Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pěst QB LM301H 120w + Mars Hydro ts 600
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 49






Ahoj ano stále Critical+ a ano plánuji těch 5 kytek do 120x120 půjdou tam zítra. Zatím se opalují pod Marsem (100w) takže ideálně na ty první 3 týdny (což už mají za sebou) a šup s nima pod pořádný světlo.
Je mi jasné, že je musím nechat o něco déle na růstu. Nechci zase svítit na poloprázdný box.Možná se pokusím tentokrát opravdu o nějaké to ohýbání uvidím.Je to opravdu jen test jestli pro mě bude do budoucna lepší starat se o 5 velkých nebo třeba 10 malých kytek.
Musím si to vyzkoušet.
Jinak přihodím fotky ještě ze dneška. Trochu jsem si je připravil na zítřek a oholil co šlo. Smrad to byl takovej, že ani pes tam se mnou nechtěl být.
Zatím pěstu zdar

Naposledy upravil Canaboy 03-11-2020 v 16:49 PM

Old Post 03-11-2020 v 15:49 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 50






Ještě pár do alba po úpravě světlosti

Old Post 03-11-2020 v 17:41 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 51

Ahoj
Proti gustu žádný dišputát,ale opravdu to už chceš sklízet? Za mě je to totálně nezralé, jinak vypadají hodně dobře, ať se daří



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 03-11-2020 v 21:43 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 52

Ahoj a díky

Popravdě taky mě to zaskočilo. Říkal jsem si přesně to samý, když jsem viděl fotky že to vypadá jako totálně nedozrálý. Přitom v mikroskopu byly vršky celkem OK a na oko to taky vypadá tak nějak zralejší než na fotkách. Banka uvádí 46-54 dní .
Zítra to bude 49. Chtělo by to určitě nechat ještě chvilku dopéct hlavně ty spodky.
Ale další projekty nepočkají a potřebuji uvolnit prostor takže zítra zubatá ať se děje co se děje

Naposledy upravil Canaboy 03-11-2020 v 23:22 PM

Old Post 03-11-2020 v 22:27 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 53

49d cakas a uz nepockas dalsi tyzden?

ak 20l do 120x120 tak ich daj kludne 9x20l , 5 bude malo.
Taktiez ides zo semien takze tych co mas na foto este dalsie 2 tyzdne nachaj pod 400w mh aspon aby vybehli , inac budu vetvy male a blizko seba
Ohybanie u tychto odporucam, lebo ako vidis boky a dole mas slabsie dozrete ako stred. Pripadne stredy strihni na 2x rastlinach ostatne nechaj a porovnaj vynos...u klonov WR mam testnute ze aj ked ta so stredom vyzerala na pohlad mohutnejsia, vo vysledku mali na gram rovnaky vynos

Old Post 03-11-2020 v 23:29 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 54






Tak tu máme finále. Jest usušeno a naváženo.
Popravdě mě opět překvapilo kolik toho bylo. Takže tu máme 2x foto po 100g jedno foto po 91g a nakonec 18g více méně spadu .

Celkem tedy dohromady 309 granátů (po dokonalém opracování a důkladném vyschnutí si odečtěte určitě nejméně 30 g ) Pro moje potřeby skladování je to v tomto stavu ideální.
Vše je už zabaleno s integra 62 a bude zrát nejméně měsíc.
Cca polovinu květu se svítilo jen 220w poté 420w takže výsledek těžko teď soudit ale myslím že by to podobně dopadlo i pod těmi 220w

V tuto chvíli musím kvůli rodině na chvíli ukončit pěst který mám rozjetý a věnovat se chvilku členům domácnosti. Nakonec mám vystaráno pomalu na roky s moji spotřebou .

Chtěl jsem toto vlákno věnovat hlavně všem začátečníkům, kteří se třeba rozhodují a chtěli by si opatřit marihuanu pro vlastní spotřebu. Opravdu to jde jen a pouze s hlínou a základní vybavením. Není potřeba doma budovat laboratoř a přehnaně investovat.
Led světla posunula možnosti pěstování na nový level a doslova za pár korun je možno si dnes vypěstovat vlastní konopí třeba i pro léčebné účely.

Tímto vám všem děkuji i za toto fórum a přeji vám hodně štěstí

Naposledy upravil Canaboy 08-11-2020 v 17:52 PM

Old Post 08-11-2020 v 15:51 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 55




další foto (sklenice kde je cca 18g spadu) + foto palice

Old Post 08-11-2020 v 15:52 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 56

Jinak smoke report, no co napsat jedu přes vapík takže chuť je dobrá skoro vždy A stávek no víte když máte špeka každej večer místo večerníčku tak těžko teď soudit ale funguje to

Old Post 08-11-2020 v 15:57 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6443440 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív