Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavte se mnou můj black box!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 49

Cawes,

Vlhkost při růstu zkus vytáhnout alespoň na 60-70% . Jinak mi přijde ten pacháč zbytečný ne? Vonět to začne až těsně před květem Podle modelu no. Ale je to na tobě.

Jinak Box vypadá fakt pěkně Ať se daří!

Balonidlo

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 01-01-2013 v 19:06 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 50

Díky za pochvalu boxu.

No ona je to hra a zábava a pořád se tam chodit koukat.

Jinak, tím pacháčem se mi daří alespoň trochu srazit výkon toho odtahu. Pak ho odpojím než to začne kvést, podle toho jak bude fungovat ten regulátor na asynchronní ventilátor.

beginner

Old Post 01-01-2013 v 19:57 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 51

Nemáš za co. ;-)

Jinak jo to máš pravdu, je to hra a zábava, dokud ty kytky nejsou větší, nezačnou problémy a podobně
Já pěstuji také poprvé a už jsem za sebou měl náznak plísně, přelití, jemný přehnojení, moc chloru ve vodě a ted' to vypadá na špatný pH nebo nějaký nedostatek živin... Od včerejšího večera za sebou mají vyndání zvlhčovačky a první den přepnutí na květ 12/12...

Kdyby si se chtěl podívat tak : http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66810

Jinak ten Odtah mi přijde zbytečně velkej. Myslím, že by ti stačilo něco jako TT 125mm... Ale je to na tobě Určitě budu sledovat a ať se ti daří!

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 01-01-2013 v 20:58 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 52

Tak to máš toho docela dost za sebou. No mě to asi ještě vše čeká, no nic méně mám teď problém a doufám, že ho co nejdříve vyřeším s tím odtahem a snížením jeho výkonu.
Tal ať ti to šlape, budu koukat.

beginner

Old Post 02-01-2013 v 08:00 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 53


Ahoj.
Rád se pochlubím co mi zatím vyrostlo. Chystám se přesazovat.

beginner

Old Post 04-01-2013 v 09:35 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 54

.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Naposledy upravil jestedman 11-03-2013 v 20:27 PM

Old Post 04-01-2013 v 09:41 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 55


7. den růstu.

Bohužel mám problém s vlhkostí. Stále se snažím sehnat regulátor na asynchronní motory, který by nebyl tak šíleně drahý. Všechnu vlhkost mi totiž z boxu vytáhne během pár vteřin.

beginner

Naposledy upravil rodnaxor 06-01-2013 v 15:42 PM

Old Post 04-01-2013 v 10:22 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 56


Ahoj.
Tak jsem dnes zaštípl FIM 3 ze 4.
Těsně nad prvním patrem. Uvidíme jak se povedlo. Použit byl nový nůž OBI.

Asi se to teď trochu zpomalí, než se regeneruje a přesměruje vývoj růstu, ale snad mi to nezdechne.



Co na to říkáte?

beginner

Naposledy upravil rodnaxor 07-01-2013 v 16:48 PM

Old Post 06-01-2013 v 15:38 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 57

Dnes jsem pořídil regulátor za 150 vočí z Baumaxu a dobrý. Přes jemný vrčení proudu ve ventilátoru to jde regulovat tak od 5% do 100%. Konečně!

Odmlčím se pač jedu na dovolenou, tak zase někdy!

beginner

Old Post 08-01-2013 v 18:05 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 58


Ještě jsem si řekl, že bych někoho mohl inspirovat elektrikou a jejím umístění z důvodu výhřevnosti předřadníku. Tak tady je foto: Je to zavěšené zezadu na skříni.

beginner

Naposledy upravil rodnaxor 08-01-2013 v 18:32 PM

Old Post 08-01-2013 v 18:15 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 59

Zdravíčko,

Cože si to šmikal tak brzo? Jinak to vypadá na normal zastřižení ne? ;-) Ale nevim je to blbě vidět. Jinak to máš pěkný! Možná by ti pomohla http://www.dno.cz/zvlhcovace/sencor-shf-900/

Kolik tam máš vlhkost...? Na růst by bylo fajn okolo těch 62-75%
A když mizíš na dovču tak zalejvání atd máš určo pořešené že? ;-) Pokud můžu poradit, kdybys nikoho nebo nic neměl já použil klasickou kapačku... V lékárně se to dá koupit i s kabílkama a injekcí za cca 20,- a nastavíš si jen moc to bude kapat a pak nic neřešíš

Good Luck

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 08-01-2013 v 18:24 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 60

Ahoj.
No zašmikl jsem dřív než později. Uvidíme, možná to bylo zbytečný. Já bych řekl, že je to FIM, nechal jsem tam část středo listů?!

S tou vlhkostí si myslím, že se to teď zlepší díky pětinovému odtahu ze skříně. Před svícením jsem měl totiž kolem 60% než sepnul i odtah a vlhkost odebral ze skříně pryč. Pokud by to nepomohlo tak bych zkusil ten zvlhčovač jak jsi psal. Zalejvání zajistí lidský faktor :-) Ale díky za typ. Tu kapačku, to je mazec!

Mějte se ať nám to pořádně roste! Protože je to příroda!

beginner

Old Post 08-01-2013 v 18:31 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 61


Holky jsem přesadil do 5,4L květináčů. Kořeny již byly prorostlé durch. Snad se jim tak bude dařit.

Jinak stále se mi nedaří mít vlhkost nad 30%. Nechce se mi ale kupovat a investovat další šrouby do zvlhčovačky, takže budu zkoušet alternativní metody pomocí froté apod.

Trochu jsou některé lístky nezdravé, uvidíme jak se to bude vyvíjet dál.

Měl bych si něco dát v této fázi pozor?
Dnes je to 14 dní co mám holky.

beginner

Old Post 13-01-2013 v 17:24 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 62

Zdravím,

Jede ti to pěkně... Pozor ..? No na vlhkost :-D a na pH ! To mne ted' zradilo... :-(

Odkud jsi...? že bych ti tu mou zvlhčovačku zapůjčil... Já už jí vyndal, protože už jsem ve fázi květu...

Good Luck.

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 14-01-2013 v 07:13 AM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 63

Ahoj.

Při měření PH na výtoku jsem včera naměřil přesně 6.5. Mám kapací tester. Takže to by mělo být ok. Trochu se mi zvedla i ta vlhkost po přesazení do větších květináčů.

Co jsem ale koukal, tak holky se mi tím přesazením pěkně vystresovali a byly povadlé. Už se začínají probírat. Odpoledne hodím fotku.

beginner

Old Post 15-01-2013 v 09:51 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 64


Ahoj.

Potřebuji poradit od zkušených.

Dnes je to 2. den od přesazení. Tím pádem se zvedly kytky a mám podezření na přepálení světlem.

Přikládám foto.

Co si myslíte? Je to spálené světlem? Preventivně jsem světlo zvedl dál od holek.

beginner

Old Post 15-01-2013 v 19:08 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8745220 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív