Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35 36 37 »
Autor
Téma 
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 545

Taky jsem si ze zacatku myslel, ze neni mozne, aby se nasi dozvedeli, ze hulim, bez nasledku. Grower me ale moc nadchl a ja udelal pestirnu v krabici od bot s normal zarovkou, vytapetovane alobalem, tajeno dlouho pod stolem A dnes? Prave jsem dobalil brko na stole, vsude se valeji stonky, sklizen a kytka na okne pro radost Nekdy by jste neverili co je mozne, ale musite si stat za svym a mit spravne argumenty

Life is just a ride.

Old Post 24-10-2006 v 16:58 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 546

Vědí i že hulím právě teď (Mamka si přišla ke mně do pokoje pro DVDčka..)

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 24-10-2006 v 17:46 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 547

Tiez si uzivam tu pohodu, ze si doma uvalam johnika bez akehokolvek postihu rodicov. Vedia o tom a toleruju to, ale nepaci sa im to. Niekedy ked pride otec a pyta sa co mi to tu zase smrdi, tak odpoviem: Vonna tycinka! (oni totizto nespoznaju rozdiel, su to lamy no ).
A o tom, ze sa mi tu vsade vala nejaky kusok marihuany ani nehovorim

Casy su ine, pametam si dobu ked som mal 17 a hovoril som matinke ake to ma super vyhody, ze mozem fajcit travu. Ked si spomenem ako sa na mna vtedy pozerala...Neskor som prisiel este s tym, ze by bolo najlepsie to pestovat na balkone

Jedine co mi mama povedala tento rok ked videla to mnozstvo...
"To chces akoze vsetko vyfajcit?" ..... "jasne, snad to nevyhodim"

Old Post 24-10-2006 v 19:28 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 548

oTis: To je přesný jako u nás!

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 24-10-2006 v 19:51 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
veggxy
Stálý Člen

Karma uživatele veggxy - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 549

no kdyz o tom rodice...vedi tak je to feer....ale jink doporucuju vizinky---

Old Post 05-11-2006 v 21:48 PM
veggxy je offline   Profil uživatele veggxy   Find more posts by veggxy   Foto galerie člena veggxy   Click here to Send veggxy a Private Message   Add veggxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 550

No to jsem si takhle kdysi dotahl nejake seminka pichl to do hliny, a tak za tyden, kdyz uz klicek koukal ven, prisla mamka a rika mi "Jestli je v tech kvetinacich to, co si myslim ze tam je, tak at to okamzite zmizi!" Ja nijak nereagoval, sedel sem dal u compu a tak za 5 minut prisla znova a rika: "Dala jsem Ti to na balkon, je tam vic svetla." )) takze asi tak... a otec jezdi s kapelama po republice a po svete asi od svych 19ti takze asi taky vi "woco go" ))

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 06-11-2006 v 06:46 AM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 551

mati vie, dozvela sa to uz za mesiac-dva od prveho zahulenia aj ked sa jej to moc nepaci niake tie rastlinky mat mozem...

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 06-11-2006 v 14:03 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 552

mati to vi sice semtam je nejaká ta narážta ale jinač je to v pohodě, fotr ten to neví ale myslimsi že to tuší což mě sere ja sem totiž nechtěl aby to věděl je to v fiči tak asi tak

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 07-11-2006 v 18:50 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 553

už jo a jsem za to rád, žádné řešičky se nakonec nekonaly, máti to nese líp než jsem čekal

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 07-11-2006 v 21:17 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 554

No jo moji rodiče to vědí už když mi bylo 15 let,takže si o mě myslí že hulim 7 let,ale doopravdy hulim 9 let,ale to nevědí,smířili se s tim,i když to pár let trvalo,než přestali mít řeči o tom že přejdu na tvrdý drogy,že budu feták,že nebudu mít práci,že stratim koníčky,že budou průsery s policajtama,atd,atd...
Ted už je to v poho,vědí že mám koníčky,že nejsem feták,že mám dobrou práci,a že neberu tvrdý drogy,a skoro nechlastám a vůbec nekouřim cigarety,dokonce mi to časem dovolili pěstovat,i když se schylovalo k době sklizni,a kytky měli 2-3 metry a vláli nám na zahradě,tak se to rodičům moc nelíbilo,ted je to v poho.Protože bydlíme v baráčku na vesnici a má dvě patra,tak nademnou bydlí máma,a já bydlím sám o poschodí níže,už se taky dozvěděla že mám matkárnu,už jí to taky nevadí,takže rodiče se s tím smířili,vlastně jeden-máma,táta se s tim nikdy nesmíří,protože je to bengálec,už s mámou naštěstí nebydlí,nežije a neudržuje kontakt...

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 01-01-2007 v 14:44 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 555

Včera za mnou přišel fotr, v jedný ruce igeliták plnej ganji, v druhej zavařovačku a povídá: Když mi dáš trochu tej trávy a dva papírky, tak ti to nevyhodim.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 01-01-2007 v 16:32 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witch
Stálý Člen

Karma uživatele witch - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 556

O mě otec ví že hulím.ze začátku taky chvilku prudil a teď to bere normalně.jenom mi říkal že to nechce vydět v domě.jinak JAHmaican hustě.

Old Post 01-01-2007 v 16:45 PM
witch je offline   Profil uživatele witch   Find more posts by witch   Foto galerie člena witch   Click here to Send witch a Private Message   Add witch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 557

JAHmaican:tak to je fakt hustý,a dal si mu ty dva papírky?A to jako si chtěl dát do jednoho papírku tu igelitku ganji,a do druhýho papírku zavařovačku ganji?

Kamík nemusí mít starost o to jestli o tom že hulí vědí rodiče,protože hulí jeho máma,jeho nevlastní otec,strejda s tetou,a sestřenice,vždycky se na nějaký oslavě sejdou a všici pohulej
Minule prej za nim přišel nevlastní otec,a dá mu v džitě asi 4 gramy a povídá mu at to trochu spracuje,že si chtěj s matkou trochu pohulit
A jeho strejda si udělal v paneláku v bytě po babičce pěstírnu z 1 místnosti,a pěstil tam 40 kytek Jacka Herera,pak přišla babička po který dostal ten byt,a dost se divila,když vešla do místnosti kde bylo 5 600W lamp,a kytky ofukoval velkýma ventilátorama.Moc se jí to nelíbilo,tak všech 40 kytek vytrhala a hodila je do popelnice,ten kdo se hrabal v popelnici musel mít radost z toho co našel,protože kytky měli jít pod nůž do dvou dnů,prej když přišel jeho strejc domu,tak nechápal kam se kytky poděli,pak se báby ptal co stim udělala,a ona mu řekla že se v jejím bytě se žádný drogy pěstovat nebudou,a stejně je prej měl nějak nemocný,protože prej smrděli a divně lepili

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 01-01-2007 v 17:00 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 558

jo dal se slovy: tohle je ale sračka, jestli chceš dám ti něco mnohem lepšího (indoorek ) ale to nechtěl a ještě se divil jak sou ty papírky dlouhý

Mangoman: tak ten strejc kámoše je taky hustej a to si to s tej popelnice nevytáhl? já už sem se taky hrabal v konteineru kvuli ganje

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 01-01-2007 v 17:06 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 559

naši o tom vědí že hulím a že pěstuju kolikrát mi matka i zalívala kytičky! nedělali z toho žádnou vědu!...

Old Post 01-01-2007 v 18:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkLight
Stálý Člen

Karma uživatele DarkLight - 4% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 560

Jednou to prijit muselo, a prislo to prave pred hodinou... Kdybych nebyl zpukanej ze dvou skel, a visinky takze to rodice nepoznaji, nebyl bych schopnej vypotit ani slovo... Nasli mi v energitce posledniho buka, a toho mi fotik i vratil... Nelibilo se jim to, kazdopadne si ted dam nejakej cas od brcka pauzu, od groweru taky, a pak se rozhodnu jak dal...

-Got blunt?
-Got weed?
(c) How high

Old Post 01-01-2007 v 22:39 PM
DarkLight je offline   Profil uživatele DarkLight   Find more posts by DarkLight   Foto galerie člena DarkLight   Click here to Send DarkLight a Private Message   Add DarkLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35 36 37 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9991200 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív