Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 561

Ví to moc se jim to nelíbí, ale zvykly si na to už

V pokoji se mi taky pořád někde válí kousek hulení jak píše už oTis (561. příspěvek).
Jediný co jim vadí je, když hulím v pokoji, že prej zasmrazuju místnost!

Ale je to pravda, tak pokud není nějaká extra velká zime, tak chodím na balkónek!

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 02-01-2007 v 00:05 AM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 562

nooo mne na to matka prisla asi pred rokom a pol prvykrat a presne rok potom opat na to prisla. po prvom odhaleni som sa to snazil skryvat a tvarit sa ze nehulim ale teraz po druhom odhaleni uz nejak neriesim veci ze by som ich skryval alebo tak nejak. a ked zacne picovat ze som zhuleny tak ju ignorujem. tak aspon vidi ze som neni agresivny ani nic podobne ..... peace

Old Post 02-01-2007 v 21:03 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 563

Musím zaklepat, že já jsem v pohodě, rodiče nejen vědí že hulím, dokonce si občas i zahulíme v rodinném kroužku (já, otec a bratr) ^^

Old Post 03-01-2007 v 18:02 PM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 564

Teraz som prešiel okolo otca a zdalo sa mi, že to vie.

Marihuana je dar.

Old Post 03-01-2007 v 18:28 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čert
Nový Člen

Karma uživatele Čert - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 565

O mně se o tom rodiče dozvěděli když mi bylo 17. A docela to vzali...no,myslim, že jim nic jinýho nezbylo. Vůbec rodičům v dnešní době myslim nezbývá nic jiného, než se s tím smířit, protože konopí kouří už moc lidí(mladých lidí)...

Old Post 03-01-2007 v 22:43 PM
Čert je offline   Profil uživatele Čert   Find more posts by Čert   Foto galerie člena Čert   Click here to Send Čert a Private Message   Add Čert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 566

No ja byvam len s tatkom a keby mu poviem ze hulim tak ma asi zabije,bo moja segra predtym fetovala a bola v liecebni a tak uz ma asi skusenosti s tym ze ked by to objavi u mna nejaku ganju tak okamzite sa najdem v pezinku na lieceni,bo on nerozlisuje ci si palim do kablu heroin alebo fajcim trafku,on je stary ortodoxny konzervativny clovek co rozlisuje iba ze je to droga a ze iba ze fetujes a nefetujes....no strach s nim byvat

what a fuck?

Old Post 06-05-2007 v 17:15 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 567

Mám doma pěstební prostůrek.Všichni o něm ví a i na zahradě se občas něco oběví.Nikdo to neřeší,ale když příjde sestra domu trošičku v náladě,hnedle jí podezřívají a div né jí nepošlou na ubytovnu,jak je opilá.Mislý si,že kouřila trávu,a že je z toho úplně mimo.Ale já budu pořád ten slušnej,kterej by to přece v životě nevzal do pusy i když k tomu mám tisíckrát blíž něž ona.Občas mám chuť se jim vysmát a to taky dělám,ale jinak je doma neuvěřitelná tolerance.Asi to nechápu

Old Post 06-05-2007 v 17:59 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 568

tak holt niekto ma stastie a niekto smolu

what a fuck?

Old Post 06-05-2007 v 18:06 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 569

o mne to vie celá rodina.. stajl, čo wám powím

Old Post 06-05-2007 v 18:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 570

Táta mě podporuje, spíš ale v pěstování Je to ekolog, takže skupuje techniku a rve to do zdí, nebo z toho dělá izolace, letos mě přímo na MMM hnal

Old Post 06-05-2007 v 18:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 571

Nedávno jsem měnil místo a vyprávěl jsem tatíkovi, že jsem byl na vstupní lékařské prohlídce, tak se zeptal, jestli tam byly testy na drogy.
Odpověděl jsem že ne. On na mě v sondovací polosrandě : "No ale určitě by se tam nějaká ta marihuana našla co?" Tak jsem mu na to řekl, že možná jo, ale jen z důvodů jako říkal Tomáš Enge, aneb já to nikdy nekouřil, ale možná jsem se toho nadýchal někde v hospodě. (S otcem máme na tuhle těžko uvěřitelnou hlášku podobný náhled. ) A on to vzal tak nějak v rámci otcovských možností. Jsem docela rád, že jsem mu to mohl říct tak, aby to věděl ale necítil povinost to nějak řešit.

Old Post 06-05-2007 v 22:43 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 572

No moj fotrik je uplny pohodak. Sice nikdy nehulil(teda aspon to tvrdi), ale nema nic proti tomu. On je taky, ze mi chce dobre, ale ked som o niecom presvedceny a nijak zle ma to neovplyvnuje, tak mi do toho nekeca a nechava mi slobodu

S maminou to bolo trochu horsie, ale aj ona to uz nejak prezila. Asi pred mesiacom som pozeral nejake obrazky kvetiniek na nete a ona akurat prisla do izby. Len sa ma opytala ci to je marihuana a ja nie som debil aby som jej tlacil kaleraby do hlavy, som jej povedal ze ano. Ona na to: "Dufam ze ty nehulis a nepestujes" a ja ze ano.....Potom vybuchla a isla spat. Na druhy den som si s nou o tom pokecal a asi zistila ze nema dovod mi to zakazovat, lebo vie ze to by si moc nepomohla, tak to nejak preglgla a teraz sa o tom uz vobec nebavime...

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 07-05-2007 v 12:46 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 573

Od máti sem se nedávno dozvěděl že fotřík hulil taky, takže z toho nedělaj vědu.. A co se pěstování týče, máti dělá v květinářství, co víc si můžu přát..

Old Post 07-05-2007 v 13:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
party_zan
Stálý Člen

Karma uživatele party_zan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 574

hm, tak nasi to vedia obaja, mamina uz skoro od zaciatku, otec sa to dozvedel az ked som koncil na strednej skole. faktom je ze to zobrali velmi dobre, pokial videli ze mato nerozjebava tak ma nechali tak, co je vlastne do teraz.

okrem toho huli aj moj bracha, takze nejakym zakazovanim by si nas len postavili proti sebe.

a dokonca som sa dozvedel (len nedavno) ze aj mamin bracho huli. sice je len par rokov starsi odo mna, ale vypada to na peknu rodinnu tradiciu

ganja rulezzz

Old Post 07-05-2007 v 14:16 PM
party_zan je offline   Profil uživatele party_zan   Find more posts by party_zan   Foto galerie člena party_zan   Click here to Send party_zan a Private Message   Add party_zan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 575

mozte usporaduvat niejake rodinne cannabis posedenia

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 07-05-2007 v 15:57 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šudo#2
Stálý Člen

Karma uživatele Šudo#2 - 75% PěstitelskáKarma uživatele Šudo#2 - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 576

O mňe to vie komplet celá rodina aj dedina... Je to dosť na piču lebo mam 18, byvam u našich a teraz mi to fotrovci už zatrhli. Ešte pred nejakými dvoma mesiacmi ma chceli poslať s brachom (je na tom tak isto ako ja ale ma 15) na testy ale nejako mi naleteli na to že prestanem. Teraz sú v tom, že nehulim a som dobrý chlapec. Vraj nemožem huliť kým budem bývať pod ich srechou. Ale mama mi povedala, že ak tento rok v škole neprepadnem možem si v doma v kuchini dať jedneho jointa :-)

Old Post 08-05-2007 v 22:34 PM
Šudo#2 je offline   Profil uživatele Šudo#2   Find more posts by Šudo#2   Foto galerie člena Šudo#2   Click here to Send Šudo#2 a Private Message   Add Šudo#2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6395920 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív