Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Konopná mast v obrazech.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34 35 36 »
Autor
Téma 
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 166


To gandsm - nastavím termostat na 100 stupňů a dílo může být započato.
Trouba se nahřeje na potřebnou teplotu sice běhěm chvilky , ale skoro hodinu trvá , než je vazelína tekutá.Teplotu ze začátku schválně nezvyšuji,aby se vrchní část nepálila a chemicky neznehodnotila.Takže asi první hodinu mám klid.Potom nějakým mýchátkem (já používám vařečku pro teflonové nádobí) občas hmotu promýchám.To aby se alkohol a zbytky vody mohli odpařit a nezůstávaly na dně pod tuhou hmotou.Vařím 3 hodiny + ta 1 hod pro rozpuštění.Potom to celé nechám ztuhnou a druhý den postup na 100 stupňů opakuju s tím,že po dovaření položím přes okraj čisté a vysušené sklenice silonovou punčochu a vše to přecedím.Scezenou vazelinu ve sklenici nechám stuhnout nakloněnou trochu bokem a tím zjistím jestli není na dně zbytek usazenej vody.Poku ano stačí po okraji sklenice na dno udělat žlábek a vodu vylít.Sklenici s vazelinou stačí strčit do hrnce z horkou vodou,počkat až se rozpustí a může se to slít zpět do kelímků od vazelíny.Já ještě navíc přidávám před nalitím do kelímků 30 kapek olejovej-mentolovej esence k sehnání v lékárně pod názvem ICE BEAR (medvědí mentolový olej),nebo se může použít vietnamská mentolová mast ze známej plechovej krabičky.
Pozor na dávkování - při větším množství může někoho potom mast na kůži pálit a pozor na teplotu při závěrečném rozpouštění vazelíny aby se nezačal zbytečně odpařovat přidaný mentol a další aromatické složky.


mimacka

Naposledy upravil mimacka 30-06-2012 v 21:21 PM

Old Post 05-06-2009 v 14:23 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 167

Mě se velice osvědčilo přidání do masti propolisové tinktury a včelího vosku. Protože dělám mast s vepřového sádla je dost tekutá přidáním vosku se stává takovou mastičkovatější a ten propolis je prostě perfektní sám o sobě takže důrazně doporučuju, ale s upozorněním na případnou citlivost viz Léčebné vlastnosti propolisu

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 01-08-2009 v 08:15 AM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 168

Muzete mi prosim odpovedet, jestli je mozny delat konopnou mast i ze samce? Jde prece hlavne o CBD a ne o THC ne?

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 02-08-2009 v 21:57 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 169

citace:
Původní příspěvek od 4C3
Muzete mi prosim odpovedet, jestli je mozny delat konopnou mast i ze samce? Jde prece hlavne o CBD a ne o THC ne?


Čus, můžeš použít i samce (přece jenom hlavní přísadou masti jsou listy případně stonky takže je to jedno )

show must go on

Old Post 02-08-2009 v 22:26 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 170

citace:
Původní příspěvek od 4C3
Muzete mi prosim odpovedet, jestli je mozny delat konopnou mast i ze samce? Jde prece hlavne o CBD a ne o THC ne?


Jak píše Morgan, můžeš použít jakékoliv rostliny.. možno i z technického konopí. Jelikož obsahuje minimální procento THC ale za to větší množství CBD, které je samo o sobě silným alopatickým lékem. Dalšími důležitými složkami jsou např. CBC, CBG, CNB, CBN. THC je jedinou psychoaktivní látkou obsaženou v konopí, tudíž pro mast by mělo být zbytečné.

Old Post 03-08-2009 v 09:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34 35 36 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2020 - Hřejivá konopná mast s chilli - 6 odpovědí
07-12-2018 - Konopná mastička podle redytha - 82 odpovědí
03-12-2012 - Konopná mast a její výroba - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6080400 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív