Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nakolik přijde výroba 1g hulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

takze je to stejny vsude, g 200 moravskosleszko.. havírov.. presne, kazdej trouba uz umi udelat skero za 200 vcetne me

Old Post 20-07-2012 v 21:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medulo
Nový Člen

Karma uživatele Medulo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 50

Pani a čo tak 500g po com to máte tam u vás ??

Nikdy nehovor nikdy

Old Post 27-08-2012 v 20:30 PM
Medulo je offline   Profil uživatele Medulo   Find more posts by Medulo   Foto galerie člena Medulo   Click here to Send Medulo a Private Message   Add Medulo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bluematic
Stálý Člen

Karma uživatele Bluematic - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 51

Jo u nás na vysočině to je taky paráda,za všechno 200kč/g . a poslední dobou se tady pohybujou slušný modely,jack herrer,ww,blueberry semtam nějaký orangebud no pohodička ale radši si vypěstuju svoje než abych kupoval :-)

Old Post 29-08-2012 v 19:09 PM
Bluematic je offline   Profil uživatele Bluematic   Find more posts by Bluematic   Foto galerie člena Bluematic   Click here to Send Bluematic a Private Message   Add Bluematic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rolnicka
Nový Člen

Karma uživatele Rolnicka - 88% PěstitelskáKarma uživatele Rolnicka - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 52

u nás to jede huste 150/g nonstop

Old Post 29-08-2012 v 20:48 PM
Rolnicka je offline   Profil uživatele Rolnicka   Find more posts by Rolnicka   Foto galerie člena Rolnicka   Click here to Send Rolnicka a Private Message   Add Rolnicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanko01
Stálý Člen

Karma uživatele sanko01 - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od Sinuhet
Thread se jmenuje na kolik prijde vyroba, ne na kolik prijde nakup. :-)

Old Post 21-09-2012 v 18:39 PM
sanko01 je offline   Profil uživatele sanko01   Find more posts by sanko01   Foto galerie člena sanko01   Click here to Send sanko01 a Private Message   Add sanko01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honzík
Nový Člen

Karma uživatele Honzík - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 54

Karlovy Vary 130 Kč kolik chceš a sami bomby

Old Post 21-09-2012 v 22:32 PM
Honzík je offline   Profil uživatele Honzík   Find more posts by Honzík   Foto galerie člena Honzík   Click here to Send Honzík a Private Message   Add Honzík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od Honzík
Karlovy Vary 130 Kč kolik chceš a sami bomby


Vážně myslíš, že jsi se trefil do tématu "na kolik vyjde výroba"? Nemáte tam ve Varech dražší elektřinu, nebo platíte daně rusákum i za skříně co máte doma?

Normální lidi ze zbytku čr to daj tak za 10-50kč/g
Jinej kraj, jinej mrav..

Old Post 22-09-2012 v 20:12 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 56

MAras
U nas ceny od 150-200 MAX !!!! ve velkým 100g/ 9k-11k MAX. Nevím na jaké planetě žijete, ale chtěl bych to tam prodávat

Old Post 23-09-2012 v 11:40 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 57

Kuci bez urazky, ale vetsina z vas je asi z jine planety. Tady mate spravny tema - http://grower.cz/forum/showthread.p...50&pagenumber=1
A jak nekdo podeme hodi dalsi prispevek o cene sacku tak uz vazne nevim co s vama je..


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 23-09-2012 v 15:32 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novas
Nový Člen

Karma uživatele Novas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 58

Tady u nas kupuju gramec za 125 uz dva rok jsem nedal 200,- a to jako ze sker a opravdu g´

Old Post 29-09-2012 v 11:12 AM
Novas je offline   Profil uživatele Novas   Find more posts by Novas   Foto galerie člena Novas   Click here to Send Novas a Private Message   Add Novas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Novas
Tady u nas kupuju gramec za 125 uz dva rok jsem nedal 200,- a to jako ze sker a opravdu g´


Téma se jmenuje "Nakolik přijde V Ý R O B A 1g hulení? "

a pokud jsi to nepochopil, tak si přečti příspěvek nad sebou ! ! !

Old Post 29-09-2012 v 20:18 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novas
Nový Člen

Karma uživatele Novas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 60

vyroba jedenacti g me s kolegou ted vysla na zhruba 6 tisisc a nebylo to dobry ani pekny! nazdar

Old Post 30-09-2012 v 07:36 AM
Novas je offline   Profil uživatele Novas   Find more posts by Novas   Foto galerie člena Novas   Click here to Send Novas a Private Message   Add Novas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 61

Jo sorry kucii na krtky sem zapomnel..

Ceny pytlů


Novas pokud spravne pocitam vyroba jednoho gramu vas prisla na necelych 550 Kc, skoda ze tu nemas dred, zaslouzil by si jiste sin...
Na druhou stranu alespon jeden prispevek po dlouhe dobe k tematu


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 30-09-2012 v 16:46 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novas
Nový Člen

Karma uživatele Novas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 62

zaslouzil bych pres drzku takovej mazec ste nikdy nikdo nevydel myslel jsem ze budu brecet po mesici a pul jsem se prijel podivat a chtel jsem to rozkopat vsechno.... a to na zactku byli tak krasny a pak to zahradnik zeslonil!

Old Post 01-10-2012 v 08:25 AM
Novas je offline   Profil uživatele Novas   Find more posts by Novas   Foto galerie člena Novas   Click here to Send Novas a Private Message   Add Novas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 63

Mě vyšlo vybavení pestirny sevsimvsudy pro 400w 10000. Kdyz zapocitam elektriku tak to bude cca 12000.
Kdyz bych ztoho vytahl alespoň 200g tak 12000/200 vychází výrobní cena 1g 60 kč.
Pro 300g sklizeň uz je to jen 40kc/g
A při královském pěstování g/w je to jenom 30kc/1g

To je pro první sklizeň. Když vám zaplatí náklady máte příští kolo výrobu jeste levnější.
Elektrika plus hnojiva a rezy max 5000 na kolo.
5000/200 = 25kc/1g
5000/300= 17 kč/g
5000/200= 12 kč/g

Co se týká té debaty o cenách na ulici tak unas 200 kč/g

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 16-11-2012 v 00:38 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 64

Jelikož jsem člověk spořivý a zvídavý , spočítal jsem si všechny náklady a dospěl k zajímavému číslu. Nepočítal jsem opotřebení výbojky, čas strávený péčí o holky a podobné záležitosti. Takže se jedná pouze o provozní náklady pro 6 rostlin, 250W výbojku a 29W ventilace.

Takže začněme tím základním: jako pěstební medium jsem zvolil Plagron Growmix cena: 329kč/50l

Jako výživu pro holky jsem zvolil kompletní řadu také od firmy Plagron a to v následujícím množství:

Alga Grow: 192ml - cena za 500ml 250kč, výsledná cena 96kč
Alga Bloom: 448ml - cena za 500ml 280kč, výsledná cena 251kč
Power Roots: 90ml - cena za 100ml 400kč, výsledná cena 360kč
Pure Enzym: 32ml - cena za 250ml 280kč, výsledná cena 35kč
Green Sensation: 108ml - cena za 100ml 550kč, výsledná cena 594kč
Phitamin: 20ml - cena za 100ml 220kč, výsledná cena 44kč

Jelikož Plagron nevyrábí typicky flushing produkt rozhodl jsem se pro Final Solution od Advanced Natural Power: 18ml - cena za 250ml 250kč, výsledná cena 18kč.

v součtu to dělá rovných 1727kč

Dálší nákladovou položkou je elektrická energie.
Na růst trvající 30dní jsem použil 250W MH
Na květ trvající 8 týdnů jsem použil 250W HPS
Jako odtah byl použit Ventilátor 125VKO s příkonem 20W
Jako přítah byl použit PC větrák s příkonem pouhé 3W ( i přesto fučí jak drak )
Výbojka byla chlazena 2x tymtýž větrákem tzn 6W
Cena za jednu kW/h 7kč

To máme: ((((250+20+3+6)*18*30)+(250+20+3+6)*12*7*8))/1000)*7)=2367kč

To znamená že pouhý provoz pěstírny po jedno vegetační období mě stojí 4094kč. A to nepočítám semena/klony. Mě osobně semena vyšla na 1300kč. Tzn vypěstovat jednu úrodu stojí 5394kč.

Pokud tedy vypěstuji 130g stojí mě gram 41,5kč. Což myslím není zas tolik vzhledem k tomu že používám poměrně drahá hnojiva a doplňky ( chci aby se holky měli co nejlépe, jako asi každý z nás ) a vzhledem k tomu že chuť vlastnoručně vypěstovaného produktu je prostě k nezaplacení .

Jinak k tomu kolik stojí gram u nás ve východních čechách tak se dá No name indoor průměrný kvality sehnat za 150kč běžně a za 200kč pokud si něco kupujete třeba v klubu, a na to se mohu z vysoka .

PS: doufám že jsem se nikde nepřepočítal v jednu chvíli jsem se do toho tak zabral že jsem ani nevěděl co vastně počítám

Naposledy upravil PanPampalán 17-01-2013 v 13:44 PM

Old Post 17-01-2013 v 12:35 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7855260 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív