Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Poprvé vevnitř ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49





Zdar,

přináším Vám nějaké fotky ze sklizně "okenice", která proběhla ?před?minulý týden Byla to kytka z noname venkovního semínka, zasadil jsem ji v lednu a dva měsíce rostla za oknem, než začla nakvétat. Pak jsem ji šoupnul do skříně za ostaníma holkama, kde kvetla necelé dva měsíce. Dostávala stejné hnojky, postřiky i flushing jako ostatní kytky (s tím rozdílem, že ty flushuji až teprve teď). Byla to malá kytička, cca. 20cm a urodila něco přes 5g šišek, na kterých byl sice poznat "neznámý původ" semínek (řidší pálky), ale zkuřuje i voní to dobře. Chuť je vcelku výrazná, trochu ovocná - teda aspoň tak to zhodnotili moji "spoludegustátoři" Je to model vhodný tak po ránku, kdy se nechci úplně odpálit a zůstat aspoń trochu fit. Sušil jsem to v kotelně, kde je teplota cca. 24 stupňů, po týdnu to vyschlo do stavu, kdy se to dá kouřit. Fotky sušiny bohužel nemám (byla to kytka "na chuť", takže než jsem to stačil vyfotit, bylo to v nás)

Old Post 16-05-2008 v 17:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RedBull
Stálý Člen

Karma uživatele RedBull - 90% PěstitelskáKarma uživatele RedBull - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 50

denyg:luxus foto z příspěvku 49 to je náře.no jo pěst na kvalitu.

Hull Hard


Coco Drip 400w Scrog
Jede Projekt alFa 400W stavba matkárny.

Old Post 19-05-2008 v 14:03 PM
RedBull je offline   Profil uživatele RedBull   Find more posts by RedBull   Foto galerie člena RedBull   Click here to Send RedBull a Private Message   Add RedBull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

RedBull: Dík za K+ i za kladné hodnocení mojeho prvního pěstu .... Budu se snažit i nadále

Old Post 19-05-2008 v 15:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52



Zdar,
posílám fotky mých kytek z minulého a tohoto týdne. Do kosy jim zbývá týden a jde to na nich řádně znát - polovina pestíků už je hnědá.
Minulý týden skončily s hnojkama, dostávaly pouze enzymy, ze začátku týdne jsem dal naposledy PK13-14 a koncem týdne jsem začal s ripenem, který jim dávám jednou za dva dny. Enzymy dávám v poloviční dávce, rippen v "plné palbě", ale plánuji posledních 5 dnů prolévat pouze vodou. Pak den tmy a ..... SKLIZEŇ
Jinak, z pár paliček jsem ostříhal okvětní lístky, které byly solidně orosené a pořádně lepivé, narychlo usušil a zakouřil s dvěma kamarády. Jedno brčko a jeden bong nás pořádně rozkopaly na cca. hodinu a půl, možná dvě. Rozhodně si nestěžuji, jen doufám, že paličky budou jěště lepší. Malou paličků ze spodků, co jsem uštípnul před třema dnama, jsem nafotil a večer ji zkouřím - smokereport určitě dodám

Nejprve fotky z minulého týdne ...

Old Post 21-05-2008 v 18:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53





A jěště z tohoto týdne

Zatím

Old Post 21-05-2008 v 18:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

Zdarec....pjeknej grow....
Jenom by me zajimalo, kolik si toho nakonec seknul hele....

Old Post 25-05-2008 v 07:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

wrboss: Čus, v úterý sklízím a původně jsem to neměl v plánu vážit (nějak mě to nezajímá, zájímá mě spíše "kvalita", jestli se o tom tak vůbec dá při prvním indoor growu mluvit), ale kdyby se tu našlo víc zájemců, tak bych někde sehnal váhu a zvážil to. Tipuju, že výnos bude podprůměr, ale uvidíme .... Udělal jsem blbost, že jsem nechal růst boční větvičky a hlavních větví sem měl málo (asi dva zástřihy), což se podepíše na výnosu, protože na těch centrálních větví jsou daleko větší pálky než na těch bočních. Takže příští kolo budu od začátku odstřihovat boční větve a hlavní dvakrát zastřihnu technikou FIM, chtěl bych zkusit i SCROG To je jěště ve hvězdách

SMOKEREPORT z první paličky, co jsem uštípnul na chuť- kouř je jemný, chuť spíše zemitější než ovocná, neškrábe, nekope (jen když sem si dal velkého prda z bonga, tak mě pořádně nakopával), účinky najíždějí do desíti minut, stav intenzivní, není to až takový vymašťovák .... Jsem zvědavý, jak to bude vonět, až to uschne a jak to bude tvrdý

Nashulenou

Old Post 25-05-2008 v 10:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56




Tramtadadááááááááááááááááááááááááááááááááá, a už je to tady SKLIZEŇ

Ano, koněčně jsem se i já dočkal času sklizně mého prvního indooru. Se spolužákem jsme po skončení včerejšího školního dne jeli k nám, kde jsme sklízeli. Práci jsme měli pěkně systematicky rozdělenou - já jsem fotil kytky a stříhal větve, kámoš z paliček ostříhával vetší listy, kterých jsem na kytce pár nechal. I přes to, že se pak stavil pomoct jěště jeden kamarád, tak to bylo časově i fyzicky náročné (neříkám, že ty bonga na to neměly vliv).

Takže kytičky se už houpou a mě nezbývá nic jiného, než čekat, až budou optimálně suché. Doufám, že si na tom já i všichni mí kamarádi pořádně "pošmákneme".
Posílám nějaký fotky ze sklizně, další fotky budou už jen sušina

Zatím

Old Post 28-05-2008 v 17:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57






A pár detailů ... Rád bych nafotil nějaký pořádný makra, ale buďto to neumím nebo na to nemám přístroj

Old Post 28-05-2008 v 17:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58





Přínáším nějaké fotky sušiny Bohužel, fotky nejsou moc povedený - důvod najdete v některém z předešlých příspěvků

Dneska jsem zkoušel převážit pouze vrchní pálky a digitální kuchyňská váha ukazovala 115g. Je to ale hodně zkreslený údaj, protože něco se zkouřilo jěště před sklizní a v hmotnosti nejsou zahrnuty spodky, kterých bylo vcelku dost (tipuju 10-15g, přesně nevím, hned se to zkouřilo/rozdalo). Navíc, ta váha není nejpřesnější, má přece jenom odchylku 5g.
Účinky, chuť, atd. se nelíší od smokereportu, který už tu taky někde je

Naposledy upravil 03-06-2008 v 17:22 PM

Old Post 03-06-2008 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M Power
Nový Člen

Karma uživatele M Power - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 10  

Palec nahoru Příspěvek č. 59

Máš to moc pěkný, jen tak dál.
Přeju příjemný pokouřeníčko.

Old Post 05-06-2008 v 22:52 PM
M Power je offline   Profil uživatele M Power   Find more posts by M Power   Foto galerie člena M Power   Click here to Send M Power a Private Message   Add M Power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

M Power: Děkuju za přání Když jsem to teď po týdnu kouřil, tak sem měl jedinečnou možnost vyzkoušet tu pravou chuť a účinky (když hulím delší dobu v kuse, tak nedokážu až tak vychutnávat jak po pauze). Chuťově mi to docela sedí - má jemnější ovocnější chuť, což mám rád. Stav žádnej uspávač, spíš taková "nakopávačka". Superskunk můžu doporučit, pokud nejsi na typický "vymašťováky" Na první grow jsem měl cca. půl gramu na wat, takže mě rozhodně nezklamal.

Old Post 08-06-2008 v 22:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruity
Stálý Člen

Karma uživatele Fruity - 66% PěstitelskáKarma uživatele Fruity - 66% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 61

K+ kamo.

Out neni "out", ale In je "in".

První indoor pod stopětadvacítkou - Afghan, Chronic
Fruity Outdoor Grow 2008 - Durga Mata ; Black Jack ; Kali-mist - be optimist
DUBSTEP?

Naposledy upravil Fruity 15-06-2008 v 18:37 PM

Old Post 15-06-2008 v 11:06 AM
Fruity je offline   Profil uživatele Fruity   Find more posts by Fruity   Foto galerie člena Fruity   Click here to Send Fruity a Private Message   Add Fruity to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

Fruity: Díky, jsem rád, že chutnalo

Old Post 20-06-2008 v 12:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

Velmi povedene K+

Old Post 22-06-2008 v 21:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. Green
Nový Člen

Karma uživatele Dr. Green - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 64

Máš to fakt moc pěkný něco takového si v brzké době představuju...K+ tě nemine peace

Old Post 03-08-2011 v 15:51 PM
Dr. Green je offline   Profil uživatele Dr. Green   Find more posts by Dr. Green   Foto galerie člena Dr. Green   Click here to Send Dr. Green a Private Message   Add Dr. Green to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr. Green! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0438370 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív