Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Podivne kyticky -piste co divnyho vam vylezlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
sonner
Stálý Člen

Karma uživatele sonner - 87% PěstitelskáKarma uživatele sonner - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 49


A co poviete na toto?

Old Post 16-06-2005 v 21:34 PM
sonner je offline   Profil uživatele sonner   Find more posts by sonner   Foto galerie člena sonner   Click here to Send sonner a Private Message   Add sonner to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sonner! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 50

presne totoho se jen tak s mymi klasicky jak jinak nez noname nedockam..me to leze navrch ale aby se to vetvilo samo to neee...no tohle dostal sme semena prej nejaky ZELENY HYPERMANGAN a nejak sem je nechte primichal k tem noname..no dulezite je t ze mi tedka vyrostly ty noname a spolu s nima nejaka na pohled kvalitnejsi kytka..ma tak 15 cm a pritom obrovske rozpeti listu (oproti noname) ..strihl sem ji FIM a ona zacala tvorit sekundarni vetvicky i dole pod zastrihem ze vsech tech mist v kazdem patre..neznate nekdo ten HYPERMANGAN?

jj a tohle minuly rok sem kamosovi hodil kytku zase s nejake smesi noname semen a jemu rostla uplne sqvele oproti mym a to ji mel v daleko horsich svetelnych podminkach....byl to v podstate jen 30cm stonek a na hore dve tri nebo i víc palic tak 5-10Cm dlouhych...docela good bylo to ze sme to zacali strihat uz tak v červnu a za par dni byly palice nove, takže až do konce zaří bylo co hulit:-D nesetkali ste se nikdy stakovou rychlo rostouci kytkou jen z paru listy a palicema?
jj a byl to docela luxusni nechci rict VZOR kdyz sem videl ty bídné podminky:-D

Old Post 16-06-2005 v 22:11 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 51

Hmm,to se ti takle větvilo už od děložních lístků?Napiš o tom něco víc....

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 28-06-2005 v 12:58 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 52


Od Crackmana jsem si vypůjčil do tohoto threadu obrázek.Mám něco podbného na zahradě,je to nebula a vypadá jako paprika ),jen ji nemám zdokumentovanou.

Takže foto by Crackman:

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 09-09-2005 v 12:21 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

šišky na listech Příspěvek č. 53

Jak tu popisujete, že vám vyrostly kytky jen s jednocípími listy nebo sou oblé, tak mě vyrostla shiva, která mášišky na listech.
Normálně z bodu, kde se list dělí na 3,5,7..lístečků začaly rašit šišky. Nejsou na všech listech, ale jen na vrcních, ale i na 15 cm listy se najde šišečka.
Viděl jste to někdo???????Někdy??????

Old Post 27-09-2005 v 07:00 AM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 54

Dys vas tady tak pozoruju s nekterejma uspechama tak pestujete vubec konopi? nektery kousky sou fakt k nevire)) Treba ta Crackamnova to je fakt lol ))

Old Post 27-09-2005 v 13:14 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zzzzzZZZZ
Nový Člen

Karma uživatele zzzzzZZZZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 55

Teké se mi stalo že mi venku zmutovala kytička.
Začal jsem diky určitému experimentu sázet již v únoru kytičky za oknem.Vysadil jsem díky neurčitému počasí ven tak na konci května.Kytičky už při vysazení měly větší paličky a pomaličku dozrávaly.Bohužel.Jakmile jejich kořeny ochutnaly vnější podmínky začaly podivně mutovat.Hlavně listy, rostly po jednom listečku a měly kulatější tvary.Paličky postupně uhnily a taky jsem je poštípal.Tím se kytka vzpamatovala a začala znovu růst tak jak měla.Bohužel mi 2 z 5 kytiček zryly kanci takže jsem nevěděl a neochutnal par kytiček ale jinak v závěrečné fázi vypadaly normal a chutnaly dobře!
Kousek fota na poznání

Old Post 30-09-2005 v 09:52 AM
zzzzzZZZZ je offline   Profil uživatele zzzzzZZZZ   Find more posts by zzzzzZZZZ   Foto galerie člena zzzzzZZZZ   Click here to Send zzzzzZZZZ a Private Message   Add zzzzzZZZZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slavic
Nový Člen

Karma uživatele slavic - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 56


mne sa stalo take, ono je to asi odrodou, ale aj taj te to zvlastne, kvety nemaju blizny, alebo tycinky, alebo tie dve tykadla alebo ako to volate :-) mrknite foto, a je to na celej rastline,
PESTUJE ESTE NIEKTO TAKU ODRODU? ma meno?

Old Post 30-09-2005 v 10:28 AM
slavic je offline   Profil uživatele slavic   Find more posts by slavic   Foto galerie člena slavic   Click here to Send slavic a Private Message   Add slavic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Květoš
Nový Člen

Karma uživatele Květoš - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 57

Hey cao lidisky...mno stalo semi divne ale mile prekvapkotri kyti se zblaznili:P vzrotstli sice jen do vysky 132 cm, ale zato to byly tri obrovske palice metroveproste tohle se mi jeste nestalo mato uplne modro bilou barvu smrdi to moc dobre...jestli nekdo vy co by to moh bej za vzor tak at urco rekne ja jen fim ze kamos rikal ze je to nakej holand ale zas nevim jestli se tomu da verit peace a diik za vsechny info...

Old Post 03-10-2005 v 08:14 AM
Květoš je offline   Profil uživatele Květoš   Find more posts by Květoš   Foto galerie člena Květoš   Click here to Send Květoš a Private Message   Add Květoš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 58

slavic

já mám něco podobnýho. a rovnou na dvouch kytkách

Old Post 11-10-2005 v 19:31 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Link z OG o mutantech... Příspěvek č. 59

Zdravim a timhle linkem bych chtěl trošku oživit tohle téma.

Zde je link z Overgrow,kam kolegové ze zahraničí posílají různý mutanty.

http://www.overgrow.com/edge/showthread.php?t=728925

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 15-01-2006 v 12:01 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KARone
Stálý Člen

Karma uživatele KARone - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 60

ved to je fajna rastlinka je taka takmer "inkognito" tak sa nestazuj

Old Post 15-01-2006 v 18:51 PM
KARone je offline   Profil uživatele KARone   Find more posts by KARone   Foto galerie člena KARone   Click here to Send KARone a Private Message   Add KARone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 61

Škoda, že většina těch mutantů tady nemá dokumentaci. Ne že bych nevěřil, ale spíše bych chtěl vidět... Obvzláště dvě rostlinky z jednoho klíčku, to by mě celkem zajmalo. Z genetického hlediska by to bylo něco jako syamská dvojčata.

Old Post 16-01-2006 v 14:34 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 62

V linku,kterej sem zaslal výše je případ,kdy z dvojsemínka(spojený) vylezky dva klíčky.Pak už rostly obdobně jako jiné kytí.

PS:

Zajímalo by mě,zda má někdo fotodokumentaci x-ploidů a podobných pokusů s kolchycinem.Nikde jsem totiž ještě neviděl foto těchto mutantů.Ani na OG.

Old Post 16-01-2006 v 15:18 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lykan24
Nový Člen

Karma uživatele Lykan24 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 63

potrboval by som vediet jednu vec...do hliny som rastlinky hodil koncom marca a mam pocit,ze nedostatok svetla mi sposobil tvorbu kvetov!!!co mam to v poho odstrihnut alebo to uz nechat tak!nikde som nic podobne nenasiel,tak keby mal niekto s niecim takym skusenosti prosim napiste!!!!diky moc! PEACE

Old Post 08-05-2006 v 18:11 PM
Lykan24 je offline   Profil uživatele Lykan24   Find more posts by Lykan24   Foto galerie člena Lykan24   Click here to Send Lykan24 a Private Message   Add Lykan24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
$t€p@n
Nový Člen

Karma uživatele $t€p@n - 17% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 64

Tak ze semen od Sensi mi nakonec vylezly 2 kytičky, jedna roste v pohodě, ale ta druhá to je hybrid, jakýho jsem jak živ neviděl... První lístky (ne děložní) má zkroucené do písmena S a z toho místa vyrůstá jeden vertikálně nahoru.

Old Post 14-05-2006 v 17:26 PM
$t€p@n je offline   Profil uživatele $t€p@n   Find more posts by $t€p@n   Foto galerie člena $t€p@n   Click here to Send $t€p@n a Private Message   Add $t€p@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1004160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív