Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nouze nejvyšší
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
krejtcha
Nový Člen

Karma uživatele krejtcha - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 49

jak to tady čtu a směju se, tak sem musím taky něco přiložit. Byl to můj vůbec první "špek" v kariéře elitního huliče, bylo mi tak třináct a kámoš za mnou přišel s tím, že ubalil marihuanovou cigaretu, materiál na výrobu použil ze starého televizního programu, je to takový ten lesklý smradlavý papír, každý ho snad zná a na filtr použil obyč papír z A4. No a teď pozor, tady to brko pak omotal u filtr lepící izolační páskou můžu jen říct, že mě to nakouřilo a fotbalový zápas sem odehrál ve velkém stylu

Old Post 18-01-2009 v 09:58 AM
krejtcha je offline   Profil uživatele krejtcha   Find more posts by krejtcha   Foto galerie člena krejtcha   Click here to Send krejtcha a Private Message   Add krejtcha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivory
Stálý Člen

Karma uživatele ivory - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 50

hehe, tak ja si pamatam, ze raz sme boli na chate, aj s mojim bratrancom (sme mali tak ja 10 a on mozno 8 rokov) a zrovna sme zhanali co vsetko sa da hulit( drievka, seno cez papier a pod). Zrazu sme uvideli ze sused ma ususenu kukuricu, tak sme to isli pozriet, zobrali sme jej stonku, rozsekali (vnutri sa nachadza taky kentus jak vata so stebielkami vo vnutri) a zapalili bratranec skoro zkolaboval od kasla a ja tiez tak nejak

no a aby som nebol uplne OT, tak ked neni do coho, jabko to isti, popripade alobal a petka, ale ja mam take zasoby papierikov ze ani neratam z moznostou ze by neboli

Old Post 18-01-2009 v 11:34 AM
ivory je offline   Profil uživatele ivory   Find more posts by ivory   Foto galerie člena ivory   Click here to Send ivory a Private Message   Add ivory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kellly
Nový Člen

Karma uživatele kellly - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 51

Tak ja bydlim v takovy prdeli zeot nai neni mozny krasne naka palicka na zhul ale ouha dosli papirky za obha se nedal sehant ani ejden tak sem vzal hraci kartu na prsi nahore nastrihal tkaovy kratky prouzky zamotal do tvaru speka a ty nastrihany jakoby ohnul danitr aby vznikl kotlik prsote takova slukna byl to humus ale nalozilo to coz je hlavni :-D a co se tyka nouze tak driv sem si balil ciga ale dolsi mi papirky taky a byla uz noc tak sem to zkusl do papirovejch kapesnicku ale ty maj mikrodiry takze to netahlo tak sem vzal papir a poradne rozslintal kraj pak zalepil a krasn eto drzelo :-D a ze zacatku mi ta chut prisla hrozne dobra :-D ale pak to byl humus :-D

Old Post 21-01-2009 v 19:53 PM
kellly je offline   Profil uživatele kellly   Find more posts by kellly   Foto galerie člena kellly   Click here to Send kellly a Private Message   Add kellly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ent
Stálý Člen

Karma uživatele Ent - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 52

co tu tak čtu, jste strašny prasata...

waplayer

Old Post 22-01-2009 v 17:24 PM
Ent je offline   Profil uživatele Ent   Find more posts by Ent   Foto galerie člena Ent   Click here to Send Ent a Private Message   Add Ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoked Manu
Nový Člen

Karma uživatele Smoked Manu - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 53

Ja mam doma takovy hruby alobal na obalovani trubek a tak a z toho si delam faju.Je to docela bytelne.A kdyz uz neni co nabit tak to rozbalim a z dalsiho kousku si udelam brcko.Pak to zapalim ohnem a vypary inhaluju.No proste to zuzitkuju na 100%.

Old Post 09-02-2009 v 00:21 AM
Smoked Manu je offline   Profil uživatele Smoked Manu   Find more posts by Smoked Manu   Foto galerie člena Smoked Manu   Click here to Send Smoked Manu a Private Message   Add Smoked Manu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SKUNK211
Stálý Člen

Karma uživatele SKUNK211 - 94% PěstitelskáKarma uživatele SKUNK211 - 94% PěstitelskáKarma uživatele SKUNK211 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 54

no vacsinou ked je taka nudza a niesu papieriky tak sa vzdy najde nejaka fajka alebo aspon alobal a naky system sa vymysli ale nejake roky dozadu sme ubalili aj do papieru zo zosita alebo do hajzlpapieru ale teraz uz nikdy viac ....

ONLY NATURAL
Outdoor 2009
Outdoor 2010
Outdoor 2011
Outdoor 2012

Old Post 18-02-2009 v 21:11 PM
SKUNK211 je offline   Profil uživatele SKUNK211   Find more posts by SKUNK211   Foto galerie člena SKUNK211   Click here to Send SKUNK211 a Private Message   Add SKUNK211 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 55

Z nouze nejvyšší?Vzhledem k tomu,že hulím ze sklíčka nebo čilanu tak nebalím,ale opravdu nejvyšší nouzi asi ubalím z nebo do celulozových papírků.To by musela přijít opravdu krize!

Old Post 18-02-2009 v 21:25 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spejsek
Stálý Člen

Karma uživatele Spejsek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 56

Jednoduchý... když neni z čeho ubalit tak jede dýmka nebo bong. Bongů totiž máme všude na našich oblíbených místech poschováváno tolik, že se mi to ani nechce počítat. To se vždycky někdo doma nudí, tak si udělá bongo. Pak ho přinese, zhulíme se z něj a třeba ho tam někde obřadně schováme.
PS: Asi to sem do toho tématu nepatří, ale doufám že mě omluvíte

-"Muž v černém kráčel pouští, a pistolník mu byl v patách"
-"Tak jdi, jsou i jiné světy než tento"
-"Všehno je devatenáct"

Stephen King - Temná věž



--- Všechny cesty slouží Paprsku ---

Old Post 12-05-2009 v 20:46 PM
Spejsek je offline   Profil uživatele Spejsek   Find more posts by Spejsek   Foto galerie člena Spejsek   Click here to Send Spejsek a Private Message   Add Spejsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 57

Lidi vy jste prasata Já až takovouhle nouzi nejvyšší nikdy neměl (a kdybych měl necham si radši hůlo na doma do bongu ) Ale ze zábavy když jsem začínal hulit tak jsem si vytvářel megafajfky.
Například sem vzal 3 ruličky od toaleťáku, slepil je k sobě do delší trubky.
Pak jsem vzal plechovku od crazywolfu ze strany udělal díru o obvodu trubky zalepil, udělal kotlík a bylo to. A zabíjelo to nehorázně. doufám že to není až moc ot

Old Post 14-07-2013 v 19:49 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9919890 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív