Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out 2009, Shaman
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Nápad ... Příspěvek č. 49






Taakže dnes jsem se rozhodl Vám představit moji 1. kytku, myslím že odlišné pheno od ostatních 3. Oproti zbylím 3 kytkám je stavbou jako vánoční stromeček, je jí paličky nejsou tak vytáhlé ale jdou spíše do šířky aspoň jse mi to zdá. možná je trošku více indika, a vzhledem jse mi líbí více než zbylé 3 kytičky. Toť na je asi vše, myslím že by mohla fialovět, protože durch passion tvrdí, že cca 25% kytek se barví do fialova (v tomto případě by to platilo- 3kytky podobného zvhledu, 1 u které jsou vidět rozdíly ve stavbě rostiny). Nevím jestli mě chápete, ale doufám že ano.

Jinak fotky jsou pouze této jedné kytky - jediné rozdílné, někdy tento týden bych rád představil druhé pheno(pokud tedy budou odličná)

Přeji ať se zelení a kytičky dělají radost.

Old Post 25-08-2009 v 20:50 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

NOve fotecky Příspěvek č. 50






Myslim ze jse docela povedli .. jsou to obe phena (pokud tedy jsou 2 ) dohromady. Na nekterych jdou videt i trosku rozdily ve stavbe palic

Old Post 27-08-2009 v 14:38 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

... Příspěvek č. 51




...

Old Post 27-08-2009 v 15:11 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Zdraví TRAVIČKA TO JE MOJE POTĚŠENÍ ... Příspěvek č. 52






Tak jsem tu s novými fotkami a myslím, že plagron alga bloom dělá svoje. Dostávají 4ml/l a dnes jsem byl všoku jak jsem viděl ty povukrovane paličky a listečky... nevím zda to pujde videt zde na groweru, ale v originální kvalitě, jde vidět i to že cloupky u jedné z kyti nejsou průhledné ale lehce na fialovělé. Takže myslím, že jsem se s tím phenem nezmílil.
No mě dělá radost se dívat jen na ty fotky, jenže být tam u těch kytek to je neskutečná radost 28x větší než z fotek jestli né víc...
už zase plácám hovadiny ... TAK TADY jsou dnešní fotečky jenom makra..

Love growing, Lets growing, taste it!!!
Můj první pokus- Shaman DP a docela se vydařil

Old Post 31-08-2009 v 18:39 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Poslední foto Příspěvek č. 53




ještě poposlední fotky z dneška

Love growing, Lets growing, taste it!!!
Můj první pokus- Shaman DP a docela se vydařil

Old Post 31-08-2009 v 18:46 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

"Zelene pheno" Příspěvek č. 54






Tak dneska bych Vám chtěl pořádně ukázat zelené pheno.
Začalo s květem o pár dní déle než pheno č.1, ale teď se mi moc nelíbí paličky jsou malinkaté a budou zrát ještě minimáně měsíc a půl.. Určitě bude méně výnosnější. Víc spíše řeknou fotky. Možná zase ale bude o to větší zabiják . To ovšem uvidíme až po následné sklizni a sušení

Love growing, Lets growing, taste it!!!
Můj první pokus- Shaman DP a docela se vydařil

Old Post 05-09-2009 v 18:08 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Teď pár detailních fotek Příspěvek č. 55






Takže ještě ke kytkám, začínám se bát trošku plísně na listech...
Jinak dostávají 4ml/l plagronu alga bloom cca 1 týdně během 2 týdnů vysadím hnojení úplně. Holky jsou krásně pocukrovany a ten stonek u vrchních palic neskutrečně lepí..
Už teď jsou na nich docela hezký pálky, ale nechám je tam tak min. do konce září uvidíme podle počasí.. Které do středy bylo opravdu perfektní, nyní je to bída.
No nic tak tady jsou fotky

Love growing, Lets growing, taste it!!!
Můj první pokus- Shaman DP a docela se vydařil

Old Post 05-09-2009 v 18:30 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Obecné Konečně to je dneska všechno Příspěvek č. 56






Poslední sada fotek...

Děkuji všem za K+, přeji ať se zelení, jak je to jen možné.

Love growing, Lets growing, taste it!!!
Můj první pokus- Shaman DP a docela se vydařil

Old Post 05-09-2009 v 18:45 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Pohodička Aktualni fotky Příspěvek č. 57






Dens kytky pohnojeny mozna naposled 4ml/l, sklizen vidim tak na 25.9-8.10.2009 , uvidime jak se bude darit holakm v kvetu a boji proti plisni, ktera se zatim neobjevila(hlavne abych to nezakrikl ) No a ted se docela rozjelo i zelene pheno a zatim stale odolavam a neutrhl jsem ani jednu palicku z letosnich kyticek... ale odolavam horko tezko

Dekuji za K, a at ma z Vas Shiva radost . Zatim zdar

Love growing, Lets growing, taste it!!!
Můj první pokus- Shaman DP a docela se vydařil

Old Post 09-09-2009 v 18:40 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Takže větvička skuřena ozkušena Příspěvek č. 58




Zdravim Vás milý přátelé,

tak se mi jaksi do ruky dostala, větvička ltošního modýlku jménem shaman, všechny kytky ještě zrají. Jenže na jedné byla nalomená větvička tak jsem ji usušil, nafotil a odzkoušel.
Hned po studijním užití v papírku jse nedostvilo nic, pak jsem najednou poznal, ze se neco deje .. po par detisekundach jsem si uvedomil ze to neni jako technicke konopi, protoze me totalne zbouralo. Ani jsem nestihl poradne otestovat poradne cely spek, a najednou kolem zacalo chodit ponekud vice lidi, a to jsem byl v prirode kde bych nikoho behem tydne necekal, tak jsem sel cca 2 km kde jsem dokoncil praci. A jako obvykle jse mi zdalenosti zdaly velice dlouhe .. Byl jsem trosku high, ale telo a vse jsem citil uplne normalne, jenom mysl byla trosku jinde. Takze bylo poznat ze je to sativa. Pak smel si hone spomel na me stuje teto rostliny a spiritualiy honem jsem dosel domu a zapsal jsi všechno do PC, protoze chtel mit zapsane dojmy, pak je mozna smaze. A tod asi vse. Mej te se

Love growing, Lets growing, taste it!!!
Můj první pokus- Shaman DP a docela se vydařil

Old Post 16-09-2009 v 17:46 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Takže větvička skuřena ozkušena Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Corn
Zdravim Vás milý přátelé,

tak se mi jaksi do ruky dostala, větvička ltošního modýlku jménem shaman, všechny kytky ještě zrají. Jenže na jedné byla nalomená větvička tak jsem ji usušil, nafotil a odzkoušel.
Hned po studijním užití v papírku jse nedostvilo nic, pak jsem najednou poznal, ze se neco deje .. po par detisekundach jsem si uvedomil ze to neni jako technicke konopi, protoze me totalne zbouralo. Ani jsem nestihl poradne otestovat poradne cely spek, a najednou kolem zacalo chodit ponekud vice lidi, a to jsem byl v prirode kde bych nikoho behem tydne necekal, tak jsem sel cca 2 km kde jsem dokoncil praci. A jako obvykle jse mi zdalenosti zdaly velice dlouhe .. Byl jsem trosku high, ale telo a vse jsem citil uplne normalne, jenom mysl byla trosku jinde. Takze bylo poznat ze je to sativa. Pak smel si hone spomel na me stuje teto rostliny a spiritualiy honem jsem dosel domu a zapsal jsi všechno do PC, protoze chtel mit zapsane dojmy, pak je mozna smaze. A tod asi vse. Mej te se

Zdarec, jj, shaman je shaman, my jsme ho měli min. rok hafo moc a nevypadal teda moc k světlu, protože i když jsme měli fem. semena, tak se stejně oprcal, což bylo nahouby a vzhledově taky nic moc... Ale jak se ubalil špíček, tak to všechny vždycky strašně zkouřilo, takže super

Old Post 17-09-2009 v 13:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

špatné zprávy Příspěvek č. 60




Tak Vás zdravím,

počasí je parádní, jenže budu muset sklidit předčasně. Kdyby bylo na mě tak tam jsou aspoň ještě 14 dnů, ale vadí to jedné osobě.. (víc radši psát nebudu- o té osobě).
Takže tu jsou 3 fotky kytičky krásně zmodraly, a dokonce i to zelené pheno jak jsem uváděl z fialovělo což mě teda dost udivilo, ale to by právě chtělo aspoň tak 14 dnů.

Tak Vám přeju hodně zdaru a zatím Ahoj

Ještě jedna OT otázka: vadilo by kdybych měl přes zimu v pokoji autoflowering odrudu? protože bych rád skusil ji s křížit nebo aspoň jenom rozmnožit, aspoň nebude takova nuda, o výnos by nešlo jeno o ty semena. Dík za přpadné odpovědi a díky za K.

Love growing, Lets growing, taste it!!!
Můj první pokus- Shaman DP a docela se vydařil

Old Post 19-09-2009 v 19:53 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Re: špatné zprávy Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od Corn

Ještě jedna OT otázka: vadilo by kdybych měl přes zimu v pokoji autoflowering odrudu? protože bych rád skusil ji s křížit nebo aspoň jenom rozmnožit, aspoň nebude takova nuda, o výnos by nešlo jeno o ty semena. Dík za přpadné odpovědi a díky za K.


Ahoj!

Ja myslím, že by to vadilo. Rastlina by nemalo vôbec dostatok svetla. Odvolávam sa na vlastnú skúsenosť - po vylezení zo zeme po páru dňoch zomrela.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 19-09-2009 v 20:08 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 62

Na Anonymera ser. Kytka jen tak sama od sebe nechcípne, to bylo spíš rukama. Určitě by vyrostal i vykvetla ..ale bohužel by to bylo slabší. Protože toho světla by fakt bylo málo. Ale neumřela by.

Spíš ty semena pospoř na květen ...budeš sklízet v červenci, kdy bude do regulérní sklizně ještě daleko.

Ortanielův 2008 outgrow - Himalaya Gold, MIX'07

SPT Valašsko 2009 - White Skunk, White Widow, Pure Power Plant, MIX'07

Úsporky 125W a 200W - Afghan, Kalichakra, Mountain Jam, Shit

SPT Valašsko 2010 - Purpurea Ticinesis x Cinderella99, SHIT, MIX'07

2012 - T.H. Seeds - Mendocino Madness

2013 - Beskydské fialovění - Holands's Hope a Purple#1
Vstávej semínko holala, bude z tebe fiala

Old Post 19-09-2009 v 21:16 PM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od Ortaniel
Na Anonymera ser. Kytka jen tak sama od sebe nechcípne, to bylo spíš rukama. Určitě by vyrostal i vykvetla ..ale bohužel by to bylo slabší. Protože toho světla by fakt bylo málo. Ale neumřela by.

Spíš ty semena pospoř na květen ...budeš sklízet v červenci, kdy bude do regulérní sklizně ještě daleko.


Mojimi rukami to nebolo! Proste zomrela, či to bolo nedostatkom svetla, či genetikou, starším semenom, to môžeš iba hádať A ser do záchoda, tam to patri ...


Tak či tak, nesaď ..

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 19-09-2009 v 22:01 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 64

Corn - vydím, že máš jak zeleného šamana, tak fialového a zdálo se mi, že i nafialovělého.... ten nafialovělej bude nejlepší, uvídíš.... šamana velmi schvaluji, je to jemné hulení, které se dá hulit každý den i při práci, tudíž ti musím pochválit tento model, jen ho prosím nesekej moc brzo....
Co se týká tvé otázky, tak pokud budeš přisvicovat i pouhou lampičkou, tak je to v pohodě, jen kytky budou velmi, ale velmi křehké a jestli ti jde o pár semínek, tak se to udělat dá, ale je to spíš na to, aby ses nenudil.... páč ani těch semínek moc nebude.... víš, je to o tom, jak se o to budeš starat, já třeba mám již dva roky na stole dvě kvítky Koky a nesvítím na ně ani přes zimu a krásně rostou.... vše je na šikovnosti pěstitele.... jinak k+ za můj oblíbenej model....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 20-09-2009 v 09:37 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-12-2011 - out 2011/10, BigBush - 42 odpovědí
27-10-2010 - Outdoor 2010 Shaman - 67 odpovědí
13-06-2010 - out 09, - 81 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6667630 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív