov. Pretože tam, kam sa nedostane svetlo, nebude kvet taký rozvinutý a v konečnom dôsledku sa to prejavuje na akosti.

U Boba si sa so supercroopingom nemaznal, no ako sa vraví - čo ťa nezabije, to ťa posilní. Takéto zlomeniny (ak to teda rastlinka prežije) naozaj posilnia stonku, pretože rastlina bojuje o prežitie. Veď aj rastlina je len človek. Určite však ten bod zlomu u Boba obviaž kúskom látky alebo gázy a obleb izolačnou páskou. Pri silnejšom vetre ti môže Boba zlomiť v oslabenom mieste.

No a ešte k výžive - rastové hnojivo nepodporuje len celkový rast rastliny, ale aj tvorbu nových vetvičiek a vetvenie celkovo. Aj Boba pohnoj, aby si to nakoniec nerozmyslel a nezostal chlap. Nehovorím, že ho hnojivo ovplyvní, ale tak pre istotu, vieš aké sú ženy...

Marihuana je dar.

Old Post 18-05-2012 v 20:33 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 61

nazdar bratm potešil si ma že som ťa potešil ..a vieš že náhodou mám ? bola to prvá vec čo som kúpil spolu s CFL-kou ...mám tie polmesiace pripravené keď budú tie výhonky väčšie lebo zatiaľ sa mi vidí že by to nefungovalo ale hneď ako bude príležitosť tak to skúsim

no Bob natom nieje vôbec zle práveže som si naňom vôbec nevšimol že by mu to nejako ublížilo a to zranenie v skutočnosti neni také strašné tá stonka drží asi na 50% pôvodného materiálu len na fotke to nevidno a ak si pozrieš fotku zo dňa kedy som ho zlomil tak vidíš že to zlomenie bolo oukej...nechápem prečo to teraz vyzerá ako po výbuchu ..Jackovi to tak nevyschlo

"Veď aj rastlina je len človek" ..toto ma zložilo

a k výžive Jacka som hnojil predvčerom 0,5ml/0,5l BBG a podla tvojej rady mu práve robím raňajky 1ml/0,5l BBG
no a Bob bol naposledy hnojený prvý deň v prírode a odvtedy nič lebo má spoločnú zem s Red Dwarfom tak som sa bál aby sa malá rastlinka náhodou nespálila ak by si glgla z bobovej potravy ..ale keď tam najbližšie pôjdem určite už pohnojím RD má 2 týždne tak by už ten prípadný glg mohol zvládnuť
musím si ešte naštudovať niečo o hnojení automatov a celkovo hnojenie outdoor... kedy začať hnojiť na kvet a tak..

no a Bob by ma veľmi sklamal ak by bol chlap najradšej by som ho nechal vyrásť aj tak, ale to by mi ošukal Dwarfa :/ a viem že je unás viac guerilla growerov ktorý by asi tiež nemali radosť...čítal som že pri dobrom vetre môže mať taký samec okruh pôsobnosti aj pár km.
takže ak bude chlap tak ho asi zjem


...tak strašne ma to baví toto pestovanie celé dni som na groweri a študujem tu čo sa dá keby som vedel reč a bol bohatý tak zabalím tú informatiku čo tu študujem a idem sa zamestnať do nejakej holandskej seedbanky

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 19-05-2012 v 11:08 AM

Old Post 19-05-2012 v 10:42 AM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vrah Smrt
Nový Člen

Karma uživatele Vrah Smrt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vrah Smrt - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 62

Zdar,

k tem ventilatorum, pokud jsi je jeste nekoupil:
http://pctuning.tyden.cz/hardware/s...ekvapil?start=1

U nás:
Noctua 456 Kč
Revoltec z testu v odkazu 100 Kč - podle testu s větším průtokem vzduchu a tišší
v česku třeba tady
http://www.suntech.cz/produkt/77091...rd-120x120x25mm
ještě dělají ten stejný z průhledného plastu podsvícený o cca 50 Kč dražší.

Noctua je předražená značka - můj názor.

Tady ještě jeden test ventilátorů.
http://www.svethardware.cz/art_doc-...30006D9CCA.html
tady už hluk revoltecu nechválí, ale pokud jsem dobře četl, měl jsi v bedně 4x80mm a z mojí zkušenosti s těmito větráčky si myslím, že jakýkoliv 120mm větrák je proti těm malým nehlučný

Naposledy upravil Vrah Smrt 19-05-2012 v 14:57 PM

Old Post 19-05-2012 v 14:39 PM
Vrah Smrt je offline   Profil uživatele Vrah Smrt   Find more posts by Vrah Smrt   Foto galerie člena Vrah Smrt   Click here to Send Vrah Smrt a Private Message   Add Vrah Smrt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 63

ahoj, díki za záujem
..Noctua je síce drahšia ale podla toho čo som sa na nete dočítal je to aj kvalitná značka, a konkrétne ten typ čo som písal má ideálne parametre nato aby aj po založení pachového filtra a po prípadnom znížení otáčok kvôli hluku zostal dostačujúci prietok vzuchu..teoreticky

a odkedy som začal s pestovaním tak som sa naučil aj to, že na rastlinkách sa neoplatí šetriť

mám v boxe 6 fanov ktoré stáli 2,50€ každý, a sú nanič, jediná výhoda že sú fakt tiché
... podla toho testu v pctuningu a popisu na suntech.cz si myslím že keby kúpim tento Revoltec tak by to bolo niečo asi ako z blata do kaluže

takže si radšej niečo priplatím a Noctua zatiaľ zostáva ako jasná voľba ak do výplaty nenájdem ešte niečo lepšie

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 22-05-2012 v 13:02 PM

Old Post 19-05-2012 v 15:35 PM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 64

Ahoj tak jak se daří holkám venku? Já sem zasadila červenýho trpajzlíka na balkon

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 27-05-2012 v 16:39 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9613940 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív