Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Autor
Téma 
blownancyblow
Stálý Člen

Karma uživatele blownancyblow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 577

Old Post 07-06-2005 v 20:24 PM
blownancyblow je offline   Profil uživatele blownancyblow   Find more posts by blownancyblow   Foto galerie člena blownancyblow   Click here to Send blownancyblow a Private Message   Add blownancyblow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blownancyblow
Stálý Člen

Karma uživatele blownancyblow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 578

citace:
Původní příspěvek od blownancyblow

zemedum
miesto v priestore
snyder

Old Post 07-06-2005 v 20:25 PM
blownancyblow je offline   Profil uživatele blownancyblow   Find more posts by blownancyblow   Foto galerie člena blownancyblow   Click here to Send blownancyblow a Private Message   Add blownancyblow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 579

hej futew ty to docela davash mash naky konkretni oblasti lit. zajmu?

Jasem se dost nazral ruske a i tak nak fr. lit. a ted se zacinam trochu probirat tema tunama valu z ameru(jako cummings.t.s elliot.buk,fante,samoze bitnici,woolfova,wolfe...) (z anglie tak to zakladni v ramci uciva stredni skoly ) a prokladam to hojne zivotopisy ruznejch mazalu brnkalu, pisalku apod. ................. he ? Teda chtel sem rict esi to beresh nak systematicky nebo proste louskash co se k tobe dostane... mash treba slouskano neco z antiky a tak ?
P.S. Neni tu snad nedejboze nekdo kdo to studuje ? Moh by mi hhodit par men ))

Old Post 07-06-2005 v 22:39 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 580

Hnědojed: Konkrétní literární zájmy nemám, ale chystám se na něco dalšího od U. Eca, protože ten člověk, je hodně dobrej. Snažím se číst tak nějak klasiku, povětšinou se inspiruju tím, co sme brali ve škole a co mě zaujalo. Je fakt, že třeba ruskou literaturu neznám skoro vůbec, nečetl jsem snad nic. Maximálně sem v divadle viděl od Solženicyna Jeden den Ivana Denisoviče. Beatnici mě moc nenadchli, přečetl jsem dvě knížky od Karouaca, ale člověku se to za chvílu začne zdát pořád stejný. To stejný Bukowski. Doporučíš něco z ruské literatury? Možná bych začal ní, ať si od toho U.Eca dám chvílu pauzu. (nabokovu lolitu jsem četl)
Btw. jestlis nečetl toho Eca, tak vřele doporučuju. Začni se Jménem růže.
Co se týče francouzské literatury, tak s ní taky moc obeznámenej nejsu., nepočítáme-li Kundery Vzpomínám na Barbusa (nevím jak se to píše) a jeho román Oheň. V budoucnu bych si chtěl přečíst malýho princa, ale nějak se mně do toho nechce.
p.s. četls od Kafky Zámek?

Old Post 08-06-2005 v 00:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 581

z kafkou si moc nezacinam pac unas v knihovne je furt pucenej (v "intelektualnich vrstvach" sem si vsim ze ho maj v oblibe hlavne divky stejne jak woolfovou) cet sem od nej krtka a naky dopisy otci nebo co ale nijakme to neuchvatilo. Vyrobni proces ani patentni zamek sem necet (vish ze sou to plne nazvy jeho romanů ? )

Ale dost kecu co se tyce ruske tak to jasny zaklad- dostoj(vyrostek,urazeni...,zlocin, besi,zapisky a sen maleho cloveka nebo tak nak vsecko parada)-snad nejlepsi, turgenev, bunin, bulkagov-muj oblibeny (MISTR A MARKETA!!),cechov-vyborne se cte, no mam to vsecko v jende kupe nechronologicky mash tam ruzne od zkla. psych romanu az po symbloisty, exilove a komunisticke autory kdo chce si najde
. Basne ti neporadim vetsinou je nectu. Jinak opravdova perlicka je andrejev - o sedmi obesenych a jeste neco napsal vyslo to ve stejne edici jak ta marketka--- nevim uz ted nazev ale fakt maso.

Jinak eca urco daam solzenic nezeru viz.soustrovi gulag a lolitu sem necet ze stejnyho duvodu jako zamek

Ju jeste P.S. Cos me dostal tak s tema bidnikama ja si prozil po precteni Na Ceste docela divoky zivotni obdobi a tak no zkratka dost me to vzalo.
Ale fakt ze uz pak od neho za moc nestalo to jo.
buk? Rekne to hodne a nevtira se. Ukazuje vsem sebe i svou prdel, neboji se zamyslet a hlavne se nebere moc vazne. To je parada.

P.S. jeste sem si vzpomnel na nedokoncenou "Ameriku" od kafky a musim rict ze to bylo psychologicky zajimvy a moc dobry ale ten dej mi prisel hrozne nepravdepodobnej a takovej krecovitej.

A ted uz du fakt chrapat. Cest h.

Old Post 08-06-2005 v 00:42 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 582

Hnědojed: No co se týče toho Kafky, tak se mně nejvíc líbil Zámek a Proces. Ale moc dobře sem se u čtení těch knížek necítil Ameriku nemá cenu číst, si myslím, protože je to hrubě nedokončený a navíc je to napsaný nějak jinak (zdálo se mně), než třeba ten proces a zámek.
Jako když sem četl Na cestě, tak se mně to taky líbilo, ale víc bych od něho už asi nečetl, je fakt, že mě tak trochu inspiroval v mých cestách
Btw. měl by ses zaregistrovat do nějaké větší knihovny Nedávno jsem to udělal.

Old Post 08-06-2005 v 10:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 583

no ja su v mahenove knihovne myslim ze je dost velka. Vnasem mestecku ma asi 15 pobocek a hlavni budovu a jinak je tu jeste moravska zemska knihovna ale tam pucujou vetsinu veci jen prezencne cozneni moc pro me (spatne se mi cte primo v knihovne pac tam chodi porad spousta uzasnejch bab !!!

Old Post 08-06-2005 v 11:03 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nidecker
Stálý Člen

Karma uživatele nidecker - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 584

momentalne S.P. Huntington - Stret civilizaci

Old Post 08-06-2005 v 11:26 AM
nidecker je offline   Profil uživatele nidecker   Find more posts by nidecker   Foto galerie člena nidecker   Click here to Send nidecker a Private Message   Add nidecker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 585

Hnědojed: taky sem se přihlásil onehdy, kvůli studiu, do Mahenovy. Doposavaď jsem si všechno půjčoval v naší malé vesnické knihovničce, kde mají dokonce aji toho kafky a dokonce si ho člověk může aji půjčit, protože ho nikdo nečte, prej

Old Post 08-06-2005 v 12:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 586

Tak zrovna včera nebo předevčírem jsem začal číst Sto roků samoty od Gabriela Garcia Marquéze. Tak knížka je hrozně zvláštní, napsaná tak lehce, plná hrozně zvláštních a někdy i nadpřirozených věcí. Třeba o holce, kterou její babka prodává aby zaplatila nějakej barák co jí shořel bo co. Za noc musí vystřídat sedmdesát partnerů Nebo o cikánech, kteří lítají na lítajícím koberci, sakra ta knížka je fakt zvláštní četl někdo?

Old Post 20-06-2005 v 21:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blownancyblow
Stálý Člen

Karma uživatele blownancyblow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 587

ayahuasca aneb tanec s bohy. kniha o liani smrti a jej liečivých učinkoch na ludskych ludi v ludskom pralese a ich prechod do neludskeho sveta neluskej matke dzungle uz to nehul vole.

Old Post 20-06-2005 v 22:19 PM
blownancyblow je offline   Profil uživatele blownancyblow   Find more posts by blownancyblow   Foto galerie člena blownancyblow   Click here to Send blownancyblow a Private Message   Add blownancyblow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

No jo garciu sem ja kokot poprve v knihovne hledal pod M :) Příspěvek č. 588

futeW: No samo ze to nekdo cetl Jsi tady mezi kulturne najetymi vyhulenci ....

Heled ale vis co si nejsem jsitej podle me to nanebevzeti ty holky a podobny "paranormalni jevy" ... no myslim spish ze jsou to alegorie ... myslim ze je to podobenstvi kerym (kokretne u te holceny) chtel naznacit jak byla jeji prostota a nezatizenost predsudky a zlem posvatna ... Nicmene nejsme si jistej uz je to delsi cas co sem to cet a malokdy se mi chce premyslet.

Apropos.... Moh byste mi nekdo doporucit nakou zajimavou ale rozhodne ne vaznou spish odlehcenou usmevnou nevtiravou knizku?

Uz asi mesic sem neprecet ani radku a potreboval bych neco ve stylu stoparova pruvodce po galaxii cervenyho trpaslika kurta vonneguta jerome klapka jerome, durella nebo saturnina nebo betty mCdonadlove nebo dowellove nebo jakse menovala ta bab co napsla vejce a ja...

Tak mi dyzutag nekdo neco muzetet odporucat bud povdecen ... Dik H.


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Naposledy upravil Hnědojed 21-06-2005 v 17:40 PM

Old Post 21-06-2005 v 08:23 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkD
Nový Člen

Karma uživatele DarkD - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 589

Co čtu?

Já nejraději pohodu a zábavu. Takže čtu Terry Pratchetta. Jeho imaginární svět, který je plochý, nesou ho na hřbetech 4 obrovští sloni, kteří stojí na krunýři velké želvy plující vesmírem je prostě sqělý!

DarkD

Old Post 21-06-2005 v 13:55 PM
DarkD je offline   Profil uživatele DarkD   Find more posts by DarkD   Foto galerie člena DarkD   Click here to Send DarkD a Private Message   Add DarkD to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DarkD! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkD
Nový Člen

Karma uživatele DarkD - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 590

No a momentálně jsem četl znovu Stopařova průvodce galaxií. No vlastně nečetl - poslouchal jsem ho. Mám pár mp3, kde je to jako divadelní představení - tuším, že někde z rádia. Naši herci to dabují, takže jsem to poslouchal když jsem byl high a byl to nářez!!!

DarkD

Old Post 21-06-2005 v 14:01 PM
DarkD je offline   Profil uživatele DarkD   Find more posts by DarkD   Foto galerie člena DarkD   Click here to Send DarkD a Private Message   Add DarkD to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DarkD! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 591

lidi vy se všici zaměřujete strašně moc na jeden žánr a to se moc ochuzujete vo ten zbytek kerý autoři sou dobrý? třeba Hugo, Dickens, Tolkien, Robbins, P.Coelho, klasiky memento nebo my děti... , a co třeba takovej Forest Gump? nebo Evžen Oněgin? to už je sice trošku moc velký psyho ale... fakt jo. čtení miluju. nebo třeba Jeffery Deaver? taky good

Old Post 21-06-2005 v 18:35 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 592

futew zkousels toho andrejeva?


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 21-06-2005 v 20:00 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6398750 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív