Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dutch Passion - Euforia
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 49

Jsem na tom stejně. Rozdíl je jen v tom, že mám 250W HPI-T. Také mám jen jednu kytku, i když tam být neměla. Jinak bych měl min. 4 kytky. Holt poroste o něco déle a ještě si jí trochu vytrénuju a přesadím do 11L květináče. Záštip jsem udělal stejně, jen jsem tam nechal ještě 2 mini větvičky.

více zde: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1045345

Jak jsi psal, tak je lepší začínat pomalu a všechno si to vychytat, než nahodit pořádnou watáž a plno kytek. Protože máš úsporky, tak neporostou moc rychle. Není to škoda dávat lampu výš, když úsporka tolik netopí a nesvítí. Já bych jí dal spíš níž, aby ty větvičky po záštipu měly co nejvíc světla.
Na ohýbání nepotřebuješ drát. Stačí obyčejný provázek. Já jsem ho také použil.
Jinak to máš hezký a snad se ti dobře rozvětví, aby jsi sklidil co nejvíc.

Do budoucna by byla lepší výbojka 250W. To je akorát na pěstování pro radost.

K+

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 05-08-2012 v 20:36 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

to Kosmej hnojim kazdou zalievkou uz je dost stara rastlinka tak jej to uz vadit nebude a dufam ze len prospeje , no to som si teda vybral model ale som rad lebo sa o nu aspon staram a kazdy den kontrolujem a s nadsenim ocakavam ako povyrastla a aj nove vyhonky pozorujem no pokial sa nic vyzne nestane tak budem rad a starat sa o nu az do konca tesim sa ka kvet ked ze je tam asi 5 vyhonkou tak dufam ze sa rychlo dostanu von a budu pekne rast .

Old Post 05-08-2012 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

to Growman diky moc za pochvalu vzdy potesi ked som kupoval tuto 200W tak som chcel povodne 250ku len ju akurat nemali v shope tak som zobral aj tuto . tiez ma napadlo dat lampu nizsie len som myslel ze sa kvetinka bude tahat viac za svetlom . som rozmyslal ze do buducna kupim este jednu 200W usporku aby bola istota a budu v pestniku dve len neviem ci najdem take tienidlo kedze moj box ma 60x60 cm tak aby sa tam zmestil pri najhorsom ho skusim nejako vyrobyt , pozeram ze mas tiez pekne rastlinky nech nam vsetkym velke a mohutne palicky rastu .

Old Post 05-08-2012 v 21:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 52

Já jsem myslel, že sodík vydává více světla a tepla, tak není dobré, když je výbojka blízko u kytek (pokud není chlazená), protože jsou z toho hotový a za chvíli je spálíš. A když je výbojka na pěstění lepší, tak úsporka nemůže mít takovou svítivost. Úsporka tolik netopí, tak jí můžeš mít níž a kytky se i tak potáhnou.
Jak jí máš vlastně vysoko?

Kytku už mám jen jednu. Tamto byli samci, už nejsou.
Ze začátku jsou na fotkách všechny společně, ale samostatně jsem fotil jen JH.
Zítra vložím několik nových fotek, jak se od té doby změnil.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 05-08-2012 v 22:25 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

to Growman mam ju asi 50cm od rastlinky ale ked dnes pridem z roboty tak ju dam nizsie viem ze usporky mozu byt aj 5 cm nad rastlinou ze ju nespalia ale myslel som ze ked bude vysietak rychlejsie porastie ako ked je len malinka vyklicena ze cim vysie tym viac sa stonka vysvihne hore . tak ju dam dole nech ma viacej svetla .

Old Post 06-08-2012 v 05:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od maugly
to Growman mam ju asi 50cm od rastlinky ale ked dnes pridem z roboty tak ju dam nizsie viem ze usporky mozu byt aj 5 cm nad rastlinou ze ju nespalia ale myslel som ze ked bude vysietak rychlejsie porastie ako ked je len malinka vyklicena ze cim vysie tym viac sa stonka vysvihne hore . tak ju dam dole nech ma viacej svetla .


To je nesmyslný postup, nevím, čeho pozitivního chceš tím dosáhnout. Když se ti bude táhnout kytka za světlem, tak bude řidší, bude mít od sebe dál patra a stonek bude jen takové párátko. A to ti sníží výnos. Navíc CFLka nejsou rozhodně žádná super prosvěcovadla na vysoké kytky. A Euforie je prostě a jednoduše keříkovitá rostlina, která má genetické dispozice k tomu, aby byla nízká a rozvětvená - tak těch jejích genetických dispozic využij a nesnaž se je ojebat.

Old Post 06-08-2012 v 08:39 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

to Kosmej ok tak hned ked pridem domov tak ju dam dole . ja som len nedockavy

Old Post 06-08-2012 v 09:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od KOSMEJ


To je nesmyslný postup ....


Tak jsem to myslel. Na groweru jí mají všichni nízko.

to maugly: koukám, že ty už jsi hotový (v euforii) a ona přitom ještě není hotová (euforia)
Dej ji 10cm nad vršky (nebo těch 5cm) a můžeš sledovat, jak se jí to líbí (nelíbí) a postupně jí o kousíčky posunuj podle kytky. Musíš tu výšku vychytat a ty jí vychytáš.

Na příští grow bych druhou úsporku nekupoval. Pořiď si výbojku a Sestavu co máš teď, tak prodej nějakému kamarádovi. Nejdřív mu dej zahulit euforii a pak mu to nabídni
No a ty můžeš zkusit 250W výbojku, když jsi nedočkavý a chceš vyšší kytky.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 06-08-2012 v 11:00 AM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

to Growman trefil si hřebiček po hlavičce . no problem je ten ze v mojom okoli tak mali ludi huli a uz vobec nikto sa ani pestovat neodvazi u nas je to trosku drastickejsie za 4 kitky 7 rokou na tvrdo ty kokso ako za vrazdu . ale ja to mam iba pre seba kseftovat s tym nechcem to je napalici . jedine ze by som ju ponukol v nejakom bazary a uvydime

Old Post 06-08-2012 v 14:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58




no tak som dal lampu dole a trosku poprivazoval tie velke listy nech maju tie male vyhonky viacej svetla .

Old Post 06-08-2012 v 14:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

to Growman a to mas na mysli sodikovu vybojku alebo takuto usporku , no sodikovu som nechcel s toho dovodu ze este aj predradnik si nieco zozerie tak som nechcel take mnozstvo energije minat .

Old Post 06-08-2012 v 14:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 60

to maugly: to v mém okolí hodně lidí rádo hulí, ale nemají peníze na lampu atd.
Ty zákony jsou postavené na hlavu. Spíše, než na množství kytek se kouká na obsah THC. Však já to mám také jen pro sebe a pro radost, ale ta 250W MH a 250W GIB flower je akorát. Silnější lampy už nejsou pro mě. Lepší kvalita, než kvantita.
Na 250W mailant neuděláš.
Myslel jsem MH nebo sodík. Je to dražší a náročečnější, ale koníček něco stojí. Třeba se k ní jednou dostaneš.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 06-08-2012 v 18:43 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

to Growman no to mas pravdu ze ich viac zaujima THC ako kvetinky ale povezme si kto pestuje travku bez THC ? malo kto .
No mozno raz sa k sodiku dostanem ale zatial urcite by som chcel ostat u CFLjek uvydime co spravy ta 200W CFLka na kvet a popripade skusim este aj inu odrodu a pokial by to bolo moc strasne tak by som ich predal a kupil sodiky ale zatial nie . Ved sa nudem samozrejme delit s vami o uspech ci neuspech ale skor uspech verit si treba .

Old Post 07-08-2012 v 18:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od Growman
to maugly: to v mém okolí hodně lidí rádo hulí, ale nemají peníze na lampu atd.
Ty zákony jsou postavené na hlavu. Spíše, než na množství kytek se kouká na obsah THC. V


Tak to úplně není. Do 5 kytek je to v ČR jen přestupek. A množství THC se měří jen, když je jich hodně - aby se vyloučilo trestní stíhání pěstitelů technického konopí.

Old Post 07-08-2012 v 19:21 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

to Kosmej to by som bral u nas na Slovensku je aj jedna kvetina trestny cin a za jeden gram tu su schopny flojdi robyt take ofuky vysluchy odkoho skade a podobne ked ti najdu tak 5 gramov tak to rovno puta na ruky ti davaju to je des a hruza .

Old Post 07-08-2012 v 19:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od Growman
to maugly: to v mém okolí hodně lidí rádo hulí, ale nemají peníze na lampu atd.
Ty zákony jsou postavené na hlavu. Spíše, než na množství kytek se kouká na obsah THC. Však já to mám také jen pro sebe a pro radost, ale ta 250W MH a 250W GIB flower je akorát. Silnější lampy už nejsou pro mě. Lepší kvalita, než kvantita.
Na 250W mailant neuděláš.
Myslel jsem MH nebo sodík. Je to dražší a náročečnější, ale koníček něco stojí. Třeba se k ní jednou dostaneš.


jenže silnější lampy nejsou jen o kvantitě, ale hlavně taky o kvalitě

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 07-08-2012 v 20:04 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-05-2006 - Mazar-Dutch Passion - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0243930 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív