Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 561



Pro pana m©¤ : už tu zase šíříte bludy , já na rozdíl od Vás mám jak tlumivku SAPI tak HIA .
SAPI = 32 uF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HIA = 18 uF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Foto bez komentáře , víc nemusím říkat.

Tím u mě Vaše důvěryhodnost příspěvku klesá na 30%. Je to už třetí dost velká hloupost co jste napsal.
Já jsem psal do firmy Layrton , protože jsem chtěl vědět více o možné záměně výbojek na tlumivky. Na SAPI , která je pro sodík se může dát MH , ale nedoporučujou to pro menší životnost a změnu spektra. Na HIA pro MH nelze dát sodík. Hodnoty jsou pro 250Watt.

Naposledy upravil metalsodik 10-04-2006 v 16:42 PM

Old Post 10-04-2006 v 15:55 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 562

ty vole mě už to nebaví ani číst, stačí par slov od metalsodika, něco vod expresiona a m©¤ je vyřízenej!

Old Post 10-04-2006 v 21:41 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 563

to: mc@: prosím kroť svou grafomanii, tohle nejde na monitoru číst.

Old Post 11-04-2006 v 08:19 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 564

[QUOTE]Původní příspěvek od m©¤
[B]Hezký den,
A jen pro pana "metalsodik" bych chtěl dodat, že sodíková výbojka na HIA samozřejmě nefunguje, neboť ta má příkon v průměru 3 A v 250 W a u Vás mě nepřekvapuje, že ji používáte. Přečtěte si vše ještě jednou.

A


Pro M : nevím jak jste přišel na to , že používám Metalhalidovou výbojku na SAPI tlumivku ????
Já používám na vše správnou tlumivku, to má být opět nějaký fór , nebo co????????????????????
Zaměnit lze jen SAPI tlumivku, na tu můžete provozovat Metalhalogenovou výbojku, jak jsem psal tak to není moc vhodné, ale Philips to povoluje u svých výbojek.

Old Post 12-04-2006 v 13:17 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 565




Pokud se budeme bavit jen o růstu, tak pod zářivkami to roste stejně dobře jako pod MH , možná i lépe. Záleží ale na typu zářivek , vattáži na plochu a platí to do určité velikosti kytky. Nebavím se tu o 2 zářivkách ale o ploše adekvátní třeba 250 watt MH , což je asi 60*60cm, nebo stejná plocha ale jiný rozměr, třeba pro zářivky dlouhé 120 cm. to vychází na 29cm*125cm. Na ní by muselo svítit 7 zářivek 36w , nejlépe Philips 865 a největší svítivosti a dobrým spektrem na růst. Potom by nebyl žádný podstatný rozdíl, myslím že by to pod těma zářivkama do výšky kytek 25cm rostlo lépe, musí ale být vzdálenost od trubic pořád upravovaná na 1-2 cm,a to se nikomu nechce, ani se nedivím. Pokud by se daly trubice také na boky , tak by se to dalo použít i na kytky 30-40cm. Ale pokud má někdo možnost MH , je to bez starostí a jednodušší pěstování, já jen že je to opravdu jen o síle a spektru na plochu,nic víc,nic míň.
Já teď jedu pod čtyřma zářivkami a rozhodně nedosahuji lumenu jako kdybych použil MH a jede to super. V celá skříni mám 7 trubic a musím oponovat všem , že zářivky se lépe chladí než MH,je to opravdu jen o množství trubic a velikosti skříně, stejné watty v zářivkách na stejné ploše jako MH topí skoro stejně,a díky malá vzdálenosti rostlin od trubic se musí celkem dost ofukovat a zvlhčovat,což u CT a MH je daleko menší problém udržet teplotu a vlhkost a optimální úrovni.
Pokud se budeme bavit jen o růstu, tak pod zářivkami to roste stejně dobře jako pod MH , možná i lépe. Záleží ale na typu zářivek , vattáži na plochu a platí to do určité velikosti kytky. Nebavím se tu o 2 zářivkách ale o ploše adekvátní třeba 250 watt MH , což je asi 60*60cm, nebo stejná plocha ale jiný rozměr, třeba pro zářivky dlouhé 120 cm. to vychází na 29vm*125cm. Na ní by muselo svítit 7 zářivek 36w , nejlépe Philips 865 a největší svítivosti a dobrým spektrem na růst. Potom by nebyl žádný podstatný rozdíl, myslím že by to pod těma zářivkami do výšky kytek 25cm rostlo lépe, musí ale být vzdálenost od trubic pořád upravovaná na 1-2 cm,a to se nikomu nechce,ani se nedivím. Pokud ba se daly trubice taká na boky , tak by se to dalo použít i na kytky 30-40cm. Ale pokud má někdo možnost MH , je to bez starostí a jednodušší pěstování,já jen že je to opravdu jen o síle a spektru na plochu,nic víc,nic míň.
Já teď jedu pod čtyřma zářivkami a rozhodně nedosahuji lumenu jako kdybych použil MH a jede to super. V celá skříni mám 7 trubic a musím oponovat všem , že zářivky se lépe chladí než MH,je to opravdu jen o množství trubic a velikosti skříně, stejné watty v zářivkách na stejné ploše jako MH topí skoro stejně,a díky malá vzdálenosti rostlin od trubic se musí celkem dost ofukovat a zvlhčovat,což u CT a MH je daleko menší problém udržet teplotu a vlhkost a optimální úrovni.
yavar - už jsem to tu jednou počítal , že 865 mají lepší svítivost na w než MH,to jen tak na okraj.
Já teď do těch 10- 15 cm svítím zářivkami, dnes se chystám zaštipovat a pak hurá pod MH, někdy udělám porovnání na stejných klonech a wattech na plochu co lépe a jak roste , jestli trubice , MH, nebo sodík, rád uvidím rozdíl ve stavbě rostlin.
Tady dávám pár fotek , abyste viděli, jak si musím hrát se vzdáleností kytek od trubic, pak to ale roste rovnoměrně,chápu , že každý na to nemá čas a nervy!!!!!!!!!!!

Naposledy upravil metalsodik 12-04-2006 v 16:46 PM

Old Post 12-04-2006 v 16:39 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakac
Nový Člen

Karma uživatele jakac - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 566

Nemáte náhodou někdo zkušenosti s trubicí flora-glo? Mám 20w, 60cm a jsem zvědavý jestli jsem koupil dobře co to s kytkama dělá atd.... Dík

Old Post 13-04-2006 v 09:33 AM
jakac je offline   Profil uživatele jakac   Find more posts by jakac   Foto galerie člena jakac   Click here to Send jakac a Private Message   Add jakac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 567

Flora glo ti bude u kytek nejspíš na prd, zkus ji ještě vyměnit za SUN-GLO či REPTI-GLO a bude to ok!

Old Post 13-04-2006 v 09:37 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 568

m©¤ - připadá mi že jsi nečetl vůbec můj příspěvek, protože jsem tam vůbec netvrdil, že jsou lepší zářivky a už vůbec při požití v květu, tam se opravdu nehodí, tak nevím co tu mateš!!!!!!!!!!!!!
Jinak jsem mluvil o růstu a jen v počáteční stadiu.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proto tě žádám nemotej dohromady růst a květ, pokud nechceš tu spešl výbojku taky na květ, tak se obávám že paradoxně kromě mě tu o ní nebude moc zájem, i kdyby byla zlatá, protože 90% lidí tu roste pod sodíkem a nepoužívají vůbec MH, což je i podle mě chyba. Přečti si příspěvky ostatních a spočítej ty kteří rostou pod MH a potom ty co rostou pod Sodíkem, je to nepoměr. Jinak jestli je tam ta samá lampa i pod 250W tak si ji klidně koupím a testnu.!!!!!!!!!!!
Nevím jen jestli je to ona a navíc potřebuje myslím taky jinou tlumivku, teče tam jiný proud, rozdíl není moc odlišný , možná to vydrží, co myslíš ????????????????????????????????????????????????
Jinak opakuji že na začátek růstu nejsou zářivky špatné, ale už to tu 100 krát opakuji, že do určité velikosti a stáři kytky!!!!!!!!!!!!!!! Dnes jsou na růst zářivky lepší než dříve , spektrem i lumeny, to se opravdu zlepšilo, ale pokud jsi na ně svítil, jak jsi psal z 20cm, tak se nedivím, že ti to nerostlo, to je tak vzdálenost na 250w MH, ale ty na tu tvou plochu a velikost určitě svítíš tak ze 70-90cm, jinak bys to světlo pořádně nerozptýlil,v tom bude možná tvá chyba a né v obyčejné MH. Jinak to zjisti jestli je v 250w a já to porovnám, na kecy nedám.
Jinak bude nejlepší abys tu ukázal tvé výpěstky, jestli jsou dobré jak tvé teorie,tím bys nás nejvíc přesvědčil!!!!!!!!!

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Naposledy upravil metalsodik 13-04-2006 v 20:42 PM

Old Post 13-04-2006 v 14:35 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 569

Panove elektrikari, zase jeden dotaz. Muzu pripjit 2 18w zarivky na 40w predradnik? Je mi jasny, ze se to tady stokrta resilo, ale najit takovouhle prkotinu da hafo prace a odpoved zabere jen minimum casu. =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 13-04-2006 v 20:33 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 570

Na jednu tlumivku 40w (36w) pripojis 2x 18w - ano,jde to.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 13-04-2006 v 21:17 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 571

Inak,keď už sme pri tom,celkom sa mi pozdávala tá sulfur lampa,spektrum tuším ako slnko(teda spektrum slnka som nemal na porovnanie,ale už som ho videl,tak približne),1000W má 130000 Lumenov,chromatičnosť tam myslím ani uvedená nebola,ale určite mala lepšie spektrum ako MH,len MH takú svietivosť na tie waty nedosiahnu.Imho má rovnakú svietivosť ako sodík,ale plné spektrum.Len bola myslím desne drahá,myslím,že okolo 50000.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 13-04-2006 v 23:01 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 572

expiry_date1 - Taky jsem koukal a postahoval i ty videa,ale existuje jen v 1000w tudiz pro me zbytecnost.Takze se o ni dal nezajimam.Neco jinyho to bude az bude existovat v 400w verzi.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 13-04-2006 v 23:11 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 573

ono je taky vostré, když negdo vypěstuje lepší material během pár sklizni, mám namysli třeba tu druhou, ale na to ser, než něgdo během "několika let". ČÍM TO?

Old Post 17-04-2006 v 00:36 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 574


Muzu vas s necim otravovat? Zapojuju svetla, nebo se o to spis snazim a mam mensi problem. Zapojoval sem je podle schematu ktery je na obrazku, ale bohuzel se mi rozsvitila jenom ta horni trubice. Jsou to oboji 18W, ta co sviti je stara, ta co nesviti je nova, takze spatna by byt nemela. Nevite, kde je chyba?

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 26-04-2006 v 11:41 AM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 575

citace:
Původní příspěvek od DeThomas
Muzu vas s necim otravovat? Zapojuju svetla, nebo se o to spis snazim a mam mensi problem. Zapojoval sem je podle schematu ktery je na obrazku, ale bohuzel se mi rozsvitila jenom ta horni trubice. Jsou to oboji 18W, ta co sviti je stara, ta co nesviti je nova, takze spatna by byt nemela. Nevite, kde je chyba?

nefunguje ti to, lebo to mas blbo zapojene. ked si k takej scheme prisiel?? kazda ziarivka musi mat svoj starter.
je mi jasne, ze uz si davno pouzil HLADANIE, a prestudoval dostupne thready o zapajani elektrickych komponent, takze urcite nie raz narazil na takuto schemu, ktora je urcite spravna.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 26-04-2006 v 11:50 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 576

inf3cti: ... sice si me zle setrel, ale i tak si mi pomohl. =o) Diky K+
Ale abych zase nebyl za dacana, tak sem hledal, ale nenasel. (Takze dacanem zustavam, ale misto hloupyho dacana jsem jen dacan nesikovny =o)
.
.
.
.
Hm, tak az tak jednoduchy to nebude. Zapojil jsem to krasne podle schematu, pekne sem to napajel, radost se na to podivat. =o) Ale bohuzel mi to stejne nehraje. =o( V cem by mohla byt chyba? Nejaka nejzakladnejsi. Vsechno sem zkontroloval dvakrat, vsechny kabely. Ale fakt netusim co s tim je. =o(

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Naposledy upravil DeThomas 27-04-2006 v 17:43 PM

Old Post 26-04-2006 v 16:42 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2018 - Osvětleni z OBI - 4 odpovědí
10-04-2019 - COB LED Osvětlení - 21 odpovědí
28-12-2016 - len osvetlenim - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9799380 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív