Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Rodiče proti drogám
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly Příspěvek č. 49

Rodiče proti drogám se pravděpodobně snaží dělat to nejlepší co můžou a pravděpodobně to myslí i dobře, ale to přeci asi každej. Já taky nechci aby si malý děti kupovali drogy ve škole, ale proč to mam odsrávat já, plnoletej zodpovědnej občan.
U těhle těh rigidních zastánců represe se mi vždycky vybaví taková jedna paní ze Simpsons, která vždy hystericky křičela "A co děti? Myslí tady někdo na děti!?!?!?"

Argument - kdyby se legalizovala marihuana, tak si jí naše děti budou moci pořídit mnohem jednodušejc, vždyť to je přeci hroznej nesmysl, teprve až se oddělí tvrdý od měkýho, tak se to bude moci regulovat.

Příklad - za rok mého pobytu ve Státech jsem pouze několikrát zachlastal, ale hulil jsem skoro každodenně
Důvod: chlast by mi nikdo neprodal, ganja pro mne byla mnohem dostupnější

Je to takový pokrytectví, vytvořit černej trh a potom to něj svést

Ne, drogy nezabíjí. Represe zabíjí!!!!!!!

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-03-2002 v 14:59 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 50

Je mi ty zensky trochu lito. Setkala se s realitou dnesnich dnu a nevedela si s tim poradit. Neumela se s tim vyporadat. Tak to chtela vzit razne za konec, ale vzala to za ten spatny. Jeji syn se dostal do kontaktu s drogou, ale vini spolecnost, nikoliv syna.

Pise, ze jeji syn nastesti pracoval a nemusel krast. cili on byl vlastne obet. On za nic nemohl. Ale uz si neuvedomuje, ze podle toho co pise, by jeji syn musel byt kriminalnik? ze pokud chce z "narkomanu" udelat kriminalniky a z tech, co jsou pro liberalizaci narkomany a vsechny je pokud mozno poslat do vezeni, tak ze musi jit i jeji syn? on neni svaty. On si vybral svoji cestu. Cestu, kterou mu nemuze nikdo a uz vubec ne jeho matka, zakazovat. Cestu, na kterou ho privedla prave mozna jeho matka. Nebo uprimne, zamyslela se ona nad sebou, jak je na tom s cigaretama, kavou, alkoholem? Urcite je jejich rodina idilicka? nehada se ona nikdy s manzelem...

Jezis, kdyz tohle ctu, tak si prijdu jak v trapnem filmu. Ona chce, aby soudci byly "zaujati proti drogam". To je fajn. Ja myslel, ze soudce musi byt nezaujaty. To je, jako kdyby cernochy MUSELI vzdy soudit pro objektivnost veci belosi a pokud mozno treba skinheadi, protoze ti tehle tematice rozumeji nejlepe...

Ona si mysli, ze kdyz nekdo prizna,ze zkusil drogy, tak ze uz o nich nema co mluvit. Zajimalo by mne, jak se ke svemu synovi, ktery zkusil, chova. Zda jako k chudince nebo jak... A prijde mi to, jako kdyby clovek od narozeni slepy, hlasal, jak je nebezpecne koukat na televizi, protoze to muze zkazit zrak...

Tato dama mne zesmutnila... Hledam ted jakykoliv kontatk na ni, email nebo obyc adresu a rad ji napisi. Rad bych ji poslal otevreny dopis. A to i prez to, ze mi je jasne, ze kazdy kdo ji napise o tom, ze drogy (mozna) nejsou tak spatne je pro ni okamzite fetak at je to kdokoliv... Ale ja to risknu. Protoze tato dama hlasa demagogii. Nevim, zda to vi ona, nevim, zda to vi ostatni, ale ja to vim a strasne mne to stve...

Old Post 19-03-2002 v 15:00 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 51

haaaale co sem nasel
http://alienfoundation.kgb.cz/simsova.htm
je tam pekny komentar k clanku vise

[Edited by marc on 19-03-2002 at 04:24 PM]

Old Post 19-03-2002 v 15:22 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 52

Paní Mgr.Šimsová by se měla i s klukem odstěhovat do Singapuru http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3012 -tam by jim bylo v pravdě hej . Na tý fotce vypadá jak pravá nefalšovaná komunistická soudružka a taky její názory tomu odpovídají.

Old Post 19-03-2002 v 17:07 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šebík
Stálý Člen

Karma uživatele Šebík - 15% PěstitelskáKarma uživatele Šebík - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 46  

Organika Matka Šimsová Příspěvek č. 53

Ahoj Lidi.

Přečetl jsem si příspěvek "paní Šimsové", nepříliš pečlivě, uznávám, ale přeci jen bych se taky rád vyjádřil.

Je jasné o co nám jde. Chceme svobodu. Svobodu toho co děláme, chceme, aby nám i v zákonech bylo připuštěno právo dělat "co chceme" (což samozřejmě má svá omezení). Chceme si beztrestně vypěstovat na svých 365 jointů za rok a chceme si je bezpečně sami nebo s přáteli vyhulit. Chceme si u toho bezpečně vypít svý litry chlastu a vykouřit svůj počet cigeret. Nelíbí se nám, že platíme daně na aparát, kterej nám tuto neumožňuje, naopak. Nelíbí se nám, že jsou lidé, kteří naši touhu nechápou a chtějí nám bránit.

Co jsme, kdo jsme? Co můžem, co musíme, co nesmíme? O tom se tady celou dobu hádáme. Každý to vidí jinak, na každém pohledu se dají najít pro i proti. Bohužel není svět černobílej a bohužel nám nestačí ani 256 stupňů šedi.

Paní Šimsovou naprosto chápu. Ta žena je zdrcená zhroucením světa jejího syna. Její hořkost nad takovou katastrofou ústí v agresívní bezmocnou snahu cokoliv s tím ďáblem udělat. Ďáblem drogou. Její zkušenost je natolik silná, že jí nasazuje velmi omezující brýle a ona už (podle mě) nebude nikdy schopna dohlédnout dále, za její hranici. Ale bude se snažit udělat všechno možný, aby se to už nikomu jinýmu nestalo. Bude chtít spasit společnost. (Podivný altruizmus, nad kterým dodnes vědci kroutí bezmocně hlavou). Zde je ale nebezpečí, že přes své omezující brýle více uškodí, než pomůže.

Ale budiž. Myslí to dobře. Jenže tady se musíme zastavit a tady je to místo, kde si mistr truhlář říká: "dvakrát měř, jednou řež". Přesně tady si musíme položit několik základních a zásadních otázek, který povedou k řešení (v ideálním případě). Paní Šimsová volá po absolutní represi. My voláme: Kde je naše svoboda? Ona volá po naprosté bezúhonosti "slušných lidí, najmě důležitých státních pracovníků. My na to: Kdo je bez viny, ať první hodí kamenem. Nebo ať si aspoň zamete před vlastním prahem. (Pan ministr logicky nebude o nic horší, když někdy drogu vzal, než když ji nikdy neměl. Ostatně už nejlepší staří vojevůdci dobře věděli, že musí znát svého nepřítele, aby mohli vyhrát.)

Jsme všichni součástí společnosti a to je fakt a to musíme vzít v potaz jako první. Kdo není, a nebo nechce být její součástí, bude vyhoštěn - do divočiny nebo na smrt. Je to starý pravidlo, který fungovalo už v dobách, kdy jsme slezli ze stromů a v modifikované podobě funguje dodnes.

Jenže se po nás, jakožto po součástkách společnosti, něco chce. Nemůže tu nikdo žít zadarmo. Musíme platit DAŇ. A to je omezující. Je přirozené, že se každý snaží hledat pro něj rozumný kompromis, jak platit co nejmenší daň a přitom v co největší míře využívat výhod společnosti. POHODLÍ.

A co je budoucnost společnosti? Ták. Jsou to DĚTI. Lidé jako paní Šamsová si to s palčivou hořkostí bolestivě uvědomují a mají přirozený pud děti chránit - ostatně, mělo by se to zúročit na jejich důchodech (poněkud peiorativně řečeno). Chtějí, aby se rodili jen "slušní občané s pevně zabudovaným mravním a etickým kodexem, bezúhonní". Avšak volí cestu, která nevede k cíli. Volí cestu násilnou. Cestu represí, utlačování, cestu deformace lidské přirozenosti. Tudy cesta nevede.

Je to, jako byste začali tlačit na kmen vzrostlé bonsaie a chtěli, aby se ohnula. Zlomíte ji. Jestli ji chcete ohnout - musíte to udělat, dokud roste. Dokud je tvárná. Pomocí drátků a špagátků a dalších udělátek jí ukazujete cestu, kudy růst. Teprve když se jó zdráhá, tak větvičku uříznete. Chápete co chci říct?

Drogy jsou nástroj (už to tu někdo říkal) a je na lidech, aby si uměli vybrat cestu, na které se s nimi naučí pracovat. Jenže nejde jen o drogy. Jde o celé umění žít ve společnosti. Vědět, co ještě může společnost tolerovat, a co už nikoliv, vědět, že pokud se ze mě stane zfetovaná, opilá nebo jiná troska, nemám nárok na život ve společnosti. Je třeba platit onu DAŇ a vědět, jak vysokou mám platit zrovna JÁ. A já mám pocit, že dneska si lidé čím dál tím víc myslí, že platit nemusí a že jim to projde. (Narážím na všeobecný trend)

A ještě technická pro zaryté odpůrce drog s argumentem nákladnosti léčení...Jestlipak bojujete taky proti tabáku...víte kolik stojí léčení rakovin??? Pohlédneme-li z větší dálky i tady to je....Platíme DAŇ, abychom se mohli léčit z rakoviny, protože si pro své POHODLÍ dáváme svých 1-60 cigaret denně.

Chci říct, že Svoboda nekončí jen tam, kde začíná svoboda druhého, ale končí tam, kde začíná svoboda celé společnosti. A to si musíme uvědomit jak my, chudáčci huliči, tak všichni odpůrci, chudáčci oběti drogového násilí...a především ti, kterých se to celý týká...naše DĚTI.

Nu. Trochu jsem se rozkecal. Budu ŠTASTEN za každé inteligentní oponentské slovo.

Good mood.

[Edited by Šebík on 19-03-2002 at 07:42 PM]

....šajni tuna prima zoncna...

Old Post 19-03-2002 v 18:33 PM
Šebík je offline   Profil uživatele Šebík   Find more posts by Šebík   Foto galerie člena Šebík   Click here to Send Šebík a Private Message   Add Šebík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

2 Šebík Příspěvek č. 54

hochu K++, s Tebou se nedá nic než souhlasit. Tebe bych dal do poslanecký sněmovny, aby se tam konečně něco vyřešilo... ty myšlenky se nedají vyjádřit líp... Bohužel tady mezi náma s Tebou souhlasí asi všichni, takže by tyhle názory chtělo prezentovat někde navenek, aby si konečně lidi uvědomili, o co naší komunitě vlastně jde... připadá mi totiž, že si každej myslí, že my huliči každýmu prodáváme trávu, aby pak sklouzl například k heroinu a stala se z něho totální troska... nikdo nechápe, že nikomu neubližujeme a ani to nemáme v plánu :-(( to je trochu škoda

live ganja, live!!!

Old Post 19-03-2002 v 19:01 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 55

Uprimne receno je pani Simsova asi zrala na vysetreni na psychiatrii. Nechci se ji dotknout, ale vrele bych ji to doporucoval. Jeji zivotni storka jak ji sama vypravi svedci o tom, ze je ponekud hystericka.

A dale...
Cituji: Tyto věci musí regulovat stát a odborníci, kteří jsou neliberální. Soudci, hygienici, policisté.

Moc rad bych se tyhle pani zeptal na to, zda vubec chape zakladni principy demokracie, soudci a poldove nic nesmi regulovat, ti se musi drzet litery zakona. Tedy toho, co REGULATORI urci. Regulatori jsou poslanci, ktere jsme si my vsichni zvolili & plusminus autobus odpovidaji prumernemu vzorku spolecnosti.
Ta pani je asi mimo hysterie taky mirne natvrdla...

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 19-03-2002 v 19:13 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šebík
Stálý Člen

Karma uživatele Šebík - 15% PěstitelskáKarma uživatele Šebík - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 46  

To gizmo0... Příspěvek č. 56

Víš, lidi to nechápou, protože to vůbec neznaj. Protože ještě zdaleka není jasný a průzračný, jak je to s tim přechodem na tvrdý drogy a lidi z toho maj strach. Společnost se tomu prostě chce bránit, protože neví, co jí to může přinýst. Zatím to vypadá, že je to OK. Hulí 70% středoškoláků, vysokoškoláci, podnikatelé, všichni bez jakýchkoliv problémů se společností. Jenomže to ještě nedozrálo. Je to to co tvrdí HH-top a Walhalla a další. Lidi, pro který je to pořád ještě vzdálená mísa by to zakázali, ale je jim to jedno. Pro paní Šimsovou (a takových maminek bude nejspíš víc) je to bohužel příliš blízká mísa a je pro ně těžký něčemu takovýmu uvěřit. A lidi jen neradi dávají vinu sami sobě. Vsadím se, že tu paní ani nenapadlo ptát se, jestli neudělala ona někde chybu - ve výchově, v přístupu ke svýmu synovi. A jestli jo, tak problém stejně těžko našla. Je snazší říct...státe snaž se, ať mám zdravý děti. Lidi víc věřej svým zkušenostem, než nějakým zprostředkovaným kecům. Jenže když jsou ty kecy šikovně smontovaný a korelujou se zkušeností.....Nově se to daří.

Bude se tu muset ještě dlouho tajně hulit, aby bylo jasný, že to nejni (nebo třeba je...kdo ví) nějakej přestupní můstek a aby bylo jasný, jak moc je to společensky nebezpečný. To je to. Je to velká neznámá a chce to prostě čas.

Mě nesere, že se lidem nelíbí, že se rozrůstá novej fenomén. Mě nesere, když někdo nehulí a má mi to za zlý. Mě sere (stejně jako Walhallu), když mi při tom cpe nějaký demagogický šity a přitom si nevidí na špišku vlastního nosu. Když se někdo ani nesnaží o objektivitu. Když mlží, nebo nedokáže pochopit, že věci můžou bejt i jinak, že to jen nevidí. Sere mě bohémská sebejistota některých lidí, co si myslí, že maj patent na rozum a na pravdu a na všecko. Sere mě, když neni v lidech kouska pokory. Pokora nám chybí. Všem

[Edited by Šebík on 19-03-2002 at 08:29 PM]

....šajni tuna prima zoncna...

Old Post 19-03-2002 v 19:25 PM
Šebík je offline   Profil uživatele Šebík   Find more posts by Šebík   Foto galerie člena Šebík   Click here to Send Šebík a Private Message   Add Šebík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

2 Šebík Příspěvek č. 57

já se jenom těším, jak to bude vypadat tak za takovejch 5 let, až se začne mladší generace pomalu dostávat k moci... to už by se konečně mohlo začít obracet k lepšímu. Je tady totiž ještě hrozně moc lidí, kteří se viděj v komunistickým ideálu a snaží se všechno neznámý zakazovat... to snad ale jednou přejde. Mimochodem když už sme u těch rodičů, já taky věřím, že kdyby naši věděli, že hulím, tak by je z toho asi kleplo, ale já nemám v plánu jim nic vysvětlovat, protože vím, že by to stejně asi nepochopili, protože to nezkusili. Nejvíc mě sere to, když někdo odsuzuje určitou věc jenom kvůli svejm předsudkům, aniž by to někdy zkusil a věděl, o co vlastně de...

live ganja, live!!!

Old Post 19-03-2002 v 19:33 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

ad šikulka Šimsová Příspěvek č. 58

Fčera citovala Bobo v sedmičce dopis Asociace zaměstnavatelů představitelům ODS, kterým poskytla sponzorský dar přibližně ve výši 12 melounů. V tom dopise se požaduje navrácení sponzorských darů, za to že se ODS nebezpečně oddálila svým konzervativním ideálům, někteří poslanci jsou dokonce ochotni diskutovat o liberálnější drogové politice (viz poslanec Pejřil, Langer...).
A pod dopisem podepsaná nějaká pí Šimsová. Chvíli mi trvalo než mi došlo, odkud to jméno vlastně znam. A docela mi zatrnulo - takovej fanatik a v ruce má lobovací nástroj jak svině, za sebou takovouhle organizaci.

Jsem jenom paranoidní? Nebo už se můžem těšit na pravidelné drogové testování na svých pracovištích jako ve Státech?

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 25-03-2002 v 10:11 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 59

Vidim, ze jedina moznost jak zajistit legalizaci je sponzorovani nejake politicke strany. Bohuzel asi na to nase prostredky nestaci.

Old Post 25-03-2002 v 10:52 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 60

Upozorneni: osobne nesouhlasim s prodejem travy. Neprodavam ani nenakupuji. Ale muj nazor stat nezajima a nuti me delas spousty veci, se kterymi nesouhlasim. Napriklad platit dane - a ziskane prostredky nasledne pouzije na moji represi. Coz takhle na sebe dobrovolne uvalit dalsi dan ?

Uz i tak jsme zatlaceni do ilegality. Nasledujicim postupem by se toho zase az tak moc nezmenilo:

Je nas tady neco pres 2000. Kdyby jen polovina clenu odlozila ze svych vysledku kazdy 10g a prodali (brrr) je hluboko pod cenou, rekneme po 100.- Kc, vytezek by byl celkem cca 1 000 000.- Kc. Jednalo by se sice o prostredky ziskane z trestne cinnosti, ale jak znamo, penize nesmrdi.... a ucel sveti prostredky. Hadej mily state, u koho jsem se to naucil ?

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 25-03-2002 v 12:07 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Dámy z Dámy zřejmě netušily do čeho lezou Příspěvek č. 61

Jsem s vámi teprve krátce, ale tohle jsem si nemohla nechat ujít.
Za stavu uvěřitelných 91% jsem si s radostí klikla a myslím, že to bude ještě pokračovat.
Z článku jasně vyplývá, jak daleko může dojít lidská blbost a neomezenost.

To Magie
K+2U za to, že jsi tak pilná

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 25-03-2002 v 13:09 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 62

nevíte někdo náhodou adresu trvalého bydliště naší drahé paní Šimsové??? Že bych jí napsal dopis....

live ganja, live!!!

Old Post 26-03-2002 v 11:59 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 63

Hehe, ona tam ta anketa jeste je k nalezeni
.
http://zdravi.dama.cz/clanek.php?d=1629
.
Vysledky jsou 69% holandsko, 15% represe na dealery a 17% zastrelit ty parchanty
.
Skutecne jste jim tehdy asi zamotaly jejixch hlavicky

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 09-03-2005 v 23:23 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

simsova eva: 284689851

Old Post 10-03-2005 v 05:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-09-2001 - pro lidi co jsou proti drogám! - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7559150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív