Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3X Mazar a 3X Super Haze (moje prvotina) 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 49

Prosím o objasnění, koukal jsem na návod a je tam vidět jen vzduchovací čerpadlo, ale vodní čerpadlo tam nevidím. Jak to funguje, to vytláčí tekutinu tlakem vzduchu?

Old Post 18-09-2009 v 08:11 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Prosím o objasnění, koukal jsem na návod a je tam vidět jen vzduchovací čerpadlo, ale vodní čerpadlo tam nevidím. Jak to funguje, to vytláčí tekutinu tlakem vzduchu?



Presne tak. Nechtej po me vedet jak to funguje pac nevim ale funguje.

Old Post 18-09-2009 v 11:50 AM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 51

co to melete jaké vzduchovadlo ?? uprostřed je motor které výnáší vodu nahoru odstředivou silou nebo dostředivou ?? tedka si nejsem jistej . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 18-09-2009 v 13:12 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
co to melete jaké vzduchovadlo ?? uprostřed je motor které výnáší vodu nahoru odstředivou silou nebo dostředivou ?? tedka si nejsem jistej . . .

Ty ten systém máš? Já vidím v návodu samostatný vzduchovací motorek s hadičkou. Je ješte vzhledově stejný, ale aero systém a ten má čerpadlo uvnitř nádoby s tryskou.

Old Post 18-09-2009 v 14:20 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 53

Motor?? V tom Zařízrení je nějaký motor?? Jestli tam je nějaký motorek tak je určitě externí s hadičkou a né ,, uprostřed "

str3p
Vysvětli nám to kapku :OD Je tam nějaký interní motorek a to co je venku nakonci té dlouhé trubičky je jeho ovladač. Nebo je to externí motorek který vhání vzduch do sistému a tím vytlačuje tu vodu do květináčů?? :OD

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 18-09-2009 v 14:26 PM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 54

Návod http://www.genhydro.com/genhydro_US/instructions.html

Old Post 18-09-2009 v 14:42 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od Parapa
Motor?? V tom Zařízrení je nějaký motor?? Jestli tam je nějaký motorek tak je určitě externí s hadičkou a né ,, uprostřed "

str3p
Vysvětli nám to kapku :OD Je tam nějaký interní motorek a to co je venku nakonci té dlouhé trubičky je jeho ovladač. Nebo je to externí motorek který vhání vzduch do sistému a tím vytlačuje tu vodu do květináčů?? :OD


B) je spravne ten motorek je venku a vhani vzduch do systemu cimz zrejme nak vytlacuje vodu k tem hadickam.

Old Post 18-09-2009 v 14:44 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 56

mě se ten system liby. roste to v něm moc pěkně.ale viděl bych to tak na indiku jen z trochou sativy.jak vysoky je ten drip system?

Old Post 18-09-2009 v 20:59 PM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od money5
mě se ten system liby. roste to v něm moc pěkně.ale viděl bych to tak na indiku jen z trochou sativy.jak vysoky je ten drip system?

To není dobré mixovat, buď dát indiky a nebo sativy, ale kdo nedělá chyby na poprvé...hlavně že bude slušná úroda.

Old Post 19-09-2009 v 20:10 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Hydroponie 31 12/12 Příspěvek č. 58





Naky foto opet.
Jsem zvedavej, jestli ty paldy jeste zmohutni. Snad ano.

Naposledy upravil str3p 20-09-2009 v 16:33 PM

Old Post 20-09-2009 v 16:25 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Hydroponie 38 12/12 Příspěvek č. 59






Zdravim.

Takze, vcera jsem doleval vodu do systemku. Zmerim Ec a ono 2,5!!! Dolitim cca 20l ciste odstate vody kleslo na 2,1 a tak jsem ho uz nechal. Kvitka to prezili bez viditelneho stradani, takze snad cajk.


Jinak taktez vcera jsem udelal vcelku brutalni "odlisteni" a otrhal temer vsechny velky listy. Pekne to prokouklo a sou tak videt ty Super Haze kostata
Na foto je videt, jak zacinaji hnednout pestiky. Neni to trosku brzo na 38 den kvetu? To uz abych pomalu zacal s fluschingem?

Barte co ty na to?




1.foto je primarni a v pozadi sekundarni palda nejvetsiho z Mazaru ...

Naposledy upravil str3p 27-09-2009 v 14:37 PM

Old Post 27-09-2009 v 14:26 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Hydroponie Příspěvek č. 60






Next ...

Old Post 27-09-2009 v 15:19 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: 38 12/12 Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od str3p
Zdravim.

Takze, vcera jsem doleval vodu do systemku. Zmerim Ec a ono 2,5!!! Dolitim cca 20l ciste odstate vody kleslo na 2,1 a tak jsem ho uz nechal. Kvitka to prezili bez viditelneho stradani, takze snad cajk.

Jinak taktez vcera jsem udelal vcelku brutalni "odlisteni" a otrhal temer vsechny velky listy. Pekne to prokouklo a sou tak videt ty Super Haze kostata
Na foto je videt, jak zacinaji hnednout pestiky. Neni to trosku brzo na 38 den kvetu? To uz abych pomalu zacal s fluschingem?

Barte co ty na to?

1.foto je primarni a v pozadi sekundarni palda nejvetsiho z Mazaru ...

1: konečky listů ti to trošku spálilo (zhnědnutí), ale nic se neděje.
2: odlistění máš optimální
3: hnědnutí pestíků odpovídá a je normální, já mám momentálně v hlíně 40. den WW, WRu a JH a mám většinu hnědých, tak už dávám vodu a asi dřív sundám, ale ty máš hnědých málo, máš čas. Stačí flushing poslední 2 týdny.
Květů máš hodně, paldy ti ještě pěkně nabudou, bude to hezká úroda.

Old Post 27-09-2009 v 17:36 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Hydroponie 47 den 12/12 Příspěvek č. 62






Ode dneska po 25dnech na rustu a 47dnech kvetu jsem komplet vymenil vodu a zahajil FLUSCHING.
Ec slo z hodnoty 2,2 na 0,1 coz je vystupni hodnota vody co mi tece z kohoutku ...
Pokud vse pujde dobre, tak za cca 14 dnu budou zne















1.Foto je prostredni MAZAR z ktereho jeste vcelku neco bude (1 je vetsi nez tento a 1 je doopravdy mrzak ...)

Naposledy upravil str3p 06-10-2009 v 17:08 PM

Old Post 06-10-2009 v 16:50 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 63

Vypadá to moc hezky, zkoušels už vzorek?
Kolik litrů se dává do té nádoby a kolik vody jsi doplňoval a jak často?
Jak často ti to zalévalo?
Taky si už chystám věcičky na drip.

Old Post 06-10-2009 v 19:45 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Vypadá to moc hezky, zkoušels už vzorek?
Kolik litrů se dává do té nádoby a kolik vody jsi doplňoval a jak často?
Jak často ti to zalévalo?
Taky si už chystám věcičky na drip.


1. Diky
2. Zkousel to je jasny (sativa dopohody normalne fungujes ale Mazar uaa jizda)
3. Vleze se tam 50l a doplnoval jsem dle potreby. Kdyz jsou kyti maly moc toho nezbumbaj casem chlemtaj vic a vic. Ted uz dolevam tak 1X za 3 dny a to tak cca 18l.
4. Zalevani jsem mel nastaveny 5X dene na 10min.


... Jinak atualne bojuju s obrovskou vlhkosti. Pri zhasnuty lampe tam mam klidne i 75% !!! Koupil jsem takovou pasivni odvlhcovacku tak snad trosku pomuze. Mam docela obavy z plisne ...

Old Post 07-10-2009 v 14:33 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7554320 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív