Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejlepší outdoor odrudy/ Nejlepší kytky pro Outdoor ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 561

no musim doplnit ze po Belladonne a Purpurea Ticinensis ma minuly rok o sile presvedcil Outsider od Hemcy Genetics

Old Post 27-03-2013 v 19:35 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fry
Stálý Člen

Karma uživatele fry - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 562

citace:
Původní příspěvek od PaVLoS
Rád bych jestli nekdo nemá s těmito modely zkušenosti..
Nevím co objednat.

,,Dutch Passion''
Konkrétně něco z těchto modelů:Shaman,Passion,Purple 1,Snow Bud nebo Frisian Dew.

Díky za radu.


Preboha hladaj, polka osadenstva groweru to uz pestovala k-

Old Post 31-03-2013 v 12:39 PM
fry je offline   Profil uživatele fry   Find more posts by fry   Foto galerie člena fry   Click here to Send fry a Private Message   Add fry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 563

Ahoj od DP mám vyzkoušené všechny out modely kromě pamir gold a snow bud. Doporučil bych jen passion1 , ostatní modely od DP jsou slabé oproti p1 málo thc,dřív byla ještě dobrá trance.

Old Post 02-04-2013 v 16:24 PM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 564

Durban Poison je vraj nezničitelný ..mám ho od Dutch Passion a fakt sa na to teším A ešte Skunk#1 od Sensi Seeds, počula som že dosť neskoro dozrieva, toho sa dosť bojím kvôli tomu počasiu. :/
Dozrel vám ten Skunk aj skôr prosím vás?

Old Post 06-04-2013 v 16:26 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 565

citace:
Původní příspěvek od Obivanka
Durban Poison je vraj nezničitelný ..mám ho od Dutch Passion a fakt sa na to teším A ešte Skunk#1 od Sensi Seeds, počula som že dosť neskoro dozrieva, toho sa dosť bojím kvôli tomu počasiu. :/
Dozrel vám ten Skunk aj skôr prosím vás?

Čau.
Skunk#1 jsem měl, nedojelo to tak jak by mi bylo milé, ale kouř to byl dobrej.

Old Post 06-04-2013 v 17:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 566

Zdravím tak i já se letos rozhodnul nakoupit semena a to nawledujici výběr konstruktivní krytiku přijmu velmi rád
Royal dwarf A-RQ
Haze automatic A-RQ
Presidential O.G. Krush RQ
Early skunk SS
Fruit spirit RQ
Royal cheese RQ
Menší legenda A-automatika RQ-royal queen seeds SS-sensi seeds
Jsem připraven dát na vaše doporučení výběru modelů četl jsem to tu ale jedine co u toho mam je hodně chválená P1 a DP
Pokud budete něco doporučovat prosím víc psychycké modely nemám gaučáky rád

Old Post 19-04-2013 v 06:17 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos.borba
Nový Člen

Karma uživatele karlos.borba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 567

Já mohu doporučit Frissian Dew,krásná vysoká kytka s neuvěřitelně obrovskou centrální palicí. Vlastně ono jich tam je hned několik.Dozrává už v září Barva květu je mírně fialová,chut nasládlá,doporučuji.

Old Post 28-05-2013 v 17:51 PM
karlos.borba je offline   Profil uživatele karlos.borba   Find more posts by karlos.borba   Foto galerie člena karlos.borba   Click here to Send karlos.borba a Private Message   Add karlos.borba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 568

Re: Majky - man

od RQS jsem měl tu čest zkusit 3 modeli

Special Queen (posrali se hned na začátku)

A pak po semínku z Indoor mixu a Outdoor mixu ... Z toho indoor mixu to byl asi Critical (neplest s critical +), venku to byla malá kytka na který bylo ve vysledku asi 50g (ten rok jsme měli na ostatních i 300-400g) a výsledný produkt byl pojmenován "Critical -"
A co se týče toho Outdoor mixu tak, no kamarád se po tom poblil a to je zkušenej hulič žádnej začátečník a palice taky nic moc listnaté a měké ...

Takže co se RQS týče, nikdy víc !

Ale třeba to byla jen smůla a budeš mít víc štěstí s RQS než já...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Naposledy upravil tuffgong1 28-05-2013 v 21:08 PM

Old Post 28-05-2013 v 18:00 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 569

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Re: Majky - man

od RQS jsem měl tu čest zkusit 3 modeli

Special Queen (posrali se hen na začátku)

a pak po semínku z Indoor mixu a Outdoor mixu ... Z toho indoor mixu to byl asi Critical venku to bila malá kytka na který yblo ve vysledku asi 50g (ten rok jsme měli na ostatních i 300-400g) a výsledný produkt byl pojmenován Critical - A co se týče toho Outdoor mixu tak no kamarád se po tom poblil a to je zkušenej hulič žádnej začátečník a palice taky nic moc listnaté ...

Takže co se RQS týče nikdy víc !

Ale třeba to byla jen smůla a budeš mít víc štěstí s RQS než já...

Přesně tak, od nich už nikdy nic, desetkrát Jack Herrer, kamarád chtěl ušetřit za semínka taxem selektoval, z deseti semen osm kytek, z toho šest hermanů a dva samci, ale jak píše kolega, třeba to byla jen smůla. (dost se obavám že ne, od těhle rychlokvašek radši nic nebrat)

Old Post 28-05-2013 v 20:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 570

Ahoj vespolek,celkem hodne je tu doporucovany Mazar a Orange Bud od Dutch Passion.Ale nevim,jestli je lepsi feminizovane nebo regular seminka. Podle toho,co jsem cetl tak Orange Bud hodne hermi. Jde mi o vase zkusenosti zda feminizovane nebo regular a nebo jestli pro zacatecnika uplne jinou odrudu,diky!

Old Post 01-06-2013 v 17:19 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 571

Hermit od nich může oboje. Pokud se chceš jako začátečník víc učit a máš prostor, jdi do regularu.
Pokud chceš "jistotu" samic kup feminizovaný.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 01-06-2013 v 17:51 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 572

tak pred cca.4 rokmi som pestoval orange bud z regularov a ani jeden hermafrodit.z feminized si myslím,že tiež nie.ale inak pre začiatočníka orange bud dobrá voľba

Old Post 02-06-2013 v 17:24 PM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 573

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Re: Majky - man

od RQS jsem měl tu čest zkusit 3 modeli

Special Queen (posrali se hned na začátku)

A pak po semínku z Indoor mixu a Outdoor mixu ... Z toho indoor mixu to byl asi Critical (neplest s critical +), venku to byla malá kytka na který bylo ve vysledku asi 50g (ten rok jsme měli na ostatních i 300-400g) a výsledný produkt byl pojmenován "Critical -"
A co se týče toho Outdoor mixu tak, no kamarád se po tom poblil a to je zkušenej hulič žádnej začátečník a palice taky nic moc listnaté a měké ...

Takže co se RQS týče, nikdy víc !

Ale třeba to byla jen smůla a budeš mít víc štěstí s RQS než já...

Ja mam zas presne opacne skusenosti, aj ked mi ku koncu nezelani hostia znicili vsetky klasiky, kamosovi sa zadarilo a de facto sme hulili pol roka iba vzorky od RQS, takze moje postrehy a skusenosti:
Queen: Skoda ze ti nevysiel, tak lacnu ganju a zaroven tak silnu ucinkami a tak podarenu asi nezozenies, je to riadna mastenica a zatial aj najsilnejsia ganja co som mal od nich!
Special Kush: Nieco podobne ako Queen, no mne to prislo slabsie, ale je to len o nieco, dalsia z variacii cena/zhulenos/stavy, za tak malo penazi taku kvalitku tiez len tak nezozenies a to je v podstate vsetko, len z tychto 2 najlacnejsich vzoriek sme mali asi 6 kytiek, mozem ti ale povedat ze odvtedy sa na ne nechytaju ziadne in ani out co som kupoval klasicky od dealerov, proste to su znacky.

Old Post 06-06-2013 v 22:47 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piestik
Stálý Člen

Karma uživatele Piestik - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 574

Velmi dobrá odroda do outu je shaman od DP. Výnos som mal 300g na rastlinu, +/- 100g(spodky) Postrehy: Vetvy rozťahovať čo najdalej od seba aby cez ne dobre prefukoval vetor , nakolko sú dosť husté a lahko sa šíri plieseň. Čo sa sily týka myslím , že 7/10 pre mňa super.

Old Post 28-07-2013 v 10:02 AM
Piestik je offline   Profil uživatele Piestik   Find more posts by Piestik   Foto galerie člena Piestik   Click here to Send Piestik a Private Message   Add Piestik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 575

citace:
Původní příspěvek od Karelaxo


citace:
Původní příspěvek od Karelaxo


Co to jako mam bejt ??? Dalsi 4 sem smazal potrebujes do sbírky nejaky body ??


Pak smazu.H.

Old Post 28-07-2013 v 22:42 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jabli
Nový Člen

Karma uživatele Jabli - 84% PěstitelskáKarma uživatele Jabli - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 576

Hi Growers,letos jsem zasadil od Ministry of Cannabis:Mandalay,Nepalese dragon,White Widow a od Paradise Seedselahase,
Nemá někdo s těmito kytkami nějaké zkušenosti?Mandalay zatím roste krásně-mám jí ve 40lit. kýblu a je to nádherně košatý strom asi 180cm vysoký zatím ale ani náznak květu tak uvidím co dál.Nepalese Dragon je trochu jiný pořádně začal růst až červenci asi 120cm vysoký zajímavý tím že má vodorovné větve.White Widow se nedaří vůbe asi 90cm vysoká ale pouze s 10větvičkami velice světle zelená,přitom mají všechny stejné podmínky ikdyž menší kýbl než mandalay.No a delahase je krásně košatá asi 150cm vysoká ale má hodně dlouhou dobu květu takjí zkouším zakrývat vypadá to že se začínají tvořit palice ale kvete 11týdnů a tady prý nedozrává,co vy na to má někdo nějakou zkušenost?

Old Post 07-08-2013 v 15:21 PM
Jabli je offline   Profil uživatele Jabli   Find more posts by Jabli   Foto galerie člena Jabli   Click here to Send Jabli a Private Message   Add Jabli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3063450 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív