Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » paměť-co takhle nootropika?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
hi-chu
Stálý Člen

Karma uživatele hi-chu - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 49

netusite nekdo kde v Brne koupit "2P+" a "Brahmi Hit" ?
pokud mozno levne, melo by to oboje byt lehce pres 200kc za 100ks

http://www.albert-sd.cz/pripravky.p...82a02836a55762d

+ male upozorneni, pozor na sit lekaren Lloydspharmacy - nasel sem tam Piracetam o 30% draz nez bezne (tzn. 200kc za 100ks namisto 145kc)

Old Post 23-01-2004 v 15:10 PM
hi-chu je offline   Profil uživatele hi-chu   Find more posts by hi-chu   Foto galerie člena hi-chu   Click here to Send hi-chu a Private Message   Add hi-chu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 50

Na Geriavit jsem uz slysel hodne pozitivni ohlasy - asi taky vyzkousim. Co ale doporucuju z vlastni zkusenosti, tak je GinkoStim. Fakt to vyrazne zlepsuje fyzicky i psychicky vykon. Je to na ciste prirodni bazi, obsahuje to guaranu, gotu cola a ginko.

Old Post 23-01-2004 v 15:21 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greentom
Nový Člen

Karma uživatele greentom - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 51

to mabel
nechtel jsem rict ze nootropika a jine prostredky na pamet jsou spatne sam je ve zkouskovem beru a myslim ze funguji ale co si budem povidat huleni velmi ovlivnuje pamet a intelekt pri dlouhodobe a pravidelne konzumaci. vidim to bohuzel vsude kolem sebe. hlavne u mych dobrych kamosu je mi neprijemne sledovat tyto negativni ucinky ale je to jejich vec ja jim to neberu.tim ovsem nechci rict ze kazdy kdo huli je vymaz to tim nesleduju jen se nic nema prehanet.
a k tomu zamestnani: verim ze je na groweru urcite mnoho inteligentnich lidi se zamestnanim kde urcite pouzivaji mozek a pamet vic nez ja ale z tveho prispevku se mi zda ze nemas poneti o narocnosti VS studia ci jinych cinnostech kde se pouziva mozek
spise mam pocit ze casto a rad pouzivas jehly a ze ti tabletky zachranuji zivot tak to budes asi lekar prvni pomocitak hodne stesti

Old Post 25-01-2004 v 20:02 PM
greentom je offline   Profil uživatele greentom   Find more posts by greentom   Foto galerie člena greentom   Click here to Send greentom a Private Message   Add greentom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greentom
Nový Člen

Karma uživatele greentom - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 52

to hellboy
mas pravdu ze muj nazor byl jistym zpusobem vyhraneny ale je to muj nazor pochazejici z me zkusenosti.aby bylo jasno nechci nikomu cpat svou pravdu jen se podelit o tema k zamysleni.no mozna se mi to nejak nepovedlo spravnym zpusobem nevadi tak priste.ale dik za pripominku i ja se nyni muzu nad necim zamyslet

Old Post 25-01-2004 v 20:11 PM
greentom je offline   Profil uživatele greentom   Find more posts by greentom   Foto galerie člena greentom   Click here to Send greentom a Private Message   Add greentom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanka.ka
Nový Člen

Karma uživatele Hanka.ka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 1  

Palec nahoru Příspěvek č. 53

k únavě a fungování vůbec můžu jen potvrdit kombinaci DL-PA a Gotu Koly(nebo brahmi).

DL-PA na psycho, Gotu Kolu na pamět a energii.

Krom toho je málo známý, že účinky endorfinů se dají zesílit pangaminem(B komplex).

víc k tématu pro neznalé na www.albert-sd.cz (nejlevnějš nákupka na synkáči)

Old Post 26-02-2004 v 16:24 PM
Hanka.ka je offline   Profil uživatele Hanka.ka   Find more posts by Hanka.ka   Foto galerie člena Hanka.ka   Click here to Send Hanka.ka a Private Message   Add Hanka.ka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svetlonos
Nový Člen

Karma uživatele Svetlonos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 54

Chytrý drogy jsem taky zkoušel a došel jsem k závěru že vedlejší účinky za to nestojí. Je to jenom chemie , která narušuje normální metabolismus v mozku a navíc to kurví dost játra.

Old Post 29-04-2004 v 15:24 PM
Svetlonos je offline   Profil uživatele Svetlonos   Find more posts by Svetlonos   Foto galerie člena Svetlonos   Click here to Send Svetlonos a Private Message   Add Svetlonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 55

Svetlonos
ummmm blobst

ale já ti ji neberu

Old Post 03-05-2004 v 10:57 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 56

Taky mi pripada nesmyslne se prasit a zaroven do sebe cpat nejake mozkove dobrutky. Je to jako prezirat se tukem a pak si jit zabehat. Schizofrenie.

Old Post 03-05-2004 v 13:10 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 57

Svetlonos: Nekurvi a nenarusuje.

Old Post 03-05-2004 v 13:12 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolant
Nový Člen

Karma uživatele wolant - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 58

Svetlonos: napis jaky vedlejsi ucinky. u par lidi co znam se projevila nespavost kdyz si to dali na vecer ale o nicem horsim nevim

jinak ten piracetam je fakt mazec. beru AL800 a asi uz po trech dnech, asi trictvrte hodiny potom co jsem si dal po jidle tri tablety jsem si vzpominal na davno zapomenuty veci. proste jsem se na neco podival a to mi hned pripomnelo nejakej zazitek, kdyz jsem neco ucitil, taky mi to neco pripomnelo, kdyz jsem si pustil pisnicku, citil jsem presne ten pocit ktery jsem mel v obdobi kdy jsem ji poslouchal. Vazne doporucuju. Proste jsem hodinu sedel a neskutecne mi to srotovalo. Akorat s tim ucenim jsem jeste nic nepocitil... skoda ...mno mozna casem...

Old Post 09-05-2004 v 16:55 PM
wolant je offline   Profil uživatele wolant   Find more posts by wolant   Foto galerie člena wolant   Click here to Send wolant a Private Message   Add wolant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC_girl
Nový Člen

Karma uživatele THC_girl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 59

Když to tady tak čtu,tak by mne zajimalo pár věcí...
-Jde ted kalikoror(nebo jak se to presne jmenuje)neužívat pravidelně,ale jen kdyz uz treba nemuzete byt vyhuleni...proste aby ta vyhulenost zmizela?
-Kolik stoji?
Je na nem nejaka zavislost nebo neco takoveho jako u ostatnich drog?

.......

Old Post 26-05-2004 v 15:26 PM
THC_girl je offline   Profil uživatele THC_girl   Find more posts by THC_girl   Foto galerie člena THC_girl   Click here to Send THC_girl a Private Message   Add THC_girl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC_girl
Nový Člen

Karma uživatele THC_girl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 60

a to same u piracetatanolu

Old Post 26-05-2004 v 15:28 PM
THC_girl je offline   Profil uživatele THC_girl   Find more posts by THC_girl   Foto galerie člena THC_girl   Click here to Send THC_girl a Private Message   Add THC_girl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolant
Nový Člen

Karma uživatele wolant - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 61

- Piracetam a kalicor je to samy, akorat od jiny firmy. ucinna latka je piracetam coz je nevimco, v kalicoru 1 tablete je toho 400mg a v jedny tablete piracetamu je toho 800mg.
- Ten kalicor te vyjde na asi 35kc 30 kapsli (to jde snupat ) a piracetam asi 50kc 30 tablet. to znamena ze vyhodnejsi je piracetam.
- Kdyz je clovek zmatlanej a da si tri tablety piracetamu (2400mg) tak ho to dost spolehlive odhuli, aspon u me to tak funguje. ale treba po 2 hodinach az ucinky zmizi muzes bejt zhulena porad
- Zavislost ani nahodou, krome teda takovyho toho "dneska chci bejt chytrej, tak si dam"
- zral jsem to 3x denne 3 tablety, nekdy vic a ucinky prisly tak po skoro jednom baleni. po trech balenich jsem zjistil ze to uz nejak neni vono tak pauzuju.

"Lepší je fušovat do kytek, když nám ten svět nějak zešed, nežli se ztřískat jak dobytek a pak se řezat a věšet." Karel Plíhal

Old Post 26-05-2004 v 21:27 PM
wolant je offline   Profil uživatele wolant   Find more posts by wolant   Foto galerie člena wolant   Click here to Send wolant a Private Message   Add wolant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC_girl
Nový Člen

Karma uživatele THC_girl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 62

Obe se teda normalne prodavaji BEZ receptu?

Old Post 27-05-2004 v 11:50 AM
THC_girl je offline   Profil uživatele THC_girl   Find more posts by THC_girl   Foto galerie člena THC_girl   Click here to Send THC_girl a Private Message   Add THC_girl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolant
Nový Člen

Karma uživatele wolant - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 63

aaano...

"Lepší je fušovat do kytek, když nám ten svět nějak zešed, nežli se ztřískat jak dobytek a pak se řezat a věšet." Karel Plíhal

Old Post 27-05-2004 v 14:33 PM
wolant je offline   Profil uživatele wolant   Find more posts by wolant   Foto galerie člena wolant   Click here to Send wolant a Private Message   Add wolant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janicka.22
Stálý Člen

Karma uživatele janicka.22 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 64

Ja muzu z vlastni zkusenosti doporucit Lecitin na pamet pri zkouskach uplne super a navic mi to pomohlo i na celkovy zdravotni stav, je mi tak nejak dobre fyzicky i psychicky jsem na tom lip.Vsem, komu jsem to doporucila si to pochvalujou.Navic pokud mate nezdarve stravovaci navyky, tak to Lecitin po nejake delsi dobe krasne upravi, takze nekolisa presprilis vaha a podobne.

Pak jeste celkem dobry Ginko biloba.

Old Post 18-06-2004 v 19:24 PM
janicka.22 je offline   Profil uživatele janicka.22   Find more posts by janicka.22   Foto galerie člena janicka.22   Click here to Send janicka.22 a Private Message   Add janicka.22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5543600 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív