Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bobánkův první Indoor 400W/600W kokos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 49

Zkus jim přitopit tak na 28-32 max.Potom ty fialové stonky a řapíky zmizí ikdyž mě se to takhle líbí víc je to barevnější

Old Post 06-03-2012 v 10:04 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

já myslim že fialovej stonek = zdravej stonek kor u blueberry, ta má skoro vždy červenej stonek,, když by byla fakt zima tak fialovej i části jako jsou listy a řapíky

aspoň teda myslim, asi bych nepřitopoval

Old Post 07-03-2012 v 07:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 51

Blueberryny jsou tam 4, fialový stonek + některé řapíky má snad většina rostlinek. Teplotní režim mám nastavený a odzkoušený od indoor profíka :-) a jelikož mám dojem, že průduchy rostlin se uzavírají při teplotě nad 26°C (nebo 28, nejsem si jist), určitě bych asi tolik nedával. Nicméně ty stonky přičítám tomu silnému ofuku, který tam je... Ještě ani květy nevykoukly, ale většina už má stonek prakticky 1cm v průměru. Na výšku cca 30cm.

Old Post 08-03-2012 v 07:16 AM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

jj, jeste me napadlo, obalit květináče nějakou izolaci, třeba palestinou
u me to pridalo cenne stupen a pul )
-zkus to

Old Post 08-03-2012 v 09:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 53



Tak dnes, nějakých 13 dní po přepnutí snad už náznaky květů jsou. Potřebuji ale od Vás rady, prosím, jestli nějak prostříhávat nebo co a jak. Musel jsem roztáhnout květináče co nejdál od sebe, podložil jsem ten "nejslabší" květináč a teď když otevřu box, je kompletně plnej, hustej, vyrazily i silné další boční větvě, na které ovšem nesvítí tak, jak by se mi líbilo. Ale zase nevím, jak v téhle fázi nakvétání můžu zasahovat, abych to ještě více nezpomalil.

Old Post 12-03-2012 v 08:20 AM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

Ještě chvíli...
to uvidíš, někde se objeví pěkný paličkoviska a jinde bude jen trčet chlup jak ze ((
, pokaždém zaštipnutí se naopak zrychlí vývin toho všeho co zbyde, ale nesmíš zase uštípat všechny větve, musíš to držet v nějaký rovnováze, aby j to moc nebolelo. třeba za dva týdny ti kytka sama ukáže kde chce tvořit a kde to nepujde tak hladce
Jinak já bych tam narval spousty ohýbacích kolének když to tak vidim, ale to bys musel už ted nejpozdejc

ps. hlavně nesundavej listy a když tak pár dní před sklizní
jinak myslim že to máš moc pěkný
až uvidim bílej chlup k+ tě nemine
ztm

Old Post 12-03-2012 v 13:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 55






Přidávám dalších pár fotek. Myslel jsem, že nakvétání je trochu rychlejší (asi jako jsem si myslel, že to poroste rychleji ). Celej box je plnej podobných kvítků, ale pořád mi přijde, že je to strašně hustý. Až až...

Old Post 13-03-2012 v 13:02 PM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 56

17. den 12/12

Old Post 16-03-2012 v 07:43 AM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 57



17.den 12/12

Old Post 16-03-2012 v 10:23 AM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 58



Zdarec chlapi, nevím jestli tohle vlákno někdo sleduje, nicméně přidávám pár fotek, jak pokračujeme.
Rozkvetli jsme, nicméně nevoníme - snad to ještě přijde. Snad když jsem přišel na to jak hnojit kokos v růstu, přijdu na to i v květu. Všechny vypadají zdravě, jedu poprvé, tak těžko říct, jestli je průběh pěstu OK, nebo jedou pomalu/vysoko/nízko atd...

Co mě stále trochu pálí je hustota... Spodky jsem oholil, ale vršek mi přijde dost hustý. Pořád si říkám, že 600W si s tím poradím, ale mám obavu, abych třeba nesklízel nadvakrát, když by dozrávaly nerovnoměrně...

Old Post 19-03-2012 v 09:09 AM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

musíš to podchytit, a rovnoměrně jim rozložit světlo, párkrát je popřeházej na kraje a doprostředka ty míň prorostlý, určitě to nebude tak hrozný
vypadá to v pohodičce

Old Post 19-03-2012 v 09:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od bobaneks
Zdarec chlapi, nevím jestli tohle vlákno někdo sleduje, nicméně přidávám pár fotek, jak pokračujeme.
Rozkvetli jsme, nicméně nevoníme - snad to ještě přijde. Snad když jsem přišel na to jak hnojit kokos v růstu, přijdu na to i v květu. Všechny vypadají zdravě, jedu poprvé, tak těžko říct, jestli je průběh pěstu OK, nebo jedou pomalu/vysoko/nízko atd...

Co mě stále trochu pálí je hustota... Spodky jsem oholil, ale vršek mi přijde dost hustý. Pořád si říkám, že 600W si s tím poradím, ale mám obavu, abych třeba nesklízel nadvakrát, když by dozrávaly nerovnoměrně...


Zdar,
"aroma" zacne s prvou rosou,cca 22 den kvetu

na kvete hnoj poctivo,EC 1,8-2,2.Avsak preplach kazdych 10 dní je ziaduci..Kvetove stimulatory podla tabulky,(napr PK 13-14 sa podava od 21 dna kvetu,v min koncetraciach,spolu s hlavnym hnojom ).Doporucujem drzat grow zlozku v predpisanych koncetraciach a vyhnes sa zltnutiu pred samotnym flushom. Ozaj flush tak 10-14 dni pred kosou,stačí čista upravena voda a na posledny tyzden neupravena...
To ze je to "strasne huste" je zdanie...za chvilku ti zacnu bobtnat paldy a uvidis a ano 600w si stim poradí,sem tam to prehrabni a sleduj
listy prosím nechaj na pokoji az do sklizne maximalne mozes skratit cepele u lopuchov...
PS. ventilacia na plno

No asi vsio,nech sa darí kua ze ja som ukecany takto zrana..


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 19-03-2012 v 10:10 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 61



Dobrých rad není nikdy dost ;-) Tak jestli je PK pouze stimulátor, tak už s ním jsem do pokonil, bo snad ani ne týden po přepnutí jsem jim ho tam valil :-)) Nečekaně mi došly hnojky, takže frčím něco koupit co nejdřív, min. na ten květ...

S přemisťováním je to horší, neboť a poněvadž je mám v truhlíkách, sice už jsem asi 2x dělal škatulata, ale mám trochu svázané ruce. Dám na rady, listy zatím nechávám všechny (kromě spodků).

Uvidím, jak to bude dál vypadat, každopádně první předpověď je jasná, mohl jsem přepnout asi trochu dýl, noooo :-)

Přidávám aktuální fota...

Old Post 20-03-2012 v 16:57 PM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 62



27. 12/12

Old Post 26-03-2012 v 10:25 AM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 63



29. 12/12

Old Post 28-03-2012 v 12:59 PM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 64


32. den 12/12
Jestli někdo sledujete, můžete mi zkusit říct, jestli nejsou pozadu? Mám totiž dojem podle jiných vláken, že je asi ten krkolomný začátek zbrzdil...:-/ Díky

Old Post 31-03-2012 v 14:13 PM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí
26-05-2016 - Desertův první indoor 400W hlína - 80 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0569360 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív