Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Smíškovo poprvé - 125W Plug'n'Grow Růst i Květ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
SmokeHillz
Stálý Člen

Karma uživatele SmokeHillz - 52% PěstitelskáKarma uživatele SmokeHillz - 52% PěstitelskáKarma uživatele SmokeHillz - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 49

Seminka to kazdopadne sou, s tim uz nic nenadelas,ale jestli je budes chtit znovu pouzit, tak vem v uvahu, ze to oprcal hermous,a ten dal predava svoji genetickou informaci.kdyz si to zasadis ven,tak jen nerad ale urcite ho dojedes,a pak budes muset vybrat vsetky ty seme...no neriskoval bych to,mam s tim blbou zkusenost...

SmokeHillz

Old Post 21-07-2010 v 05:58 AM
SmokeHillz je offline   Profil uživatele SmokeHillz   Find more posts by SmokeHillz   Foto galerie člena SmokeHillz   Click here to Send SmokeHillz a Private Message   Add SmokeHillz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 50

No ona je to zrovna ta kytka, která vytáhla pár koulí a oprcla se sama. A určitě to není genetický hermouš, spíš je to ze stresu, protože ze stejných semínek jsou i ostatní a ty koule nevystrčily.
Je to i v takovém případě problém? Co jsem pochopil tady z fóra, tak podobně se vyrábí feminizované semínka, ne?

Old Post 21-07-2010 v 12:01 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 51


Dnes je to přesně měsíc od přepnutí na květ, tak posílám update

Mám trochu problém se slabými stonky - paličky těžknou a kyti se ohýbají a bojím se, aby se nezlomily Zatím to řeším tak, že je zapřu o stěnu skříně anebo o ostatní kytičky.

Ty nižší, keříkovité, jsem podložil, ať jsou na stejné úrovni jako ty co se vůbec nevětvily, a tím se mi krásně zaplnila celá plocha pod světlem Navíc jako bonus se kytičky vzájemně podpírají

Old Post 22-07-2010 v 10:08 AM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 52


A ještě jedno makro

Dočetl jsem se, že zralost poznám podle tmavnoucích blizen a pryskyřice. Bojím se ale že to nepoznám

Blueberry, Orange Bud i Jack Herer mají dozrávat za 5-7 týdnů, zatímco Hash Plant prý i dřív. Jen je problém, že nevím která kytka je která, nedá se to nějak identifikovat?

Old Post 22-07-2010 v 10:23 AM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 53


Co myslíte, jak dlouho ještě než bude hotová?

Old Post 29-07-2010 v 11:07 AM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

tak identifikovat to može len ten čo také nečo už jel a ani on si nebude 100% istý čo je čo ale chcem sa spítat ono ci to v izbe nesmrdzí ????

Old Post 29-07-2010 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 55

Kdyby jenom v pokoji - je to cítit v půlce bytu

Co pozoruju, tak když kytky rostly, voněly takovou hodně "zelenou" vůní - nevím jak to popsat, prostě taková mladá a čerstvá. Pak při přepnutí na květ asi dva týdny nebyly cítit prakticky vůbec. A potom přešly na jinou vůni, víc typickou pro ganju, takovou těžší, průraznější a řekl bych i sladší

Old Post 30-07-2010 v 08:21 AM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 56


A tady ještě aktuální pohled do skříně - paldy vypadají parádně a nedočkavostí bych je už nejradši zkosil

Old Post 30-07-2010 v 08:32 AM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

Ahoj Smíšku no kolikátej den je maš v květu ?

Old Post 30-07-2010 v 10:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

Jedine co by me sralo ze nevis co kouris kdyz se ti to pomichalo jinak zralost poznas podle hnednuti pestiku az bude na cele kytce 70-80% pestiknu hnedych, KOSA ! poznas to, to se neboj

Old Post 30-07-2010 v 11:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 59

Jsou v květu pět týdnů
Zatímco dvě mají pestíky úplně sněhově bílé, ta co jsem posílal v makru je má nejvíc hnědé. Ostatní jsou někde mezi.

Podle popisu odrůd mají být za 5-7 týdnů hotové, ale u některých bych tomu fakt nevěřil :-/

Jinak sice nevím která kytka je která, ale vím které odrůdy tam jsou. Jde sice krásně poznat, které mají užší lístky a míň se větví, ale to asi stačit nebude.

A ještě mám dotaz...můžu sklidit palice a ty oprclé nechat dozrát na semínka? Vždycky jsem viděl sušení kdy celá kytka i s kořenama visela a sušila se. Dá se sušit samotné palice?
Rád bych si totiž spároval semínka a hulení, abych případně věděl do čeho jdu kdybych to někam sadil

Do dalšího kola chci ale jet rozhodně řízky, ideálně jediné odrůdy
A samozřejmě chystám hromadu dalších vylepšení. Například musím zabránit tomu, aby se kytky lámaly, což se mi děje teď, protože paličky pěkně těžknou (Proto na fotce ty provázky)

Old Post 30-07-2010 v 14:09 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

Ahoj, každopádně i když jsou hnědé nemusí být zralé ,jinak rozhodně ja mam konec cca 65 den květu u WW myslim si že u ostatnich co sem koukal je to podobné teda až na vyjímky, ano mužeš je nechat dozrát a pak můžeš sušit i ty palice samotný teda jestli rozumim zprávně

Old Post 31-07-2010 v 11:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 61

Nemohl jsem si pomoct a kousíček té nejzralejší už jsem ochutnal
Právě ubíhá šestý týden květu

Nejsem žádný velký znalec a pěstím především pro zábavu a pak pro osobní (nevelkou) spotřebu, takže jsem nebyl schopný identifikovat nějakou "nosnou" složku vůně. Možná to bylo i tím, že jsem sušil narychlo na stínítku :-/

Každopádně stav byl velice energický, skvělá nálada (přítelkyně se mohla smíchy umlátit) a strašná chuť něco dělat, hýbat se, jít někam pařit To mě potěšilo, protože takový materiál mám rád. Jen výjimečně mám náladu na ty těžké zhulenosti, kdy člověk bez hnutí sedí třeba hodinu a přemýšlí o smyslu existence...

Už se těším na výsledek a srovnání jednotlivých vzorků, stejně jako na rozjetí druhého kola

Jinak mám teď trochu problém - musím na týden pryč a zatím jsem nesehnal nikoho, kdo by mohl kytičky zalét. Nevíte o nějakém easy-home-made samozávlahovém systému?

Old Post 04-08-2010 v 12:55 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dartk339
Nový Člen

Karma uživatele dartk339 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 62

Čau mužu se zeptat jak maš vysoko lampu nad vrcholkama, zda se mi že bys ji mohl dát klidně níž.Pomuže to paličkám.

Old Post 07-08-2010 v 20:52 PM
dartk339 je offline   Profil uživatele dartk339   Find more posts by dartk339   Foto galerie člena dartk339   Click here to Send dartk339 a Private Message   Add dartk339 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 63

dartk339: no zajimalo by mne jak vysoko staci jak nemam ventilaci... uz se mne to zase priblizuje a nevim jestli to zvednout nebo ne...

killlsmoker

Old Post 16-08-2010 v 21:56 PM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dartk339
Nový Člen

Karma uživatele dartk339 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 64

Ja sem je měl tak 5cm od zařivky a to mam 200W.To nemaš ani odtah ze skřině?

Old Post 17-08-2010 v 21:17 PM
dartk339 je offline   Profil uživatele dartk339   Find more posts by dartk339   Foto galerie člena dartk339   Click here to Send dartk339 a Private Message   Add dartk339 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5740600 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív