Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Passion no.1 Byli jste s ním spokojeni?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Jaká je celková spokojenost? (růst,výnos,high)
byl jsem absolutně nespokojen
byl jsem nespokojen, ale mohlo to být horší
nic mimořádného
byl jsem spokojený
byl jsem nadmíru spokojený
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 49



Passion No.1 z řízku, hlína, Plagron fish, na květ BioCanna.
V růstu problém s mšicemi, potlačeno dravými vosičkami, pak v místech výskytu hnědé skvrny (plíseň?) a rychlé žloutnutí a schnutí listů u jedné z kytek úbytek cca 50% listoví.
Přesto poměrně slušně nakveteno, foto 2.týden květu.
Tak ať nám všem vydrží ty subtropy, a snad lepší plíseň na listech než potom v palicích

CHARTER


Old Post 23-08-2011 v 11:36 AM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 50

[účet odstraněn]

Old Post 14-10-2011 v 15:56 PM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 51

Chci se zeptat těch co mají s passionem dobré zkušenosti, ted budu dělat selekci z 20 semen regulárů at je na jaro co sadit,a otázka zní které pheno bylo podle vás nejvýnosnější buď zelené nebo fialové nebo červené?

Old Post 14-10-2011 v 20:02 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volcano
Stálý Člen

Karma uživatele Volcano - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 52

a ty si myslis ze si vyberes u predajcu mu povies ze chces fialove pheno a on ti da ?

Old Post 15-10-2011 v 07:34 AM
Volcano je offline   Profil uživatele Volcano   Find more posts by Volcano   Foto galerie člena Volcano   Click here to Send Volcano a Private Message   Add Volcano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od Volcano
a ty si myslis ze si vyberes u predajcu mu povies ze chces fialove pheno a on ti da ?



Jejda ty jsi nějaký chytrolín,psal jsem budu dělat selekci tak at vím na jaké pheno se zaměřit asi ne.

Old Post 15-10-2011 v 08:43 AM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 54

čauko.pred troma rokmi som pestoval passiona,no mal som však len 2 phená.zelené a fialové.z týchto dvoch phén bol výnosnejší fialový phenotyp

Old Post 15-10-2011 v 09:48 AM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrzout
Stálý Člen

Karma uživatele mrzout - 100% PěstitelskáKarma uživatele mrzout - 100% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 203  

Příspěvek č. 55

Ahojte všichni, opět jako každý rok passion #1 a opět jedna fialová a jedna zelená. Zelená lepší, rostla déle, ale bohužel ukradli mi ji. Ku... . Fialová vypadala hůř, tak tu mi celou nechali. Jeden z nejlepších vzorů co znám. Vzhledem k počasí všem ostatním lidem ostatní vzory zhnily.

Mrzout

Old Post 16-10-2011 v 18:27 PM
mrzout je offline   Profil uživatele mrzout   Find more posts by mrzout   Foto galerie člena mrzout   Click here to Send mrzout a Private Message   Add mrzout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 56

ešte by som chcel dodať,že zelené pheno je síce silnejšie a podľa mňa i chutnejšie ale výnosovo je slabšie ako fialové pheno.toľko moje poznatky

Old Post 17-10-2011 v 10:28 AM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HNO
Stálý Člen

Karma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 136 

passion#1 Příspěvek č. 57



Passion#1 - parádní kouření, feminizovaný semena DP, vyklíčili mi 4/5, kytky nehnojený normálka na hulváta venku v přírodě, největší měla kolem dvou metrů, vrcholovka hodně slušná. Trefil jsem obě phena a víc mi vyhovovalo to světlý, i když jak říká kolega neni tak výnosný. 2011 nejlepší sklizenej model, první tejden v říjnu byla doma
Plíseň se jí dotkl, ale mnohem míň než mýho Mekong High, tak nějak srovnatelně s Frisian Dew.
Letos jí rozhodně jedu znova z vlastní selekce.

IMHO proč jenom outdoor? Dá se jet i in jako cokoliv jinýho viz. foto z netu (ne moje!)

Nejdřív hledej, pak se ptej !
Outdoor 2008 - 23 kytek, 7 poli + test hnojiv AH vs. BioBizz
Outdoor 2012 - maká se na tom

Old Post 07-03-2012 v 22:32 PM
HNO je offline   Profil uživatele HNO   Find more posts by HNO   Foto galerie člena HNO   Click here to Send HNO a Private Message   Add HNO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HNO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 58

Zdravím
Jedu Passiona letos poprvé a trochu mě děsíte.Mohli by ste trochu víc popsat ten výnos,nějakej průměr kolik gramů sušiny na kytku??Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 27-07-2012 v 09:31 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 59

Ahoj minulej rok jsem ji jel venku a spokojen sem moc nebyl nevim co sem mel za pheno bylo zelene a palice po uschnuti radne lehke a ridsi naproti speed queen ktera byla takova jak si ji predstavuji mimochodem 2x drazsi takze passion uz u me skoncila jednou a dost modelu je spousta a tento me moc nezaujal , chut byla takova po jehlici nebo jak bych to nazval takova peprnejsi :-) ucinek dostacujici .

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 28-07-2012 v 06:41 AM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 60

Obecně bych řekl, že kvalita matroše od Dutch passion se v poslední době zhoršila.

Old Post 28-07-2012 v 07:28 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 61

Zdravím
Mám passiony tak zhruba měsíc před sklizní a mám problém s paličkama.Je jich dost,akorát sou takový malý, řídký jako nic moc su zklamanej.Takže bych chtěl vědět od někoho kdo ma s tímto modelem zkušenosti,jestli je to normální a ty paldy to ještě doženou nebo prostě tento rok na prd a budu sušit hubu.
Jinak semínka sou feminizovaný od dutch passion,roste to ve skleníku a na květ hnojím canna terra flores,canna boost a příští týden mám ještě v plánu přidávat canna pk 13/14.Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 09-09-2012 v 07:05 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 62

no pokud ti chybí ještě měsíc tak se může ještě lecos změnit řekl bych

Old Post 10-09-2012 v 22:59 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 63


jj, myslím, že by ti to mohlo dojet, Loni to nakonec naše Passion z řízku dohnala, ale byla řidší než jiný holky a ještě měla pár semen. Takže letos pokus ze semene a jak jinak hermáč Ale...po ufiknutí všech koulí a hlavního stonku teď vypadá nádherně brutálně, říkáme ji Passion hermAfrodité I když palice hezký, tak cukru tam zatím moc není ale, ještě to nevzdáváme.

CHARTER


Old Post 11-09-2012 v 23:25 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Obecné Passion #1 - zkušenosti, postřehy Příspěvek č. 64

Spousta lidí každoročně pěstuje tuto populární odrůdu.
Podělte se o zkušenosti (klíčivost, phenotypy, zastřihování ano/ne, odolnost, výnos atd.), tipy a trika na pěstování...
A pochlubte se fotkama :-D

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 23-10-2013 v 10:36 AM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8262370 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív