Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pestovani v nevetranem kumbalu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Evildick
Nový Člen

Karma uživatele Evildick - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 49

Ja jdu Tvorit

Old Post 14-11-2011 v 11:18 AM
Evildick je offline   Profil uživatele Evildick   Find more posts by Evildick   Foto galerie člena Evildick   Click here to Send Evildick a Private Message   Add Evildick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 50

Syrusak, moc jsem to nepochopil.. ale co se tyce pachace, tak urcite budes potrebovat extra vetrak co ti to pres ten pachac protlaci.. ja mel puvodne trubkovej.. ale byl slabej a netahl me dostatek vzduchu tak jsem musel poridit TT.. Jinak kdybysi tam nemel ten vetrak za pachacem co to bude tlacit ven tak ti ten pachac nebude funogvat.. podtlakem to musi sat vsechen vzduch z bozu ven..

Old Post 16-11-2011 v 11:07 AM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 51


kazdopadne jdu udelat zpetne reportik zacnu asi takhle.. celkem se to posralo.. nevim presne cim to bylo.. kazdopadne kytky zacaly cele zdechat.. Listy me zacali vsechny delat to co posilam na fotce z 13.10.2011

Old Post 16-11-2011 v 11:10 AM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 52


Pohled do skrine z 13.10.

Old Post 16-11-2011 v 11:11 AM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 53


21.10. uz to vypada dost bidne.. vsechny listy zacali umirat... foto svedci za vse.. rust palic se hodne spomalil az zastavil...

Old Post 16-11-2011 v 11:15 AM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 54


3.11.2011 , zaciname flushing. uz predtim ale holky dostavaly jen vodu s enzimama, a myslim ze sem tam mel jeste trochu bloom stimulatoru od atami.. do bloomasticu jsem se vyprdl investovat kdyz se to tak posralo..

Old Post 16-11-2011 v 11:22 AM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 55


Detajlnejsi zaber na palicky z 3.11.

Old Post 16-11-2011 v 11:25 AM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 56


7.11. jsem holkam ostrihal vsechny skarede umirajici listy..

Old Post 16-11-2011 v 11:27 AM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 57


9.11. z mobilu

Old Post 16-11-2011 v 11:30 AM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 58


13.11. prisla kosa, a hola, takovou kytku bych nekdy od nekoho rad dostal :-D , Je to slabsi.. palky jsou mensi .. hoky maj presne 8 tejdnu na kvetove fazy. Takze podle pyramidseeds se tutanchamon ma sklizet v 8tejdu.. flushing 10 dnis.. nalil jsem do tech 6 kvetniku vzdycky 20l vody s ph 6.1 .. dohromady za tech deset dni jsem vylyl myslim 6 tech kanystru.. takze 6krat prolito.. Tady ta foto je z mobilu, v zapeti posilam dalsi foto z fotaku o den opozdenou ale..

Old Post 16-11-2011 v 11:37 AM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 59


a uz vysijou holky... nemel jsem provazek tak me mlada darovala ruzovou tkanicku pro slecny.. :-D . Zavazal jsem jim boty a povesil hlavama dolu Tohle uz den vysijou ve skrini.. kde uz bezi jen ventilace.. Dnes jsem ale kontroloval a zda se me ze to celkem rychle vysycha a ze neni skoro nic moc citit.. tak jsem ventilaci vypl rano a zkusim je nechat doschnout jen tak.. muj odhad je ze by tam mohlo byt 30g .. coz je dost malo.. na prvni grow uvidime jaky bude vysledek.. Kazdopadne tri rizky co se nevesly do srkine jsem mel venku.. sklidil driv nedozrale .. a to uz je i uschle a velice kvalitni zbozi.. zhuluje to jak das.. tak jsem zvedavej co tento indoorovej first grow.

Old Post 16-11-2011 v 11:42 AM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 60

Nevim co jsem mohl posrat.. . jednak me to napadly ty svilusky.. potom se me tam zacali v substratu objevovat asi molice.. bylo jich tam dost.. tak jsem koupil zlute stitky a trochu se vychytaly.. no ty tri rizky co jsem dal ven, pak celkem rostly pekne.. palky byly vetsi jak ve skrini.. a vubec neumiraly.. a to jsem jim skoro vubec nehnojil.. snad dvakrat za celou dobu.. babicka poslusne zalivala :-D. Je mozny ze jsem tomu doma moc hnojil.. dalsi moznost je ze ta matka z ktere jsem delal rizky byla od kamose a ten ji mel venku ve skleniku a byla zvykla na destovku.. nevim jestli ta kytka to pak muze tak tezce brat ten prechod? Priste vezmu genetiku od nekoho z fora a uvidime..

Old Post 16-11-2011 v 11:49 AM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 61

to vypada jak prehnojeny.... jinak nevim, me se stalo to samy kdyz sem v bublaku jednu kytku presolil fakt hodne

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 25-11-2011 v 18:21 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9162550 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív