Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Petice-šiřte, posílejte, vylepujte
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

snark: průser za daňový úniky by byl v případě prokázání prodeje bez odvádění daní, jako se to dělá teďko

a pokud bych si měl vybrat možnost jednou ročně zaplatit za skřín litra daň a nikdo mi nebude moc říct nic, nebo možnost že když mě najdou tak můžu jít sedět, tak radši zaplatim tu daň.

Old Post 28-06-2007 v 12:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

snark >
no tak jednak se ted v soucasnosti vrani oko pestovat muze, a vem si kolik psycho kytek je naprosto legalnich, a kolik z tech nelegal je skutecne tak spolecensky zavadne.


ted jsem strasne skouren , a proc jsem v podpisu jako mluvci petice?? ono je to asi uz dost davno co?

Naposledy upravil 28-06-2007 v 12:35 PM

Old Post 28-06-2007 v 12:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 51

Myslim že by legalizace nezpůsobila nárůst počtu konzumentů. Při dnešní dostupnosti to je věc rozhodnutí každýho. Co znám lidi který nehulej tak to rozhodně neni kvůli tomu že to je pro ně nesehnatelný.

Dobrej pocit z ilegality necejtim, to spíš blbej pocit z toho že při rozhodování o (jakýmkoliv) zákonu jsem to nejmenší hovínko, takže bez vlivu a nechytejte mě za slovíčko ohledně volebního hlasu

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 29-06-2007 v 15:44 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0602360 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív