Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dá se něco vypěstit pod 70W sodíkem Son-t?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
pavsedl
Stálý Člen

Karma uživatele pavsedl - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 49

No, jsem beginner v indoor, chtěl jsem zkusit 70ku výbojku jako "rozjezd", ale po pár přečtených příspěvcích a uvedení do obrazu jsem se rozhodl pro 250W. Zrovna dneska si jdu pro komplet a do konce týdne to chci rozběhat. Tak 90% groweru tu doporučuje MIN. 250W, takže asi neni co řešit ...

Old Post 12-03-2003 v 07:00 AM
pavsedl je offline   Profil uživatele pavsedl   Find more posts by pavsedl   Foto galerie člena pavsedl   Click here to Send pavsedl a Private Message   Add pavsedl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr168
Nový Člen

Karma uživatele petr168 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 17 

Palec nahoru Příspěvek č. 50

Když to tady tak pročítám, musím taky něco přispět do mlýna... Takže kromě 400w mám taky mikroprojekt. Je to nejjednodušší, nejlevnější a nejnenáročnější způsob, jakej jsem zkoušel, a teď po slizni... No super. Takže k bližší specifikaci. Potřebuješ k tomu:

1 serverová AT case - Od kamaráda nebo za pár kaček v bazaru
1 ventilátor průměr 10 cm na 12 V - Záležitost snad stovky
1 sodík 70w komplet - v mém případě 700 kč
1 truhlík samozavlažovací - cca 100 kč
1 substrát pro pokojové rostliny - 25 kč
1 kloník - 100 kč

No a výroba... jdednoduchá. Vypreparujete ze skříně všechny přepážky (krom ve stěnách - aby se to nerozpadlo) a na drát pověsíte za objímku výbojku, tak aby byla alespoň trochu vodorovně. Zdroj vyndáte ven a napojíte na něj ventilátor umístěný vevnitř v místě kde byl výfuk zdrojového vetilátoru. Zalepíme tvrdým papírem a isolepou všechny zbytečné otvory. Podtženo a sečteno to dělá cca 925 kč... teda alespoň v mém případě. Jo a celá stavba zabrala cca půl hodiny - úžasné. Teď jsem si vzpoměl ještě na hnojivo... ale kristalon bude stačit. No a teď to nejdůležiťejší. Vybral jsem si do toho SK 1 což není nejvýnosnější a nejlepší model, ale sklidil jsem přes 30 g trochu řidčích, ale jinak moc pěkných a chutných palic. Myslím, že je to docela úspěch. Co vy na to????

Old Post 12-03-2003 v 08:48 AM
petr168 je offline   Profil uživatele petr168   Find more posts by petr168   Foto galerie člena petr168   Click here to Send petr168 a Private Message   Add petr168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 51

Dost dobry!

A myslim ze je to idealni pro zacatecniky. Kdyby este dali misto 70W 150W, tak spotreba zas tak dramaticky nevyroste a uz se daj vypestovat docela slusny kyti. A cena je skoro na korunu stejna!!!

Miluju mikro

Old Post 12-03-2003 v 10:44 AM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr168
Nový Člen

Karma uživatele petr168 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 17 

Obecné Příspěvek č. 52

To rajce... vůbec mi nejde o spotřebu, ale ta 150 do počítačové skříně je už moc. Teplo je potvora a kytičky toho až zase tolik nevydrží... ikdyž člověk občas žasne... jo a ještě na jednu investici jsem zapoměl - uhlíkový filtr do kuchyňských digestoří - 200 kč.

Ať vám to roste, kvete, schne, chutná

Old Post 12-03-2003 v 12:18 PM
petr168 je offline   Profil uživatele petr168   Find more posts by petr168   Foto galerie člena petr168   Click here to Send petr168 a Private Message   Add petr168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 53

Prijmy mou hlubokou omluvu, nejak sem nepostreh informaci o comp. skrini.........................
...........mel sem namysli, ze se 150W a ve vetsi skrince je to idealni pro naprosty zacatecniky!!!!!

A jinak vivat micro!!!! Me osobne by nebavilo neustale presazovat a kontrolovat treba 50 kyti. Ja si radsi pekne popovidam a dam co nejlepsi peci tem par holkam, ktery mi o to vic budou chutnat

Old Post 12-03-2003 v 12:42 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vsvadlenka
Stálý Člen

Karma uživatele vsvadlenka - 38% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 54

Mně se povedly 4 kytky (110 cm) pod 4 úsporkama 23W (obyč. warm-white, pod modrýma daylight vůbec nerostly), a byl to noname outdoor, byly řidší, ale tak na 3 krabičky od filmu to bylo a dobrý.
Tak jsem chtěl zkusit 70W sodík, ale z toho co tu čtu, tak to bude spíš horší. Uvidíme.

Old Post 22-04-2003 v 19:18 PM
vsvadlenka je offline   Profil uživatele vsvadlenka   Find more posts by vsvadlenka   Foto galerie člena vsvadlenka   Click here to Send vsvadlenka a Private Message   Add vsvadlenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

to vsvadlenka: Naopak! Pokud to vychytas, tak se da vypestovat docela slusny mnozstvi kvalitniho hulca a za super cenu! Nebudou sice vysoky 110cm, ale pokud udelas keriky (pripadne uzijes pletivo), tak se da v pohode udelat 10-15 palic na jedny kyti o 30-40cm vysky. Mrkej do galerie.
Zalezi na tom, co chces. Jestli vysoky velky kyti s poradnejma palicema, tak musis sahnout minimalne po 250W. A jestli ti staci malej koutek s par kerikama, tak se to da bez problemu zvladnout i pod 70-kou.Rozhodne to bude lepsi nez ty usporky

Old Post 23-04-2003 v 11:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 56

shit, opet unrgstrd

Old Post 23-04-2003 v 11:34 AM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

koukni sem, co se dá pod 70W vypěstovat: LEDNICE 70W - SON-T plus, 23/4/03 AKTUALIZACE !!!
De to, jen chtít ..................
Zatial

Old Post 23-04-2003 v 13:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 58

ja by jsem maly wataze neodsuzoval. pro jednoho musi stacit
ale kdyz se podivate sem co dokaze 250W. a to jsem tady nekde cetl ze co je pod 400W tak je ztrata casu. http://grower.cz/forum/showthre...16&pagenumber=5
takhle si stratu casu nepredstavuju :-)
vetsi wataz = vic "kamosu" = vetsi nervy = vic drazsi = vetsi problemy

nejsem muz nejsem zena nejsem pes ni kocka ............ jsem NIC

uz se tesim az odsut vypadnem !!!

Old Post 23-04-2003 v 19:53 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 59

Hele, hele, tohle mne zajima ... vite nekdo kolik "cm" ma svitivost obyc. sodik 150 W ... ? A jestli resp. jak moc odraz svetla napr. od bilejch sten tuto vzdalenost prodlouzi ... ??? Dik

Old Post 24-04-2003 v 11:47 AM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 60

No, covece, divil by ses, ale prosel jsem ho opravdu vicekrat, protoze zapominam ... tak sem mi to povedlo znovu ... Ale ne, tech 35 cm jsem zafixovanejch mel, ale nebyl jsem si jistej, ale post bych s tim neplacal, hlavni question byla ohledne prodlouzeni teto vzdalenosti pokrytim vnitrku skrine alobalem nebo treba natrenim na bilo. Vim, ze to ma na kytku pozitovni vliv resp. svetla je tam fakt vic a tak, takovej blb nejsem, spis mne zajima jestli resp. jak to prodlouzi tu efektivni vzdalenost, o tom byl ten dotaz, tak se nerozciluj .... To ve faqu neni ...

Old Post 24-04-2003 v 13:01 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 61

Ja mel... musis hodne prozeravat listi a idealni je pouziti pletiva nebo kolinek. Spodni paldy (dal nez 50 cm od svetla) sou malinky a ridky (mekky). Chce to tak dva keriky s vrskem tak 15 cm od svetla (20 by melo jit i bez odtahu) a pokud mozno nekolik stejne vysokejch vrsku...........z kterejch takhle dostanes maximum. Nepamatuju si, jak to je na vahu Spodni paldy max! do pul metru od svetla, jinak stipat--ja stipal od +-40cm. Älobal urcite pomuze svetlu a jeho prostupnosti ke spodnim patrum, ale efektivni dosah bohuzel neprodlouzi.......Hodne stesti....

Old Post 25-04-2003 v 11:09 AM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
batman
Nový Člen

Karma uživatele batman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 15 

filmovka Příspěvek č. 62

to asi nemyslis filmovku od kinofilmu, nebo si nevidel 10g huleni..

Old Post 19-05-2003 v 09:28 AM
batman je offline   Profil uživatele batman   Find more posts by batman   Foto galerie člena batman   Click here to Send batman a Private Message   Add batman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigHead
Nový Člen

Karma uživatele BigHead - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 63

já mám 50W sodíkovku z veřejnýho osvětlení při svícení 12/12 roste jedno patro za druhym v orzmrzí 2-3cm od sebe takže je napatovaná jako prase mám na to jen takovou malou skřínku na 50 akorát

Old Post 24-05-2003 v 08:50 AM
BigHead je offline   Profil uživatele BigHead   Find more posts by BigHead   Foto galerie člena BigHead   Click here to Send BigHead a Private Message   Add BigHead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r
Stálý Člen

Karma uživatele r - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 64

Čus chlapi, já jsem měl pod 70w Son-t 4 řízky Shivy shanti(výška okolo 50cm) ve scrogu a bylo toho 3,5 dl fest napresovaná flaštice-kolik to bylo gramů newim, ale hulíme to s kámošema už od prosince...a furt je. Paldy nejsou tak big,ale aspoň se člověk nenadře s drcením )))

Old Post 26-05-2003 v 18:44 PM
r je offline   Profil uživatele r   Find more posts by r   Foto galerie člena r   Click here to Send r a Private Message   Add r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6603010 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív