Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34 35 36 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 529

citace:
Původní příspěvek od Vemenex
Jak můžeš bez evidentnich zkušeností a praxe okamžitě po troše zlepšení vyvozovat takovéhle závěry, podivam se na poslední foto na kterym je vidět nedostatek dusíku ale zároveň usmazeny špice na listech který znacej prehnojeni (je to vidět i pri ty nekvalitní foto) takže to asi úplně tak nebude a ten citron radsi nemluvit
Spíš by ti neškodilo trochu pokory pribrzdit a trochu si vše osahat ozkouset a pak psát že je to tak a tak a bude to mít nějakou váhu
Takhle tu máš akorát tri prdele keců poradna dokumentace žádná a nedej bože ti rict že placas blbosti neuraz se prosimte jsem člověk co na srdci to na jazyku ale takhle to je spíš o mystifikaci než aby si z toho někdo neco odnesl ,akorát hafo spekulací na dvě věci
Psat uz ti sem dál nebudu ani sledovat uz je to na mě moc ,nech si to smazat jestli ti z toho naběhne žíla


Vemenex a Mard, neporadi jen rozdavaji kritiku a experti na zasirani vlaken.

To jsem presne ocekaval .

Jeste cekam na mardika co hezkeho prispeje, doufam ze opet nezklame a prida take neco negativniho .

Old Post 26-12-2016 v 10:51 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 530

Diky Medi za uznani, ale opravdu chvalis den pred vecerem Ze hnojis neuveritelne slabe je ale fakt kterej se tady da lehko vycist.

Zadny K+ mi neposilejte, vubec mi na tom nezalezi ....navic kdyz se podivam kolik ctverecku ma treba tady Vemenex, kterej nic nedokazal a ktery tady siri flame po vlaknech. Ta karma diky takovym lidem nema zadnou vahu, nechte se ji pro ty co si na ni zakladaj

Old Post 26-12-2016 v 10:57 AM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 531

To ze mas spatnou vodu sis nechal vsugerovat prave od Tebou zminovaneho p. Oda, ten to zminuje prakticky v kazdem vlakne a ja uz jsem na to docela alergicky. Ja mam vstupni vodu PH 7,4 a EC 0,55 coz je podle nej naprosto nevhodna voda pro hydroponicke systemy, no nevim, na me vysledky se kazdy muzete podivat sam.

S tim uznanim jde videt jak vlastne uvazujes ))) opravdu se chces sklonit pred nekym a vzyvat nekoho, od koho tady neni videt zadny pest? To Vemenex toho ukazal docela dost a to ze stejne jako ja nehraje na ty Vase vyctene radoby ucene kydy, ale ukazuje vysledky ze kterych se Vam jakoze inzenyrum pravidelne rosi celo.

Na konci pestu pak ukazes mikro palicky, jako primer si k nim prilozis zapalovac a budes juchat s tobe podobnymi nad tim jaky jsi to predvedl luxusni pest.

Pani groweri ))))

Sorry, ale jsem pragmatik s blbou naladou )

Naposledy upravil kcb 26-12-2016 v 11:17 AM

Old Post 26-12-2016 v 11:05 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 532

Sam Hlava zde nekde uvadel ze u kytek se projevi to co s ni udelas az za 2-3 dny nebo i dele, podle strainu.. Takze vychazim ze zkusenosti ne moji ale jinych zkusenych groweru.
Mozna ze opravdu chvalim den pred vecerem ale vstrebavam informace a ucim se hltave .

Uz vcera druhy den po hnojeni jsem uvedl ze zezloutly uz jen pouhe dva listy za 12 h coz uz je velka zmena k lepsimu a nyni po dalsich 20.ti hodinach dalsi listy jiz nepribyvaji !
Coz uz s nejvetsi pravdepodobnosti ukazuje na priciny problemu.

Je mozne ze tam jeste budou mozna pretrvavat nejake problemy spojene s vysokym a nestabilnim ph v substratu.
To se brzy ukaze takze nakonec i ta voda se muze ukazat jako zcela klicova.

Naposledy upravil Madical-Strains 26-12-2016 v 14:01 PM

Old Post 26-12-2016 v 11:15 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 533

citace:
Původní příspěvek od kcb
To ze mas spatnou vodu sis nechal vsugerovat prave od Tebou zminovaneho p. Oda, ten to zminuje prakticky v kazdem vlakne a ja uz jsem na to docela alergicky. Ja mam vstupni vodu PH 7,4 a EC 0,55 coz je podle nej naprosto nevhodna voda pro hydroponicke systemy, no nevim, na me vysledky se kazdy muzete podivat sam.

S tim uznanim jde videt jak vlastne uvazujes ))) opravdu se chces sklonit pred nekym a vzyvat nekoho, od koho tady neni videt zadny pest? To Vemenex toho ukazal docela dost a to ze stejne jako ja nehraje na ty Vase vyctene radoby ucene kydy, ale ukazuje vysledky ze kterych se Vam jakoze inzenyrum pravidelne rosi celo.

Na konci pestu pak ukazes mikro palicky, jako primer si k nim prilozis zapalovac a budes juchat s tobe podobnymi nad tim jaky jsi to predvedl luxusni pest.

Pani groweri ))))

Sorry, ale jsem pragmatik s blbou naladou )


Ano, rad ocenim i toho kdo tu neukazuje sve pesty , pokud radi konstruktivne a k veci a jsou videt vysledky z jeho pomoci.
A to ze zde neukazuje pesty take muze znamenat ze je skromny a nema potrebu se chlubit a posilovat si tim sve ego.
Krome toho je i spustu jinych zahranicnich webu.

Dam uznani kazdemu kdo si ho zaslouzi a kdo mi prispel konstruktivne!

Nekde jsem tu vkladal text z Rollitup kde vystizne popisovaly kdo a za jakych okolnosti a ucelem prispivaji a zakladaji vlakna na forech o Cannabis.

Krome toho proc bych si mel brat priklad nebo dokonce obdivovat Vemenexe ktery se o sve zkusenosti ani nechce podelit?
Nevsiml jsem si ze by necim pozitivnim prispel ,spis naopak.

Old Post 26-12-2016 v 11:43 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 534

Slusna telenovela tady...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 26-12-2016 v 12:21 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 535

citace:
Původní příspěvek od carlos
Slusna telenovela tady...



Old Post 26-12-2016 v 12:42 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 536

Tak jsem se rozhoupal a konecne jsem objednal tu reverzni osmozu.
Mela by dorazit nekdy pristi rok. :-)

Zatim jeste zadne dalsi listy ve spodnich patrech nezacaly zloutnout ani odpadavat ale je samozrejme mozne a dokonce i pravdepodobne ze se v substratu mlatilo vice problemu najednou , coz ukazuji listy ve vyssich patrech.
Jeste muze byt stale problem s tim kolisavym a vysokym ph coz na tu vodu skutecne ukazuje. Priblizne uz 14 dnu je jasne ze kdyz snizim ph na 6,5 tak druhy den ma voda opetovne 8,4. Ta moje kohoutkova voda je tak agresivni a ma asi tak silny pufer ktery vraci tu ph na puvodni hodnoty.

Dle nekterych vasich reakci o kyseline fosforecne me to nedalo a zkusil jsem tedy vcera na zkousku snizit ph ve 3 litrech vystupni vody prave kyselinou fosforecnou na ph 6,5 a ted jsem nameril ph 7,6. (necham pokus jeste dal bezet )
Opravdu musim uznat ze drzi ph mnohem lepe a vice vzdoruje nez jine kyseliny ale jak je videt tak ani fosforecna neni vsemocna, tedy pravdepodobne ten ph problem v me vode neni take schopna vyresit.

Proste jak vystizne psal zminovany Odo ,vymenit zdroj vody.

Old Post 26-12-2016 v 15:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 537

citace:
Původní příspěvek od kcb
To ze mas spatnou vodu sis nechal vsugerovat prave od Tebou zminovaneho p. Oda, ten to zminuje prakticky v kazdem vlakne a ja uz jsem na to docela alergicky. Ja mam vstupni vodu PH 7,4 a EC 0,55 coz je podle nej naprosto nevhodna voda pro hydroponicke systemy, no nevim, na me vysledky se kazdy muzete podivat sam.

S tim uznanim jde videt jak vlastne uvazujes ))) opravdu se chces sklonit pred nekym a vzyvat nekoho, od koho tady neni videt zadny pest? To Vemenex toho ukazal docela dost a to ze stejne jako ja nehraje na ty Vase vyctene radoby ucene kydy, ale ukazuje vysledky ze kterych se Vam jakoze inzenyrum pravidelne rosi celo.

Na konci pestu pak ukazes mikro palicky, jako primer si k nim prilozis zapalovac a budes juchat s tobe podobnymi nad tim jaky jsi to predvedl luxusni pest.

Pani groweri ))))

Sorry, ale jsem pragmatik s blbou naladou )


Jen tak vecne - EC 0,55 muze znamenat vselico. Zalezi na slozeni vody, jde o to co tvori to EC. Treba uhlicitany jsou pufr kterej zveda vodu az nekam nad ph 8 a tezko to srazis. Muzes najebat osmotickou vodu siranama a uhlicitanama na EC treba 0,3 a bude ti to delat neustale bordel s ph (to je jako blbost, ale pro predstavu). A navic myslim ze si mel taky obcas (pri destich?) problem s ph, nebo se pletu?

Voda s Ph 7,2 a EC 0,55 v Praze bude mit jine slozeni nez voda se stejnyma hodnotama v Ostrave, nebo Plzni - Laicky receno, kdyz tady ty radoby ucene kecy inzenyru neberete

Urcite je velka vyhoda mit neustele osmotickou vodu kterou si muzes namichat na tebou potrebne slozeni. Neni proc od toho nekoho odrazovat. Ale vselek to nebude.

Old Post 26-12-2016 v 15:49 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 538

Jasne ze, vselek neexistuje. Chapu ze samotna ziva voda me nezachrani.


Takze dnes po druhe zalivka + plnou palbou hnojiv!
Bohuzel to vyslo na vecer ale pristi zalivka vyjde na rano.
Bio-grow-3ml1l, Bio-bloom-3ml/1l, Top-max-1ml/1l a bio-heaven-4ml/1l

Verim ze ted uz budou o trochu spokojenejsi.

Old Post 26-12-2016 v 18:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brejk2013
Stálý Člen

Karma uživatele Brejk2013 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Brejk2013 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 539

Proc tam prosim lejes tu grow slozku? Na kvet bohate staci Bloom /obsahuje dusik a jeste ti zbyde na bublifuk/ no a mozna ten Top max na mikroprvky, ale tech mas dost z toho worm humus, a nic vic.....ty listy jsou zluty jak uz jsem zminoval, myslim ze ve zprave, ze se moc snazis dorovnavat pH a to v ramci celych jednotek a to je naprosto spatne, nejhlavnejsi je v biogrow udrzovat stabilni pH a tim padem neznicit mikrofloru, ktera rozklada hnojiva na vyuzitelny zdroj energie pro kytku...no proste kdyz do toho lejes tuny kyseliny citonovy v tvym pripade, tak to asi bude na picu.....Biobizz se da jet i s vodou s pH vetsim nez 7 a kytky budou spokojeny( je to z moji zkusenosti), ale nevim jaky to ma dopad na vynos/ nejvic jsem dal cca 430g pod 600w, ale jsem lazy bastard, a jedu vzdy ze semen, takze tak/, kazdopadne se o to tolik nestarej a nehledej chyby kde nejsou.....a pripada mi to i trochu presviceny, jak vysoko mas svetla? mozna si to zminoval, ale telenovely moc nemusim heh....jo a jeste k tomu worm humus.....tim to bude asi tezko ze to mas takovy jaky mas, kdyz obvykli NPK je 2-1-0, ale muze byt samozrejme i o kousek vyssi, a slouzi primarne k dobremu rozvoji mikroorganizmu a je vzdusnej a v neposledni rade obsahuje velkou skalu mikroprvku (vycteno ze zahranicniho fora)....no vzdy se nezadari....ale neco tam bude tak hlavu vzhuru....a hezkej novej rok...a kdybych placal nejaky nesmysly mimo misu tak me omluvte....brejk

Old Post 26-12-2016 v 19:57 PM
Brejk2013 je offline   Profil uživatele Brejk2013   Find more posts by Brejk2013   Foto galerie člena Brejk2013   Click here to Send Brejk2013 a Private Message   Add Brejk2013 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 540

Grow slozku tam leju z duvodu ze to uvadi Biobizz na letaku, jesli jsem to teda dobre pochopil.
Svetla jsem mel 30-40cm od vrcholku a jakmile vzdy povyrostou a znizi se vzdalenosst na 30 tak vzdy zvednu o cca 5 cm.
Normalne doporucuji smichat wormhumus cca maximalne 15-20% a ja to namichal 1:1 coz je opravdu prilis .

Taky preju hezkej Novej rok!

Old Post 26-12-2016 v 20:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brejk2013
Stálý Člen

Karma uživatele Brejk2013 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Brejk2013 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 541

no to kazdopadne uvadeji.....ale ja se ridim EC a max jsem daval 1.9 2x tydne(Bloom only) a bylo to cajk a v cca 6 tydnu kvetu stejne kytky ukazaly na spickach znamky prehnojeni/ a byly kurevsky zeleny/....ted jedu zrovna hlinu/kokos s mineralama a jeste k tomu hydrohnojema a vse cajk.....na vytok seru a hlidam jen vstup...ale zase to mam 1/1 hlina/kokos.....Biobizz Batmix/Plagron kokos. V rustu vubec nehnojim az kdyz prepinam tak jedno hnojeni je Grow a potom hnojim 2x tydne Bloom.....max EC 1.9 pH 6.2 -6.5 jak se trefim...takze zadnej biogrow, ale dava to.....taky tam mam pod stinidlem jednoho zlutaka, ale to je tim ze jsem kokot a neinvestuju do poradnyho stinidla.....jedu to proto, abych si v praxi overil jestli se da hnojit hydrem v hline. Mam jich doma po kokot....a funguje to akorat to neni bio no.....no a k tomu svetlu LED.....na rust pouzivam jen LED ale cinske nevalne vyroby znacka mars hydro a myslim ze je to oznaceni 600w , ale nejsem si uz moc jisty....a drzim svetlo zhruba 1m nad kykama....jednou jsem i pod nima i kvetl, ale byly to automatky/moje vlakno urcite najdes/...a myslim ze u tvyho svetla/kvalitniho?/ to mas moc blizko, ale to je jen muj nazor a zkusenosti ze zahranicnich forums.......tak se uc a ono to jednou prijde....cao kamo...Brejk

Old Post 26-12-2016 v 20:54 PM
Brejk2013 je offline   Profil uživatele Brejk2013   Find more posts by Brejk2013   Foto galerie člena Brejk2013   Click here to Send Brejk2013 a Private Message   Add Brejk2013 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 542

Dusík překrejvá určitý nedostatky resp. většinu nedostatků, to může být taky důvod proč dostáváš ty rady jim solit. Jinak jsem se dočetl, že bio hnojiva poskytují dobře dusík, méně fosfor z organiky. Je jasný, že z bio hnojiv větší palice ani výnos nebude. A jeste k tomu pH, hnojky ho ucine srazi, alespon mineralni.

A jinak verim ze pomohla i moje pozitivni motivace :-D

Old Post 26-12-2016 v 21:43 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 543


Bio Grow - BioBizz - růstové hnojivo
Bio-Grow je tekutý přípravek pro výživu rostlin, který podporuje bujný porost a je vhodný pro téměř všechny půdní směsi. Toto hnojivo a půdní aktivátor lze aplikovat prostřednictvím kapacích zavlažovacích systémů. Bio-Grow doporučujeme používat v pozdější fázi květu jako rostlinné tonikum.

Dávkování :
2 - 4 ml na litr vody. Používejte při každém zalévání.


N-P-K : 4-3-6
Zaručené složky :
Dusík(N)-8.0%;(NH4)-4.0%;Dusičnan(NO3)-4%;Fosfor(P2O5)-2.0%; Draslík(K2O)-6%

Použití
Kompletní tekutá výživa rostlin. Určen k použití během celého období rostliny (vegetačního i kvetoucího období).

Dávkování
2 - 4 ml na litr vody. Používejte při každém zalévání.

Upozornění:
Před použitím dobře protřepat
Aplikovat dle návodu
Skladovat mimo dosah dětí
Skladování : ve tmě a chladu

Naposledy upravil Madical-Strains 27-12-2016 v 07:36 AM

Old Post 27-12-2016 v 07:26 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 544

KCB - mrzí ma Tvoja alergia na moje príspevky ohľadom vody...Nemám žiadnu extra túžbu po uznaní. Nevedie ma k tomu už ani vek a ani ambície to takto prežívať...
...nepíšem teorie, ktorým je možno ťažšie porozumieť...nie som chemik s akademickým vzdelaním...píšem svoje skúsenosti overené vlastnou praxou. Ak sa ti niečo nezdá, tak to môžeš vecne argumentačne napadnúť, ako to robí Metráček...rád sa priučím a nemám s tým problém...
Kľudne si miešaj Ec 08 na klony zo vstupu 0,55 - ak to funguje - ok! Zaujímajú ma pesty, ktoré sú tu zverejňované a pripomienky dávam tam, kde vidím, alebo tuším budúce problémy...
Myslím, že slušné percento growerov sa snaží ísť podľa nejakej schémy. Nemyslím, že veci mimo schémy nefungujú, ale tvrdím, že sa treba v prvom rade riadiť doporučenými postupmi výrobcov hnojív a to v prvom rade požiadavky na kvalitu vody...sledovať reakcie kytic
Napíšem to sem ešte 1x a naznačil to tu už aj iný: Z pohľadu živín nie je EC, ako EC! a nechce sa mi to ďalej rozpisovať...

METRÁČEK - ja viem, že ma nenútiš do organiky....napriek tomu ma toto vlákno a množstvo vzdychania okolo organiky doháňa k tomu, že si do budúcna organické kolečko zbehnem, len aby som si potvrdil, prípadne vyvrátil vlastné názory. Nevedie ma k tomu žiadna iná potreba. Možno trochu tie reči okolo toho, že je lepšia chuť a že na lekarsky cannabis je to akási nutnosť... :-) ...rád by
som videl nejaký rozumný chemický, prípadne chuťový rozbor na pest z organického a toho druhého /hydro?/ spôsobu pestovania.
Napokon zo skúsenosti z pestu necannabisových plodín v organike môžem potvrdiť, že organický pest v pôde je ďaleko jednoduchší...Na tohtoročnej prednáške prof Hanuša počas výstavy Cannafest žial info o akomsi povinnom organickom pestovaní medical cannabisu nezazneli - alebo som bol nepozorný??? Hovoril akurát o tom, že 1. pest medical cannabisu pre pacientov ČR prebehol pod dohľadom Holandskej firmy XY, ktorá je certifikačnou autoritou v Holandsku - žial ČR ju ako autoritu neuznala...

MEDI - Tvojim problémom je, že si zbrklý. Nasávaš info z každej strany a potom máš z toho chaos a si dosť nepozorný, to som ale aj ja - sám zisťuješ neskôr veci, na ktoré si už bol upozornený...Každopádne tu máš myslím 2. najnavštevovanejšie vlákno TELENOVELA - FESTIVAL ...a to je dobre!...prečo asi?...nech Ťa vôbec nevzrušujú jedovaté poznámky, pokračuj! Všetci robíme chyby a často ich opakujeme...Osmóza je ďalší krok k stabilite v pestovaní, ktorú chceš určite dosiahnuť a opakovať pri ďalších kolách. Nie je to ale všeliek.
Tú nulovú vodu budeš musieť pravdepodobne zase "špiniť" vodou z vodovodu.
Prečo chceš na úpravu pH používať kys. fosforečnú, dusičnú? Už sme to tu predsa raz uzavreli, že do organiky sú vraj nevhodné.

VEMENEX - "na poslední foto na kterym je vidět nedostatek dusíku ale zároveň usmazeny špice na listech který znacej prehnojeni " - súhlasím - možno tie konce listov tak vyzerajú, ja ale dúfam, že to prehnojené nie je a, že to spôsobil niektorý Madiho "zásah" pripadne sa na tých koncoch koncentrované zvyšky postrekov prismažili pod svetlom. Máš svoju pravdu, no Madimu pokora určite nechýba. Čo sa týka Madiho, tak ten je tu už dosť dlho a svoj 1. pest tu už doložil, takže až tak úplne neskusený nie je...

Naposledy upravil odo 27-12-2016 v 11:06 AM

Old Post 27-12-2016 v 08:24 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34 35 36 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7149470 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív