Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » V kterych mestech jste zacadili a jaky dojmy jste z nich meli?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
tobex
Stálý Člen

Karma uživatele tobex - 55% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 49

Takze ja sem hodim neco z Evropy:
Metz (Francie) Krasny mesto, s prekrasnym historickym centrem a nadrazim, pro lidi co maj pamatky radi urcite pekna podivana.
NANCY: Je tam takovej uzasnej kopec a cely mesto je v horach, na tom kopci na mestem smer dalnice kde se nachazi cernosska ctvr myslim ze se jmenuje Mulaterie, vymlaceny okna Africky vlajky v oknach, fakt hustota ale cernousci nam tam prodali nejakej hasik a jeden co si myslel ze zijem v komunismu nam dal i zadara , Prej pred komousema utek z afriky, ze v tom jejich state kdysi radili... V noci na nase misto na stopa nakyblovala horda cernosek pracovat a nam nikdo nezastavil ale tem stetkam taky ne
LYON: V tomhle meste jsem byl celkem paf z toho ze tam vecer nosej cajti neprustrelny vesty a samopaly, jinak strasne krasnej zamek nad mestem, nocni utek pred bandou alzircu a tak...


LA JONQUERA (Spanelsko): Prvni Spanelsky mesto, velky parkoviste kamionu, zivot, plno prekupniku s hasem meli kvalitni polan, ten hash svoji plasticnosti lakal k utoceni hada ale kdyz se udelal had prskal, kolik v nem bylo oleje, za 40 Euro jsme tam koupily poctivejch 10 gramu, kez by to bylo takhle u nas, ale zase toho nebylo oproti dalsim mistum ve Sp. tolik
ALICANTE: Stary Spanelsky mesto, co tam stoji za podivani jsou stary chodby ve sklalach ktery tam zbyly po cmougrech, nadherby stavby ve skalach.
BENIDORM: Strasnej humus, takovej malej New York, kachlicky a panelaky, ale potkavame bandu cechu a squotujeme tam, na konci plaze Levante u Mc Donalda se da jit do kopce a na kopci konci Benidorm, celkem peknej vyhled na more a panelaky, a opustenej restaurant pergola, kdyz jsme tam byli tak to byl nas squot, ale po nekolika pol. raziich jsme radsi odesli. uprostred mesta je krasnej parcik, idealni na jointy a relax, dalsi pekny misto je vyhlidka na more uprostred mesta, casto jsme tam chodili pro vodu a na spicky
GANDIA: Dalsi stary mesto, oproti Benidormu naprosto nadherny, fsude bylo moc krasnejch parciku, nejvetsi je na konci pasea za mostem, pod mostem u parku jsou garaze a da se pod nim bydlet, plaz je naprosto idealni na kaleni a v dobe fiesty naprosto nejlepsi misto ktery jsem ve spanelsku zazil
SAGUNTO: Mesto nad Valencii pocetna ceska komunita, skvelej squot, jenom pro cechy a slovaky, nadhernej hrad, ze squotu taky peknej vyhled, romanskej amfitheatr, v tomhle meste se mi opravdu moc libilo.

Jiank jsem ve spanelsku pocoudil jeste v mestech: Valencia, Benicarlo, Vianroz, Caspe, Zaragoza, Pamplona, Donostia/San Sebatian, tam byla strasna prca pri demnstracich ETA, jinak je to mesto ktery taky stoji za navstevu. Paxem byl jeste v Burgos, Miranda de Ebro, Vitoria/Gasteiz, Burgos, Madrid, Alganda del Rey, Tarancon, Cuenca, Castellon de la Plana a Bacelona.

Spanelsko je pro poradny zewlovani jak stvoreny, clovek se tam dobre uzivi umenim na ulici, levny vinko a hasik, Spanelum se opravdu nevyplati pestovat, protoze kdyz kupujou hasik ve vetsim, treba zasobu na tyden az dva vyjde je gram na 1 Euro, jinak dyleri na ulici v turistickej mestech jsou nejvetsi ochcavka, chce to kupovat od znamejch nebo kdyz uz na ulici tak od Marokancu a delat ze nemas prachy a koupi treba za euro nebo dve, jinak moc sidej, obcas kdyz videj zchudly invidividium tak z nekoho vypadne i kousek za dara. Typek nam jednou pri fireshow na fieste hodil zmuchlanou petieurovku a jete v ni kus hashe a rikal ze se mu moc to plivani ohne a bonga libej

Old Post 26-01-2005 v 18:42 PM
tobex je offline   Profil uživatele tobex   Find more posts by tobex   Foto galerie člena tobex   Click here to Send tobex a Private Message   Add tobex to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tobex! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 50

Moje mesto je riadne o nicom neda sa tu ani f pohode vykwasit bud otravuje nejaky k .. alebo cumia ludia proste je to take sedive polomesto polodedina,ale nastastie mam tu hrstku pravych kamosov s ktorymi obcas vycestujeme....Minuly rok sme boli zhanat brigadu az vo Francuzskom Bordeaux a tam to bol brutal proste iny zivot ludia atmosfera stalo to za to.ale najlepsie na tom bolo ze sme isli stopom takze sme zazili vselico...

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 27-01-2005 v 07:10 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladin
Nový Člen

Karma uživatele Ladin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 51

Přeštice u Plzně: Pohodoví lidi..ganji mraky a za par šušňů...
Havířov:Každej ě natáhne o peníze a když něco donese tak je to xmíchu navíc draho jako prase

Old Post 28-01-2005 v 14:34 PM
Ladin je offline   Profil uživatele Ladin   Find more posts by Ladin   Foto galerie člena Ladin   Click here to Send Ladin a Private Message   Add Ladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 52

SAN FRANCISCO - skvele mesto, spousta tolerantnich ctvrti a tolerantnich lidi. U vetsiny mladych poulicnich umelcu jsem mel pocit, ze jsou zkoureni (i kdyz u cernochu jsou cervene oci asi bezne co?). Nastesti me nepotkala zadna represe, i kdyz jsou hulil primo v centru mesta ze slukny. Mozna jsem mel stesti, ale muj klid to nijak nenabouravalo. SF je great city...

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 28-01-2005 v 14:59 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ritxie
Nový Člen

Karma uživatele Ritxie - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 53

Londýn - Green line coach station,jsou tam takový pěkný schody na kterejch sme dali brčko a málem neodjeli jak jsme byli mimo..

Dublin - naše speciální místečko bylo v parčíku kterej byl jižně od centra,pujčovali jsme dokonce zapík nějakejm nezletilcům vyhulencům,který potom naháněl policajt...

Lisabon - čtvrť Bairro Alto - s hašišovym brčkem jsem si tam rozhodně nepřipadal jako někdo cizí,hulí se tam o106!

Ritxie
Amsterdam - ráj vyhulenců, obzvlášť potom camp,kterej je kousek od centra,tam to voní jako v kofíku.. Jinak ve městě se hulí všude a furt, to dá rozum! Na rozdíl od jiných měst jsou tam i Kofíky,který sou fakt super,už se těšim až je zavedou i tady..

Old Post 01-02-2005 v 10:22 AM
Ritxie je offline   Profil uživatele Ritxie   Find more posts by Ritxie   Foto galerie člena Ritxie   Click here to Send Ritxie a Private Message   Add Ritxie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 54

Brighton (UK) Naprostá haluz, brutál brko, a navíc sem dal poprvé zahulit bráchovi mýho spolužáka, tak sme se brutál vypálili a chekovali sme pláž. Poprvé v životě sem viděl moře a byl sem z toho jak u vytržení a do autobusu sem se vrátil s 20 cm morkýma nohavicema. Ale boty byly naprosto suchý, a to sem se divil až zza ušima

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 20-03-2005 v 13:49 PM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

Zandvoorl (NL): Skvělý místo. Hulili jsme na obrovské pláži, kde foukal vítr a pár odvážlivců se koupalo v hodně pozvolným moři

Old Post 20-03-2005 v 17:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 56

JABLONEC NAD NISOU
- centrum mesta je hodne v poho, Horni a Dolni namesti primo vybizi pro round-trip se speqem... Teren mesta je hodne razovitej, coz je idealni k cetnym vyhlidkam...

LIBEREC
- neprosel jsem ho moc dusledne, ale prislo mi, ze je takovej nakej decentralizovanej, ze nema zadny poradny centrum....

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 10-01-2007 v 22:11 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 57

Soul Rebel: Tam jsem taky letos byl na vodě a přesně na tom místě jsem popukal. Akorát vylézt tam byl docela výkon. Samozřejmě jsme šli (horolezli) přimo lesem, protože po silnici chodí jenom saláti. Pak jsem to brko málem neudejchal.

Ale ještě příjemněji se mi hulilo v Krumlově. Krumlov, to je něco jako střed staré Prahy, která má místo okolních sídlišt přírodu. Jezdíme na Vltavu hodnou řádku let a u řeky před hospodou u Hada jsem už vyhulil pěkných pár jointů. Letos jsme tam ale dělali trochu bordel a vzhledem k tomu, že byl všední den asi 1:00AM, tak tam na nás kdosi chrstnul kýbl vody z okna. Ale asi se to malinko minulo účinkem, protože ti, co to zrovna neschytali, tak ještě asi 1/2 hodiny skandovali "opakovat".

Pak jsme se tradičně přesunuli do Bar Baru, který jsme tradičně zase skoro celý vypili (jsme poměrně velká partička). Kámoš tam pak po pár brkách začal instruovat barmanku, jak se má správně míchat vodka se šampaňskym a alpskym rumem (podle hesla co nehoří nepiju). Takže na hulení a kalení v Krumlově mám vždy ty nejlepší vzpomínky. (Akorát ta rána ve dvě odpoledne jsou krušná.)

Naposledy upravil kafevar 11-01-2007 v 18:10 PM

Old Post 11-01-2007 v 18:00 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green.city
Stálý Člen

Karma uživatele green.city - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 58

Tak z těch větších to v ČR byla
PRAHA - něco krásného zkouřit se na Staroměstkém náměstí a pak jít koukat na orloj, ale nevím není tam moc míst kde si zahulit a je nám blbý hulit někde v prostranství takže Praha ne.
BRNO - tam to byla rychlovka hulili sem tam jak se přesedá na ty autobusy student agency už nevím jak se to menuje
OSTRAVA - dlouho sme hledali kde se v Ostravě zčadit, moc se to tam nedá a jednou sme se tam zčadili v nějákým parku kousek od kulturáků.
pak to byly takový ty menší města jako Vizovice, Rožnov p. Radhoštěm, atd... hodně jsem pukal na vesnicích to je parádička a ze zahraničí tak snad jen v Amsterdamu a pak na nějáký benzince v Deutschlandu ale tam jenom hašík.

Old Post 04-03-2007 v 18:14 PM
green.city je offline   Profil uživatele green.city   Find more posts by green.city   Foto galerie člena green.city   Click here to Send green.city a Private Message   Add green.city to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 59

u mna to v ostanom case bolo v Magic City - Prague
peace and

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 04-03-2007 v 21:15 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 60

Lionhead: Souhlasím ohledně nudy a fádnosti Nymburka. Mám tam příbuzný a často tam jezdím, vždycky se divím, jak to že v mém rodném 9.000 městečku je to po večerech živější než právě v Nymburce...divné...

Jinak jsem hulit v X městech. Dobře se hulí v Olomouci, v Broumově (spousta míst plných zeleně, obecná zdejší tolerance ohledně trávy), v Praze - doporučuju Břevnov - je o blízko k Hradčanům, jsou tam skvělý zákoutí kde se dá super zhulit. Dobře se hulí v HK - tam jsem snad hulil už úplně všude, nejradši mám nábřeží u muzea, a zajímavé je to i v Plzni, v Brně, v Klatovech, v Poděbradech, v Pardubicích, atd....Zajímavá zákoutí jsou úplně všude a skoro všude se dají ve zhuleném stavu zažít fantastický věci..

Viva México!

Old Post 05-03-2007 v 08:23 AM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 61

Včera jsem si dával v pražskym Šervůdu. Po začazení se tam přišli válet 3 bezdomci.

Jinak doporučuju lesíky kolem troje

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 05-03-2007 v 08:46 AM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1098280 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív