Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » grow 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 49

tak asi by se to dalo... já až do elktroniky nevidím. mám trošku jinčí povolání, ale zkusím se poptat. drahej je UFO, ale fakt luxusní.. však si počti pořádně na těhle stránkách a myslím, že rozhodně zjistíš důležité info

Old Post 18-05-2011 v 11:45 AM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 50

No to já taky ne ale myslím že tohle je dobrá vecsi regulovat vzduch . To už bych radči koukal Po VK ventilátoru. peace

Old Post 18-05-2011 v 20:27 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duffer
Nový Člen

Karma uživatele duffer - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 51

marselos: tak timhle rozhodne vetrak regulovat ne, taky sem si to myslel a pekne sem se napalil, funguje to debilne, na nejaky otoceni se dokonce vetrak prestane tocit, snizis otacky ale zas ten vetrak zacne hucet jako prase, neni to vubec spolehlivy, treba sem to nastavil tak na 3/4 toho regulatoru odesel sem a po pul hodine prijdu a vetrak jen huci a netoci se. no proste k hovnu. nakonec sem regulaci vyresil trafem na 120V.

Old Post 18-05-2011 v 20:59 PM
duffer je offline   Profil uživatele duffer   Find more posts by duffer   Foto galerie člena duffer   Click here to Send duffer a Private Message   Add duffer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 52






hi hi hi hi lady´s and gentlaman´s :-) už jsem zkosil i Mandaly a je to pověšené.. teď jen čekat a pak dunit hlavu..!! klidně si zatipujte kolik toho bude, já jsem osobně zvedavej dost 8-)

Old Post 19-05-2011 v 20:09 PM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 53





stále Mandaly :-) moji favoriti!!!!!!!

Old Post 19-05-2011 v 20:18 PM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 54

Díky moc všem za pozitivní karmu!!!!! jen mám strach, aby z těch salámů neco bylo.. ale snad jo :-)

Old Post 21-05-2011 v 13:45 PM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2020 - 5 grow MIX SIX 400w - 22 odpovědí
27-03-2020 - 2. Grow 600w - 10 odpovědí
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0541450 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív