Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » 600 W HPS Amazon 16 9x N.Y.C.D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 49

ty vole už máš ten vzduchovací kámen narvanej i v prdeli ??protože jak tak koukám cpeš je fakt všude . . .fakt už stebe nedávám a ty tvoje teoryje že všechno vyřeší vzduchovadlo navíc fakt žeru pičo vzduchovadla pro všechny !!i do systému které to vubec nepotřebujou ??

jo WAMParjan se tomu smál a směje se dál . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 25-10-2009 v 06:46 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 50

2 WAMParjan: Tohle si přece můžete vyřídit přes PM. Eric aspoň napsal něco konstruktivního k věci. Jakej je Tvůj názor? Jo a ještě by mě zajímalo, jestli vzduchovat pořád (což dělám teď), anebo jenom když svítim?

peace&power

live fast, die young

Naposledy upravil el Magicooo 25-10-2009 v 08:40 AM

Old Post 25-10-2009 v 08:26 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

usušeno zváženo Příspěvek č. 51

Ahoj Vám všem,
tak sem to dneska dosušil a zvážil. Je toho celkem 380g, což neni žádná sláva, ale zase to neni úplně málo. Kvalita je dobrá, zatim všichni co koštovali, tak si to pochvalovali. Mě osobně to přijde hodně silný, ale na druhou stranu sem po tom schopnej vcelku obstojně používat hlavu. Navíc to na mě působí dost inspirativně, takže spokojenost. Chuť je díky 14 dnům sušení taky hodně výrazná a přijemná.

Takže když to shrnu, tak :

výnos 0,63 g/w
stavy 8 z 10 (převážně high)
chuť 8 z 10

Největší rezervy vidim v ploše, box metr na metr, resp. celková plocha amazona 78 na 78 cm je pro 600W hrozně malej prostor a nepomůže tomu ani síť, ani a-wing. Tentokrát wing pokrývá plochu cca 150 na 120 cm, což mi přijde při maximálně roztaženym wingovy ideální.
Další věcí co protentokrát změnim bude trošku nižší Ph na konci květu. Taky ventilace je teď výkonnější, takže nenastanou teploty nad 27°C.

Dneska sem namočil rohože do vody s Ph 5,6 a zitra na ně nandám kostky. Taky se zítra chystám zvednout v amazonu Ec k 0,8. Na růst budu svítit do neděle a pak to půjde na květ.

Tipovací soutěž vyhrál EricCartman, karma a PM letí

To je zatim všechno, čau

live fast, die young

Old Post 26-10-2009 v 18:59 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Hydroponie Příspěvek č. 52



Ahoj, tak zase po pár dnech. Vezmu to zkrátka, libry už si jedou jak maj, na aeru je nasazená síť do který kytky vyplétám. Dneska sem udělal CO2 podle "tornado12", tzn. 5l kanystr a v něm voda, kilo cukru a droždí. Z kanystru vede do přívodní trubky a z ní přes euro2 přímo k rostlinkám. Není jeden kanystr málo? Přívod vzduchu sem dal na časovač k lampě, takže to tam žene CO2 jenom když svítim. Po zhasnutí lampy se zapne odtah a vyfouká vzduch s CO2 pryč. Zapojil sem to ráno a teď když se u rostlinek byl, tak se mi zdálo že to funguje. Všechny listy byly zvedlý přesně jako když sem kdysi přidával CO2 tablety Pár fotek řekne víc

live fast, die young

Old Post 29-10-2009 v 15:40 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Pohodička CO2&klima Příspěvek č. 53



1 - homemade CO2

2 - ofukové vetilátorý + přívod čerstvého vzduchu obohaceného o CO2

live fast, die young

Old Post 29-10-2009 v 15:46 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Hydroponie switched 2 bloom Příspěvek č. 54

Hi all,
tak sem se konečně dočkal neděle a přepnul holky na květ

Nakonec sem dal na radu Erica Cartmana a pořídil brutální šestivývodový vzduchovací kompresor Je to opravdu výkonný. Připojil sem na to šest vzduchovacích kamenů. 4 pro amazon a 2 pro libry. V rezervoárech to vypadá, jako kdyby se v nich vařila voda

Dneska sem holkám namíchal hnojiva. V amazonu je Ph 6,0 a Ec 1,1. V librách pak 5,8 a 1,1.
Dále sem taky přidal další kvasný kanystr. Myslim si, že to funguje, protože to roste fakt nádherně. Hlavně na aeru sem ještě nikdy neměl při přepínání takhle velký listy. Všechny listy sou navíc jakoby zvedlý nahoru, sou krásně zelený, bez jediný vady na kráse

Docela teď začínám uvažovat o RO. Někde tady na G sem objevil odkaz tady na to: http://www.mangala.cz/ro-mini75-fil...otka-p-173.html Máte s tim někdo zkušenosti?

To je pro dnešek všechno, peace

live fast, die young

Old Post 01-11-2009 v 09:35 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 55

Ahoj, tak sem dneska konečně pořídil k librám cirkulační 200l/h čerpadýlko. Dál sem vyměnil koncový trysky u dripu. Teď sou všechny stejný.

Mám teď takovej nápad, že bych díky dvěma cirkulačním čerpadlům mohl měnit vodu mezi rezervoárem amazonu a maltovníkem od liber. Výhodu vidim v jednom měření Ph a Ec namísto dvou a taky v použití jednoho topítka. Nevýhody mě zatim nenapadaj..Co si o tom myslíte Vy?

Taky sem si udělal tabulku pro zápis hodnot Ph a Ec každodenně ráno a večer.
Teplota nejde ve dne přes 23°C a v noci neklesá pod 16°C. Vlhkost je mezi 65 a 70%
Dneska sem taky vyměnil výbojku, původní Pia plus se mi zdála už celkem vysvícená, tak sem tam prozatim dal Sylvania SHP-T Super..Jestli všechno dopadne tak, jak má, tak o víkendu nastoupí silná dvojka v podobě A-Wing large & 1000W sodík

zatim vše, peace

live fast, die young

Old Post 02-11-2009 v 12:30 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Re: switched 2 bloom Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od el Magicooo
Docela teď začínám uvažovat o RO. Někde tady na G sem objevil odkaz tady na to: http://www.mangala.cz/ro-mini75-fil...otka-p-173.html Máte s tim někdo zkušenosti? ...

čau, vypadá stejně jako ta moja, co sem nedávno objednal z polska. funguje aspoň ta moja. teče z ní voda s EC 0.03 - 0.04 takže maximální spokojenost.

Old Post 02-11-2009 v 12:46 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Příspěvek č. 57

zdar tak presne tuhle vlastnim udela mi cca 20 litru za 2,3 hodky ec tece 0,02 vstupni voda 0,47 - 0,5 musel sem kni dokoupit ruznyredukce na pripojeni k vodovodu jinak ale facha dobre....

HUA...........
Zkoušel ste někdo NYC Diesel?
hnojiva CANNA
mocné měření účinnosti některých stínidel

Old Post 02-11-2009 v 18:07 PM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 58

Zdar, taky jí mám... jen si počkej jak budeš koukat až z toho poteče víc odpadu, jak té čisté vody... byl jsem nemile překvapen poměrem čistá/odpad ; 1/3

Jinak to čerpadlo má fakt 6 vývodů nebo to má takovou tu redukci? Tu mám doma...

A k tomu aeru mi to vzduchování nesedí, vzdyť ty kořeny sou ve vzduchu a taky přece možná to obohatíš v rezervoáru, ale nezdá se mi, že by to stejně prošlo čerpadlem, tohle by mělo smysl, pokud bys napojil kapiláru vzduchovače to hlavní tepny za čerpadlem, to by muselo být vychytaný aby se voda nedostala do kompresoru. Já to používal aby mi nesedaly hnojky na dno a voda se hlavne hýbala. Možná se pletu

Old Post 02-11-2009 v 18:51 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 59

Zdar, taky jí mám... jen si počkej jak budeš koukat až z toho poteče víc odpadu, jak té čisté vody... byl jsem nemile překvapen poměrem čistá/odpad ; 1/3

Jinak to čerpadlo má fakt 6 vývodů nebo to má takovou tu redukci? Tu mám doma...

A k tomu aeru mi to vzduchování nesedí, vzdyť ty kořeny sou ve vzduchu a taky přece možná to obohatíš v rezervoáru, ale nezdá se mi, že by to stejně prošlo čerpadlem, tohle by mělo smysl, pokud bys napojil kapiláru vzduchovače to hlavní tepny za čerpadlem, to by muselo být vychytaný aby se voda nedostala do kompresoru. Já to používal aby mi nesedaly hnojky na dno a voda se hlavne hýbala. Možná se pletu

Old Post 02-11-2009 v 18:56 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 60

2 all: díky za informace

2 snuk1:

ad RO: Podle mě taky záleží, jakou máš vstupní vodu, mě tady teče voda s Ec 0,1, tak myslim, že to tak hrozný nebude.

ad redukce: Jo, má to redukci na 6 vývodů.

ad vzduch na aeru: Právě že to obohatíš těma vzduchovadlama v rezervoáru, takhle okysličená voda Ti pak leze z trysek. Máš pravdu, že kořeny sou ve vzduchu, sou ale v hodně malym prostoru mezi rezervoárem a deskou s košíčkama. Vzduch tam nějakej je, ale prakticky se nemění. Vodu to taky míchá solidně, ale na to tam mám ještě zvláštní míchací ( cirkulační ) čerpadlo.

peace

live fast, die young

Old Post 02-11-2009 v 19:18 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od el Magicooo
ad RO: Podle mě taky záleží, jakou máš vstupní vodu, mě tady teče voda s Ec 0,1, tak myslim, že to tak hrozný nebude.

promiň, ale s takovou "čistou" vodou vážně uvažuješ o RO? kdybys měl 0,5 a víc, neřeknu, ale vážně je ti 0,05-0,07 mikroS tak zásadní rozdíl? jako jo, stojí to 1300 ale jak už tu psali jiní, odpadu z teho teče tak třikrát tolik jak čisté vody. hračka je to sice pěná, ale čekat celou noc, než mě nakape na 90l kalfas? no je to na tobě

Old Post 02-11-2009 v 19:35 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 62

Zaprvé to kape celou noc, to je pravda a zadruhé je to vážne jak se říká cébrání vodou... každopádně ani mně nic jiného nezbývá. Úplně nej je když má neěkdo povlíž takový ty čistý studánky s pitnou vodu nevo přehrada s pitnou vodou... kamoš tam bere taky pod 0,1EC ... ja mam třeba 1,1 a to je mela.. hrozná voda...

K tomu kompresoru, takže to co sem vyfotil by se dalo pekne použít jo?

Old Post 02-11-2009 v 20:15 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 63

Ahoj, tak děkuju za info, peníze investuju do něčeho jinýho než RO. Pro můj případ je to vážně zbytečný. Já třeba myslel, jestli v tý mojí vodě nejsou nějaký těžký kovy a podobně.
K tomu kompresoru. Jo to by šlo určitě použít. Chce to k tý redukci ale kompresor s dostatečnym výkonem. Ten můj má 2100l/h a to myslim že by s přehledem utáhlo i těch Tvých 10 vývodů

čus

live fast, die young

Old Post 03-11-2009 v 10:48 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 64

Já sem to jednou dostal k něčemu nahaluz a teď sem rád, že sem to nevyhodil... to je oka. Ta RO je pro tebe určo na nic.. já mám EC 1+- 0,2 , mít EC jak ty, tak paráda. Já se dostanu s RO, tak na 0,1.

Old Post 03-11-2009 v 14:11 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6612050 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív