Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W Wiena clones
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Gerlo


Já je přepnul když měly 30cm a teď - v 20. dnu květu mají pouze 45cm, ale to budě zřejmě tím, že se jedná o indiky, nebo se pletu a něco jsem zanedbal?


Bude problem jinde, ta teplota přes noc mi nepřijde jako nějaká hrůza. Vytáhnout se to mělo určitě daleko víc i na indica style. Ono bůh ví z čeho to tam ti rakušáci řežou.

Old Post 07-03-2012 v 10:01 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 50

Z Rakuska, konkretne floweryfield som mal 6 genetik a kazda top notch kvalita, nemozem povedat ani kriveho slova na nich. Medzi nimi bol aj OB a ten sa vytiahol ovela viac, ako povedal machoman, chyba je niekde inde, ale v genetike by som ju nehladal...

Old Post 07-03-2012 v 16:10 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

Počkáme a uvidíme Nevím jestli to může být genetikou.. Nicméně ve floweryfieldu to řežou z matek, které jsou z fem semen.. Jsem zvědavý na konečný výsledek.. Šišky vypadají dobře, ale bohužel jsou ty kytky poměrně malé..
Příští kolo bych chtěl zkusit bubbler..
Pěstu zdar

Old Post 11-03-2012 v 13:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

52. den 12/12 (47.den květu) Příspěvek č. 52





47. den květu
Teplota: 21°C v noci, 28°C přes den
Vlhkost: 35-55%

U TX flushing - každým dnem se chystá kosa, ale nejdřív jim dám 2 dny tmu.. Čekám až ještě nakynou a zbarví se jim chloupky..
U poloviny TX přidávám FS, jsem zvědavý na rozdíl oproti čisté vodě..
Ostatní modely mají ještě kus cesty před sebou..

Přidávám i foto poškozených listů, protože netuším co s nimi je, jestli je to stářím, nebo jim něco schází.. U listu vpravo mám podezření na začátek plísně ale takto poškozené listy hned likviduju..

Old Post 13-03-2012 v 10:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 53

Ahoj jak máš tu fotku s tema 3 listama, tak ten úplně vpravo není úplně nejlíp vidět, ale každopádně si myslím, že se jedná o PADLÍ ! Zkus vyfotit líp podobnej list a hoď to sem...

Old Post 13-03-2012 v 11:01 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Listy Příspěvek č. 54


To, co pokrývá část listů na 60% kytek má moukovité skupenstí..
Listy ihned otrhávám, za chvíli se blíží kosa, myslíte, že to stojí za řešení?
Podle mě se jedná o padlí a nejlépe by se to mělo vyřešit Kuprikolem, ale nevím, zda můžu aplikovat postřik v této části květu..
Díky za všecky názory..

Old Post 14-03-2012 v 21:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 55

ne kuprikol určitě ne ma značnou ochranou lhutu a myslím že kouřit to v ůstavu už vubec nikdo nezkoušel . . .ale mám pro tebe perfektní řešením pro tuto situaci jsou přírodní přípravky s obsahem lecitinu . .bud BIOTON který se rozmíchá ve vodě a dělá se sním postřik jenže tím bys dostal na kytky zbytečně moc vody což by mohlo znamenat plísen ke konci květu což bys určitě nechtěl . . takže perfektní bude http://www.neudorff.cz/index.php?id...bacc88c9aa8376c je to bio klidně to na to mužes nastříkat den před sklizní a nic se nestane a se sprejem se skvěe pracuje . .a neobsahuje prakticky žadnou vodu mi přijde . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 15-03-2012 v 03:41 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 56

jestli je to padlí, tak bych se nebál to vzít trošku peroxidem vodíku a uvidíš hned jestli je to padlí nebo ne... ale jestli se ti to dělá jen na uplně spodních listech, tak by to taky mohla bejt zaschlá voda s hnojkama ze zalejvání...
ale kuprikol bych určitě nedával...

Old Post 15-03-2012 v 09:53 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 57

zdarec nevím jestli se mi to zdá ale na 2,3 fotce vidím jak kdyby banánky co se dělaj u hermáčů ale možná se mýlím popřípadě smáznu

Old Post 15-03-2012 v 13:16 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

WAMParjan: Moc děkuju za radu, hned to vyzkouším

Balon: O zaschlou vodu se nejedná..

Grazzl: Já tam žádné banánky nevidím..

Old Post 16-03-2012 v 10:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

Tak jsem zpět po delší pauze..

Je mi to velice líto, ale díky některým našim nepřízpusobivým občanům, kterých je v sererních čechách nespočet, jsem musel svůj grow předčasně ukončit..

Tímto bych se s Vámi chtěl rozloučit a chtěl poděkovat všem, kteří sledovali a přeji mnoho úspěchů..

Old Post 04-05-2012 v 18:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2019 - 600w 16ks clone mix - 12 odpovědí
14-07-2009 - 400w mix clony - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0957060 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív