Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » KATaSTROFA v u.s.a.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 49

To: TUNA no díky:-)

Old Post 26-09-2001 v 12:49 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Re: for papaja Příspěvek č. 50

Pro OTONKA:

PS: pro maggii: bohužel z tvých příspěvků např."Ááá, koukám, že pán je malej šovinistickej pig " si domejšilm, že to stvou inteligencí asi nebude moc dobrý, sám ani ¨náhodou nejsem to co je zmíněno výše v uvozovkách a když jsou ženy inteligentní rád si vždycky pokecám

No, to je vidět. Já jsem tě hochu k plotně nestavěla, pamatuješ? A z tvé narážky jsem prostě pochopila to, co jsem napsala...

a proto, že si to asi zaručeně nepochopila píšu to tu polopatě a asi po třetí: "NESOUHLASIM S ŽÁDNÝM ÚTOKEM AŤ JE PROVEDEN TAK ČI TAK, ALE USA SI TO SVÝM CHOVÁNÍM ZAVINILY SAMI, SEJEŠ VÍTR, SKLÍZÍŠ BOUŘI!!!"

Takže sice nesouhlasíš, ale jinak DOBŘE JIM TAK? Nebo mě zase nazveš nevalně inteligentním tvorem, který nechápe tvé výroky?
Uvítala bych, kdyby ses dokázal bavit bez emocí a spíš se ptal, proč na mě tvé výroky TAKHLE působí....

Old Post 26-09-2001 v 13:02 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

...jenom pocit ?? Příspěvek č. 51

...docela a docela neodbytně se mi do palice vkrádá pocit, že je tady někdo vůůůůůůůůůl........................

....snažím se!!!

Old Post 26-09-2001 v 21:21 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tuny
Nový Člen

Karma uživatele Tuny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 23 

Upozornění Příspěvek č. 52

magije, to proste neni jestli to schvaluju nebo ne. nebo dobre jim tak.
ty neuznas ze ty chyby co jsou pricinou tohoto stavu planety (valky, bida atd.) jsou i na strane usa.
pisu ti uplne polopaTe,

ze JE HROZNA, SKUTECNE HROZNA KATASTROFA TO CO SE STALO NA ZAPADE.

MNE SE TAKY NELIBI ZE SE TO SERE NA ZAPADE, A ZE SE TO SERE VSUDE.


O O
U
=

MAGIJE malo hulis. vidis.

zadny strom neroste do nebe

Old Post 26-09-2001 v 23:43 PM
Tuny je offline   Profil uživatele Tuny   Find more posts by Tuny   Foto galerie člena Tuny   Click here to Send Tuny a Private Message   Add Tuny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 53

TO: TUNA


magije, to proste neni jestli to schvaluju nebo ne. nebo dobre jim tak.
ty neuznas ze ty chyby co jsou pricinou tohoto stavu planety (valky, bida atd.) jsou i na strane usa.
pisu ti uplne polopaTe,

ze JE HROZNA, SKUTECNE HROZNA KATASTROFA TO CO SE STALO NA ZAPADE.

MNE SE TAKY NELIBI ZE SE TO SERE NA ZAPADE, A ZE SE TO SERE VSUDE.

No, hlavně se mi líbí, jak odepisuješ na příspěvek pro někoho úplně jiného... :-) Vypadá to, že já hulím málo (podle tebe) a ty zas moc...
Nicméně k věci: nemyslím si, že za všechno může USA, SSSR nebo nějakej Absurdistán někde.
Chybka je spíš někde v nás lidech, kurvu militantní najdeš i u Zulukafrů. Válku si umíme rozpoutat i bez zásahu světový velmoci, věř mi. Říkat si, že si o to USA koledují je fakt dost alibismus - prostě se hodí vina za všechny průsery na jeden stát a já jsem z obliga, že jo?
Mám pocit, že naše názory nejsou od sebe zas tak daleko, jen mě mrzí, že si to nedokážeme vyříkat v klidu a bez toho, abychom si navzájem komentovali svá IÁ (původně IQ:-). U toho to začíná - člověk se nedokáže domluvit pomalu ani se svým sousedem a pak to má na tom světě nějak vypadat...

[Edited by Moderator on 09-10-2001 at 05:38 PM]

Old Post 27-09-2001 v 11:07 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

hmmmm Příspěvek č. 54

Jestli mohu taky se svou troskou do mlyna...
Jak to tu projizdim, tak mam pocit, ze nekteri z vas jsou opravdu neschopni se domluvit (prijmout cizi fakta), z cehoz je mi smutno. Ale k veci:
Naprosto souhlasim, ze vsechny -ismy znamenaji oklesteni svobod a prav jedince, anarchii tu (hmm, mozna nastesti) nemame. Ale i kdybychom meli, tak SVOBODA JEDINCE (NARODA, HNUTI) KONCI TAM, KDE ZACINA SVOBODA DRUHEHO. A to by si mel uvedomit cely Taliban a jiny organizace (ta scena s letadlama byla pompezni, ale zavrzenihodna) i USA (jejich politika je zbytecne agresivni a negativisticka). Hacek je v tom, ze ze dvou zel si svet musi vybrat to mensi. A ja radsi budu nakupovat v supermarketu a v extremni situaci i u smazek v mcdonaldu, nebo si dam v klidu dobrej tabacek ve vodnici a poradne oslazenej silnej caj jako si delaj Beduini, nez inhalovat yperit v metru, sorry... Teroristi v tyhle RELATIVNE demokraticky spolecnosti zkratka nesmi mit misto.
Ale neplest si pojem Arab a Terorista...na to hodne velkej bacha...
A co s utokem? Kdyz bude vedenej proti Bin Ladinovi a jeho nohsledum, proc ne, svet se zbavi dalsiho svinstva. Ale USA si nesmej udelat z Islamu obetniho beranka...
PAN:DAN

Old Post 27-09-2001 v 11:26 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tuny
Nový Člen

Karma uživatele Tuny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 23 

Zdraví hej to se nepohnem ani o mm dal Příspěvek č. 55

tak sakra uznejte ze ti hasici nemaji zajem slyset o nejakym jinym postupu.
to nejde zorganizovat lidi,
nemohu prece verit ze tankama a raketama nekoho vychovam aby uz nelital letadlem druhymu do kanclu
ja chci verit ze to jde jinak,
ne ze kdyz je nekde bordel, nebo ze odnekud lita bordel, tak tam poslu rakety.
hovno zadny rakety, to je zas jenom primitivni.
uznej marije ze to jde jinak, ze nevis jak, ale ze veris ze to jde
lidi spolu, ne proti sobe
dyt se nam museji jiny kultury z vesmiru smat, co jsme za kreteny, ze se neozvem.
noviny jsou jenom plny dokumentu jaky sme prasata
proc nikdo nevyziva, v tech milionech medii, vsechny lidi at premejslej jak se to da delat jinak
furt to opakovat, ze se musime, aby sme prezili, povine spolu bavit, a vymyslet jak to udelat jinak

tady nikdo nebude delat terorismus, a tyky nikdo nebude vyuzivat chudaky, a nikdo nebude davat prachy na hlouposti, kdyz se nam to kousek od baraku sere.

jak nekoho chytnu ze nekam hodil raketu, nebo i nejakyho teroristu, tak tada nevim co mu reknu, tak podte vymyslet co jim reknem
a ty marije netvrd ze tu vinu chce nekdo na nekoho hazet, nechcu jenom u televize s hamburgrem vruce cumet na vsechny ty valky, jak nejakej idiot...

je normalni schvalovat postupy (vojenske utoky) ktere jeste nic nikdy nevyresily, nez ze jenom znicily neco co nekdo budoval 10000000000 let,

nikdo sakra nebude hazet rakety

samozrejme najdeme vinika


MAGIJE proteze jsi my ale fakt simpaticka, internet muzeme vyuzit ze budem ti kontrolori co kontroluji kontrolory

at ty kreteni utracej ty papirky kvuli takovejm frajerum jak je mr nepstr.
spolecne sdileni dusevniho vlastnictvi, globalizace dialogu to je si myslim treba reseni

globalne


[Edited by tuny on 27-09-2001 at 09:32 PM]

zadny strom neroste do nebe

Old Post 27-09-2001 v 19:53 PM
Tuny je offline   Profil uživatele Tuny   Find more posts by Tuny   Foto galerie člena Tuny   Click here to Send Tuny a Private Message   Add Tuny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tuny
Nový Člen

Karma uživatele Tuny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 23 

Nápad LIDI, LIDI Příspěvek č. 56

oni (ted je jedno kdo) maj valky jako nutny zlo, vzdycky je pri tom velkej vedeckej pokrok
vsichni vedci najednou prestanou chlastat a mudrovat po kavarnach, a zapnou mozky uplne naplno, a to asi vsichni lidi zapnou naplno.

s tim internetem asi jde udelat inteligentnejsi mozek, nez maji vsichni, nejaka UI, kjako borgove co dohromady uvazujou.

mam strach ze nejak vsichni deme dal aby sme se zdokonalili, a ze se nam to povede, ze tady bude raj, ale ze treba jen pro 1 mld lidi.

ti ostatni si to nestihno rict, nechji se sezrat silnejsimi, chytrejsimi, lepsimi,


lidi zeknete vsichni ze nebude valka.

zadny strom neroste do nebe

Old Post 27-09-2001 v 20:17 PM
Tuny je offline   Profil uživatele Tuny   Find more posts by Tuny   Foto galerie člena Tuny   Click here to Send Tuny a Private Message   Add Tuny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tuny
Nový Člen

Karma uživatele Tuny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 23 

Upozornění Příspěvek č. 57

ty i a y, to je bud spravne a nebo presne naopak.
tak pisu i nebo y.

zadny strom neroste do nebe

Old Post 27-09-2001 v 20:33 PM
Tuny je offline   Profil uživatele Tuny   Find more posts by Tuny   Foto galerie člena Tuny   Click here to Send Tuny a Private Message   Add Tuny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tuny
Nový Člen

Karma uživatele Tuny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 23 

pro magiji a jine cary fuuky Příspěvek č. 58

ze se clovek de furt nahoru, treba se zlepsuje a zdokonaluje.
zustava ten lepsi, moudrejsi, silnejsi, stesti taky preje chytrejsimu.
ale proc tolik krve.
jsou uz takovy technologie a ruzny "jak na to", ze tady muzem klidne zustat na te nasi jedne planete vsichni.

i hloupi i chytri, jenom to musime kontrolovat, ty magory co hned sahaj po samopalu, a ja vim ze jsou postupy jak takovyho teroristu eliminovat
usa je teda takovej policajt ze vsude takovej pruser jenom bobtna, pachtujou se se vsema diktatorama a cumej na to jak se to sere, jak se treba ten hloupej lid zadluzuje a nerozviji.
no kdyz umi kontrolovat pakistan tak ze tam postavi tovarnu "nike" a zamestnavaj tam od 8-14 let za 1 usd za mesic, a este ma pakistan atomovku a dluhy 70 mld usd. no tak to teda chcu jinyho policajta, ne takovyho...

to ja si myslim ze jak vubec nerozumim necemu co ma vic nez 1 kniflik, tak si u internetu pripadam jak programator, kdyz neco hledam nebo to opravuju, ctrlaltdelete.

kdo da mld usd do kulturnich a vzdelavacich projektu, ne miliony ale treba 100 mld, jenom tak, treba by to bylo dobry.

osn, co to je?

co to tam je za carodeje?




zadny strom neroste do nebe

Old Post 27-09-2001 v 20:56 PM
Tuny je offline   Profil uživatele Tuny   Find more posts by Tuny   Foto galerie člena Tuny   Click here to Send Tuny a Private Message   Add Tuny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tuny
Nový Člen

Karma uživatele Tuny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 23 

Nápad idnes Příspěvek č. 59

Jackson: Taliban chce, abych jednal o míru
Americký černošský reverend a bojovník za lidská práva Jesse Jackson tvrdí, že ho afghánské hnutí Taliban požádalo, aby vedl mírovou delegaci do této oblasti. Jackson dodal, že se zatím nerozhodl, zda tuto roli přijme.

Pozvání k cestě do Pákistánu obdržel v telegramu. Ten mu poslal mluvčí talibanské ambasády v pákistánském Islámábádu.

Reverend je ochoten tuto oblast navštívit, pokud by jeho cesta mohla předejít smrti nevinných afghánských civilistů. "Musíme zvážit, co toto pozvání znamená. Nechceme jednat ukvapeně. Pokud můžeme udělat něco, co je přiměje, aby odhalili teroristické základny, vydali podezřelé a propustili zadržované křesťany, spíš než vést dlouhou krvavou válku, podpoříme to," řekl.

Reverend o tom mluvil s americkým ministrem zahraničí Colinem Powellem. Ten mu zopakoval postoj vlády nejednat s Talibanem. Jacksona však nijak nezrazoval.

zadny strom neroste do nebe

Old Post 27-09-2001 v 22:08 PM
Tuny je offline   Profil uživatele Tuny   Find more posts by Tuny   Foto galerie člena Tuny   Click here to Send Tuny a Private Message   Add Tuny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 60

Tuny, cos to proboha hulil? :-)

Old Post 01-10-2001 v 07:05 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 61

to asi nebude hulením,to je v člověku
ty chceš bojovat s lidma?

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 07-10-2001 v 19:43 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 62

To: phmh

????? Na to si přišel proboha JAK?

Old Post 08-10-2001 v 07:10 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 63

myslím,že před dvěma týdnama by tady z groweru chtělo bojovat víc lidí(který bojujou vlastně jenom sami se sebou) než teď,ale ,,každej den je jinej
Tohle mi poslal jeden kámoš co taky hulí a nikde nic prý takovýho nenašel tak to musel napsat sám.

Nevim, jestli jste si vsimli informace, ze pri jednom z naletu byl
zabit syn mully Umara, nejvyssiho vudce Talibanu. Zprava obsahovala
informaci, ze chlapci bylo deset roku, byl tezce ranen a po operaci, u
niz byl jeho otec (ktery prosil lekare, aby syna zachranil), zemrel.
Civilni objekty, jako byl dum Umara se stavaji cilem utoku. Ne
nahodou, jsou predem vytypovany. Nad mrtvymi v nich se mavne rukou,
jako nad nutnymi ztratami? Stejne tomu bylo i v Libii a Iraku.
Mozna nesleduji informace dostatecne pozorne, ale zpravu, ve ktere by
se Pentagon, ci kdokoli jiny omluvil, jsem nenasel. Vyjadreni litosti
take nikde. Pritom pred chvili jsem cetl zpravu, kde se Amerika
omlouva za mylny zasah starobince. To byl omyl. Tyto civilisty zabit
nechteli.
Netvrdim, ze po kazde nevinne obeti je treba omluva. I kdyz to
netvrdim neni uplne spravne. Spise chapu, proc se tak nedeje.
Ale. Ale toto neni jen tak dalsi krizek na seznamu civilnich obeti. Je
to smrt nejblizsiho pribuzneho jednoho z vudcu statu ve valce. Je to stejne,
jako by zahynula dcera George W. Bushe. Konflikt ted dostava i osobni
rovinu. Rodina ma v islamskem svete jiny vyznam nez u nas, v tzv. zapadni
civilizaci. Bush samozrejmne nesedel v letadle, ktere bombu svrhlo,
ale byl to on, kdo ho tam poslal.
Neni to zase az tak davno, co media pretrasala "aferu", pri
niz byla zadrzena policii jedna z dcer G. W. Bushe za to, ze se na
falesne doklady "pokusila objednat alkohol". Byla odsouzena
k verejnym pracem. Nakonec podle medii vse vyresila babicka Barbara,
ktera si z vnuckou promluvila a vysvetlila ji skodlivost alkoholu.
Pripominalo mi to serialovou epizodu. Takove problemy ma s detmi G. W.
Bush. Pry.
Dokazete si predstavit tu kampan, pokud by ji nekdo ublizil?
Kondolence by nebraly konce, pred ambasadami ve svete by se hromadily
kytky, noviny by o nicem jinem nepsaly.
Jak jsem jiz psal. Mozna, ze omluva nekde probehla a ja ji jen nezachytil,
ale i to je spatne. Je treba takovou vec resit okamzite a a dostatecne
nahlas oznamit, ze se stalo veco spatneho. Jen tak se da celit dalsi
eskalaci napeti. Pokud chtela Amerika postupovat maximalne setrne, aby
udrzela protiteroristickou koalici pohromade, chova se, jako by ji na
tom ani moc nezalezelo. A z toho nemam nejlepsi pocit.
Nejsem zrovna grafoman, libujici si v psani mailu. Radeji jen
preposilam to, co jiz nekdo napsal a me to zaujalo. Ted jsem ale
udelal vyjimku. Nejsem na strane "tech zlych". Jsou vsak
veci, ktere mi na "tech spradlivych" vadi vic a vic. A
ztrata soudnosti, kombinovana s cenzurou a dvojim metrem momentalne
nejvic


P.S.: Berte ted media s hodne velkym odstupem. Dostavaji se pod stale
vetsi tlak politiku a jejich nezavislost casto zkoncila 11. zari. Posilejte
mi prosim vsechny informace, o kterych si budete myslet, ze jsou
zajimave a dulezite. Mozna, ze to nebude tak dlouho trvat a cenzura se
zacne dotykat internetu vic, nez si ted dokazeme predstavit. Argument,
ze internet uz nelze omezit neberu. Jde vsechno. Ale stale plati:
"Kdo je pripraven, neni prekvapen".

P.S.1: Bohuzel take stale plati: " Prvni obeti valky je
pravda."


!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 24-10-2001 v 19:17 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 64

Phmh: hm, jen bych ráda připoměla, že útok na WTC byl útokem POUZE na civilisty.... Takže mě teď dost dostává, když Taliban zveřejňuje, kolik civilistů odneslo bombardování Kábulu. Kdyby opravdu chtěli předejít tomu všemu (a tím myslím zabíjení civilistů - jedno jestli amíků, nebo afghánců) , chovali by se jinak. Takhle bohužel pouze sklízejí to, co si zaseli (mimochodem, až mě za tohle někdo bude pranýřovat, ať si vzpomene, že to samé tu bylo řečeno na adresu američanů).

Old Post 25-10-2001 v 08:38 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8798190 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív