Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » uplne prvý grow cfl 125 dual
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od -Ra-
vem co vem,ja si nemyslim,troufnu si rict,ze vim...
nejidealnejsi kombinace je metla na rust a sodik na kvet.klidne jen 150w,asi jsem z doby kamenne,ale
svete div se,ono to fakt ukrutne slape.verte neverte,
cflko je proti tehle kombinaci kojenec.


V tom případě si doplň vzdělání a přečti si něco o rozdílu stavbě rostlin při svícení MH vybojkou nebo CFL. Všichni ti, co teda sviti na květ sodou a na růst CFl jsou asi úplně blbí co? Místo aby dali 800,- za MH výbojku, tak si za 1200,- nebo za 1800,- koupili CFlko. A ty ses ten nejchytřejší, ty by sis koupil MHčko

Edit: Po zchladnuti se tímto chci omluvit členovi Ra, nechal jsem se unést a nedokázal respektovat jinej názor. Takže promiň.

To AndruIN: Máš samozřejmě pravdu

To MarekSVK ; Promiň i Ty za zasirani Threadu, nech to modem smazat a preju hodně štěstí v tomto kole.

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Naposledy upravil "Piece of s**t" 09-07-2013 v 22:34 PM

Old Post 08-07-2013 v 06:06 AM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 50

neviem no podla mna cfl na rast stačí,stavba rastliny je rovnomerná a medzery medzi poschodiami sú rovnaké iba 1-2 cm čo je fajn, neviem ako MH ,ja som beginner možno má každý svoju skúsenosť a podla toho sa riadi napokon, každý má vlastný rozum,tak je to jeho vec čo použije

Tomsio dik čekol som tvoj pest, velmi pekné na prvý krát snád aj mne sa podarí niečo podobné.čus

"Piece of s**t" : V pohode a dakujem

Naposledy upravil marekSVK 10-07-2013 v 08:28 AM

Old Post 08-07-2013 v 07:10 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

to piece of shit:papir snese vsechno,moje zkusenosti jsou odlisne od teorie.
rika se tomu praxe.
ale jak rika marekSVK,kazdy ma svuj rozum...
nakonec jsem prece napsal vem co vem...
no a uplne v posledni rade jsem uplnej blb,kdyz
mam lepsi vysleky pod sodiken nez pod cfl!
priznavam.
nebo jeste uplne jinak.
kdo neveri,tam bezi...
jeste jedna oprava,cfl na rust staciiiiii!

Naposledy upravil 08-07-2013 v 18:34 PM

Old Post 08-07-2013 v 13:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

Ahoj lidi,
nejdříve jsem Vaší konverzaci nechtěl žádným způsobem komentovat, aby tu nenastal nějaký nehorázný flame a hate vůči čemukoli, ale chvíli jsem nad tím přemýšlel a vyjádřit se chci.

V první řadě se omlouvám Markovi, že mu to teda ve finále takhle zasírám a v případě, že mi dá někdo negativní, tak se nebudu divit a pochopím to.

Můj OSOBNÍ názor je obecně takovej, že by jste absolutně neměli těmahle kecama lidem zasírat trýdy. Mám na mysli ten souboj CFL/HPS atp, nechat si to jinam. A to z jednoho prostýho důvodu a tím je Galerie Mikropěstováni. Mám na mysli hlavně to mikro, protože co jsem tak vykoukal, tak lidi v mikru se to snažej dělat hlavně levně a nějakým způsobem efektivně. Kdyby tam totiž nebylo to levně, tak jedou kytky v desitkách pod 600W ve stanu s plnou výbavou. Připadá mi, že lidi který ostatním tlačej do hlavy co je lepší a že by měl hned na květ pořídit HPS ( například ) nějak počítaj s tím, že ten grower hned poletí, vyndá ze šrajtofle třeba 1200,- a maže jí koupit. Na to prostě v mikru nejsou prachy. On podle mě potřebuje, aby si to sám na vlastní kůži zažil, a ne si pořád někde četl, co je lepší a co horší. To je prostě furt někde něco...

Doufám, že chápete co tím chci říct a nenapsal jsem to nějak divně, přece jenom 5 piv takhle na sluníčku je dost

Old Post 08-07-2013 v 19:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 53

Mne to nevadí AndruiN, uvítam každú radu, pochopil som a musím povedať, že si presne vystihol moj prípad... maj sa

Naposledy upravil marekSVK 10-08-2013 v 08:02 AM

Old Post 08-07-2013 v 20:51 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 54






Ahojte všetci, dnes 6. deň od prepnutia na 12/12, No Name rastlinka ukázala prvé pistils, takže mám všetky samice čo je super,už sa začínajú pomaličky vytvárať prvé náznaky kvetov,hnojím Plagron AB 4ml/l raz za týžden...polievam každý 2-3 den, podla vlhkosti substrátu a vytiahli sa asi o 10 cm od zmeny periody,takže musím stále špekulovat zo svetlom,ale pohoda

AF je poriadny trpaslík,ale pekne kvitne, bude z neho možno na dve tri brká

Moje velké ospravedlnenie za kvalitu fotiek,nemám proste lepší tak pestu zdar nech sa kočky držia.čus

Naposledy upravil marekSVK 11-07-2013 v 14:30 PM

Old Post 11-07-2013 v 09:24 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 55





Zdar, 11. den 12/12

No Name Girl už pekne kvitne, JH sú dosť pozadu,ale pomaly a isto už začínajú kvitnúť, autoflower je už samý cukor

Rastú stále viac a viac do výšky,rezervu v boxe ešte nepotrebujem,ale za pár dní už hej vyrastú v priemere 1cm za deň

Teplota deň 25-29, noc 18+,vlhkosť neviem,ph neviem,polievam odstatou vodou z vodovodu + trocha octu+Plagron AB 4ml...

Naposledy upravil marekSVK 09-08-2013 v 17:44 PM

Old Post 16-07-2013 v 16:29 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 56



Zdar. 23 den 12/12



Konečne začali pekne nakvitať, priatelka mi omylom vyhodila Plagron AB , tak som prešiel na BioBizz Bio Bloom 5ml/l...




JH sa vitiahli do výšky,musel som osekat listy z horných častí rastlín,iba tienili spodným kvetom




AF už zkosený,nebolo pre nho už miesto(výnos 3g ) dovod: pravdepodobne asi zbrzdenie zo začiatku,ale stav dobrý,asi tak 7 z 10, energický po polhodine uzemní na gauč

Naposledy upravil marekSVK 09-08-2013 v 17:44 PM

Old Post 28-07-2013 v 09:38 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 57






34.den 12/12

Old Post 08-08-2013 v 15:31 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 58






zdar growers... 44 den 12/12




v popredí 2x JH, vzadu No Name Girl- tá je najkrajšia, velmi sa už teším ked ju budem chutnať


výnos bude slabý,nevadí,ale ked sa na nich pozriem, tak ma hreje pri srdci,že sú moje krásny pocit je to prvý pokus, druhé kolko určite sodik na kvet už šetrím


voňajú nádherne aj izba, kedže nemám pacháč ale dá sa to vykryť


teplota 29 až 32 cez deň, v noci 18 +


zalievam každý tretí deň




















No Name Girl

Naposledy upravil marekSVK 18-08-2013 v 12:41 PM

Old Post 18-08-2013 v 09:07 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 59





Zdar, malý pozdrav z 58. dňa

pomaly finishujem, chcem ich nechať ešte aspoň dva týždne, polievam už iba odstátou vodou, kočky neskutočne voňajú je to šupa, prenikavá sladká vôňa, neviem sa už dočkať

Na niektorých listoch žltnú konce, čítal som že je to niekedy aj signál, že sa blíži koniec šišky trošku zhrubli, nie nejako závratne, ale hrubnú, čo ma teší...

foto nič moc, ale aspon niečo

Naposledy upravil marekSVK 01-09-2013 v 09:47 AM

Old Post 01-09-2013 v 09:32 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 60

Nemusel si ich vystrihať úplne "dohola". Okrem listov pomedzi šišky si im nenechal asi žiadny... Takto vystrihať si ich mal pár dní pred kosou, nie na tri týždne

Old Post 01-09-2013 v 11:18 AM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 61

nevadí človek sa učí na sebe...ja som spokojný

Old Post 02-09-2013 v 17:26 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hero
Stálý Člen

Karma uživatele Hero - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 62

caw marek.co sa tyka toho svetla tak ja pouzivam na rast 125 cfl a na kvet 150 sodik a som spokojny a ta cflka mi taktiez dost ovysala a vyriesil som to dost jednoducho ze ten plech na ktorom je objimka som iba ohol hore a ked tam namontujem ziarovku tak svojou vahou ovysne ale uz iba do vodorovnej polohy..no a tie listy si nemusel ostrihat vsetky, lebo listy su zasobarnou zivin, ale neva rastlinkam to neublizi a este na margo tych sisiek by som ti odporucil nejaky kvetovy booster ja osobne pouzivam green sensation od plagronu a som spokojny, len bohuzial cena boosterov je podla mna dost vysoka.. nech sa dary a prajem vela g :-D

Old Post 06-09-2013 v 16:50 PM
Hero je offline   Profil uživatele Hero   Find more posts by Hero   Foto galerie člena Hero   Click here to Send Hero a Private Message   Add Hero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 63

čau, dik aj tebe nech sa darí, ja tiež rozmýšlam že 2.kolo pojdem AF ka, Red Dwarf čo som mal bola strašná pecka...to svetlo už neriešim,vlastne k boxu už chodím, len ked polievam,to svetlo ma už netrápi za chvílu bude kosa asi o týžden,možno aj skor už sa mi neche čakat k tomu svetlu -čo ti poviem duálka bola chyba nevadí,vyskúšal som - viem, už mám nejaké keše takže 2.kolo určite soda 250w..ešte raz nech sa darí tvojim AF, čus

Old Post 07-09-2013 v 10:13 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 64






Zdar grovers....

taaaak po 69 dňoch od prepnutia, dnes kosa

No name girl som sekol po 65 dňoch, neskutočná voňa a chuť,sladká,trocha dusič ale stav vynikajúci, 9/10, výnos po usušení 10 g

Jack Herer od dnes schne,potom pridám foto po usušení

prvá foto No Name Girl po seknutí

druhá foto No nane girl po usušení(schla skoro 5 dní)

foto 3,4,5, Jack herer tipujem tak 30 g z obidvoch, žiadna sláva, ale mám peace

Old Post 12-09-2013 v 18:21 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9566150 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív