Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Bob Marley???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
spawnk1
Nový Člen

Karma uživatele spawnk1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 49

zní to zajím,avě a ti dva budou určitě navždy spolu každey při sobě i navzájem .)

Old Post 24-03-2009 v 17:09 PM
spawnk1 je offline   Profil uživatele spawnk1   Find more posts by spawnk1   Foto galerie člena spawnk1   Click here to Send spawnk1 a Private Message   Add spawnk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 50

Tak si chlapi řekněme, že jsme to všichni četli a hotovo. Psát, co už je dávno napsaný neni ono. Koho zajímá ta mystická doba zrodu Krále Reggae a té líbezné hudby roots reggae, nechť si přečte Oheň v dlaních tam je to všechno přesně (dopodrobna?) vylíčeno.

Radši pište své dojmy z poslechu Bobovych poselství, jak jste se k tomu dostali, co se vám na tom líbí atak.

Je to sqělý téma, ale polemizovat nad tím, jak to přesně bylo je off.
Přesný znění máte v té autobiografii.


One love, soudruzi!

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 24-03-2009 v 18:53 PM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 51

Jo máš pravdu.

Jen to jediné mě na tom štve- že nerozumím jeho textům a poselstvím.
Za 1. neumim tak dobře anglicky,
a za 2. patois neni žádná legrace překládat.
Dost by mě zajímalo o čem všem zpívá. Dokážu si to odvodit pouze tak z názvu dané písně. Někdy zvládnu nějakej úryvek přeložit za pomoci nějakýho translatoru.
A mj. nemáte někdo z vás přeložený texty "boha"?
Kdyžtak písněte přes PM. Diky.

Měl jsem taky oblíbený album, pak jsem to poslouchal pořád dokola a trochu mě zevšednělo. Ale asi moje nej je Kaya z roku 1978(?).

A jinak moje osudová písnička byla Sun is Shining, která mě přesvědčila, či co, že reggae budu navždy naslouchat.
Toť vše brothers and sisters.

One love a s pozdravem H.

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 27-03-2009 v 14:10 PM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joao
Nový Člen

Karma uživatele joao - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 52

just, lets get together and be allright!!!

Old Post 27-03-2009 v 14:38 PM
joao je offline   Profil uživatele joao   Find more posts by joao   Foto galerie člena joao   Click here to Send joao a Private Message   Add joao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

cyvoe, tady fakt objevujete ameriku...

Old Post 27-03-2009 v 16:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 54

Škoda, že Bob Marley už nežije. Rád by som sa s ním stretol.

Marihuana je dar.

Old Post 16-10-2009 v 18:00 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 55

Robert Nesta Marley (Tuff Gong)
Byl muzikant,rastaman--člen 12 kmenů izraelských ,prorok,dárce naděje,moudrý člověk , člověk který i mnoho let po své smrti ukazuje lidem tu jedinou správnou cestu, milovník žen a byliny, král reggae ,držitel prstenu šalamounova,můj vzor a mnoho dalšího .

Přidám sem pár slov co Bob viřkl a tady jsem nenašel --

„Jednoho jasného rána, až má práce bude dokončena, odletím daleko odtud, domů do Sionu.

Život si za peníze nekoupíš. --- Tuto větu viřkl na smrtelné posteli.

‘‘jestliže kočička a pejsek můžou spolu být, tak i mi můžeme jeden druhého milovat a štastně žít? ---Toto nechal Bob otisknout na Bilboardy na Jamajce před volbami bohužel si nevzpomenu na rok otisknutí

Tomu kdo se o Boba zajímá vřele doporučuji přečíst tyto knihy :pheň v dlaních -Timothy White a Spirit Dancer :Bruce W. Talamon

On nechodil on plul. Pozoroval jsem jeho vystupování a lidskost ... související s jeho citlivostí která odpovídala jeho poslání. Jak staří příbuzní říkají, on neváhal. Jeho záměr byl něco co jsem neviděl nikdy předtím ani potom u nikoho jiného. (Bruce W. Talamon)

Bob je pro mne člověk který mi ukázal že i z nejnuznějších podmínek černošského gheta se dá vyšplhat ke hvězdám ..... Bobe moc ti děkuji za to co jsi pro nás udělal .

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 05-04-2010 v 20:51 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

a mimo jine rekl...
Každý rastaman na Jamajce se modlí za to, aby zemřeli další papežové, fakt! To jsou lidi, kteří se MODLÍ, aby zemřel papež. Dokážeš si představit tu radost na Jamajce, když papeže raní mrtvice? Takže teď se radujeme. Jsme šťastní!
plus abysme si ho jen neglorifikovli byl znamym homofobem. jako ostatne cela jamajka.

Old Post 05-04-2010 v 21:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 57

Já s Bobem souhlasím vždyt měl pravdu že papežové jsou antikristi .....Kdo zosnoval křižácké války ? papež kdo posvětil Musolinimu utok na svatou zemi kolébku křestanství Etiopii ? papež
kdo byl členem Hitler Iugen a kryl pedofilní choutky nakyho antikrista Lawrence Murphyho papež
atd......
Celá římskokatolická církev je jen společnost na ovládání lidí , vymívání mozků a získávání moci + peněz........... ja nejsem někdo kdo je proti křestanství vubec ne naopak pouze jsem proti antikristum

Bob :
Víš, že pořád říkáme „Rastafari je náš Bůh“ – když se otočíš zády k Římu, ochromíš ho. Opravdu! Protože Řím je nepřítel. Řím je nepřítel lidí. Jsou to Antikristi a přitom chodí a říkají lidem, že mají co do činění s Kristem. Ale samozřejmě jsou to Antikristi, protože Kristus je Haile Selassie – a podle mě by to papež mohl vědět taky! Protože spousta lidí to ví. Měl bych to snad skrývat? Papež to ví, každý to ví, všichni ti lidi ví, že Haile Selassie I. je Bůh. Ale oni to skrývají, pak zemřou, jejich místo zaujme někdo jiný a lidé budou trpět úplně stejně, rozumíš, takže lidé se musí konečně rozhodnout a vykašlat se na to, že jim o někom říkají, že je to jejich vůdce, aby z něj udělali jejich boha. Nikdo není vůdce. Neexistuje žádný vůdce

Bobe co si myslíš o Papežovi:
Jo. Víš, já nemám rád papeže, nemám rád nikoho z nich. Taková je pravda. Protože on si sem přijede a řekne „Žijte v míru, žijte v tomhle, žijte v tamtom.“ Žijte v té pro něj podřadné společnosti! Dokud tu bude papež, musíš souhlasit s tím, že žiješ v míru. Ne. Žádný papež. Když nebude žádný papež, tak budeme žít v míru! Rozumíš, kdyby nebylo papeže, tak bychom žili v míru. Protože on přichází jako Antikrist a vypráví lidem všelijaké hlouposti. Já se tím dost zabývám. Papež Pavel požehnal Mussolinimu před útokem na Etiopii. V Etiopii se zrodilo křesťanství. Tak proč naráz přišel Řím? Řím není nic! Proto říkáme, že... nejlepší věc, co se nám kdy stala, bylo to, když umřeli ti dva papežové po sobě. (smích) Tak tak! To je ta nejkrásnější věc, jaká se nám kdy mohla přihodit. Každý rastaman na Jamajce se modlí za to, aby zemřeli další papežové, fakt! To jsou lidi, kteří se MODLÍ, aby zemřel papež. Dokážeš si představit tu radost na Jamajce, když papeže raní mrtvice? Takže teď se radujeme. Jsme šťastní! Jenže ten další je nebezpečný. Protože zblbne spoustu lidí. Nebezpečný.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 06-04-2010 v 18:25 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 58

,, Tento post je sponzorován Rastaman.cz - vše, co jste kdy chtěli vědět o svém budoucím stylu života a náboženství z blbě přeloženejch, okopčenejch materiálů - nyní čepičky na dready s lájn of zájn v akci!!''

Tu homofobii bych neřešil, je to jen jeden z důsledků, řekněme, ortodoxněji vykládanýho náboženství... One luf pyčo. Chi chi man fi bum! A Bílej Muž...Antikrist

OK. Takže tu máme párkrát něco jako ,, Fuck Authority.'' Invenční.
Nemyslím si, že by s tím kdokoliv přišel před Bobkem.

V Etiopii se zrodilo křesťanství?

Nazývat lidi antikristem je podle mýho názoru pěkně nesluníčkový.

Jen mi připadá komický, že pro naši společnost přirozená, judaistická tradice prožívá jakejsi zvrácenej revival od spoda s rastafariánským balastem, kterej vlastně nikdo tak moc do důsledků nechápe...




Já nevim. Celý roots reggae mi smrdí přibližně stejně.
Pokud v nečích očích jest Bobek právě tím, který dal regéčko světu, v mejch očích je to člověk, kterej uvedl žánr coby netaneční, zasněný, ubulený chantování o abstraktních věcech... Ten kterej z muziky, která byla o tanci, sexu, potu a drajvu udělal introvertní zombii.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Naposledy upravil Stoned_r41d3r 07-04-2010 v 10:41 AM

Old Post 07-04-2010 v 10:33 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 59

no ono když je někdo ateista nenazívam ho antikristem prostě jeho volba ale když někdo hlásá víru a přitom je členem naprosto prohnilé organizace která vymívá lidem mozky po stovky let a sám se toho zúčastnuje je pro mne antikrist. !

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 07-04-2010 v 19:16 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 60

já nemluvím o všech knezich o všech členech ja mluvim o celku znam kneziho kterej je v pohodě samozřejmně nechcu hazet všechny do jednoho pytle ale stejne ja tu mluvim především o Vatikánu o centru o místě kde sídlí papež a třeba si myslíš že to brainwashing neni ale je tady de o to že ty tomu už veříš a připadá ti to jako nezviklatelná realita třeba Ježíš je bílí ? oba dva víme že místo kde se Ježíš narodil neni Evropa ,Rusko,Severní Amerika prostě to neni místo bílích takže je jasne že bílí nebyl (netvrdim že byl černý) takněco mezi :-)..a mnoho dalšího a minulost římskokatolické církve ? desátky,odpustky,války atd. a dnes ? Papež z nacistickyho pionira, a pedofilove kteří se schovávají za víru no a církev samozřejmne vše ututlava aby se to nedostalo na povrch což by znamenalo zhoršení již dnes tak špatného jména..............ano je mnoho dobrých lidí i v této církvi ale jako celek řízený centrem Babylonu je to věc špatná .. :-) jo a nezapomeňte masturbace vyvolává vysichání míchy xD :-)

ale nikomu nechci brát jeho názor každý věřte čemu veříte nebo tomu čemu vám ostatní dali věřit nikomu své názori nechci vnucovat jen to tu prezentuju .......(sry za pravopisné chyby)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 07-04-2010 v 20:08 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 61

dík všem kteří obohatili moje vědomosti ohledně Velkého Boba! peace. ween

Old Post 07-04-2010 v 21:27 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadrolinka
Stálý Člen

Karma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 62

....klíííídeček:-)
Poslouchám právě Boba s Lauryn Hill - Turn the lights down low.......
luxusní písnička..... lebo nie Eli?

V životě bys měl stačit s tím, co sám zvíš...co nezvíš, na to se zeptej... A co se nedozvíš - z prozíravosti radši nechtěj vědět......kadrolinka
....život naučil:-)
Přiznat slabost neni srabský,...srabský je vsázet na nerovný boj.....

Old Post 07-04-2010 v 21:44 PM
Kadrolinka je offline   Profil uživatele Kadrolinka   Find more posts by Kadrolinka   Foto galerie člena Kadrolinka   Click here to Send Kadrolinka a Private Message   Add Kadrolinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od Soul Rebel
Co to tady meles o nezvyklatelny pravde? Sam jsem napsal, ze to treba pravda neni, tak si koukej vyndat hlavu z prdele a zacni myslet,
Cirkevni "spina" tu uz byla dost propirana ve spouste temat
A tady je to tezce OT.


bud v klidu jenom proto že nezdílíš mé názory a já tvé tak nemusíš být hnusný ty jsi napsal příspěvěk a já sem reagoval tím že jsem pasal o církevní špíně(která+ dlaší věci mne utvrzují že Řk církev není dobrá) . to je stejný jako kdybych napsal že sem na kyti svítil 250w sodik a ty si odepsal 250w sodik tu již byl probýran ve spouetě tematech tak to sem nepiš .........
ja si myslim že sme rozumní lidé tak se přestanem hádat jí nezměním nazor tvuj ty ne muj tak proč řešit mír s tebou

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 07-04-2010 v 21:56 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 64

Bob vedel spraviť z lásky hudbu.

Adam And Eve

Marihuana je dar.

Old Post 12-04-2010 v 20:36 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7279420 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív