Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Které papírky používáte?No fajka siciety
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34
Autor
Téma 
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 529

včera si balim brko, olíznu, urovnám a najednou toho mám půlku na stole. kouknu na papírek, ajfelovka a bollore.

sem tu o tom četl a chválil si, že si kupuju ještě ty co maj ocb..a najednou tenhle poděl

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 04-07-2013 v 09:54 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 530

Smoking, ale cca před 9ti dny když jsme se vraceli po prohýřené noci a chtěli ubalit raního povzbuzováčka, ale neměli jsme jiné papírky než Mascotte Slim. Pro ty co je neznají, tak se jedná o klasický cigeretový papírky jen jsou o něco užší. Zabalil jsem tedy takovou bezfiltrovku a samozřejmě bez tabáku. Zážeh. Nikdo nevěděl co od toho čekat, ale výsledek mě velice přijemně překvapil. (Jen škoda že se toho do nich moc nevejde, takže se balili 3. ) Když jsem se další den chystal balit tak jsem si vzpoměl na tu událost a řekl si že to zkusím zas, tentokrát střízlivý. Výsledek mi doslova vyrazil dech. Chuť výborná, tabák a filtr netřeba. A tak jsem se rozhodl že osobáčky jedině do Mascotte. Ve více lidech zustanu věrný raději osvědčeným Smoking King size, protože přeci jen se toho tam vejde víc.

Old Post 13-07-2013 v 17:17 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 531

no já jsem si na zkoušku koupil prague paper v grow shopu a přijde mi že maj proti OCB lepší lepení a o dost ale docela mě zaujali Mascotte asi vykouším na osobáčky protože si vždicky ubalím velký a pak jsem vypálenej jak guma

Old Post 13-07-2013 v 17:47 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 532

No, Smokingy ujdou, ale OCB jsou OCB, darmo mluvit. Sice je mi už v podstatě jedno z čeho balím, pokud je to dostatečně veliký, ale už jsem fakt schopnej ubalit z čehokoli. Klíčem je pořádnej filtr.

Ale když si můžu vybrat, beru OCB. Jenom mi chybí široký rollsy. Když jsem začínal hulit, daly se u nás normálně sehnat. Balil jsem z nich neskutečný rakety. Teď už nejsou nikde k sehnání...

Old Post 19-10-2013 v 21:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon3574337
Stálý Člen

Karma uživatele anon3574337 - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 533

Ocb rols.

Old Post 13-02-2020 v 16:05 PM
anon3574337 je offline   Profil uživatele anon3574337   Find more posts by anon3574337   Foto galerie člena anon3574337   Click here to Send anon3574337 a Private Message   Add anon3574337 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueRhino
Nový Člen

Karma uživatele BlueRhino - 81% PěstitelskáKarma uživatele BlueRhino - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 534

Já jedině OCB. Do ničeho jiného nezvládám motat :-D

Old Post 15-02-2020 v 20:47 PM
BlueRhino je offline   Profil uživatele BlueRhino   Find more posts by BlueRhino   Foto galerie člena BlueRhino   Click here to Send BlueRhino a Private Message   Add BlueRhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOZEL1428
Nový Člen

Karma uživatele KOZEL1428 - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 535

Ocb s filtrama

Old Post 23-02-2020 v 08:41 AM
KOZEL1428 je offline   Profil uživatele KOZEL1428   Find more posts by KOZEL1428   Foto galerie člena KOZEL1428   Click here to Send KOZEL1428 a Private Message   Add KOZEL1428 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeadBrain
Stálý Člen

Karma uživatele DeadBrain - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 536

Taky jsem dřív nedal dopustit na OCB ale poslední dobou používám Mascotte s filtrama na magnety.Docela ty vychytali,už žádné pokroucené papírky.

Old Post 01-10-2020 v 07:19 AM
DeadBrain je offline   Profil uživatele DeadBrain   Find more posts by DeadBrain   Foto galerie člena DeadBrain   Click here to Send DeadBrain a Private Message   Add DeadBrain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kebron
Stálý Člen

Karma uživatele kebron - 90% PěstitelskáKarma uživatele kebron - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 537

posledních 10 let jsem hulil OCBčka, ale pár měsíců zpátky jsem přešel na RAW a od té doby už nechci nic jiného

Old Post 18-11-2020 v 00:22 AM
kebron je offline   Profil uživatele kebron   Find more posts by kebron   Foto galerie člena kebron   Click here to Send kebron a Private Message   Add kebron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 538

Ja prevažne OCB, lebo tie majú v obchode čo mám blízko. Inak mi je to tak celkom dosť jedno. Ale ako chalani čo tu riešime ? Veď aj tak keď v obchode nebudu jedny tak kúpime inú značku.

Veď zhúliš sa rovnako nie ?

Old Post 06-12-2020 v 15:51 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FelixBrno
Stálý Člen

Karma uživatele FelixBrno - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 539

konopne blunty od juicy

Old Post 31-12-2020 v 11:10 AM
FelixBrno je offline   Profil uživatele FelixBrno   Find more posts by FelixBrno   Foto galerie člena FelixBrno   Click here to Send FelixBrno a Private Message   Add FelixBrno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FelixBrno
Stálý Člen

Karma uživatele FelixBrno - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 540

a kdyz papirky tak jedine ocb classic

Old Post 01-01-2021 v 16:39 PM
FelixBrno je offline   Profil uživatele FelixBrno   Find more posts by FelixBrno   Foto galerie člena FelixBrno   Click here to Send FelixBrno a Private Message   Add FelixBrno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1230060 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív