Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejlepší outdoor odrudy/ Nejlepší kytky pro Outdoor ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Autor
Téma 
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 577

dobrá seedbanka pro powerplant?

Old Post 26-09-2013 v 14:21 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zipo007
Nový Člen

Karma uživatele zipo007 - 70% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 578

já jen múžu doporučit AFRODITE,BLUE Mataró (kannabia seeds)

Af sem skoušel v lese 1ks, a druhej v seči
v seči je popredu o cca 2týdny kvetu menši vzrust ridší palice
zato v lese Af, mohutná stavba bočných vetvý šišky jsou tvrdé jako kámen ale je pozadu v kvetený
Blue mataro- mam oba 2 v seči (sucho) -šišule tvrdý jako pest, nevoňí skoro vúbec ale nejvic mi dela obavy či vúbec dokvete

Old Post 30-09-2013 v 19:49 PM
zipo007 je offline   Profil uživatele zipo007   Find more posts by zipo007   Foto galerie člena zipo007   Click here to Send zipo007 a Private Message   Add zipo007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 579

citace:
Původní příspěvek od zipo007
já jen múžu doporučit AFRODITE,BLUE Mataró (kannabia seeds)

Af sem skoušel v lese 1ks, a druhej v seči
v seči je popredu o cca 2týdny kvetu menši vzrust ridší palice
zato v lese Af, mohutná stavba bočných vetvý šišky jsou tvrdé jako kámen ale je pozadu v kvetený
Blue mataro- mam oba 2 v seči (sucho) -šišule tvrdý jako pest, nevoňí skoro vúbec ale nejvic mi dela obavy či vúbec dokvete


Takže odporúčaš v sekcii najlepšie kytky na outdoor niečo, pri čom sa obávaš či to stihne dokvitnúť.

Takoj

Old Post 02-10-2013 v 07:10 AM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 580

Od kannabie zase nedoporucujem, ja dovod je prozaicky, nestihnu dokvitnut , pretoze tiez strainy su stavane na spanielske pocasie, ale tak skusit mozes kamosi pestovali od nich BCN diesel a nejak to stihlo dozriet, zalezi od konkretnych modelov.

Old Post 02-10-2013 v 16:01 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zipo007
Nový Člen

Karma uživatele zipo007 - 70% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 581

citace:
Původní příspěvek od guarana


Takže odporúčaš v sekcii najlepšie kytky na outdoor niečo, pri čom sa obávaš či to stihne dokvitnúť.

no 1 af mi stihnul,ale ten 2 je odost pozadu v kvete tak ten nevim ci stihne
a blue,mataro ten zacal kvitnut v polovici augusta ,ale dokvest stihne protoze roste,bobta rychleji nez af

Old Post 04-10-2013 v 23:01 PM
zipo007 je offline   Profil uživatele zipo007   Find more posts by zipo007   Foto galerie člena zipo007   Click here to Send zipo007 a Private Message   Add zipo007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 582

Zdárek všeci tak za sebe co sem za ty leta jel co mě fakt šmakovalo a ničilo:

Tak určitě Super Silver Haze od Greenhouse řez od kámoše z Rakouska odnekud z G-shopu síla kadidla maxi odpal nabednu konec Října sek.

Mataro Blue od Cannabia seeds fem. semena dojel sem ho koncem Října
Tenhle model neplesniví nezničí ho ani mráz a pekelně dobře chutná a zhuluje a hash byl taky nadstandardně chutnej!!!!

Galaxi od Cannabia seeds fem. semena Taky odpalová tráva chuť po jehličí jako bych si pohuloval kus smrčku nebo borovice rychle a hlavně mega mega moc dobry travky konec kolem pulky Října.

Skunk n.o. 1 Royal Queen Seeds hafo stromy plny palic neskutečná tráva vážně když vzpomínám nechtěl jsem to ani moc hulit dostavoval se u mě a mých přátel až schyzojidní stav fakt síla a hromady sklízel jsem až kolem kila suchyho odlistěnyho matra

Euforia Dutch Passion Moc dobrá a chutná volba indica rychle hotová pěkny keříky plny pálek odpalovák rád hulím s kámošama dycky se vysmějem pohodovej vzoreček kamkoliv pěkny tvrdy paldy.

Tutánchamon Pyramid seeds mno vrah vzorek opravdu vyselektovany puko !!!!ale!!!! kamarád sklidil a nebylo to vubec dobry je to semeno od semene bo spíš asi smula já sem měl killer s weed Kytka sama osobě zapáchá svěží skunk a chutná jak hash s ovocem skunkem mňamka palice spíš kyje pocukrovany doporučuji !!! Dojel sem ho koncem Října BYLA TOHO TAKY SLUŠNÁ BEDNA V SUCHYM A ODLISTĚNYM.

Orangebud x Diesel Fair seeds No jel sem ho dvakrat 2012 2013 Pokaždy pecka Fem. semena chuť hodně slušná na venek až překvapivá. Letos trošku jinačí fenotyp ale kupa dobryho pokouření a za kur.a dobrej peníz!!! Paldy jak beton pocukrovany jak zrovna padlej sníh Kosa letos ještě roste loni druhá pulka Října A hlavně luxusní ZHULENOST !!!!!!!!

White Russian Fair Seeds Keře plny dloooouhejch salámu sraďoch zasmolenej vymašťovadlo s horentním vynosem soused jel taky W.R. od Serious seeds a mužu řict že sou to oproti mejm chcípáci aji učinek a chuť je uplně jinde no hnojíme takřka ve stejny dny a stejnyma hnojkama jednoznačně fair seeds u mě vyhrál....!!!

Tak stačí si jen vybrat a vypěstit za každej model tady zmíněnej ručím co by rozmlsanej vyhulenec

Street Smoker

Naposledy upravil sadař22 07-10-2013 v 20:16 PM

Old Post 07-10-2013 v 20:05 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Natty Dread
Nový Člen

Karma uživatele Natty Dread - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 583

Zdravím, jsem rád, že už grower zase jede.
Letos plánuju nasadit Jamaican Dream od Eva seeds. Máte s ní někdo zkušenosti? Dozrává u nás??

Old Post 21-03-2014 v 09:00 AM
Natty Dread je offline   Profil uživatele Natty Dread   Find more posts by Natty Dread   Foto galerie člena Natty Dread   Click here to Send Natty Dread a Private Message   Add Natty Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobythek
Nový Člen

Karma uživatele Dobythek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 584

Jamaican Dream jsem měl minulý rok ve skleníku a dojela bez problémů, jenom trochu náchylná na plíseň... Paličky byly krásný kamínky, takže můžu jenom doporučit...

Old Post 22-03-2014 v 10:50 AM
Dobythek je offline   Profil uživatele Dobythek   Find more posts by Dobythek   Foto galerie člena Dobythek   Click here to Send Dobythek a Private Message   Add Dobythek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 585

letos po dlouhé době pojedu durban ...to nesklame..a taky pamír gold...vše ok

Old Post 22-03-2014 v 11:28 AM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Natty Dread
Nový Člen

Karma uživatele Natty Dread - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 586

citace:
Původní příspěvek od Dobythek
Jamaican Dream jsem měl minulý rok ve skleníku a dojela bez problémů, jenom trochu náchylná na plíseň... Paličky byly krásný kamínky, takže můžu jenom doporučit...


Nemáš nějaké fotky?

Old Post 22-03-2014 v 12:12 PM
Natty Dread je offline   Profil uživatele Natty Dread   Find more posts by Natty Dread   Foto galerie člena Natty Dread   Click here to Send Natty Dread a Private Message   Add Natty Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Frisian Dew Příspěvek č. 587


2roky zasebou a spokojenost hotovej je začátkem října,sativa pheno víc nandavá,ale hůř chutná indyka je mnamka.

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 02-04-2014 v 06:26 AM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Natty Dread
Nový Člen

Karma uživatele Natty Dread - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Re: Frisian Dew Příspěvek č. 588

citace:
Původní příspěvek od Pupiset
2roky zasebou a spokojenost hotovej je začátkem října,sativa pheno víc nandavá,ale hůř chutná indyka je mnamka.

Letos jedu taky těším se. Pěstovali jste někdo venku model Veneno od Eva seeds? Dostal jsem od nich 1 semínko jako dárek

Old Post 02-04-2014 v 14:38 PM
Natty Dread je offline   Profil uživatele Natty Dread   Find more posts by Natty Dread   Foto galerie člena Natty Dread   Click here to Send Natty Dread a Private Message   Add Natty Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaby
Nový Člen

Karma uživatele Chaby - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 589

Zdravíčko, z nepřeberného množství odrůd jsem si vybral dva favority pro letošní out a to:
Ministry of cannabis - Mandalay,
Barneys Farm - Vanilla Kush.
Mohl by mi někdo poradit, kterou vybrat popř. přispět vlastními zkušenostmi? Za všechny rady budu vděčný

Just smoke pot and chill.

Old Post 06-04-2014 v 16:44 PM
Chaby je offline   Profil uživatele Chaby   Find more posts by Chaby   Foto galerie člena Chaby   Click here to Send Chaby a Private Message   Add Chaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 590

Vanila: kosa min. konec rijna.... jinak supr

je to koníček

Old Post 09-04-2014 v 19:07 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podivin venda
Nový Člen

Karma uživatele podivin venda - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 591

smazat

Naposledy upravil podivin venda 13-04-2014 v 19:34 PM

Old Post 10-04-2014 v 19:36 PM
podivin venda je offline   Profil uživatele podivin venda   Find more posts by podivin venda   Foto galerie člena podivin venda   Click here to Send podivin venda a Private Message   Add podivin venda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhuleny cap
Stálý Člen

Karma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 592

ahoj chci se zeptat na orange bud od banky dutch passion s kamaradem se dohadujem jestli to pestovat jako indor nebo outdor na strankach dutch p. maji ze kytka dokvete v pulce rina ale ja tomu moc neverim a mam obavu to pestovat venku protoze bydlim kousek od pradedu a v listopadu je tu uz pekna kosa a nerad bych sklizel kytku zakrytou snehem prosim poradte jestli ora.bud dokvete a nebo se mam nato vysrat
predem diky za odpoved

Old Post 11-04-2014 v 18:51 PM
zhuleny cap je offline   Profil uživatele zhuleny cap   Find more posts by zhuleny cap   Foto galerie člena zhuleny cap   Click here to Send zhuleny cap a Private Message   Add zhuleny cap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0766210 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív