Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » sklenik a zahradky :))
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od spill it
ZDRAVIM VAS ZAHRADNICI

Jsem tu s dalsim updatem. kytky rostou jak z vody. 2 orange budy kvetou a vypada to ze ani neprestanou.

Pak tu ale mame af orange budy ktery maj okolo metru a pul. ovsem nekvetou..stary jsou okolo 2 mesicu. v pulce dubna jsem je vysadil takze je to jeste vic nez 2. snad uz zacnou kvest zachvilku se mi tam nevejdou a ze ten sklenik neni nejmensi.


a nenapadlo tě takle náhodou, žes to prohodil?

jo a kolik přibližně cm má, prosím tě, Deimos a po jaký době začal kvíst?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 11-07-2013 v 19:05 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

hele stopro jsem to neprohodil... af orange budy mam daleko dyl nez ty normal. urcite prohozeny nejsou..deimos ma okolo 55cm

Old Post 12-07-2013 v 07:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 51

zduř..co to máš za banku ty af Orange Bud?nebo to je vlastní výroba?..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 27-08-2013 v 21:46 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

hele dal mi je kamos. uz kvetou ale jsou to strasny stromky nedomrdlý nevim jak je to mozny stalo se mi to i u magnumu. proste zacal kvest az ted pred 14 dnema cca. pridam sem co nejdriv fotky. byl jsem pryc

Old Post 29-08-2013 v 20:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

abych to tady trochu uzavrel tak vam jenom oznamim ze vetinu otrhaly naky chujove. trhaly palicky na kterejch nic nebylo takze mi zbyly pahejly a shnily palicky. akorat k nasrani takze jsem se na to vysral i tady. za to se omlozvam snad pristi rok bude lepsi.

Old Post 30-10-2013 v 13:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54




Prihodim sem jeste fotky nejlepsi kytky ktera byla ukradena jako prvni.
Nechtel jsem to sem davat kdyby to nahodou sledovaly ty kurvy. Ted uz to sem svihnu

Old Post 04-05-2014 v 10:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

Zbejvalo ji cca 3 tejdny zivota a ty kurvy mi ji vzaly

Old Post 04-05-2014 v 10:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-07-2009 - Krtekk a zahrádka 09 - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0586240 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív