Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Výlet s marihuanou přes hranice / pašování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Byli jste někdy pašeráci?
Už sem si vezl, žádný problém.
Nepotřebuji to k tomu, abych riskoval.
Ne, bojím se.
Vezl, chytli mě, špatná zkušenost.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 577

Známí tam jezděj pracovat přes sezonu, a dá se tam celkem slušně nakoupit prej.. Zas je lepší, si myslim, vypláznout nějakou 100E než strávit dovolenou v base..

Old Post 07-03-2011 v 11:45 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
godlike123
Nový Člen

Karma uživatele godlike123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 578

nedavno jsem si dival na discovery a tam bylo jak celnici zadrzeli auto pro podezreni za drogy... pes to prohledaval ale nic nenasel a chodil primo na tech drogach celnici to poznali protoze to bylo nejak divne zasroubouvane nebo jak bych to rekl a oni to meli v detskych plenkach rikali ze to absorbuje smrad takze proto to pes necitil... neskousel sem to osobne

Old Post 17-04-2011 v 18:59 PM
godlike123 je offline   Profil uživatele godlike123   Find more posts by godlike123   Foto galerie člena godlike123   Click here to Send godlike123 a Private Message   Add godlike123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 579

Ahoj lidi, možná úplně itomej dotaz, ale: V pondělí jedeme se školou na exkurzi na jižní slovensko. Mám se bát převozu, nebo mi stačí jenom obyčejná opatrnost. Resp. můžu si vzít, nebo si mám dát pauzu?

Old Post 30-04-2011 v 10:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clinic
Stálý Člen

Karma uživatele clinic - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 580

zdar, myslím že se nemusíš ničeho bát..musela by to být velká nahoda aby vas zastaviki a někde prohledávali jelikoš funguje shengenský prostor. Bydlím v pohraničí a pracuji v rakousku a nikdy se nic nestalo.Butylku mam normálne v kapsi ale nahoda je nahoda i když myslím že za něký ten gram hrozí max. pokutka PEACE

1

Old Post 30-04-2011 v 10:32 AM
clinic je offline   Profil uživatele clinic   Find more posts by clinic   Foto galerie člena clinic   Click here to Send clinic a Private Message   Add clinic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clinic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 581

citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
Ahoj lidi, možná úplně itomej dotaz, ale: V pondělí jedeme se školou na exkurzi na jižní slovensko. Mám se bát převozu, nebo mi stačí jenom obyčejná opatrnost. Resp. můžu si vzít, nebo si mám dát pauzu?


Nejdříve si u všech "účastníků zájezdu" ověř, jestli vůbec někdo má přibaleno, pokud ovšem nemá, tak si určo něco vem do foroty, páč ze statistických důvodů je zhola nemyslitelná možnost že by bez hulení byla jakákoli školní exkurze stravitelná...

Tedy pokud nejedeš coby pedagog. V tom případě si přibal i flašku...

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 30-04-2011 v 13:52 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 582

Hyde: nee, jako pedagog nejedu. Ale spíš mám kapánek vítr z kontrol na dálnici. Přece jenom, v Bratislavě je mistrák, takže cajti asi budou trošku početnější. Ale na druhou stranu si říkám, proč by si přidělávali práci. Jako hlavní zaměření budou mít nejspíš diváky mistráky, takže nás by mohli, pokud nás vůbec zastaví, pustit bez kontroly.

btw. ostatní účastníci zájezdu jsou vybavený velmi dobře... Až se toho skoro začínám bát.

Old Post 30-04-2011 v 16:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Amsterdam a zpět Příspěvek č. 583

Rozhodl jsem se s vámi podělit o mojí zkušenost s pašováním..

Poprvé jsem vezl přes hranice asi 3g bylo to do Francie, přes Švýcarsko, jeli jsme busem - Horsefeathers camp; měl jsem to schovaný v krabičce ve snowboardové botě. Všecko na pohodu...

Po druhý, trošku otrkán z první zkušenosti, jsem měl možnost jet na den do Holandska. Kdo by odolal, že? Jeli jsme VW Transporter, asi 8 lidí, rodina i cizí + kamarád (hulíme jen já a on, ostatní to nevědí, jedou se dívat na památky), takovej mini zájezd. Cestou tam jsme brali taky, aby po cestě bylo co kouřit, všecko napohodu, pak po krásně stráveným dnu v Amstru, kde jsme se asi 3x ztratili, zhulení jak papriky. Cestovali jsme z coffe do coffe, nedokouřený jointy jsme házeli do tašky přes rameno, bylo to fakt dost. Tak zkouřenej jsem nikdy nebyl... V posledním coffe jsme ještě koupili 1g Cheese a 1g Jack Herrer, na dom, na ochutnávku kamošům, všecko jsem měl hozený v tašce přes rameno (taková ta heinneken) ty 2 pytle ve vnitřní kapse na zim ve vnitř, jointy jen tak hozený, byly tam asi 4 půlky jointu a jeden celej. Odjížděli jsme k večeru, byl jsem rád že sedím v autě, usl jsem skoro okamžitě, není divu .. .. Ale co se nestalo, probudila mě baterka svítící mě do xichtu a ten pocit, a kurva, všecko je vprdeli... Byli jsme v německu, 20km od hranic.. Nejdřív normální prohlídka dokladů, všecko by bylo vpohodě, kdyby jedna přiopilá, hodně druživá spolujezdkyně se nezačala chlubit, že jsme byli v Amstedamu, pak jak už to tak chodí, já a můj kamoš, jsme se stali jejich terčem (nijak podezřele jsme oblečený nebyli, ale oči jak rubíny a ještě hrůzostrašnej stav nás zřejmě udělali podezřelými, prohledávali auto, trvalo jim tak 5 min, než našli moji otevřenou tašku heinneken, v ní 5 jointů... Moc dobrej pocit to nebyl... následovalo vyházení všech věcí z auta, a detailní prohlídka auta čmuchalama... taška heinneken už ležela u nich v autě, takže pejsci nic nenašli.. Za takových 20 min přijelo jiný policejní auto, kterým si mě odvezli na stanici (letěli jsme 240 km/h po dálnici, jediná kladná věc ) Kde jsem strávil asi 4 hodiny výslechem, focením, detailním popisem mých zvyků, co kouřím za cigára, tetování, jizvy, no, připadal jsem si jak seriovej vrah.. Btw. žádná prohlídka tělních dutin se nekonala... Po sepsání všeho a odebrání 5ti jointů, které byly hozené v tašce, mi nasolili pokutu 500 euro, odvezli mě k bankomatu abych si mohl vybrat, a mohl jsem odejít, před stanicí už na mě čekal transportel plnejch nenávistnejch lidí a já byl ještě totálně HIGH;

Ten cheese a jack herrer zůstal v tašce, nevšimli jsi toho , že je tam ještě vnitřní kapsička. Nejdražší tráva co jsem kdy kouřil


A do třetice všeho dobrého... Thajsko, letěli jsme asi měsíc a půl po událostech v Německu, nic jsem si nebral z logických důvodů Ale tam jsem potkal pár thaiců, řek bych, že tam hulí asi stejně jako tady, akorát to míchali s tabákem a kouřili v bambusovým bongu... To by nebylo tak divný.. Ale jednou tak jsme hulili u mě v bungalovu, někdo šel, Eak (thajec vlastníci trávu) ji rychle schoval kemně do hygienické tašky (bylo to asi 0,3g katru) ale pak jsme na to zapomněli, nečekaně... a pak o 10 dnů později při vybalování hygienické tašky jsem našel pytel... Takže tak :-)

Zdar, Ahoj

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 05-05-2011 v 12:20 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snakeeater_stbk
Nový Člen

Karma uživatele snakeeater_stbk - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 3 

Turecko a ganja? Příspěvek č. 584

Zdravim panove,
jedu na dovolenou do Turecka a mam dilema, jestli akcne pasovat do letadla huleni nebo jestli se mam spolehat na to, ze v Turecku neco sezenu.
Nevite, jak na tom Turecko je? Da se spolehat na to, ze v okoli hotelu najdu nejakeho clovicka, co mi neco sezene? Co tak vim, tak je to muslimskej stat a nemuzou chlastat, takze predpokladam, ze porad huli hasis nebo tak neco )
No a pokud se na to spolehat neda, da se trava do letadla propasovat?
Diky za odpovedi

Old Post 27-05-2011 v 09:59 AM
snakeeater_stbk je offline   Profil uživatele snakeeater_stbk   Find more posts by snakeeater_stbk   Foto galerie člena snakeeater_stbk   Click here to Send snakeeater_stbk a Private Message   Add snakeeater_stbk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carda1993
Stálý Člen

Karma uživatele carda1993 - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 585

kamos tak pred 5-6 lety vzal pantofle takovy ty penovy rozriznul podrazku na pul a vydlabal,nacpal skunkem a zalepil a proslo mu to :-)

Old Post 27-05-2011 v 12:47 PM
carda1993 je offline   Profil uživatele carda1993   Find more posts by carda1993   Foto galerie člena carda1993   Click here to Send carda1993 a Private Message   Add carda1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snakeeater_stbk
Nový Člen

Karma uživatele snakeeater_stbk - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 586

ja nikdy letadlem neletel, takze netusim, jaky jsou na letisti kontroly. prej me celyho proscanujou, takze kdyz bych to mel treba v ponozce, tak na to prijdou :/ dlabat botu me nenapadlo, zkusim to vyuzit jako krajni reseni

Old Post 27-05-2011 v 12:52 PM
snakeeater_stbk je offline   Profil uživatele snakeeater_stbk   Find more posts by snakeeater_stbk   Foto galerie člena snakeeater_stbk   Click here to Send snakeeater_stbk a Private Message   Add snakeeater_stbk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Re: Turecko a ganja? Příspěvek č. 587

citace:
Původní příspěvek od snakeeater_stbk
...
Nevite, jak na tom Turecko je? Da se spolehat na to, ze v okoli hotelu najdu nejakeho clovicka, co mi neco sezene? ...


na to se rozhodně nespoléhej, akorát tě někdo vojebe..

ad převoz - mně se několikrát osvědčilo (včetně turecka) normálně ganju narvat do filmovky, oblepit lepici páskou a hodit do hygienické brašničky - opalovaci kremy, holici strojek, tampony..bla bla.. a to umístit do báglu, který jde do zavazadlovýho prostoru letadla - přes check-in.

na palubu bych nic netahl, i kdyz osobni prohlidky sou zaměřeny spíš na kovy, nebezpečný předměty atak. + tekutiny bo gely ve flašce.. ( hehehe a to uz sem 2x letel s nožem v příručním zavazadle, protože sem na to prostě zapomněl )

jo a v turecku si davaj bacha, kde budeš hulit.. není to evropa..

EDIT: praktická rada - nebrat žádný dýmky, oblíbený krabičky a pod, kup si v trafice tabák a papírky. kdo je zvyklej na drtičku, tak doporučuju na dovču koupit za 50ká novou plastovou a před odletem zpět ji prostě zahodit..

blade

Naposledy upravil van blade 27-05-2011 v 15:24 PM

Old Post 27-05-2011 v 14:24 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Re: Re: Turecko a ganja? Příspěvek č. 588

citace:
Původní příspěvek od van blade

jo a v turecku si davaj bacha, kde budeš hulit.. není to evropa..


Presne ako u nás.

Marihuana je dar.

Old Post 27-05-2011 v 14:47 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snakeeater_stbk
Nový Člen

Karma uživatele snakeeater_stbk - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 3 

Re: Re: Turecko a ganja? Příspěvek č. 589

citace:
Původní příspěvek od van blade

ad převoz - mně se několikrát osvědčilo (včetně turecka) normálně ganju narvat do filmovky, oblepit lepici páskou a hodit do hygienické brašničky - opalovaci kremy, holici strojek, tampony..bla bla.. a to umístit do báglu, který jde do zavazadlovýho prostoru letadla - přes check-in.

diky, pokud mi tu nekdo neda lepsi alternativu, tak to nejspis zkusim...

tusi nekdo, co mi hrozi, kdyz to najdou?

Old Post 27-05-2011 v 15:08 PM
snakeeater_stbk je offline   Profil uživatele snakeeater_stbk   Find more posts by snakeeater_stbk   Foto galerie člena snakeeater_stbk   Click here to Send snakeeater_stbk a Private Message   Add snakeeater_stbk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 590

3x Italie poslední tři roky autem .... pokaždý hozený v lyžařské botě .... 2x Rakousku za poslední tři roky - jednou bus a jednou auto .... v kapse .... nikde nás nikdo nezastavoval .... toť moje zkušenosti ....

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 27-05-2011 v 15:15 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 591

zachvili letim na maltu a určitě si chci vzít neco s sebou .. ale letim samozřejmě letadlem, takže vubec nevim jak to udělat. Z psích čumáku tak strach nemam, puch se da necim zakrýt(vosk,mydlo,kafe..) ale spiše z tech skenerů.. Co vše vidí?? viděly by, kdyby to bylo normalně ve filmovce zataveny voskem??

přes evropu autem je to jinak pohoda.. jak je shengen, tak nikde nezastavujou a je to jedno, kde se to veze dik za odpovědi

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 30-05-2011 v 21:18 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piistaa
Stálý Člen

Karma uživatele piistaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 592

Nazdar, za par tyzdnov ideme na dovolenku do Bulharska a autom ideme cez Srbsko, kedze ale Srbsko nepatri do sengenu tak na hraniciach kontroluju a zevraj to tam niekedy kontroluju aj so psami. Hlavne podozrive osoby a my pojdeme v aute traja mlady chalani takze nechcem to riskovat.

Co poviete keby som material poriadne zabalil a proste poslal ako balik na adresu hotelu alebo na postu na miesto kam idem , a proste potom by som si to len vyzdvihol ? Pochybujem ze na poste do bulharska su kontroly na drogy
Co poviete ?

Old Post 14-06-2011 v 15:44 PM
piistaa je offline   Profil uživatele piistaa   Find more posts by piistaa   Foto galerie člena piistaa   Click here to Send piistaa a Private Message   Add piistaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1771480 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív