Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34 35 36 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 529

jasně že vědí, bez toho by to muselo bejt hrozný...čekat někde venku až se dostanu do stavu, ve kterým bych už snad mohl přijít domu...pořád dávat pozor, kde jsou papírky a tak...a hlavně by mi neměl kdo zalejvat kytky :-)

Old Post 02-08-2006 v 23:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oralius
Stálý Člen

Karma uživatele Oralius - 83% PěstitelskáKarma uživatele Oralius - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 530

no minimalne vsetci vedia ze hulim

**-Oraliusove-holky-z-balkona-**

Old Post 03-08-2006 v 08:02 AM
Oralius je offline   Profil uživatele Oralius   Find more posts by Oralius   Foto galerie člena Oralius   Click here to Send Oralius a Private Message   Add Oralius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 531

vedi nestydim se za to co delam

Old Post 03-08-2006 v 16:03 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fonee
Stálý Člen

Karma uživatele fonee - 22% PěstitelskáKarma uživatele fonee - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 532

Já mám v poho rodiče. Na jaře mi přišli semínka a dal jsem si je vyklíčit. Máma se mě ptala co to mám, a já ji říkám, že to je tráva, a pak se mě zeptala co s tím budu dělat a to jsem byl docela v pr.... ,ale nějak jí to došlo a řekla to tátoj a ten byl taky v klidku. Ted mam 2m vysoký kytky a občas mi je i mama zalije a pridava travu do polivky respect!!!!

Old Post 05-08-2006 v 15:20 PM
fonee je offline   Profil uživatele fonee   Find more posts by fonee   Foto galerie člena fonee   Click here to Send fonee a Private Message   Add fonee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 533

vědí o tom... vědí o tom, že i pěstuju.. nemám před nima tajemství!

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 13-08-2006 v 11:34 AM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 534

fonee.pridava travu do polivky?

Old Post 13-08-2006 v 12:53 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s4kuL
Stálý Člen

Karma uživatele s4kuL - 87% PěstitelskáKarma uživatele s4kuL - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 535

Mno moje mati to vi .... a s tatou nebydlim ....
Nevim ani jak se to dozvedela ale postupem casu ji to doslo ... asi tim jak jsem dom chodil s cervenyma ocima atd.... v te dobe jsem na to mel jeste vymluvu ze jsem byl u kamose na pc a ze jsme tam sedeli asi 4 hodiny .... Ted uz je to vpohode aj kdyz dojdu dom nadymeny, kdyz si zapomenu fajku, butulky nebo asj sacek a mati mi jde oprat veci tak to mam vzdycky naskladane na policce.... Dokonce jsem mel jednou v mikine asi 15G a dosel jsem dom nasracky a sel jsem zrovna spat a zapomel jsem to vydelat, rano jak jsem se zbudil tam nebyla mikina a chytl jsem sok, podival jsem se na policku a tam to bylo vsechno vpohode a spadl mi kamen ze srdce. Jednou mi dokonce rikala ze az sklidim tak ze musim ubalit teho "jonta" a dat ji to zkusit .... Proste to bere vpohode vi to i cela rodina a pohodicka .... Jednou se to stejne provali u vsech at se snazite jakkoliv je to jen otazka casu.

Hul dokud můžeš, až nebudeš moci, už ti není pomoci !!
s4kuL's oUt 08 - OB&Bella

Old Post 13-08-2006 v 13:29 PM
s4kuL je offline   Profil uživatele s4kuL   Find more posts by s4kuL   Foto galerie člena s4kuL   Click here to Send s4kuL a Private Message   Add s4kuL to your buddy list     Navštiv homepage uživatele s4kuL! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slavka
Nový Člen

Karma uživatele Slavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 536

Naši o tom nevedia. teda tatko určite nie, mama asi niečo tuší, ale keby to vedela naisto, tak ma rovno šupne na protidrogové

Old Post 14-08-2006 v 12:53 PM
Slavka je offline   Profil uživatele Slavka   Find more posts by Slavka   Foto galerie člena Slavka   Click here to Send Slavka a Private Message   Add Slavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 537

už jo holt celá kuchyně zasraná od másla se nedá zakecal, ale mamina to vzala celkem v poho, i koláček ochutnala

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 21-08-2006 v 15:54 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 538

Naši to berou tak, že je to lepší než se zlískat v putice.
Rozsekalo mě, když mi radili kterak správně dělat konopné bramboráčky, bo jsem kuchař naprT.
Zvlášť když moje konopy okupují 1/3 ze skleníku, je jasné že to s tím myslím vážně a že mě něco po dlouhé době baví.
Když přijdu domů, krvavé oči jak přejetý a zmoklý angorský kocour, tak nic, v pohodě i když sem tam plácnu nějakou dyčovinu.
Jediné co nesnesou, kdž zhulenej řídím, jelikož se mi to už vymstilo.

ad. řízení: http://grower.cz/forum/showthread....6064#post426064

!

Po pár letech zpět.

Old Post 21-08-2006 v 16:02 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tulinator
Nový Člen

Karma uživatele Tulinator - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 539

No tak to je huste o mne to nasi us vedia a nepaci sa im to ale co maju narobit s tak blaznivim punkacom ako som ja?

Človek sa musi naucit žit v simbióze so vsetkim rastucim, chodiacim, plaziacim, lezúcim a žijúcim.

Old Post 24-08-2006 v 16:35 PM
Tulinator je offline   Profil uživatele Tulinator   Find more posts by Tulinator   Foto galerie člena Tulinator   Click here to Send Tulinator a Private Message   Add Tulinator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 540

DrAkGoN
Videl som uz par clankov kde doktory pisu ze marihuanovy dym pomaha na astmu takze by to nemal byt problem moj brat mal tiez astmu aj ked len taku slabsiu stale musel vdychovat nejake cocotiny a odkedy huli nic take nepotrebuje tak isto to bolo aj s jeho alergiou na prach
inac rodicom je lepsie povedat ze hulite akoby sa to dozvedeli a nedajboze este od niekoho ineho to by ich boleleo omnoho viac ako keby ste im to povedali sami a skor to aj pochopia
2Tadeáš
a synator to zasa taji pred tebou

Old Post 25-08-2006 v 12:41 PM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 541

rodičia vedia že to nelen hulim ale aj konzumujem heh *)
dozvedeli sa to ked som doma zasadil prvu svoju rastlinu
potom som ich visadil asi trošku viac a tak vie o tom cela rodina
dakujem týmto svojim starým rodičom že sa o to starali
a tým čo to čorli nech rýchlo zomrú v krčoch...

Old Post 20-10-2006 v 16:14 PM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 542

Naši vědí, ale vůbec vědět nechtěli. Kytky se u nás v menší míře pěstujou už pár let, po mně to "převzal" brácha. Až se letos moje matka odvážila zeptat se, co s těma kytkama děláme. Na odpověď "kouříme" se mě zeptala, jestli to kouřim taky. Stručná kladná odpověď ji asi překvapila nebo co, protože se zarazila od tý doby zas o hulení nepadlo ani slovo

Old Post 20-10-2006 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipe
Stálý Člen

Karma uživatele cipe - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 543

Rád by som pestoval doma,ale myslím ze by som si potom mohol zbalit veci .Rodicia asi nevedia, ale predcasom mi mamka nasla zopár nástrojov,dajaké pytlíky prázdne(naštastie ).Nevypitovala sa ale tipujem ze tusi..Ale myslim,ze casom uz mam vek na to aby som si mohol daco troska dovolit,tak skusim daco ;-) .Najradšej by som indoor,na out nemám podmienky určite.Inak bráchovci troxa hulily,a rodicia sa dajako na to nevypitovaly ani sa o tom nezmienovaly...takze uvidim ako sa k tomu postavia umna

Old Post 24-10-2006 v 10:05 AM
cipe je offline   Profil uživatele cipe   Find more posts by cipe   Foto galerie člena cipe   Click here to Send cipe a Private Message   Add cipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 544

Naši to nevědej a hlavně nechci, aby se to dozvěděla moje mami...Protože ta si tak jednou za rok da skleničku piva, nikdy neměla ani cigo...tak myslim že by ji to chudaka docela vyděsilo...

Old Post 24-10-2006 v 15:21 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34 35 36 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8345730 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív