Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

cosmos: Příspěvek č. 49

hezky prehled pohodove cteni...

..jak bych to tekhle neposkladal :-)

btw: ted me posledni dobou zaujalo od Jarmily Loukotkove Navzdory basni zpiva - je to o francouzskem bohemovi Fr. Villonovi a je to vyborne :-))

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 22-04-2002 v 19:07 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

Palec nahoru no?!, Příspěvek č. 50

Tý..... sem docela mile překvapenej, že tu lidi taky čtou a užívaj poezie, a neomezujou se jen na pokuřování, i když to taky neni na škodu.

co čtu já??:
Raye Bradburyho- Fakt doprej spisovatle( SCI-FI) podobá se mu tu již zmiňovaný terry prakchet

dál fakt žeru Jacka Kerouaca. Bítníci to je moje z českejch beat generation: Václav hrabě.- byto fakt mistr.

potom si přečtu něco od X. Doležala.....

Samozřejmě Radek John... a jeho memento je klasika.

jo a Kačery ........ to ale když sem byl menčí(fizicky)
hahah

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 22-04-2002 v 19:23 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uhlobaron
Nový Člen

Karma uživatele Uhlobaron - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 51

a co takhle cestopisy? vidím zde kupu krásných knih,ale mizivé množství výpravných a přírodopisných.Já většinou nemám takovou výdrž u "krásné literatury",ale knihu od cestovatele,či badatele zhltnu hned.Pročetl jsem toho spoustu,ale teď jen příroda,příroda,.......

Uhlobaron

Old Post 23-04-2002 v 03:04 AM
Uhlobaron je offline   Profil uživatele Uhlobaron   Find more posts by Uhlobaron   Foto galerie člena Uhlobaron   Click here to Send Uhlobaron a Private Message   Add Uhlobaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

to Uhlobaron: Příspěvek č. 52

jojo cestopisy valim taky :-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 23-04-2002 v 07:19 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iNVADER
Stálý Člen

Karma uživatele iNVADER - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 87  

knizka Příspěvek č. 53

...nevim jeslti uz to tu nekdo nerikal..ale mne se hrozne moc libila knizka od Jana Pelce "......a bude hur"..jinak hodne me bavilo i memento od Radka Johna a "deti ze stanice ZOO" ale uz si nevzpomenu kdo to napsal...no a jinak ctu samozrejme klasiku jako treba "vitezny oblouk" od Remarqua a podobne..:-)

Old Post 23-04-2002 v 11:43 AM
iNVADER je offline   Profil uživatele iNVADER   Find more posts by iNVADER   Foto galerie člena iNVADER   Click here to Send iNVADER a Private Message   Add iNVADER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iNVADER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

1984 Příspěvek č. 54

Tak vcera v noci jsem zacal cist 1984 od George Orwella
cet jsem asi do 5 do rana a pak jsem se musel hodne premahat k tomu, abych sel spat. Fakt husta cetba.

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 23-04-2002 v 12:31 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

děti za stanice ZOO Příspěvek č. 55

děti ze stanice zoo napsala Christina F. )

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 23-04-2002 v 18:44 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to jjja Příspěvek č. 56

Promiň, nechci bejt šťoura a možná mi už taky vynechává paměť, ale ta holka se myslím jmenovala Christiane D. .

Tak se moc omlouvám, jjja, máš pravdu a já jsem hňup, ta paměť už mi opravdu neslouží .

[Edited by Al-Ban on 23-04-2002 at 08:58 PM]

Old Post 23-04-2002 v 19:00 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flunatko
Nový Člen

Karma uživatele flunatko - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 7 

Pohodička Příspěvek č. 57

Ctu hodne a hlavne co kdo doporuci.... CHarles Bukowski ale jasne vitezi a taky asi milionkrat prectena science fiction od Clifford Simak:Kdyz jeste zili lide... Hele a co treba basne ?? takovej Francoas Villon taky nema chybu...

flunatko

Old Post 23-04-2002 v 19:51 PM
flunatko je offline   Profil uživatele flunatko   Find more posts by flunatko   Foto galerie člena flunatko   Click here to Send flunatko a Private Message   Add flunatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Palec nahoru Příspěvek č. 58

Čuz
Pár lidí to zmiňovalo Malého prince - zrovna ho čtu asi po čtvrtý...s tim, že sem sehnel v jedný knížce většinu Exupéryho prózy a koukam, že toho moc nenapsal.

Taky spousta z vás jede ve sci-fi, že jo - já už moc ne, ale chtěl bych vám doporučit jednoho autora Roberta
Silverberga! Tak čuz a čtěte!

Old Post 23-04-2002 v 20:44 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

sci-fi a komiksi... Příspěvek č. 59

Já čtu hodně komiksi ty mě fakt bavý třeba Asterix ty sbírám a taky někdy čtu Spidermana a Lobomena.
Z sci-fi se hodně líbil Frederic Pohl, napsal čtyři knížky o Heechee skvěle napsaný aji další sci-fy můžu.
A jinak se zajímam o film chtěl bych jít na FAMU nebo něco podobnýho...

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 23-04-2002 v 22:12 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uhlobaron
Nový Člen

Karma uživatele Uhlobaron - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 6 

to maestro_007 Příspěvek č. 60

Teď právě dočítám knihu Fatu-Hiva ,je to od známého norského cestovatele a badatele Thora Heyerdahla,který už v roce 1936 !!! cítil tlak přetechnizovaného světa,který drastickým tempem pustoší tuto zemi a tak ve svých 22letech odcestoval na ostrov Fatu-Hiva v oceánii,kde žil jen se svou 20-ti letou ženou něco přes rok.Je to kniha o poznávání a souznění člověka s mnohdy drsnou přírodou.Mám takových knih spoustu....šmankote,já se nějak rozepsal.Jooo fauna a flora je asi to nejzajímavější

Uhlobaron

Old Post 23-04-2002 v 23:44 PM
Uhlobaron je offline   Profil uživatele Uhlobaron   Find more posts by Uhlobaron   Foto galerie člena Uhlobaron   Click here to Send Uhlobaron a Private Message   Add Uhlobaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Palec nahoru Příspěvek č. 61

to Uhlobaron...Heyerdahl je dobrej...škoda že před nedávnem zemřel...to mě fakt mrzí...Fatu-Hiva se mi libilo ale mozna ještě lepsi ja Aku-Aku...o Velikonočním ostrově.
Co pohádky?...čet někdo muminky...Třeba Čarodějův klobouk od Janssonovy..je to sice pro děti ale je to hrozná pohoda.......jeste super je Ohyzdný duch a další knihy od Burroughse.....tak to stačí...zdravím z kosmu

Old Post 24-04-2002 v 10:22 AM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 62

Čtu celkem dost a hlavně na WC. Večer v postýlce samozřejmě taky.
Nejvíc čtu asi Bukowskiho, pak je taky hodně dobrá Farma zvířat od Orwella.
Neni to tak dlouho, co sem přečet asi všechny Asterixe. To je paráda!
Jinak na poezii moc nejsem

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 24-04-2002 v 10:31 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogolisko
Nový Člen

Karma uživatele gogolisko - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 12 

dobrý četby Příspěvek č. 63

Lidi, nevím, jestli to tu už zaznělo, ale Spolčení hlupců od Johna Kennedyho Toola je mazec kníška, asi první, při které jsem se musel nezadržitelně smát, a to i na místech k tomu ne uplně vhodných. Jinak Pelc "...a výstupy do údolí" je taky dost dobrý obraz naší milé porevoluční společnosti...

GOGOLISKO

Old Post 02-05-2002 v 14:43 PM
gogolisko je offline   Profil uživatele gogolisko   Find more posts by gogolisko   Foto galerie člena gogolisko   Click here to Send gogolisko a Private Message   Add gogolisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 64

Tak toho bude víc. Ale hlavně Tolkiena (i v origoš balení), Pratchetta (nejlepšího pozorovatele lidí, každý se v něm najde ), Dunu (taky i v origoš), Neuromancera, Tři stigmata Palmera Eldritche. Výbornej a skvěle málo srozumitelnej je Kafka - miluju Zámek, Proměnu, V kárném táboře... Někdo tu zmiňoval Meyrinka - četl jsem Golema. Hustej je Nahej oběd (asi na dva, na tři pokusy), Feťák, inspirací mi byla Baudelairova Báseň o hašiši , i když nepodávám takové výkony. Pelc - drsný, drsný. Básničky - Baudelaire, Máchův Máj, Valérie a týden divů od Nezvala (vřele doporučuji), Hrabě a další. Za zmínku stojí Remarque, Hemingway, Dickens, Zola, moc mě ale nebral Balzac. Výborná je taky Vaculíkova Sekyra.

No, je to tu pátý přes devátý, ale psal jsem to, jak jsem si to postupně vybavoval. Není to ani zdaleka všechno a leccos důležitého jsem zapomněl, ale preferuju sci-fi a fantasy, různé formy realismu, dále surrealismus (+ příbuzné žánry).

Milujte se a množte se!

Old Post 02-05-2002 v 16:09 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5481770 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív