Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První Grow,400 W,155x105x55,Nízké náklady,Chronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 49

Dík za reakci.Tak to PH je kolem 6,5.měřim to akva. kapkama a je to pěkně žlutý.Ještě mne napadla jedna věc a to ta B´cuzz PK tableta.Jesli to náhodou nemohla sesmahnout ona.Přeci jenom musí být ve větším květináči větší množství živin než v těch menších a ty malý kytky to asi nepobíraj...

Old Post 03-07-2010 v 13:29 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

Čest, škoda že nemůžeš rovnou změřit zasolenost toho roztoku, tak jedině teď průplach.
edit : ještě jsem koukal sem http://www.marijuana-seeds.net/Thanks/ThankYou.htm a napadlo mne že ty tam leješ dvojkutrojku ale ty hnojky maj taky micro složku nebo ne?

edit: sry za mystifikaci, koukal jsem na ty hnojky a micro je ta trojka, každopádně to propláchni pořádně tou čistou upravenou vodou . tady máš nějakou tabulku kde ukazujou že ta jednička se tam leje taky, nevim v těhle chemickejch hnojkách se moc nevyznám, ale píšou tam že kdo pěstí v zemi tak má dávat poloviční dávku. http://www.advancedhydro.com/pages/...&ecookie=&lang= tak snad ti to pomůže a rez půjde do ....

Naposledy upravil 04-07-2010 v 17:22 PM

Old Post 04-07-2010 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 51

Jo máš pravdu.V podstatě ty moje kytky ještě tu ´jedničku´ ani neviděly, páč jsem ji koupil už když byly na květu.dnes jsem na 44 dnu květu.večer to chci ještě pohnojit pak možná ještě jednou cca 48 den a určitě aspoň 10-12 dní flushing a 60-tý den kosa.Tak myslíš že tam mám ještě tu jedničku nalejt? dík K.

Old Post 04-07-2010 v 15:49 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 52

zdravim,všem děkuji za Marihuana foto týdne.Další foto (týdne ) dodám pozdějš.KOLOSSATOR

Old Post 07-07-2010 v 02:48 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

59 - tý den 12/12 Příspěvek č. 53






zdravim, předem se chci omluvit všem, kteří sledovali můj grow.Z nedostatku času jsem prostě nemohl plnit svoje growerské povinnosti a stejně jako vy, to odnesly i kytky.včera jsem se vrátil po týdnu z dovolené a teda nestačil jsem se divit.hlavně kvůli těm vedrům.teplota v klidu na 38 - 41 stupních.skoro všechny listy uplně spálený do hněda.krystalky THC zmizely
Proběhla první manikůra,lehce jsem je zalil,opatřil si ufo 450 m3.Další grow přes léto už nevidim, až tak za měsíc, dva
Prohlížel jsem před chílí mikroskopem trichomy a jsou tak půl na půl.akorát tam tý pryskyřice moc neni.Včera v noci jim naposled vyšlo slunko,dnes a zítra tma a potom, 62 den budu kosit.Aspoň tak by to mělo být.Jesli z kytek takle vytáhnu max netušim.Přeci jenom ten poslední týden asi moc nepracovaly spíš se bránily tomu horku a vývoj byl zastavenej.Kdyžtak mi můžete poradit co si o tom myslíte, jesli to mám ještě nechat dýl nebo ne.Stejně tam mají teď kolem 31 stupňů.
Jinak foto ňáký mám, ale až po úpravě listů.
Tak mi napište celkem bych uvítal nějaké názory.Děkuji KOLOSSATOR

Old Post 19-07-2010 v 13:06 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

urcite si zasluzis K+

Old Post 19-07-2010 v 19:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

Čest , tak jak to dopadlo?

Old Post 30-07-2010 v 19:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

FINISH Příspěvek č. 56






Tak dnes neděle a trocha volnýho času.Asi by ode mne bylo slušný celý 1. grow zakončit nějak smysluplně.Tak:
myslim, že to nakonec dopadlo dobře, na první grow standart, který jsem ani nečekal kvůli opravdu otřesnejm podmínkám hlavně v posledních dvou týdnech.Sklizeň proběhla 61.den, po 12. dnu flushingu.Sušení probíhalo v boxu, pouze se zapnutým přítahem při teplotě cca 24 stupňů.Sušil jsem i s kořeny klasicky zavěsit.asi 5. den jsem rozdělil sklizeň podle potence na spodky, středy, vrchy a dosušoval v otevřených papírových krabicích pořád v boxu.7. den po sklizni je všechno ve sklenicích s pravidelnym větráním cca 3x denně, kde to je dodnes

10. den po sklizni zváženo a výsledek 248 gramů kvalitně nasušeného chronica bez stonků.GE index 0,647 tedy skoro 0,65 g/w.Vůně je spíše ovocná než skunková, chuť je sladká.Na kvalitní smokereport je ještě čas, myslim, že tam ještě chuť ovlivňuje chlorofil jak je to čerstvý.

Tak to je zatim vše, co mne napadlo.Teď si dám pauzu než skončí léto a pak se určitě ozvu, kdyby to nebylo dřív.Za reakce budu vděčnej.Mějte se KOLOSS

Old Post 01-08-2010 v 12:46 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 57

Mas to paradni chlape! At chutna!

Old Post 07-08-2010 v 07:43 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 58

moc pekne..

Old Post 20-08-2010 v 20:44 PM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0727170 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív