Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Lampa - Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 49

Zdar,roste ti to pěkně!U toho eda rozhodně není kam spěchat chlapec to určitě ještě dožene a věř tomu že budou paličky krásně prorostlé a tvrdé jak šutr,má před sebou ještě min.jednou tolik času na květ a rozhodně bych se nebál mu v tomto období trochu více přisolit květovýma hnojkama, když to zkombinuješ s pravidelným proleváním čistou vodou nemáš se čeho bát,to ph klidne zvedni na 6,3 až 6,4 když máš kyselejší pudu kytkám to neuškodí,ba naopak,hlavně se snaž ty hodnoty držet stabilně bez větších výkyvu a nemáš co řešit.

Old Post 03-07-2011 v 10:32 AM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 50

Jo jo, to je pravda. i minulý rok Ed ještě narostl.
I maestro matkář říkal že se Eda nafukuje později.

Ono ani nečekám nějaké extra palice. Truhlíky jsou celkem úzké, takže holky nemají tolik prostoru pro kořeny.

Popravdě ani mě to nevadí, alespoň nemusím větve vyvazovat aby se nepolámaly, jak slunce svítí z boku tak se tímhle směrem táhnou i větve. Některé jsou skoro vodorovně, takže se polámání pod váhou docela bojím.
No a druhá věc je že obrovské paldy jako petky budou určitě náchylnější k plísni. Zato hupa malinkých je hezky vzdušná (na druhou stranu kdo to má pak sklízet )

Sakra .. už aby to dozrálo
Jinak dík za reakci

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 03-07-2011 v 10:57 AM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 51





Tak jen něco málo
Dneska ráno jsem si musel přivstat .. když jsem včera přišel, zděsil jsem se.
Jak jsou rostliny vytahané a nemají moc silné stonky, tak vdova se normálně ohla uplně do vodorovna, trochu se jí připeklo listí

Naštěstí je vše ok, nic se nezlomilo.

Tak jsem vzal hřebíčky a špagát a udělal holkám co jsou v patře zábradlíčko

Teploty se taky moc nedaří, naštěstí se venku začlo opteplovat.
Teploměr ukazoval 17-24°C to není moc.

Jinak mrkněte na fotku paní co oplakává prostě krása

Edit: Ještě mě napadá, začly nám hnědnout chloupky ja MJ ;-)

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 06-07-2011 v 10:21 AM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 52






42. den kdy kveteme a hezky voníme

Zdravím, lidičky

Tak je tu neděle a sní dalších pár fotek pro potěšení oka.

Nejdřív ale pár řádku, co že se za týden změnilo.

Pozornější si určitě na fotkách všimnou, že byla odstraněná CT.
Důvod je jednoduchý, jak jsem rostliny vyvázal špagátama, už se k lampě nenatahují a tak nehrozí ani popálení.

Trochu mám problém s Edama, hlavně jeden truhlík je hrozně monstrózní. Narostla v něm totální bush, asi budu muset trochu protrhat listí. Na celém truhlíku je snad 1000 paliček, bohužel velikosti pětikoruny. Stejně veliké jsou ale i hluboko mezi listy. Je to prostě ukázka, že se ED nádherně větví.

Třeba vdova je řídká, vytahaná, ale šišky brutální.

no uvidíte sami.

Jo ještě jedna neveselá věc došlo hnojivo na květ
Mám doma ještě rok starý plagron alga bloom, tak snad se nezkazil .. alespoň to dojedu na bio hnojivech.

No a tady je pár fotek

Mrkněte hlavně na první fotku, to jsou slibované "jahůdky" nebo já jim tak říkám jinak je to MJ

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 10-07-2011 v 10:00 AM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 53






49. den kveteme a voníme

Zdravím přítelé

Bohužel nebyl ubec čas na minulý update. Fotky jsem ale nafotil .. takže o nic nepříjdete ;-)


Jinak je zase pár věcí nových, všechny rostliny krom MJ jsem musel uvázat, nebo jim udělat ohrádky.
Původně jsem si myslel že to bude stačit jen u vdovy, nakonec jsem musel vyvázat i Edu.

Ubec by nebylo pro příště na škodu vymyslet síť, stačilo by pobít jen tu mojí konstrukci a natahat oka.


Také mě došly hnojiva, hnojil jsem tedy tento týden Plagronem alga bloom co mě ještě zůstal od minula,
Bohužel to vyšlo jen na 2 zálivky.

Takže od teď začíná zálivka pouze čistou vodou.
Někdo radí hnojit alespoň růstovkou, ale podle mě to jen zvyšuje počet listí v palicích.


Také se začínám bát vlhkosti, venku leje a leje .. vlhkost za tmy je i 83%
No tak snad se nic nepodělá a těch pár dní to ještě vydrží.


Přidávám teda ještě pár fotek z minulého týdne.

Doporučuju hlavně mrknout na druhou fotku, je to detail spodků pár cm nad hlínou a pak poslední foto, to je nejhezčí vdova.

Mějte se fajn, Lampoň


PS: zítra nebo v pondělí bude updatík pro tentop týden, tak se těšte

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Naposledy upravil Lampa 23-07-2011 v 17:17 PM

Old Post 23-07-2011 v 16:13 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 54



56. den květu

Zdravím lidičky

Tak jako vždy jsem tu a přináším opožděný update z minulého víkendu.
Fotky jsem ve spěchu rozmazal, kevšemu 4 dny nedostaly slečny vodu ..

No prostě mám teď docela frmol období a nestíhám ani to co musím.
Holky mě to všechno vrátily svěšeným listím.

Tak snad to spravilo pořádné prolidí skoro 40 litry vody.

Jinak co je nebo spíš bylo nového? Nic

Velký zlom ale nastane tento víkend
WW a MJ půjdou pod kosu. Konkrétně WW už nezaleju a o víkendu se bude řezat. MJ pozná ještě jednu zálivku a pak konec a necháme sušit.

WW tedy dorostě na 63 dnech 12/12 MJ zvládne tak 3 dny navíc.

Dál v kole zůstane ještě ED, sám nevím jak ho nechat .. minule jel 70 dní. Jenže teď je už taky fest hnědy. no uvidím v neděli, možná dostane taky poslední zálivku a půjde pod kudlu.

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 27-07-2011 v 19:29 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 55


62. den květu - sklizeň


Zdravím Vás přítelé
Tak bohužel jsem byl nucený sklidit předčasně svojí zahrádku.

WW i MJ vypadají skvěle, EDovi jsem ale dobrý týden musel ubrat

Tak snad se to moc neprojeví a i přes to mě udělá radost.


No něco ke sklízení
Nikdy už nechci vidět tolik rostlin oštípání lístků a celková příprava do podoby jak je vidět na fotce trvala skoro 12 hodin.
Domů jsem se dostal až o půl 3 ráno, byl celý ulepený a na ukazováčku pravé ruky mám malý puchýř od nůžtiček na nehty.

Tak na ukázku fotka, lepší nafotím příště .. po těch 12 hodinách nebyl ani čas a ani chuť.

PS: pro představu, jedna šňůra má 1,5metru.

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 02-08-2011 v 16:29 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjawolk
Nový Člen

Karma uživatele Ganjawolk - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 56

Hodně kreativní,pěstuju už pár let ale na tenhle setup bych koule neměl.
Držím pěsti na další grow a K+

Old Post 02-08-2011 v 22:15 PM
Ganjawolk je offline   Profil uživatele Ganjawolk   Find more posts by Ganjawolk   Foto galerie člena Ganjawolk   Click here to Send Ganjawolk a Private Message   Add Ganjawolk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zagg911
Stálý Člen

Karma uživatele zagg911 - 55% PěstitelskáKarma uživatele zagg911 - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 57

Je to náročné no, ale stojí to za to. Vypadá to luxusně Příště doporučuju koupit v growshopu takové ty klasické nůžtičky na bonsaje, stojej necelé kilo, vypadaj fórově ale ušetříš tim 1/3 času a jde to i snáž okudlat K+ za kvalitní vertikál... sledoval sem už od stavby boxu a vymejšlení vert. pojezdu, jen škoda že ten nakonec nevyšel
Z.

I love Mary J

Old Post 04-08-2011 v 11:06 AM
zagg911 je offline   Profil uživatele zagg911   Find more posts by zagg911   Foto galerie člena zagg911   Click here to Send zagg911 a Private Message   Add zagg911 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 58

Pojezd bych si do skrine nikdy nedal, jeste kdyz ji nema stale pod dozorem.. Neco se tam utrhne a vse je v pr.... Ja mam taky vertikal, a mam v podstate neco jako pojezd, a to tak, ze jsou dve lampy nad sebou a stridaji se kazda po trech hodinach.
Tebe Lampo, bych swe chtel zeptat, jaky je zhruba rozdil mezi uplne vrchnimi, prostrednimi a uplne spodnimi kytkami..???

Old Post 04-08-2011 v 11:27 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 59

ty vole vy jste asik všichni slepý tohle není kvalitní vertikál ale kvalitní fiasko

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 04-08-2011 v 13:29 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Gonzo
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Gonzo - 56% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65534  

Příspěvek č. 60

výstižné....x)

Člověk je jediný tvor na zemi který se umí smát i když k tomu má nejmenší důvod.

Old Post 04-08-2011 v 14:26 PM
Dr.Gonzo je offline   Profil uživatele Dr.Gonzo   Find more posts by Dr.Gonzo   Foto galerie člena Dr.Gonzo   Click here to Send Dr.Gonzo a Private Message   Add Dr.Gonzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

? Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
ty vole vy jste asik všichni slepý tohle není kvalitní vertikál ale kvalitní fiasko


Klídek. Fiasko to rozhodně není.

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 04-08-2011 v 14:56 PM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 62

Zdravím vás všechny, i ty co mají nějaký problém

Wamp - Nebráním se kritice, pokud je oprávněná a jsou uvedené důvody, případně návrhy na zlepšení.
Prohlášení totální fiasko je jen výkřik do prázdnoty .. nulová hodnota.
Člověk s tvojí karmou je určitě schopný vyplodit hodnotnější odpověď a né plkat jako 12 lety kluk.
Nezlob se, snad mojí odpověď pochopíš a třeba se zamyslíš.

Dr. gonzo - to ani nekomentuju

Soudit dovede každý. Snahu ocení málo kdo.
Pak je na uváženou, jestli má cenu sem ubec něco psát a nenechat si projekt pro sebe.

Každopádně ale děkuju všem co fandili.
Jen je škoda že jsem musel sklidit předčastně, byly problémy se sousedy .. celé jsem to musel ukončit.
Zatím sušíme, konečný výsledek sem ale postnu ;-)

NORM - Je to zvlášní, ale rostliny ze spodního patra měly mnohem více drobných lítků než patro vrchní. To samé platí bohužel i o paličkách, spodní patro má hodně malých paliček a nepoužitelné spodky.
Vrchní patro pak velké paličky a spodky také neurazí.
Je potřeba hodně hlídat zálivku, vrchní patro proschne mnohem dřív než spodek.

Celkově bych nějaké věcy změnil
Určitě způsob zálivky. Pokud to někdo tahá v petkách jako já .. tak to nejde.
Dál velikost květníků, pro 4 rostliny je ten truhlík prostě málo.
Bohužel je to vidět i na velikosti palic.

Tak zase poběžím
Mějte se tu fajn

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 04-08-2011 v 16:04 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 63

no od začátku jsem ti říkal že to máš zrobené celé na piču a korunu si tomu dal těma kytkamy na dno co k tomu říct víc ?stejně by si mě neposlouchal . . .snad příště . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 04-08-2011 v 16:23 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 64

No čoveče
Já bych ani neřekl že třeba rostliny na podlaze jsou špatný nápad.
Od začátku to neylo myšlené jako čistokrevný vertikal ale spíš pokus o co největší zaplnění plochy.

Včem si měl pravdu, tak v počtu polic, sneslo by to klidně 2 patra navíc.
Nahnutí se nakonec ukázalo jako nepotřebné, rostliny se krásně vyhnou za sluncem samy. Třeba ed nerostl skoro ubec nad truhlíkem, ale vytvořil převis široký skoro 2 truhlíky do strany.

Bohužel další projekt, aby se ukázalo kdo má pravdu nebude.
Dostal jsem docela velké školení strachu a málem byla moje zahrádka odhalená bandou důchodkyň.

Jestli, tak rozjedu už jen něco menšího, přeci jen 4 rostlinky pod 150tkou líp ukecám než 6 kilo s 60 kouskama.
I pach, který mě teď prozdradil bude menší.



Sklizeno

ED - 203g
MJ - 65g
WW-180g

To jest dohromady 448gramíků mohlo to dopadnout lépe, stejně tak i hůř
Celkme jsem zaplnil 2 a 1/3 5 litrových kbelíků

Mějte se tu hezky a třeba někdy zase na viděnou

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 06-08-2011 v 13:15 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4008370 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív